اخبار و مقالات

رژ لب دائم در انواع رنگ ها با بهترین کیفیت مواد و ماندگاری بالا در تهران و شیراز و مشهد

رژ لب دائم

رژ لب دائم در انواع رنگ ها با بهترین کیفیت مواد و ماندگاری بالا در تهران و شیراز و مشهد در شعب مرکز زیبایی دائمی مریم حمزه ای انجام می شود. این تکنیک سبب می شود لب های شما خوش فرم تر، پر تر، متقارن تر و پر رنگ تر دیده شوند. به همین دلیل، تتو رژ لب سبب زیباتر شدن شما خواهد شد. مدل رژلب دائم و رنگ آن توسط شما و زیر نظر پیگمنتر انتخاب می شود. رژ لب دائمی به دو روش میکروپیگمنتیشن و شیدینگ لب انجام می شود. ماندگاری رژلب دائم به عوامل مختلفی همچون انواع رنگ رژ لب دائم و مهارت پیگمنتر خواهد داشت. از دیگر خدمات زیبایی می توان به لیفت و لمینت مژه اشاره کرد.

در روش اول رنگدانه ها توسط دستگاه در لایه سطحی پوست کاشته خواهند شد و در روش دوم به کمک دستگاه های دیجیتالی رنگدانه ها روی بافت لب به صورت نقطه ای و پودری کاشته خواهند شد. هر کدام از این دستگاه ها مراحل تزریق رژ لب دائمی مخصوص به خود را دارند. پیش از انتخاب رنگ تاتو لب برای پوست سفید حتما از مشاورین ما بخواهید تا عکس تاتو لب قبل و بعد را به شما نشان دهند. قیمت رژلب دائم در انواع مختلف کمی با هم متفاوت هستند.

رژلب دائم چیست؟

رژلب دائم چیست؟ تاتویی است که سبب تغییر رنگ لب می شود و پس از انجام آن سایز لب بزرگتر به نظر می رسد و یک آرایش دائمی به حساب می آید. لب ها از بارزترین ویژگی های صورت به حساب می آیند که کوچکترین تغییری در آن ها، تاثیر بسیار زیادی بر روی چهره شما خواهد داشت. لب ها دائما در حال حرکت هستند و همین توجه زیادی را به خود جلب می کنند. این روش برای افرادی که لب های کمرنگی دارند و یا عدم تقارن زیادی در لب خود حس می کنند، بسیار مناسب می باشد و سبب خوش فرمی لبان می شود. این متد با استفاده از ابزار شیدینگ و پیگمنتیشن رنگدانه های دائمی را در لایه های وارد و تثبیت می کنند.

برای انجام رژلب دائم باید به مرکز تخصصی مراجعه کنید تا بهترین نتیجه را کسب کنید. قبل از انجام این کار حتما باید پاسخ سوال مزایا و معایب رژ لب دائم چیست؟ را مطالعه کنید. همچنین اگر خواستار آموزش این تکنیک هستید می توانید به بهترین مرکز آموزش رژ لب دائم در غرب تهران یعنی آکادمی مریم حمزه ای مراجعه نمایید. آکادمی مریم حمزه ای در تهران و مشهد و شیراز شعبه دارد. به همین دلیل با توجه به مسیر رفت و آمدتان می توانید در بهترین مرکز دوره های آموزش رژ لب دائم تهران و مشهد شرکت نمایید.

هزینه تتو رژ لب در بهترین مرکز تخصصی تهران

هزینه تتو رژ لب در بهترین مرکز تخصصی تهران موضوعی است که برای اغلب زیباجویان حائز اهمیت است. اگر به دنبال هزینه رژ لب دائم می باشید حتما باید این نکته را در نظر بگیرید که کار باکیفیت نیازمند مواد عالی و سال ها تجربه متخصص را دارد. روش انجام تتو لب و یا شیدینگ لب به این صورت است که رنگدانه ها به اولین لایه زیر پوست لب تزریق می شوند مثل رنگ صورتی یا کالباسی برای رژ لب دائم صورتی. در مرحله اول باید یک متخصص ماهر را انتخاب کنید و از او کمک بگیرید. حتما با تحقیق و وقت گذاشتن کافی از انتخاب یک متخصص ماهر اطمینان پیدا کنید.

در مرحله بعدی باید رژلب مد نظر و شکل لب مناسب یا در صورت تمایل هزینه خط لب دائم خود را با کمک مشاور پیدا کنید. علاوه بر سلیقه خود، حتما باید به تناژ پوست خود توجه کافی داشته باشید. سپس بی حسی انجام می شود و در مرحله بعد رنگدانه ها تزریق می شوند. با توجه به قرارگیری لب بر روی صورت که بارز ترین قسمت بدن می باشد. حتما به یک متخصص با تجربه مراجعه کنید تا کوچکترین اشتباهی در رژلب دائمی شما بوجود نیاید.

هزینه رژ لب دائمی در بهترین مرکز تخصصی تهران

ترمیم رژ لب دائم و هزینه آن

ترمیم رژ لب دائم و هزینه آن کاملا بستگی به محل انجام کار دارد. حتما با تحقیق و بررسی و دیدن نمونه کار یا عکس رژلب دائم دست به انتخاب مرکز مناسب برای ترمیم رژلب دائم خود بزنید. به خاطر قرار گیری لب در چهره، کوچکترین تغییری در لب ها بعد از ترمیم رژ لب دائم بسیار بارز خواهد بود. پس حتما به فرد متخصصی مراجعه کنید تا از سلامت و زیبایی لب هایتان بعد انجام تتو مطمئن شوید. رژ لب دائم در انواع رنگ ها با بهترین کیفیت مواد و ماندگاری بالا در تهران و شیراز و مشهد توسط دانش آموختگان مریم حمزه ای انجام می گردد. رنگ رژ لب دائمی کالباسی یکی از پرطرفدارترین رنگ هایی است که از سوی زیباجویان انتخاب می شود. ترمیم تاتو رژ لب طبیعی مانند تتو رژ لب برای اولین بار تمام مراحل بی حسی، تزریق رنگدانه و تنظیم نهایی رنگدانه را دارد.

حتما بعد از اتمام کار باید مراقبت های بعد از ترمیم انجام شود تا به نتیجه دلخواه دست یافت. هزینه های ترمیم رژ لب دائم بسته به منطقه و سالنی که به آن مراجعه می کنید متغیر است. برای انجام ترمیم نیز مثل مرحله اول تمام آماده سازی ها و مقدمات مثل بی حسی موضعی انجام می شود و تمام ابزار و مواد اولیه مجددا احتیاج پیدا می کنید. مراحل تزریق رژ لب دائمی چگونه است؟ باید طبق اصول این کار و با رعایت بهداشت انجام شود.

اصلاح رنگ لب و زیبایی همیشگی

اصلاح رنگ لب و زیبایی همیشگی دو مقوله درهم تنیده هستند. در رژلب دایم رنگدانه ها، در اولین لایه لب وارد می شوند و این موضوع زیبایی همیشگی شما را تحت تاثیر قرار میدهد. رنگ تتو با توجه به پوست و سلیقه شما انتخاب می شود. حتما قبل انتخاب رنگ مد نظر خود برای تتو، با فردی متخصص مشورت کنید تا مطمئن شوید رنگ انتخابی با پوستتان، هماهنگی دارد مثلا یا صورتی. رژلب دائمی لب که با نام تتو لب هم شناخته می شود، راه حل مناسب برای افرادیست که دوست دارند لب هایشان به طور دائم رنگ داشته باشند و با ماندگاری تاتو رژ لب بعد از غذا خوردن، نوشیدن، شستن صورت و یا حمام رفتن نیز لب هایشان، رنگ زیبایش را حفظ کند. برای ریموو تتو حتما از قبل به بررسی بهترین سالن ها بپردازید.

دیدن عکس تاتو لب قبل و بعد می تواند شما را در این امر یاری کند. برای انجام رژ لب دائم باید به مرکز تخصصی مراجعه نمایید که دارای پرسنل مجرب باشد. همچنین دارا بودن مدرک نشان دهنده گذراندن دوره های حرفه ای می باشد. به همین دلیل مرکز تخصصی را انتخاب نمایید که پرسنل آن مدرک خود را از بهترین مرکز دوره های آموزش رژ لب دائم تهران و مشهد دریافت کرده باشند. مهارت مستر یا تتو آرتیست تضمین زیبایی نتیجه نهایی مدل رژلب دائم می باشد. اینکه رنگ اصلی تاتو لب کی مشخص میشود زمان مشخصی ندارد ولی به طور معمول چند هفته بعد رنگ لب ها حالت طبیعی پیدا می کنند. حکم شرعی رژ لب دائم چیست؟ چون رنگدانه ها به زیر پوست تزریق می شوند، هیچ مانعی برای وضو و غسل ایجاد نمی کنند.
رژلب دائم و زیبایی همیشگی

ماندگاری رژلب دائم

ماندگاری رژلب دائم از مهم ترین دغدغه های زیباجویان است. استفاده از رژ لب جزو روتین های آرایشی روزانه میباشد و داشتن لب هایی خوشرنگ باعث سرزندگی و شادابی چهره میشود. یکی دیگر از تکنیک های آرایش دائم انجام رژلب دایمی لب می باشد تا بانوان از زدن روزانه رژلب راحت شوند و لب هایشان همیشه رنگ زیبای و رژ دائمی داشته باشد. میزان ماندگاری رژ لب دائم تقریبا زیاد است. ولی رعایت نکات مراقبت بعد از رژ لب دائم ، باعث میشود تا ماندگاری تاتو رژ لب رنگ افزایش یابد و نباید کوتاهی در رعایت نکات مراقبتی انجام شود.

همچنین دقت داشته باشید که عمق نفوذ رنگ و کیفیت رنگ تزریق شده، تاثیر بسیار زیادی در مدت زمان ماندگاری دارد. و توصیه میکنیم به مراکز معتبری مراجعه کنید که از رنگ های باکیفیت استفاده میکنند و رضایت مشتری هایشان را جلب کرده اند. ماندگاری تتو رژ لب در حالت کلی 5 تا 10 سال است اما این مقدار به چند عامل بستگی دارد از جمله:

  • رنگدانه ها: اگر کیفیت رنگ دانه های استفاده شده بالا باشد ماندگاری تتو بیشتر می شود.
  • نوع پوست: عموما رژلب دایم در پوست های خشک مدت بیشتری ماندگاری دارد و در پوست های چرب رنگدانه زودتر پاک شده یا پخش می شود.
  • مراقبت بعد از تتو: در صورتی که مراقبت های بعد از تتو را به طور کامل انجام دهیم میزان عمر و ماندگاری رنگ لب خود را بالا میبریم.
  • سن: در صورتی که تتو در سنین پایین انجام شود به مرور زمان و با افزایش سن دچار فرسایش می شود. در سنین بالاتر پوست لب ضخیم تر است و تتو ماندگار می شود.

این متد برای چه کسانی مناسب است؟

این متد برای چه کسانی مناسب است؟ رژ لب دائم یکی از تکنیک های تاتو رژلب دائم می باشد که برای زیبایی بیشتر لب ها مورد استفاده قرار میگیرد. بانوانی که خواستار رژ لب دائمی هستند به خوبی می دانند که زیبایی لب ها و خوشرنگ بودن آن ها چه تاثیر فوق العاده ای در افزایش جذابیت چهره دارد. در اصل رنگ لب، تاثیر فوق العاده ای در افزایش زیبایی چهره دارد. به همین دلیل امروزه بانوان بسیاری به دنبال تکنیک رژلب داعم و خط لب دائم هستند. تاتو دارای تکنیک های بیشماری اعم از هاشور ابرو اسکالپ سر تاتو بن مژه، تاتو خط چشم، میکروبلیدینگ و غیره می باشد. تمامی روش های ذکر شده در افزایش زیبایی چهره نقش دارند. انتخاب تکنیک تاتو برای افزایش زیبایی به نیاز و سلیقه مشتریان بستگی دارد.

علاوه بر این برخی از افراد به دلیل بروز برخی بیماری ها که روی ظاهر و پوست لب تاثیر دارند مثل آسم، آلرژی، حساسیت ها و بیماری های پوستی به دنبال راهکاری برای تغییر رنگدانه های پوست خود هستند. اگر خواستار هر یک از روش های زیبایی اعم از هاشور ابرو، تاتو خط چشم و غیره هستید، می توانید با مشاوران حرفه ای مرکز تخصصی مریم حمزه ای تماس بگیرید. مشاوره به شما کمک می کند تا بهترین تکنیک را انتخاب کنید و پاسخ تمام سوالات خود را به طور دقیق کسب کنید.

این متد برای چه کسانی مناسب است؟

بهترین رنگ برای تاتو رژ لب دائم چیست؟

بهترین رنگ برای تاتو رژ لب دائم چیست؟ یکی از دغدغه هایی که بانوان هنگام رژ لب دایمی با آن روبرو هستند، انتخاب بهترین رنگ برای تاتو لب می باشد. اگر برایتان مسئله است که بهترین رنگ رژ لب دائم کدام است باید گفت انواع رنگ رژ لب دائم با توجه به سلیقه مشتریان انتخاب می شود. اما مشتریان باید در نظر داشته باشند که طیف رنگ رژ لب دائمی کالباسی دارای محدودیت است و حتما طیف رنگی را از مستر جویا شوند. مراحل تزریق رژ لب دائمی هیچگونه درد یا ناراحتی برای زیباجو به همراه ندارد. در این بین رژ لب دائمی کالباسی طرفداران زیادی دارد. در تکنیک هایی مانند هاشور ابرو یا تاتو خط چشم و تکنیک هایی از این قبیل با رنگ های مشکی و طیف های قهوه ای مواجه می شوید.

اما رنگ های رژ لب دائم دارای طیف رنگی قرمز یا رژ لب دائم صورتی هستند. رنگی که برای رژلب دائمی انتخاب می کنید بستگی به سلیقه شخصی خودتان دارد. اما باید رنگ پوست تان را هم در نظر بگیرید و رنگی را انتخاب کنید که مناسب با پوست تان باشد. بانوانی که پوست های روشن دارند، تقریبا هر طیف رنگی برایشان مناسب است. اما بانوانی که گندمی یا سبزه هستند باید در انتخاب رنگ دقت داشته باشند و حتما با مستر در این زمینه صحبت کنند. در ادامه سوال مزایا و معایب رژ لب دائم چیست؟ را بررسی می کنیم.

قیمت رژلب دائم در انواع مختلف

قیمت رژلب دائم در انواع مختلف آن متغیر است. در تمامی مباحث زندگی با بحث قیمت و هزینه روبرو می شوید و همواره در طی زندگی بابت خدماتی که دریافت می کنید یا ارائه می دهید، هزینه ای تعیین می شود. خدمات زیبایی آرایش دائم و نیمه دائم , قیمت رژ لب دائم هم از این قاعده مستثنا نمی باشد و بابت خدماتی که دریافت می کنید باید هزینه ای را پرداخت کنید. البته پرداخت هزینه تتو رژ لب در بهترین مرکز تخصصی تهران نسبت به شخص و مدل و رنگ انتخابی او متفاوت است. بهترین روش برای مطلع شدن از هزینه خدمات آرایشی دائم و نیمه دائم مانند روژ لب دائم تاتو خط چشم هاشور سر و غیره، مراجعه به مرکز مدنظرتان یا مراجعه به سایت رسمی شان می باشد.

همچنین با مراجعه به عکس تاتو لب قبل و بعد در سایت مریم حمزه ای می توانید نمونه رژلب دائمی یا نمونه کارهای دیگر را مشاهده نمایید. هزینه خدمات آرایشی اعم از رژ لب تزریقی ، هزینه خط لب دائم، تاتو خط چشم و خدمات دیگر با توجه به فاکتورهای مرکز تخصصی تعیین می شوند. در واقع نرخ هزینه ها در مراکز و سالن های تخصصی متفاوت می باشد. تفاوت هزینه به دلیل نوع برند رنگ، تجهیزات سالن، دستمزد مستر و موقعیت جغرافیایی مرکز تخصصی می باشد. جهت اطلاع از زمان مناسب برای ترمیم رژ لب دائم و هزینه آن باید از تتوکار خود سوال کنید.

مراقبت بعد از رژ لب دائم

مراحل تزریق رژ لب دائمی چگونه است؟

مراحل تزریق رژ لب دائمی چگونه است؟ شامل سه مرحله میشود. رژ دائم لب و به خصوص رژ لب دائمی کالباسی از محبوب ترین تکنیک هایی است که امروز در مراکز زیبایی و درمانی بسیاری انجام می شود. عکس تاتو لب قبل و بعد مراجعان قبلی را ببینید و بعد در مورد این مراکز تصمیم گیری کنید. هرچند که علاوه بر رژ لب دایمی، تکنیک های دیگری چون هاشور سر یا اسکالپ سر نیز در حال رونق هستند. رژلب دائم چیست؟ طریقه زدن رژلب دائمی لب بستگی به مهارت مستر دارد اما به طور کلی این تکنیک دارای سه مرحله می باشد. در مرحله اول، بی حسی لب انجام می شود تا زیباجو هیچگونه دردی را احساس نکند. سپس تزریق رژ لب شروع می شود. نحوه فشار دست و نحوه استفاده از دستگاه در مدل رژلب دائم بسیار مهم است.

پس از مرحله اول و دوم، تزریق لب انجام شده و مرحله سوم شروع می شود که شامل رعایت نکات مراقبتی می باشد. در مرحله سوم و طی کردن دوران نقاهت باید از دستکاری لب جلوگیری کنید. دقت داشته باشید که پوسته پوسته شدن لب امری طبیعی بوده و بخشی از دوران نقاهت است. رعایت نکات مراقبتی در طی دوره نقاهت، منجر به زیباتر شدن نتیجه نهایی و افزایش ماندگاری آن می شود. اصلاح رنگ لب و زیبایی همیشگی را با انجام این تکنیک به خود هدیه خواهید داد.

مراقبت بعد از رژ لب دائم

مراقبت بعد از رژ لب دائم ارتباط مستقیمی با میزان ماندگاری آن دارد. در اصل رعایت نکات مراقبتی منجر به افزایش ماندگاری رژلب دائم می شود. خدماتی که در مرکز تخصصی مریم حمزه ای انجام می شوند با استفاده از باکیفیت ترین مواد و بهترین تکنیک انجام می شوند، به همین دلیل ماندگاری بسیار بالایی دارند. همچنین تمام ورکشاپ ها اعم از آموزش میکروبلیدینگ ، آموزش ساکورا لیپس، آموزش خط چشم و غیره در آکادمی مریم حمزه ای با مزایای بیشمار و آموزش بهترین تکنیک ها برگزار می شود.

برای مراقبت از تتو تا بهبود پوست لب به صورت مداوم از ضد آفتاب های با SPF بالا و بی بو استفاده کنید و برای شست و شوی لب ها از صابون استفاده نکنید و شوینده های خفیف و مخصوص تتوهای رنگی را تهیه کنید. به طور کلی از لوازم آرایشی مثل عطر و لوسیون و روغن های آرایشی روی پوست لب و حاشیه آن استفاده نکنید.

جز برای مرطوب کردن لب که جلوی خشک شدن لب را بگیرد و در از نرم کننده های بدون بو و اسانس استفاده کنید. برای مشاهده عکس رژلب دائم و مقایسه رژلب دائم قبل و بعد از تزریق رنگ تاتو لب برای پوست سفید ، به قسمت مربوطه در سایت مریم حمزه ای مشاهده نمایید تا نمونه کارهای انجام شده در مرکز تخصصی مریم حمزه ای را مشاهده نمایید. سپس با خیالی آسوده این مرکز تخصصی را برای انجام خدمات آرایش دائم و نیمه دائم انتخاب نمایید. همچنین در این مرکز تخصصی می توانید خدماتی چون ریموو تتو یا ترمیم تاتو رژ لب طبیعی را انجام دهید تا تاتوهای قدیمی خود را پاک نمایید و مجددا تاتو ابرو، تاتو لب و تاتو چشم زیبایی انجام دهید.

مراقبت بعد از رژ لب دائم

مزایا و معایب رژ لب دایم چیست؟

مزایا و معایب رژ لب دائم چیست؟ بستگی به مرکزی دارد که خدمات را در آن انجام می دهید. رژ لب دایمی یکی از تکنیک های آرایشی دائم و نیمه دائم می باشد و اگر در یک مرکز تخصصی و با سابقه انجام شود دارای مزایای بسیار زیاد و کمترین عوارض رژ لب دائمی می باشد. تکنیک های آرایشی اعم از رژ لب، خط لب، خط چشم بن مژه و غیره دارای ماندگاری کوتاه مدتی هستند. زیرا وسایل آرایشی معمولی یا حتی 24 ساعته دارای ماندگاری محدودی هستند و باید به طور مداوم تمدید شوند تا زیبایی اولیه خود را حفظ کنند. برای حل این مشکل، تکنیک های آرایشی با استفاده از متدهای تاتو ابداع شده اند که ماندگاری چندین ساله دارند.

یکی از مهمترین مزایای رژ لب داعم ، ماندگاری بالای آن می باشد. پس از تزریق رژ و رنگ لب دائم دیگر نیازی به خط لب و رژ نخواهید داشت. زیرا برای مدت زمان طولانی لب هایی خوشرنگ و زیبا مثل رژ لب دائم کالباسی خواهید داشت. تزریق رژلب دائمی دارای مزایای بسیار زیادی می باشد و این روش اگر در یک مرکز تخصصی انجام شوند، هیچگونه معایبی نخواهد داشت. هزینه تتو رژ لب در بهترین مرکز تخصصی تهران به دلیل به روز بودن تجهیزات و مهارت بالای تتوکاران به مراتب بیشتر خواهد بود.

انواع رنگ رژ لب دائم

برای مشاهده انواع رنگ رژ لب دائم باید طیف رنگی را از مستر جویا شوید. به طور معمول رنگ های رژ لب دائم دارای طیف رنگی قرمز و صورتی هستند. زیرا اینگونه رنگ ها انتخاب اول بانوان برای رژ لب هستند. رژ لب دائمی کالباسی و قرمز از پرطرفدارترین رنگ های رژ لب دائم می باشند. برای مشاهده نمونه رژ لب دائم و عکس رژلب دائم به قسمت مربوطه در سایت مراجعه نمایید. تکنیک های زیبایی چون رژ لب دائم و قاب و سایه ابرو و سایر تکنیک های آرایش دائم در سالهای اخیر بسیار محبوب شده اند.

زیرا با استفاده از این تکنیک های می توانید زیبایی چهره را به طور طبیعی و نچرال افزایش دهید. مراحل تزریق رژ لب دائمی چگونه است؟ از انتخاب رنگ شروع می شود. رنگ تاتو رژ لب برای پوست سبزه و در کل بهترین رنگ برای تاتو لب با راهنمایی و مشورت تتوکار انتخاب می شود. زمان ترمیم رژ لب دائم و هزینه آن نیز توسط متخصص تعیین می گردد.

انواع رنگ رژ لب دائم

مدل رژ لب دائم

انتخاب مدل رژلب دائم بستگی به نظر زیباجو دارد. رژ لب دائم با استفاده از سه تکنیک رژ لب کامل، شیدینگ لب و ساکورالیپس انجام می شود. هر یک از تکنیک های ذکر شده دارای نتیجه نهایی منحصر به فردی است. با مشاهده عکس تاتو لب قبل و بعد می توانید تصمیم بگیرید که خواستار کدام تکنیک زیبایی لب هستید. بهترین رنگ رژ لب دائم چیست؟ برای انتخاب رنگ رژلب دائم باید رنگ پوستتان را در نظر بگیرید. تکنیک رژ لب دائم ماندگاری طولانی مدتی دارد. به همین دلیل باید رنگی را برای لب انتخاب نمایید که برای هر نوع میکاپی مناسب باشد. همچنین حفظ هارمونی رنگ رژ لب با رنگ پوست بسیار مهم است.

برای کسب اطلاعات دقیق در این حوزه می توانید با مسترهای مراکز تخصصی مریم حمزه ای به صورت حضوری، مشاوره رایگان داشته باشید. رنگ اصلی تاتو لب کی مشخص میشود ؟ معمولا چند هفته بعد می توانید شاهد رنگ طبیعی و زیبای لب های خود باشید. قیمت رژلب دائم در انواع مختلف را در جلسه مشاوره از پیگمنتر خود جویا شوید و با آگاهی کامل تصمیم به انتخاب بگیرید. برای آنکه خیالتان راحت شود پاسخ سوال حکم شرعی رژ لب دائم چیست؟ را نیز برایتان در ادامه مطلب آورده ایم.

رنگ رژلب دائمی کالباسی

انتخاب رنگ رژ لب دائمی کالباسی بستگی به سلیقه زیباجو دارد. اما بهتر است تمامی رنگهای رژلب دائم را مشاهده نماید و در نهایت رنگی را انتخاب کنید که با پوستتان هارمونی داشته باشید. به طور معمول رژ لب دائم صورتی برای بانوانی که پوست سفید و گندمی دارند انتخاب مناسبی است. برای انجام تکنیک هایی چون رژ لب و میکروبلیدینگ و سایر تکنیک های آرایش دائم و نیمه دائم حتما یک مرکز تخصصی را انتخاب کنید. زیرا مهارت پرسنل مرکز تخصصی تضمینی برای کسب یک نتیجه ایده آل و زیبا می باشد. درباره رنگهای رژ لب دائم بهتر است با مستر صحبت کنید.

زیرا بعد از زدن رژلب دائم و در طی دوران نقاهت دچار ریزش رنگ لب خواهید بود. همین امر رنگ لب را تحت تاثیر قرار میدهد و رنگی که انتخاب کرده اید کمی کمرنگ تر از حالت اولیه خواهد شد. با مشاهده عکس رژ لب دائم قبل و بعد از انجام تاتو می توانید شاهد خیره کننده شدن لب های سایر زیباجویان باشید. دقت داشته باشید که انتخاب مرکز تخصصی مهم است.

رنگ رژلب دائمی کالباسی

آموزش رژ لب دائم

آموزش رژ لب دائم باید بر طبق اصول و تکنیک های روز دنیا باشد. یک هنرجو باید با مباحث تئوری نیز به طور کامل آشنایی داشته باشید تا بتوانید اطلاعات لازم درباره تکنیک را در اختیار مشتری قرار دهد. بسیاری از مشتریان سوالی مانند رژلب دائم چیست؟ را مطرح می کنند. در چنین شرایطی هنرجو باید علاوه بر دوره های عملی، دوره های تئوری مدل رژلب دائم را نیز گذرانده باشد تا بتواند پاسخ مشتری را به طور کامل و مفید بدهد. همچنین گذراندن دوره های آموزشی تخصصی از بروز عوارض رژ لب دائم جلوگیری می کند. زیرا مهارت یک مستر مهم ترین نقش را در عدم بروز عوارض ایفا می کند.

به همین دلیل هنگام انتخاب آکادمی حتما به مزایا و مهارت مسترهای آموزش دهنده توجه داشته باشید. مشاهده عکس تاتو لب قبل و بعد یکی از روش های تصمیم گیری در این باره است. گذراندن یک دوره آموزشی حرفه ای تضمینی برای درآمد بالا می باشد. در این دوره با موضوع بهترین رنگ رژ لب دائم چیست؟ آشنا می شوید.

با ما همراه باشید
خانواده میلیونی مریم حمزه ای در اینستاگرام
اینستاگرام مریم حمزه ای

حکم شرعی رژ لب دائم چیست؟

حکم شرعی رژ لب دائم چیست؟ با توجه به احکام مرجع تقلیدتان تعیین می شود. اما به طور کلی اکثریت مراجع تقلید انجام تاتو رژ لب دائم و سایر تکنیک های تاتو زیبایی را بلامانع می دانند. رنگ تاتو به زیر پوست تزریق می شود و این امر مشکلی برای وضو گرفتن یا غسل کردن ایجاد نمی کند. در نتیجه با انجام تکنیک رژ دائم لب می توانید بدون ایجاد هیچگونه مشکل شرعی زیبایی چهره خود را افزایش دهید. انجام تکنیک های زیبایی و آرایشی مانند تاتو رژ لب و تاتو اسکالپ سر که نوعی درمان آرایشی برای ریزش مو شقیقه است از نظر شرعی مشکلی ندارد.

زیرا رنگ تاتو رژ لب برای پوست سبزه به لایه های زیرین پوست نفوذ می کند و این امر تداخلی برای غسل و وضو ندارد. تتوی لب، اصلاح رنگ لب و زیبایی همیشگی را برایتان به ارمغان می آورد. تمامی مراحل تزریق رژ لب دائمی کالباسی به صورت تزریق به زیر پوست هستند. رژ لب دائم در انواع رنگ ها با بهترین کیفیت مواد و ماندگاری بالا در تهران و شیراز و مشهد باید توسط پیگمنترهای حرفه ای انجام شود.

حکم شرعی رژ لب دائم چیست؟

بهترین مرکز دوره های آموزش رژ لب دائم تهران و مشهد

بهترین مرکز دوره های آموزش رژ لب دائم تهران و مشهد زیر نظر ماهرترین افراد فعالیت می کند. این آکادمی توسط خانم مریم حمزه ای تاسیس شده است و دارای پرسنل مجرب در حوزه آرایش های دائم و نیمه دائم می باشد. زمانی که صحبت از آرایش دائم به میان باشد مفهوم افزایش زیبایی چهره بسیار مهم است. در واقع هدف زیباجویان از انجام تکنیک های آرایشی، افزایش زیبایی چهره می باشد. به همین دلیل اگر قصد دارید در حوزه آرایش دائم و رژ لب دائم فعالیت کنید باید بدانید که میزان مهارت تان مهم ترین فاکتور کسب موفقیت و رضایت مشتریان می باشد.

به همین دلیل برای گذراندن بهترین دوره آموزش فیبروز ابرو و آموزش رژ لب دائم در مشهد یا سایر شهرها، به آکادمی های تخصصی مراجعه نمایید. آکادمی مریم حمزه ای با توجه به شعباتی که در تهران، شیراز و مشهد دارد به عنوان بهترین مرکز آموزش رژ لب دائم در غرب تهران و مشهد و شیراز شناخته می شود. برای کسب اطلاعات درباره نحوه برگزاری ورکشاپ های آموزشی مدل رژلب دائم توسط بهترین مرکز دوره های آموزش رژ لب دائم تهران و مشهد و شیراز یعنی آکادمی مریم حمزه ای می توانید با مشاوران آکادمی ارتباط برقرار کنید. نکات مربوط به مراقبت بعد از رژ لب دائم به طور کامل در این دوره ها آموزش داده می شوند.

آیا رژ لب دائم باعث بزرگ دیده شدن لب ها می شود؟

بسیاری از زیباجویان سوال می کنند که آیا رژ لب دائم باعث بزرگ دیده شدن لب ها می شود؟ در پاسخ باید بگوییم که بله. این تکنیک فوق العاده با ایجاد خطای دید منجر به درشت تر دیده شدن لب ها می شود. اما در واقعیت تاثیری بر روی سایز لب نداشته و تنها رنگ لب ها را تحت تاثیر قرار می دهد. با توجه به ماندگاری رژلب دائم تا مدت زمان طولانی می توانید لب هایی خوش رنگ و جذاب داشته باشید. تکنیک هایی چون تتو رژ لب و فیبروز ابرو و سایر متدهای آرایش دائم در مرکز تخصصی مریم حمزه ای با بهترین تجهیزات و قیمت انجام می شوند. در نتیجه تتو رژ لب تا حدودی منجر به بزرگ تر دیده شدن لب ها می شود. این تکنیک باید کاملا بر روی خط طبیعی لب انجام شود. زیرا اگر رنگدانه های تتو بیش از حد از خط طبیعی لب بالاتر بروند، تغییر رنگ داده و از زیبایی لب ها می کاهد.

مراقبت های لازم بعد از انجام رژ لب دائم

مراقبت های لازم بعد از انجام رژ لب دائم منجر به افزایش ماندگاری و زیبایی بیشتر لب ها می شود. در مرکز تخصصی مریم حمزه ای تمام نکات مراقبتی به طور کامل توضیح داده می شود. همچنین در طی جلسه مشاوره می توانید رنگ تتو رژلب دائم و در جلسه مشاوره تتو ابرو می توانید مدل ابرو را انتخاب کنید. در واقع جلسات مشاوره به دلیل بررسی و روشن کردن تمام مسائل مرتبط با تکنیک آرایشی دائم برگزار می شوند. انجام تکنیک های زیبایی برای بسیاری از افراد مخصوصا بانوان منجر به زیبایی بیشتر و افزایش اعتماد به نفس می شود. اما بسیاری از افراد به دلیل مراقبت های بعد و نکاتی که منجر به افزایش ماندگاری می شود از انجام این تکنیک ها خودداری می کنند. اگر شما نیز جزو این دسته از افراد هستید، بهتر است بدانید که نکات مراقبتی بسیار ساده می باشد. تکنیک های غیرتهاجمی چون تتو نیازی به مراقبت طولانی مدت ندارند. اگر طی 24 ساعت الی 2 هفته به خوبی از تتو مراقبت نمایید، نتیجه نهایی عالی کسب خواهید کرد.

حکم شرعی رژ لب دائم چیست؟

یکی از مسائلی که برخی از زیباجویان نسبت به آن کنجکاو هستند حکم شرعی این تکنیک بوده و به طور مداوم سوال می شود که حکم شرعی رژ لب دائم چیست؟ و آیا این تکنیک برای غسل و وضو مناسب است. تکنیک های زیبایی که توسط تتو انجام می شوند از نظر شرعی بالا مانع هستند. در واقع مراجع تقلید به دلیل تزریق رنگ به زیر پوست، تکنیک های تتو زیبایی را بلامانع می دانند. بنابراین انجام این تکنیک و تکنیک هایی چون تاتو ابرو مشکلی در غسل و وضو ایجاد نمی کند. در نتیجه نیازی به ریموو ابرو یا ریموو سایر تکنیک ها نخواهید داشت. با توجه به بررسی حکم شرعی رژ لب دائم بدون هیچ گونه نگرانی می توانید تتو رژ لب را انجام دهید.

سوالات متداول رژلب دائم لب

انجام تکنیک های آرایشی دائم و نیمه دائم در سال های اخیر به شدت رواج یافته است. بانوانی بسیاری به دلیل ماندگاری و نتیجه بسیار زیبای این تکنیک ها تمایل به انجام متدهایی زیبایی دائم و نیمه دائمی دارند. این تکنیک ها دارای دسته بندی های متفاوتی هستند که یکی از این دسته بندی ها مرتبط با لب می باشد. رایج ترین تکنیکی که برای لب مورد استفاده قرار میگیرد، تکنیک رژ لب دائم می باشد. پس از انجام این تکنیک، شاهد زیباتر شدن رنگ لب ها خواهید شد. اما درباره این تکنیک سوالاتی وجود دارد که از سوی بانوان بسیار شنیده می شود. به همین دلیل در ادامه رایج ترین سوالات را به طور مفید و مختصر پاسخ داده ایم.

رژلب دائم چقدر ماندگاری دارد؟

رژ لب دائم جزو تکنیک های آرایش دائم و نیمه دائم است. در تمامی تکنیک های تاتو، رنگ تاتو به زیر پوست تزریق می شود. همین امر میزان ماندگاری نتیجه نهایی را تا چندین سال افزایش می دهد. هرچند که تتو رژ لب به دلیل حساس بودن لب، برای افزایش ماندگاری نیاز به رعایت کامل نکات مراقبتی دارد.

هزینه رژ لب دایمی چقدر است؟

هزینه رژ لب با توجه به فاکتورهای بسیاری از جمله موقعیت جغرافیایی مرکز تخصصی، دستمزد مستر، برند رنگ، نوع دستگاه و غیره تعیین می شود. به همین دلیل هزینه رژ لب دائم متغیر می باشد. به طور معمول هزینه رژ لب دائم از تکنیک های دیگر تتو چون میکروبلیدینگ، هاشور و غیره کمتر می باشد.

آیا تتو رژ لب دائم درد دارد؟

تاتو رژلب دائم با استفاده از بی حسی موضعی انجام می شود. در نتیجه هیچگونه دردی برای تتو رژ لب نخواهید داشت. بی حسی موضعی می تواند با استفاده از محلول یا کرم های بی حس کننده انجام شود. نحوه بی حسی در این تکنیک حائز اهمیت نیست و تنها موردی که باید به آن توجه داشت، بی حسی لب ها می باشد.

آیا رژلب دائمی پاک می شود؟

رژ لب دائمی ماندگاری بالایی دارد و این ماندگاری در افراد بین 1 الی 3 سال متغیر است. زمانی که حس کردید رنگ تتو لب کمرنگ شده با یک جلسه ترمیم تاتو رژ لب، می توانید زیبایی لب های خود را بازگردانید. رژ لب دائم شاید به مرور زمان دچار کمرنگ شدن شود اما پاک شدن کامل رژ لب نادر می باشد.

3.3/5 - (14 امتیاز)
author-avatar

درباره مریم حمزه ای

خانم مریم حمزه ای گرند مستر افتخـاری آکـادمی AS برزیـل، مـدرس بیش از ۳۰۰ هـنرجو در ایـالت سـالوادور و همچنین داور مسـابقات بین المللی میکروبلیـدینگ در اروپـا و ترکیـه هسـتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *