اخبار و مقالات

تاتو رژ لب کامل طبیعی چیست

تاتو رژ لب

تاتو رژ لب کامل طبیعی چیست ؟ یکی از تکنیک های آرایش های زیبایی دائم و نیمه دائم می باشد. این تکنیک منحصر به فرد به منظور زیباتر شدن لب ها با استفاده از رنگ دهی آنها می شود. رنگ لب ها تاثیر بسیار زیادی در افزایش زیبایی چهره دارد. . تاتو رژلب کالباسی جزو محبوب ترین هاست. هرچند که تاتو لب دارای دو تکنیک می باشد. تکنیک اول شیدینگ لب یا سایه لب می باشد و تکنیک دوم، رژلب کامل نام دارد. شیدینگ لب در واقع برخلاف رژ لب کامل است. در تاتو رنگ گلبهی، تمام سطح لب به طور یکسان توسط رنگدانه های تزریق شده به لب، رنگ می گیرند. اما در شیدینگ لب، قسمت های بیرونی لب نسبت به قسمت ها داخلی لب، رنگ تیره تری دارند. ماندگاری تاتو رژ لب کامل نسبت به میزان توجه شما به نکات مراقبتی متفاوت است.

هر دو روش طرفداران بسیاری دارند و باید سلیقه شخصی تان را مدنظر قرار دهید. در رژ لب کامل بیشتر از طیف رنگی قرمز استفاده می شود. هرچند که با توجه به سلیقه شخصی تان، می توانید از رنگ های روشن تری هم استفاده کنید. رنگ تاتو رژ لب برای پوست سبزه را می توان با مشورت پیگمنتر انتخاب کرد. ترمیم تتو رژ لب کامل را نباید پشت گوش بیندازید. ترمیم در افزایش ماندگاری تتو موثر است. مهارت مستر برای پیاده سازی رنگ تاتو لب کالباسی یکی از فاکتورهای بسیار مهم است. این تکنیک به طور معمول بعد از بی حس شدن لب انجام می شود، به همین دلیل هیچگونه دردی ندارد.

ماندگاری تاتو رژ لب رنگ کالباسی

ماندگاری تاتو رژ لب رنگ کالباسی یکی از سوالات رایج در بین متقاضیان می باشد. این روش جزو تکنیک های تاتو است و ماندگاری نیمه دائمی دارد. اگر از مواد باکیفیتی هنگام تاتو استفاده شودف میزان ماندگاری تا چندین سال افزایش پیدا می کند. اما به طور معمول ماندگاری این روش بیش از 12 ماه است و پس از گذشت مدت زمان ذکر شده، برای افزایش زیبایی تاتو نیاز به جلسه ترمیم دارید. همچنین یکی دیگر از سوالات رایج بین متقاضیان، هزینه تاتو رژ لب دائم می باشد. برای مطلع شدن از هزینه باید به مرکز تخصصی مورد نظرتان مراجعه کنید. زیرا نوع برند، تجهیزات سالن و دستمزد مستر از فاکتورهای تاثیرگذار در هزینه نهایی هستند.
نوع برند رنگ، نوع دستگاه و میزان مهارت مستر، سه تا از عوامل بسیار مهم در ماندگاری تاتو قبل و بعد ترمیم هستند. در واقع مستر باید مهارت بالایی داشته باشد تا رنگ را به زیر پوست تزریق کند و میزان نفوذ رنگ بسیار مهم است. به همین دلیل مرکزی را انتخاب کنید که در زمینه آرایش های نیمه دائمی و دائم به طور تخصصی فعالیت می کند. رنگ اصلی تاتو لب کی مشخص میشود ؟ معمولا پس از رفع التهابات یعنی دو تا سه هفته بعد از انجام کار رنگ اصلی تتو نمایان می شود. انتخاب یک مرکز تخصصی منجر به کسب بهترین نتیجه و بهترین رنگ برای تاتو لب می شود.

ترمیم تتو رژ لب قرمز

ترمیم تتو رژ لب قرمز مرحله ای از کار است که به تثبیت رنگ تتو شما کمک می کند. همانطور که در مطالب قبلی ذکر کردیم، تتو رژ لب در واقع یک تکنیک نیمه دائمی است که برای تثبیت رنگ به ترمیم نیاز دارد. زمان ترمیم و جلسات ترمیم بستگی به نوع برند و مرکز تخصصی دارد ولی به طور معمول یک جلسه ترمیم کفایت می کنند. هرچند که رعایت مراقبتی هم بسیار مهم است. اگر به خوبی نکات مراقبتی را رعایت نکنید، امکان دارد نیاز به دو جلسه ترمیم داشته باشید. لازم به ذکر است که تورم لب ها بعد از انجام رنگ تاتو لب کالباسی یا سایر رنگ ها کاملا طبیعی است و در زمان کوتاهی از بین می رود. شما می توانید از تاتو رژ لب سه بعدی نیز استفاده کنید تا لب هایتان بدون نیاز به تزریق ژل کمی بزرگ تر نشان داده شوند.
به طور کلی تعیین زمان و تعداد جلسات ترمیم بستگی به مرکز تخصصی دارد. تاتو رژ لب کامل چیست ؟ این روش پس از گذشت چندین ماه دچار رنگ پریدگی می شود زیرا یک روش نیمه دائمی است. در چنین مواقعی می توانید با یک جلسه ترمیم، زیبایی روزهای اولیه را به لب ها برگردانید. ترمیم در واقع به منظور تثبیت رنگ تاتو انجام شده و ماندگاری بیشتر را باعث می شود. هرچند که نوع برند رنگ هم بسیار مهم است. اگر از رنگ و مواد باکیفیت برای تاتو استفاده شود، میزان ماندگاری تا چندین ماه بیشتر افزایش پیدا می کند.

ترمیم تاتو رژ لب کامل

4.4/5 - (11 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *