اخبار و مقالات

میکرو تلفیقی ابرو چیست؟ | میکروتلفیقی با بهترین قیمت و ماندگاری بالا

میکرو تلفیقی ابرو با مریم حمزه ای

میکرو تلفیقی ابرو چیست؟ میکروتلفیقی روشی نوین از تلفیق دو روش میکروبلیدینگ ابرو و میکروپیگمنتیشن ابرو می باشد تا ظاهری طبیعی و ماندگارتر برای شما به ارمغان بیاورد. اگر از آن دسته افرادی هستید که ابروهای نازک و کم پشتی دارید و به دنبال ابروهای پرپشت هستید این روش مخصوص شما است. با کمک این روش می توانید از انجام آرایش های مداوم ابرو خلاص شوید و بعد از هر بار خوابیدن، شست و شوی صورت و حمام رفتن نیاز به تمدید آرایش ابروی خود نداشته باشید‌. در میکرو ابرو با کمک یک قلم نازک، خطوط ظریف و طبیعی شبیه ابروهای طبیعی بر روی پوست ایجاد می کنند و سوزن به لایه های سطحی پوست نفوذ می کند و رنگدانه ها به آن وارد می شوند‌، اما میکروپیگمنتیشن شبیه تاتو است و برای تزریق رنگدانه به ابرو از ابزار تاتو استفاده می شود.

در یکی از انواع میکرو تلفیقی دو روش ترکیب می شوند و ظاهری فوق العاده و طبیعی به ابرو می دهند. این روش به ابروها ظاهری متراکم تر و پرتر می بخشد. در میکرو تلفیقی ابتدا تاج ابرو با سوزن های نازک و شببه تارمو کشیده می شود. سپس قسمت های خالی بین ابرو به صورت سایه ابرو پر می شود‌. این روش مورد پسند افرادی خواهد بود که به دنبال ظاهری طبیعی برای ابروی خود هستند و برای افرادی با پوست معمولی تا چرب بسیار مناسب است.

اگر باردار یا شیرده هستید، هرگونه اختلال خونریزی دارید، تحت شیمی درمانی هستید یا اخیرا پوستتان را برنزه کرده اید، اخیرا تزریق بوتاکس یا فیلر داشته اید، این روش مناسب شما نخواهد بود. اگر دیابت دارید یا از داروهای رقیق کننده خون استفاده می کنید، حتما قبل از انجام این تکنیک با پزشک خود مشورت کنید. مقداری قرمزی و خونریزی پس از انجام این تکنیک عادی می باشد.

انواع میکرو تلفیقی ابرو

ابرو ها نقش زیادی در زیبایی چهره دارند و همین سبب رایج شدن لوازم آرایشی و بهداشتی ابرو میان بانوان و ایجاد روش هایی چون میکروبلیدینگ ابرو، شیدینگ ابرو و میکرو تلفیقی ابرو شده است. هر کدام از این روش مزیت خود را دارند و ظاهری زیبا به ابروی شما می بخشند اما ترکیب و استفاده همزمان دو روش سبب ماندگاری و طبیعی تر شدن ابرو شما خواهد شد. تلفیق میکروبلیدینگ و میکروشیدینگ و روش تلفیق میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن از انواع میکرو تلفیقی ابرو هستند.

اگر از آن دسته افرادی هستید که ابروهای نازک و کم پشتی دارید و به دنبال ابروهای زیبا و پرپشت هستید روش میکروتلفیقی مخصوص شما است. با کمک این روش می توانید از انجام آرایش های مداوم و طولانی ابرو خلاص شوید. همچنین بعد از هر بار خوابیدن، شست و شوی صورت و حمام رفتن نیاز به تمدید آرایش ابروی خود نداشته باشید‌. لیفت و لمینت مژه نیز می تواند به زیباتر نشان دادن ظاهر شما کمک کند.

قیمت میکرو تلفیقی

اگر به دنبال قیمت میکرو تلفیقی ابرو هستید، باید بدانید که به عوامل زیادی بستگی دارد. قیمت مراکز مختلف بسته به منطقه یا شهر، ابزار مورد استفاده، تجربه ی متخصص وغیره متفاوت می باشد. امروزه با توجه به متغیر بودن قیمت مواد مورد استفاده، قیمت خدمات هم مدام در حال تغییر است. همین امر باعث متفاوت شدن قیمت خدمات یک مرکز در مقایسه با ماه های قبل می شود . به خاطر همین، اقدام سریعتر برای انجام این روش به نفع شما خواهد بود.

نکته ای که حائز اهمیت است این است که ارزان بودن خدمات در بعضی از مراکز به دلیل خوب بودن آن نیست. از آن جایی که ابرو تاثیر زیادی در زیبایی چهره ی شما دارد بهتر است برای آن که خیالتان از بابت خدمات خوب راحت باشد. پیشنهاد ما به شما، مراجعه به مراکز تخصصی با سابقه کار بالا می باشد. یک غفلت کوچک می تواند یک عمر پشیمانی برای شما به همراه بیاورد. همچنین برای ریموو تاتو بدن نیز باید به دقت به بررسی سالن های زیبایی پرداخت.

5/5 - (13 امتیاز)
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *