اخبار و مقالات

رژ لب دائم در انواع رنگ ها با بهترین کیفیت مواد و ماندگاری بالا در تهران و شیراز

قیمت رژ لب دائم

رژ لب دائم و انواع رنگ های آن با بهترین کیفیت مواد و ماندگاری بالا در تهران و شیراز یا تاتو رژلب سبب می شود لب های شما خوش فرم تر، پر تر، متقارن تر و پر رنگ تر دیده شوند به همین دلیل، سبب زیباتر شدن شما خواهد شد. رژ لب دائم به دو روش میکروپیگمنتیشن و شیدینگ لب انجام می شود. در روش اول رنگدانه ها توسط دستگاه در لایه سطحی پوست کاشته خواهند شد و در روش دوم به کمک دستگاه های دیجیتالی رنگدانه ها روی بافت لب به صورت نقطه ای و پودری کاشته خواهند شد. ماندگاری تاتو رژلب به عوامل مختلفی همچون رنگ انتخاب شده و مهارت پیگمنتر خواهد داشت. از دیگر خدمات زیبایی می توان به لیفت و لمینت مژه اشاره کرد.

رژلب دائم چیست؟

رژلب دائم یا تاتو رژ لب چیست؟ تاتویی است که سبب تغییر سایز لب و رنگ لب می شود و یک آرایش دائمی به حساب می آید. لب ها از بارزترین ویژگی های صورت به حساب می آیند که کوچکترین تغییری در آن ها، تاثیر بسیار زیادی بر روی چهره شما خواهد داشت. لب ها دائما در حال حرکت هستند و همین توجه زیادی را به خود جلب می کنند. این روش برای افرادی که لب های کمرنگی دارند و یا عدم تقارن زیادی در لب خود حس می کنند، بسیار مناسب می باشد و سبب خوش فرمی لبان می شود.

هزینه رژ لب دائم

هزینه رژ لب دائم موضوعی است که برای اغلب زیباجویان حائز اهمیت است. اگر به دنبال هزینه رژ لب دائم می باشید حتما باید این نکته را در نظر بگیرید که کار باکیفیت نیازمند مواد عالی و سال ها تجربه متخصص را دارد. روش انجام این تتو زیبا به این صورت است که رنگدانه ها به اولین لایه زیر پوست لب تزریق می شوند. در مرحله اول باید یک متخصص ماهر را انتخاب کنید و از او کمک بگیرید. حتما با تحقیق و وقت گذاشتن کافی از انتخاب یک متخصص ماهر اطمینان پیدا کنید. در مرحله بعدی باید رژلب مد نظر و شکل لب مناسب خود را با کمک مشاور پیدا کنید. علاوه بر سلیقه خود، حتما باید به تناژ پوست خود توجه کافی داشته باشید.

سپس بی حسی انجام می شود و در مرحله بعد رنگدانه ها تزریق می شوند. با توجه به قرار گیری لب بر روی صورت که بارز ترین قسمت بدن می باشد و همچنین لمینت مژه ، حتما به یک متخصص باتجربه مراجعه کنید تا کوچکترین اشتباهی در رژ لب دائم شما بوجود نیاید.

رژ لب دائم چیست؟

ترمیم رژ لب دائم

حتما با تحقیق و بررسی دست به انتخاب مرکز مناسب برای ترمیم رژلب دائم خود بزنید. به خاطر قرار گیری لب در چهره، کوچکترین تغییری در لب ها بسیار بارز خواهد بود. پس حتما به فرد متخصصی مراجعه کنید تا از سلامت و زیبایی لب هایتان بعد انجام تتو مطمئن شوید. ترمیم رژ لب دائم همانند تتو رژ لب برای اولین بار تمام مراحل بی حسی، تزریق رنگدانه و تنظیم نهایی رنگدانه را دارد. حتما بعد از اتمام کار باید مراقبت های بعد از ترمیم انجام شود تا به نتیجه دلخواه دست یافت.

رژلب دائم و زیبایی همیشگی

در رژلب دائم رنگدانه ها، در اولین لایه لب وارد می شوند و این موضوع زیبایی همیشگی شما را تحت تاثیر قرار میدهد. رنگ تتو با توجه به پوست و سلیقه شما انتخاب می شود. حتما قبل انتخاب رنگ مد نظر خود برای تتو، با فردی متخصص مشورت کنید تا مطمئن شوید رنگ انتخابی با پوستتان، هماهنگی دارد. رژلب دائم که با نام تتو لب هم شناخته می شود، راه حل مناسب برای افرادیست که دوست دارند لب هایشان به طور دائم رنگ داشته باشند و بعد از غذا خوردن، نوشیدن، شستن صورت و یا حمام رفتن نیز لب هایشان، رنگ زیبایش را حفظ کند. برای ریموو تتو حتما از قبل به بررسی بهترین سالن ها بپردازید.

مرکز زیبایی رژ لب دائم در تهران

ماندگاری رژلب دائم

ماندگاری رژ لب دائم از مهم ترین دغدغه های زیباجویان است. استفاده از رژ لب جزو روتین های آرایشی روزانه میباشد و داشتن لب هایی خوشرنگ باعث سرزندگی و شادابی چهره میشود. یکی دیگر از تکنیک های آرایش دائم انجام رژلب دائم میباشد تا بانوان از زدن روزانه رژلب راحت شوند و لب هایشان همیشه رنگ زیبایی داشته باشد. میزان ماندگاری رژ لب دائم تقریبا زیاد است. ولی رعایت نکات مراقبتی بعد از تزریق ، باعث میشود تا ماندگاری رنگ افزایش یابد و نباید کوتاهی در رعایت نکات مراقبتی انجام شود. همچنین دقت داشته باشید که عمق نفوذ رنگ و کیفیت رنگ تزریق شده، تاثیر بسیار زیادی در مدت زمان ماندگاری دارد. و توصیه میکنیم به مراکز معتبری مراجعه کنید که از رنگ های باکیفیت استفاده میکنند و رضایت مشتری هایشان را جلب کرده اند.

رژ لب دایم

رژ لب دائم یکی از تکنیک های تاتو می باشد که برای زیبایی بیشتر لب ها مورد استفاده قرار میگیرد. بانوانی که خواستار رژ لب دائم هستند به خوبی می دانند که زیبایی لب ها و خوشرنگ بودن آن ها چه تاثیر فوق العاده ای در افزایش جذابیت چهره دارد. در اصل رنگ لب، تاثیر فوق العاده ای در افزایش زیبایی چهره دارد. به همین دلیل امروزه بانوان بسیاری به دنبال تکنیک رژلب داعم و خط لب دائم هستند.

تاتو دارای تکنیک های بیشماری اعم از هاشور ابرو، اسکالپ سر ، تاتو بن مژه، تاتو خط چشم، میکروبلیدینگ و غیره می باشد. تمامی روش های ذکر شده در افزایش زیبایی چهره نقش دارند. انتخاب تکنیک تاتو برای افزایش زیبایی به نیاز و سلیقه مشتریان بستگی دارد. اگر خواستار هر یک از روش های زیبایی اعم از هاشور ابرو، تاتو خط چشم و غیره هستید، می توانید با مشاوران حرفه ای مرکز تخصصی مریم حمزه ای تماس بگیرید. مشاوره به شما کمک می کند تا بهترین تکنیک را انتخاب کنید و پاسخ تمام سوالات خود را به طور دقیق کسب کنید.

بهترین رنگ های رژ لب دائم

یکی از دغدغه هایی که بانوان هنگام رژ لب دائم با آن روبرو هستند، انتخاب بهترین رنگ های تاتو رژ لب دائم می باشد. رنگ رژ لب دائم با توجه به سلیقه مشتریان انتخاب می شود. اما مشتریان باید در نظر داشته باشند که طیف رنگ رژ لب دائمی دارای محدودیت است و حتما طیف رنگی را از مستر جویا شوند.

در تکنیک هایی مانند هاشور ابرو یا تاتو خط چشم و تکنیک هایی از این قبیل با رنگ های مشکی و طیف های قهوه ای مواجه می شوید. اما رنگهای رژلب دائم دارای طیف رنگی قرمز یا صورتی هستند. رنگی که برای رژ لب دائم انتخاب می کنید بستگی به سلیقه شخصی خودتان دارد. اما باید رنگ پوست تان را هم در نظر بگیرید و رنگی را انتخاب کنید که مناسب با پوست تان باشد. بانوانی که پوست های روشن دارند، تقریبا هر طیف رنگی برایشان مناسب است. اما بانوانی که گندمی یا سبزه هستند باید در انتخاب رنگ دقت داشته باشند و حتما با مستر در این زمینه صحبت کنند.

قیمت رژ لب دائم در انواع مختلف

قیمت رژلب دائم بسته به انواع مختلف آن متغیر است. در تمامی مباحث زندگی با بحث قیمت و هزینه روبرو می شوید و همواره در طی زندگی بابت خدماتی که دریافت می کنید یا ارائه میدهید، هزینه ای تعیین می شود. خدمات زیبایی آرایش دائم و نیمه دائم هم از این قاعده مستثنا نمی باشد و بابت خدماتی که دریافت می کنید باید هزینه ای را پرداخت کنید. البته پرداخت هزینه برای تمامی افراد واضح است ولی مقدار قیمتی که تعیین می شود، جای بحث دارد.

هزینه خدمات آرایشی اعم از رژ لب تزریقی ، تاتو خط چشم و خدمات دیگر با توجه به فاکتورهای مرکز تخصصی تعیین می شوند. در واقع نرخ هزینه ها در مراکز و سالن های تخصصی متفاوت می باشد. تفاوت هزینه به دلیل نوع برند رنگ، تجهیزات سالن، دستمزد مستر و موقعیت جغرافیایی مرکز تخصصی می باشد.
بهترین روش برای مطلع شدن از هزینه خدمات آرایشی دائم و نیمه دائم مانند روژ لب دائم، تاتو خط چشم ، هاشور سر و غیره، مراجعه به مرکز مدنظرتان یا مراجعه به سایت رسمی شان می باشد. همچنین با مراجعه به گالری تصاویر یا ویدیوها در سایت مریم حمزه ای می توانید نمونه رژ لب دائم یا نمونه کارهای دیگر را مشاهده نمایید.

مراحل تزریق رژ لب دائم

مراحل تزریق رژ لب دائم شامل سه مرحله میشود. رژ دائم از محبوب ترین تکنیک هایی است که امروز در مراکز زیبایی و درمانی بسیاری انجام می شود. هرچند که علاوه بر رژ لب دائم، تکنیک های دیگری چون هاشور سر یا اسکالپ سر نیز در حال رونق هستند. طریقه زدن رژلب دائم بستگی به مهارت مستر دارد اما به طور کلی این تکنیک دارای سه مرحله می باشد. در مرحله اول، بی حسی لب انجام می شود تا زیباجو هیچگونه دردی را احساس نکند. سپس تزریق رژ لب شروع می شود. نحوه فشار دست و نحوه استفاده از دستگاه در زدن رژلب دائم بسیار مهم است. پس از مرحله اول و دوم، تزریق لب انجام شده و مرحله سوم شروع می شود که شامل رعایت نکات مراقبتی می باشد.

در مرحله سوم و طی کردن دوران نقاهت باید از دستکاری لب جلوگیری کنید. دقت داشته باشید که پوسته پوسته شدن لب امری طبیعی بوده و بخشی از دوران نقاهت است. رعایت نکات مراقبتی در طی دوره نقاهت، منجر به زیباتر شدن نتیجه نهایی و افزایش ماندگاری آن می شود.

مراقبت بعد از رژ لب دائم و ماندگاری آن

مراقبت بعد از ارایش و رژ لب دائم لب ارتباط مستقیمی با ماندگاری آن دارد. در اصل رعایت نکات مراقبتی منجر به افزایش ماندگاری نتیجه نهایی می شود. خدماتی که در مرکز تخصصی مریم حمزه ای انجام می شوند با استفاده از باکیفیت ترین مواد و بهترین تکنیک انجام می شوند، به همین دلیل ماندگاری بسیار بالایی دارند. همچنین تمام ورکشاپ ها اعم از آموزش میکروبلیدینگ ، آموزش ساکورا لیپس، آموزش خط چشم و غیره در آکادمی مریم حمزه ای با مزایای بیشمار و آموزش بهترین تکنیک ها برگزار می شود.

برای مشاهده عکس رژ لب دائم و مقایسه رژلب دائم قبل و بعد از تزریق رنگ تاتو، به قسمت مربوطه در سایت مریم حمزه ای مشاهده نمایید تا نمونه کارهای انجام شده در مرکز تخصصی مریم حمزه ای را مشاهده نمایید. سپس با خیالی آسوده این مرکز تخصصی را برای انجام خدمات آرایش دائم و نیمه دائم انتخاب نمایید. همچنین در این مرکز تخصصی می توانید خدماتی چون ریموو تتو را انجام دهید تا تاتوهای قدیمی خود را پاک نمایید و مجددا تاتو ابرو، تاتو لب و تاتو چشم زیبایی انجام دهید.

مزایا و معایب رژ لب دائم

مزایا و معایب رژ لب دائم بستگی به مرکزی دارد که خدمات را درآن انجام می دهید. رژ لب دائم یکی از تکنیک های آرایشی دائم و نیمه دائم می باشد و اگر در یک مرکز تخصصی و باسابقه انجام شود دارای مزایای بسیار زیادی می باشد. تکنیک های آرایشی اعم از رژ لب، خط لب، خط چشم، بن مژه و غیره دارای ماندگاری کوتاه مدتی هستند. زیرا وسایل آرایشی معمولی یا حتی 24 ساعته دارای ماندگاری محدودی هستند و باید به طور مداوم تمدید شوند تا زیبایی اولیه خود را حفظ کنند. برای حل این مشکل، تکنیک های آرایشی با استفاده از متدهای تاتو ابداع شده اند که ماندگاری چندین ساله دارند.

یکی از مهمترین مزایای رژ لب داعم، ماندگاری بالای آن می باشد. پس از تزریق رژ و رنگ لب دائم دیگر نیازی به خط لب و رژ نخواهید داشت. زیرا برای مدت زمان طولانی لب هایی خوشرنگ و زیبا خواهید داشت. تزریق رژ لب دائم دارای مزایای بسیار زیادی می باشد و این روش اگر در یک مرکز تخصصی انجام شوند، هیچگونه معایبی نخواهد داشت.

سوالات متداول رژلب دائم

انجام تکنیک های آرایشی دائم و نیمه دائم در سال های اخیر به شدت رواج یافته است. بانوانی بسیاری به دلیل ماندگاری و نتیجه بسیار زیبای این تکنیک ها تمایل به انجام متدهایی زیبایی دائم و نیمه دائمی دارند. این تکنیک ها دارای دسته بندی های متفاوتی هستند که یکی از این دسته بندی ها مرتبط با لب می باشد. رایج ترین تکنیکی که برای لب مورد استفاده قرار میگیرد، تکنیک رژ لب دائم می باشد. پس از انجام این تکنیک، شاهد زیباتر شدن رنگ لب ها خواهید شد. اما درباره این تکنیک سوالاتی وجود دارد که از سوی بانوان بسیار شنیده می شود. به همین دلیل در ادامه رایج ترین سوالات را به طور مفید و مختصر پاسخ داده ایم.

رژلب دائم چقدر ماندگاری دارد؟

رژ لب دائم جزو تکنیک های آرایش دائم و نیمه دائم است. در تمامی تکنیک های تاتو، رنگ تاتو به زیر پوست تزریق می شود. همین امر میزان ماندگاری نتیجه نهایی را تا چندین سال افزایش می دهد. هرچند که تتو رژ لب به دلیل حساس بودن لب، برای افزایش ماندگاری نیاز به رعایت کامل نکات مراقبتی دارد.

هزینه رژ لب دائم چقدر است؟

هزینه رژ لب با توجه به فاکتورهای بسیاری از جمله موقعیت جغرافیایی مرکز تخصصی، دستمزد مستر، برند رنگ، نوع دستگاه و غیره تعیین می شود. به همین دلیل هزینه رژ لب دائم متغیر می باشد. به طور معمول هزینه رژ لب دائم از تکنیک های دیگر تتو چون میکروبلیدینگ، هاشور و غیره کمتر می باشد.

آیا تتو رژ لب دائم درد دارد؟

تاتو رژلب دائم با استفاده از بی حسی موضعی انجام می شود. در نتیجه هیچگونه دردی نخواهید داشت. بی حسی موضعی می تواند با استفاده از محلول یا کرم های بی حس کننده انجام شود. نحوه بی حسی در این تکنیک حائز اهمیت نیست و تنها موردی که باید به آن توجه داشت، بی حسی لب ها می باشد.

آیا رژ لب دائم پاک می شود؟

رژ لب دائم ماندگاری بالایی دارد و این ماندگاری در افراد بین 1 الی 3 سال متغیر است. زمانی که حس کردید رنگ تتو لب کمرنگ شده با یک جلسه ترمیم، می توانید زیبایی لب های خود را بازگردانید. رژ لب دائم شاید به مرور زمان دچار کمرنگ شدن شود اما پاک شدن کامل رژ لب نادر می باشد.

4.9/5 - (81 امتیاز)
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *