اخبار و مقالات

تاتو رژ لب کامل چیست

تاتو رژ لب

تاتو رژ لب کامل یکی از تکنیک های آرایش های زیبایی دائم و نیمه دائم می باشد. این تکنیک منحصر به فرد به منظور زیباتر شدن لب ها با استفاده از رنگ دهی آنها می شود. رنگ لب ها تاثیر بسیار زیادی در افزایش زیبایی چهره دارد. . تاتو رژلب کالباسی جزو محبوب ترین هاست. هرچند که تاتو لب دارای دو تکنیک می باشد. تکنیک اول شیدینگ لب یا سایه لب می باشد و تکنیک دوم، رژلب کامل نام دارد. شیدینگ لب در واقع برخلاف رژ لب کامل است. در تاتو رژ لب گلبهی، تمام سطح لب به طور یکسان توسط رنگدانه های تزریق شده به لب، رنگ می گیرند. اما در شیدینگ لب، قسمت های بیرونی لب نسبت به قسمت ها داخلی لب، رنگ تیره تری دارند.

هر دو روش طرفداران بسیاری دارند و باید سلیقه شخصی تان را مدنظر قرار دهید. در رژ لب کامل بیشتر از طیف رنگی قرمز استفاده می شود. هرچند که با توجه به سلیقه شخصی تان، می توانید از رنگ های روشن تری هم استفاده کنید. مهارت مستر برای انجام تاتو رژ لب کالباسی، یکی از فاکتورهای بسیار مهم است. این تکنیک به طور معمول بعد از بی حس شدن لب انجام می شود، به همین دلیل هیچگونه دردی ندارد. لازم به ذکر است که تورم لب ها بعد از انجام رژ لب تاتو کالباسی، یا سایر رنگ ها کاملا طبیعی است و در زمان کوتاهی از بین می رود.

ماندگاری تاتو رژ لب کامل

یکی از سوالات رایج در بین متقاضیان، میزان ماندگاری تاتو رژ لب کامل می باشد. این روش جزو تکنیک های تاتو است و ماندگاری نیمه دائمی دارد. اگر از مواد باکیفیتی هنگام تاتو استفاده شودف میزان ماندگاری تا چندین سال افزایش پیدا می کند. اما به طور معمول ماندگاری این روش بیش از 12 ماه است و پس از گذشت مدت زمان ذکر شده، برای افزایش زیبایی تاتو رژ لب نیاز به جلسه ترمیم دارید.

نوع برند رنگ، نوع دستگاه و میزان مهارت مستر، سه تا از عوامل بسیار مهم در ماندگاری تاتو رژ لب قبل و بعد ترمیم هستند. در واقع مستر باید مهارت بالایی داشته باشد تا رنگ را به زیر پوست تزریق کند و میزان نفوذ رنگ بسیار مهم است. به همین دلیل مرکزی را انتخاب کنید که در زمینه آرایش های نیمه دائمی و دائم به طور تخصصی فعالیت می کند. انتخاب یک مرکز تخصصی منجر به کسب بهترین نتیجه می شود. همچنین یکی دیگر از سوالات رایج بین متقاضیان، هزینه تاتو رژ لب دائم می باشد. برای مطلع شدن از هزینه باید به مرکز تخصصی مورد نظرتان مراجعه کنید. زیرا نوع برند، تجهیزات سالن و دستمزد مستر از فاکتورهای تاثیرگذار در هزینه نهایی هستند.

ترمیم تاتو رژ لب کامل

همانطور که در مطالب قبلی ذکر کردیم، تتو رژ لب در واقع یک تکنیک نیمه دائمی است که برای تثبیت رنگ به ترمیم تاتو رژ لب کامل نیاز دارد. زمان ترمیم و جلسات ترمیم بستگی به نوع برند و مرکز تخصصی دارد ولی به طور معمول یک جلسه ترمیم کفایت می کنند. هرچند که رعایت مراقبتی هم بسیار مهم است. اگر به خوبی نکات مراقبتی را رعایت نکنید، امکان دارد نیاز به دو جلسه ترمیم داشته باشید.

به طور کلی تعیین زمان و تعداد جلسات ترمیم بستگی به مرکز تخصصی دارد. همچنین این روش پس از گذشت چندین ماه دچار کمرنگ می شود زیرا یک روش نیمه دائمی است. در چنین مواقعی می توانید با یک جلسه ترمیم، زیبایی روزهای اولیه را به لب ها برگردانید. ترمیم در واقع به منظور تثبیت رنگ تاتو شده و ماندگاری بیشتر نتیجه نهایی انجام میشود. جلسه ترمیم یک نیاز ضروری برای افزایش ماندگاری نتیجه نهایی می باشد. هرچند که نوع برند رنگ هم بسیار مهم است. اگر از رنگ و مواد باکیفیت برای تاتو استفاده شود، میزان ماندگاری تا چندین ماه بیشتر افزایش پیدا می کند.

ترمیم تاتو رژ لب کامل

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *