بهترین مرکز میکروبلیدینگ و فیبروز ابرو شهرک غرب

بهترین مرکز میکروبلیدینگ و فیبروز ابرو شهرک غرب با ارائه خدمات زیبایی دائمی در تهران در حال فعالیت است. خانم مریم حمزه ای گرند مستر افتخاری آکادمی AS برزیل، مدرس بیش از۳۰۰ هنرجو در ایالت سالوادور و همچنین داور مسابقات بین المللی میکروبلیدینگ در اروپا و ترکیه هستند. بیش از 13 سال است که به صورت تخصصی در حوزه میکروبلیدینگ فعالیت می کنند و کامل ترین خدمات آرایش دائم در مجموعه ایشان به زیباجویان ارائه می شود.

خانم حمزه ای بنیانگذار اولین و برترین مرکز تخصصی با ۷ شعبه فعال در مشهد، شیراز و تهران (شهرک غرب، تهرانپارس و سعادت آباد، کرج)، آرایش دائم هستند و تنها استاد برگزیده اتحادیه آرایش‌گران کل کشور در سازمان فنی حرفه ای ایران در رشته میکروبلیدینگ و فیبروز هستند و مسئولیت آموزش روش های جدید و به روز را به تمامی آموزشگاه داران سطح کشور در حوزه میکروبلیدینگ برعهده دارند. پرسنل سالن زیبایی دائمی و آرایش دائمی مریم حمزه ای تهران طبق آخرین متدهای روز دنیا آموزش دیده و آماده ارائه خدمات تخصصی در بهترین مرکز میکروبلیدینگ و فیبروز ابرو در شهرک غرب می باشند.

سوابق درخشان ما در بهترین مرکز میکروبلیدینگ شهرک غرب

سوابق درخشان ما در بهترین مرکز میکروبلیدینگ شهرک غرب از جمله مواردی است که نشان می دهد این مرکز در جهت جلب رضایت مراجعه کنندگان محترم قدم بر می دارد. بیش از 15 هزار زیباجوی راضی در این مرکز تخصصی خدمات زیبایی دریافت کرده اند. اکنون بیش از 13 سال است که خانم حمزه ای و تیم متخصص ایشان در این زمینه فعالیت می کنند و همین تجربه کاری بالا سبب شده تا تمام ریزه کاری های تکنیک های آرایش دائم به خوبی برای زیباجویان رعایت شوند. شما با انجام زیبایی دائم و نیمه دائم در بهترین مرکز فیبروز شهرک غرب تهران عالی ترین سطح خدمات را در محیطی آرام دریافت خواهید کرد. به علاوه علاقمندان به این حوزه می توانند به جمع 18 هزار نفری هنرجویان در آکادمی مریم حمزه ای بپیوندند.

کارآفرینی
0
+
هنرجو
0
+
نمونه کار
0
+
تجربه تخصصی
0
سال
شعبه تخصصی
0
+

گالری ویدیو مرکز زیبایی مریم حمزه ای

گالری ویدیو مرکز زیبایی مریم حمزه ای منبع بسیار خوبی برای افزایش آگاهی شما درباره خدمات و ویژگی های این مرکز است. قصد رزرو نوبت در هر کدام از شعبه ها را دارید، ویدیو مربوطه را تماشا کنید. ولی ابتدا توصیه می کنیم فیلم مربوط به آشنایی با مریم حمزه ای را مشاهده کنید. پس از بررسی این ویدیوها و دیگر اطلاعاتی که در اختیار شما قرار گرفته، می توانید بهترین مرکز میکروبلیدینگ و فیبروز ابرو شهرک غرب را انتخاب نمایید. به جز اطلاعاتی که در وب سایت و صفحه اینستاگرام مریم حمزه ای وجود دارد، امکان مشاوره حضوری و تلفنی نیز برای شما فراهم است. ویدیوهایی هم در مورد آکادمی و هزینه های آموزش و وضعیت درآمدی پیگمنترها برای شما عزیزان آماده شده است.

تخفیف ویژه
تخفیف ویژه
فرصت استثنایی

ویژه بانوان (شعب تهران، کرج، مشهد)

برای رزرو فرم زیر را پر کنید.

پس از تکمیل فرم مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت و جهت تعیین نوبت شما را راهنمایی خواهند کرد.

خدمات ما در سالن زیبایی دائمی مریم حمزه ای

شعبه شهرک غرب

خدمات ما در بهترین مرکز فیبروز ابرو شهرک غرب

مرکز تخصصی میکروبلیدینگ و فیبروز شهرک غرب

خدمات ما در بهترین مرکز فیبروز ابرو شهرک غرب را در جداول زیر به تفکیک خدمات می بینید. در شعبه شهرک غرب مراکز تخصصی مریم حمزه ای پیگمنترهای حرفه ای در زمینه میکروبلیدینگ ابرو، خط چشم و میکروی لب در حال فعالیت هستند. در بهترین مرکز میکروبلیدینگ ابرو شهرک غرب بی حسی برای زیباجویان طبق اصول و زیر نظر سه متخصص انجام می شود. امکان مشاوره حضوری و دیدن نمونه کارها از نزدیک برای جلب اعتماد شما عزیزان نیز فراهم می باشد. به منظور انجام خدمات بر اساس اصول روز دنیا، امر کنترل کیفی و بازرسی به طور مرتب انجام می گردد. در این شعبه تکنیک هایی همچون اسکالپ سر برای رفع مشکل خالی بودن کف سر و لیفت و لمینت ابرو برای علاقمندان اجرا می شود.

متخصص بی حسی متخصص میکرو ابرو متخصص میکرو چشم و لب متخصص میکرو تلفیقی متخصص اسکالپ سر متخصص لیفت و لمینت ابرو متخصص اکستنشن مژه
3 نفر
7 نفر
3 نفر
1 نفر
1 نفر
1 نفر
-
مشاوره حضوری تحلیل پوست با دستگاه پزشک ناظر کنترل کیفی بازدید حضوری از نمونه کارها
دارد
دارد
دارد
دارد
دارد

نمونه کار پیگمنترهای بهترین مرکز میکروبلیدینگ و فیبروز ابرو شهرک غرب

نمونه کار پیگمنترهای بهترین مرکز میکروبلیدینگ و فیبروز ابرو شهرک غرب را به صورت عکس قبل و بعد در این قسمت برای شما آماده کرده ایم. تا بتوانید تغییرات مثبتی که در چهره افراد به وجود آمده را به خوبی مشاهده کنید. همانطور که می بینید کل چهره زیباجویان پیشین پس از انجام میکروبلیدینگ به کلی تغییر می کند. این تغییرات چهره شما را شاداب و جوان تر نشان می دهند. بهترین مرکز فیبروز ابرو شهرک غرب در مجتمع تجاری لیدوما واقع شده و دسترسی خوبی دارد. قبل از مراجعه به این شعبه، ابتدا پیگمنتر مورد نظر خود را طبق نمونه کارها و نظرات دیگران انتخاب کنید. سپس از طریق شماره تلفن های درج شده برای هر پیگمنتر، از ایشان نوبت بگیرید.

مرکز زیبایی تخصصی دائمی مریم حمزه ای
مرکز زیبایی تخصصی دائمی مریم حمزه ای
مرکز زیبایی تخصصی دائمی مریم حمزه ای
مرکز زیبایی تخصصی دائمی مریم حمزه ای
مرکز زیبایی تخصصی دائمی مریم حمزه ای
مرکز زیبایی تخصصی دائمی مریم حمزه ای
مرکز زیبایی تخصصی دائمی مریم حمزه ای
مرکز زیبایی تخصصی دائمی مریم حمزه ای
مرکز زیبایی تخصصی دائمی مریم حمزه ای
مرکز زیبایی تخصصی دائمی مریم حمزه ای
مرکز زیبایی تخصصی دائمی مریم حمزه ای
مرکز زیبایی تخصصی دائمی مریم حمزه ای
مرکز زیبایی تخصصی دائمی مریم حمزه ای
مرکز زیبایی تخصصی دائمی مریم حمزه ای

نظر تعدادی از مراجعین بهترین مرکز میکروبلیدینگ ابرو شهرک غرب

نظر تعدادی از مراجعین بهترین مرکز میکروبلیدینگ ابرو شهرک غرب را در ادامه می خوانید. بیشتر زیباجویان به جز رضایت از بخش فنی و تخصصی کار، از اخلاق خوب و صبر و حوصله پیگمنترهای مجموعه هم رضایت داشتند. مطالعه و بررسی نظریات مشتریان قبلی سبب می شود تا شما آگاهی لازم را در مورد مرکزی که انتخاب کردید، کسب کنید. شما نیز پس از کار میکروی ابرو و یا سایر تکنیک های آرایش دائم در این شعبه، تجربه و نظر خود را از طریق راه های ارتباطی موجود به ما اعلام کنید. با این کار خود سبب آشنایی بیشتر افراد با پیگمنتر مربوطه می شوید. شعبه شهرک غرب پرسنلی کاملا حرفه ای و منظم دارد که تنها هدفشان خلق تجربه ای به یادماندنی برای شماست.

نزدیکترین شعبه به خودت رو انتخاب کن

نزدیکترین شعبه از بهترین مرکز فیبروز و میکروبلیدینگ ابرو را برای آرایش دائم در نظر بگیرید تا درگیر دردسرهای ترافیک و هدر رفتن زمان نشوید. از طرفی ماندن در ترافیک های طولانی تهران، انرژی شما را تا حد زیادی می گیرد و ممکن است بر میزان اضطراب شما پیش از اجرای میکروبلیدینگ بیفزاید. برای همین از همه نظر بهتر است که شعبه نزدیک به محل زندگی خود را انتخاب کنید. خانم مریم حمزه ای علاوه بر شعبه های تهران و شعبه کرج و مشهد و شیراز، به تدریج شعبه های دیگری را نیز در سراسر کشور افتتاح می کنند تا همه هموطنان بتوانند به آسانی از بالاترین سطح خدمات زیبایی بهره مند شوند. آدرس تمامی شعب را می توانید در صفحات مربوط به هر کدام مشاهده کنید.

افتتاح شعبه دبی مرکز تخصصی زیبایی دائمی مریم حمزه ای به زودی

به زودی شعبه ای جدید از مجموعه شعبات مرکز تخصصی آرایش دائم و نیمه دائم سرکار خانم مریم حمزه ای در دبی افتتاح می شود و زیباجویانی که در این شهر و یا خارج از کشور ساکنند، می توانند از خدمات جامع و تخصصی این مرکز بهره مند شوند.

شماره تماس شعبه شهرک غرب

ساعت کاری و تماس شعبه شهرک غرب

8 صبح الی 6 بعد از ظهر

آدرس شعبه شهرک غرب

📍شهرک غرب - میدان صنعت - مجتمع تجاری لیدوما - طبقه هفتم - واحد 5

گالری تصاویر بهترین مرکز میکروبلیدینگ و فیبروز ابرو شهرک غرب

گالری تصاویر بهترین مرکز میکروبلیدینگ و فیبروز ابرو شهرک غرب به شما نشان می دهد که می توانید یک روز به صورت حضوری و از نزدیک کار پیگمنترها و نمونه کارهایشان را از نزدیک ببینید. البته این کار را باید با هماهنگی انجام دهید. پرسنل خوش برخورد در بهترین مرکز میکروبلیدینگ و فیبروز شهرک غرب شما را برای داشتن انتخابی مناسب راهنمایی می کنند. فضای شعبه شهرک غرب به نسبت وسیع بوده و هر پیگمنتر برای انجام کار خود فضای کافی و آرامش لازم را خواهد داشت. همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید، پس از انجام تتو، بروشوری حاوی اطلاعات لازم برای مراقبت از محل تاتو شده دریافت می کنید. عمل کردن به موارد ذکر شده در این بروشور، به افزایش ماندگاری و زیبایی بیشتر کار می انجامد.

لیست قیمت شعبه شهرک غرب