اخبار و مقالات

خط لب دائم چیست

خط لب دائم

یکی از تکنیک های زیبایی دائم و نیمه دائم صورت، خط لب دائم می باشد. در واقع این روش برای بهبود رنگ خط لب استفاده می شود زیرا رنگ طبیعی خط لب بسیار کمرنگ است، حتی در برخی از افراد به دلیل نازک بودن لب و کمرنگ بودن رنگ طبیعی، خط لب قابل مشاهده نیست. در نتیجه استفاده از خط لب برای رنگ دهی به کادر لب ها یکی از تکنیک های آرایشی و زیبایی می باشد.

استفاده مداوم از خط لب برای بسیاری از بانوان خسته کننده است. در واقع خط لب های معمولی حتی خط لب های 24 ساعته هم به دلیل نوشیدن و خوردن مواد غذایی یا خوراکی از بین می روند. در نتیجه خط لب های معمولی ماندگاری بالایی ندارند و برای این مسئله، راهکاری به عنوان تاتو خط لب دایم ارائه شده است. با استفاده از مدل خط لب دائم می توانید لب هایی خوش فرم تر داشته باشید. زیرا این روش ماندگاری بسیار بالایی دارد و اگر پس از گذشت چندین سال هم کمرنگ شود با یک جلسه ترمیم، مانند روزهای اولیه زیبا می شود.

روش خط لب دائم به طور معمول روش دردناکی نیست. اما اگر شما هم جزو افرادی هستید در برابر کوچک ترین دردها واکنش نشان می دهید، می توانید درخواست استفاده از سر کننده را داشته باشید. تکنیک خط لب دائم و  رژ لب دائم با استفاده از دستگاهی خاص انجام می شود. در این تکنیک رنگدانه ها به خط یا کادر لب تزریق شده و منجر به رنگ دهی می شوند. برای انتخاب رنگ خط لب دائم طبیعی می توانید طیف رنگی مرکز تخصصی را مشاهده کنید و در نهایت رنگ مورد نظرتان را انتخاب کنید.

هزینه خط لب دائم

انجام خط لب در واقع نیاز به مهارت دارد و یکی از فاکتورهای بسیار مهم متقاضیان، حرفه ای بودن مستر انجام دهنده است. علاوه بر مهارت مستر، بحث هزینه هم بسیار مهم است و متقاضیان در مورد هزینه دریافتی هم سوالاتی دارند. مبحث هزینه در هر مرکز تخصصی متفاوت می باشد. زیرا موارد زیادی در تعیین هزینه نهایی دخیل هستند و هر مرکزی با توجه به امکانات و مهارت پرسنل خود، هزینه خط لب دائم را اعلام می کند.

برای مطلع شدن از هزینه نهایی در مرکز تخصصی مریم حمزه ای که یکی از بهترین مراکز تخصصی آرایش های دائم و نیمه دائم صورت میباشد، می توانید از طریق سایت و قسمت مربوطه هزینه ها و عکس خط لب دائم را مشاهده کنید. همچنین می توانید از طریق شماره های تماس، با پرسنل ارتباط برقرار کرده و هزینه را جویا شوید.

بهترین پیگمنتر خط لب دائم در تهران

بهترین پیگمنتر خط لب دائم در تهران، مستری است که دوره های آموزشی را در آکادمی های معتبر گذرانده باشد. همچنین پیگمنتر باید مهارت بالایی داشته باشد تا بتواند تاتوی خط لب را به طور متقارن اجرا کند. برای این کار مستر باید از دقت و ظرافت بالایی برخوردار باشد. زیرا تاتو خط لب طبیعی یک تکنیک بسیار ظریف است که منجر به زیباتر شدن لب ها می شود. مسترهایی که در 7 مرکز تخصصی مریم حمزه ای فعالیت می کنند، از مهارت بالایی برخوردار هستند. گرند مستر خانم مریم حمزه ای معتقدند که زیباجویان لایق ارائه بهترین خدمات هستند و به همین دلیل از ماهر ترین افراد برای انجام خدمات کمک گرفته اند.

خانم حمزه ای بیش از 13 سال که به طور تخصصی در زمینه آرایش های دائم و نیمه دائم صورت فعالیت می کنند. خانم حمزه ای به دلیل تجربه و سابقه ای که در این حرفه دارند، در انتخاب مستر مراکز تخصصی شان بسیار حساس هستند و حرفه ای ترین افراد را انتخاب می کنند. هرچند که بسیاری از مسترهایی که در مراکز تخصصی مریم حمزه ای فعالیت می کنند از هنرجویان سابق خانم حمزه ای هستند. خانم حمزه ای پس از پایان ورکشاپ های آموزشی، ماهر ترین افراد را برای شروع فعالیت در مراکز تخصصی شان انتخاب می کنند. آموزش دیدن توسط گرند مستر خانم حمزه ای، بهترین دلیل برای حرفه ای بودن در عرصه کاری می باشد.

بهترین پیگمنتر خط لب دائم در تهران

4.2/5 - (5 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *