بهترین مرکز میکروبلیدینگ و فیبروز ابرو سعادت آباد

بهترین مرکز میکروبلیدینگ و فیبروز ابرو سعادت آباد تهران با 15 سال سابقه آماده ارائه خدماتی همچون میکروبلیدینگ و فیبروز ابرو به شما عزیزان می باشد. همچنین برای گذراندن بهترین دوره آموزش رژ لب دائم در سعادت آباد می توانید به آکادمی مریم حمزه ای مراجعه نمایید. خانم مریم حمزه ای گرند مستر افتخاری آکادمی AS برزیل، مدرس بیش از۳۰۰ هنرجو در ایالت سالوادور و همچنین داور مسابقات بین المللی میکروبلیدینگ در اروپا و ترکیه هستند. بیش از 13 سال است که به صورت تخصصی در حوزه میکروبلیدینگ فعالیت می کنند و کامل ترین خدمات آرایش دائم و زیبایی دائم در بهترین مرکز میکروبلیدینگ و فیبروز ابرو در سعادت آباد به زیباجویان ارائه می شود.
خانم حمزه ای بنیانگذار اولین و برترین مرکز تخصصی با ۷ شعبه فعال در مشهد، شیراز و تهران (شهرک غرب، تهران پارس و سعادت آباد، کرج، نازی آباد)، آرایش دائم هستند و تنها استاد برگزیده اتحادیه آرایش‌گران کل کشور در سازمان فنی حرفه ای ایران در رشته میکروبلیدینگ هستند و مسئولیت آموزش روش های جدید و به روز را به تمامی آموزشگاه داران سطح کشور در حوزه میکروبلیدینگ ابرو برعهده دارند.

سوابق درخشان ما در بهترین مرکز فیبروز ابرو

سوابق درخشان ما در بهترین مرکز فیبروز ابرو در طی 13 سال، تنها ارائه بیش از 15 هزار نمونه کار نبوده است بلکه توانسته ایم همین تعداد نیز هنرجو در زمینه فیبروز ابرو پرورش دهیم. بهترین مرکز میکروبلیدینگ سعادت آباد باید در کنار بحث خدمات آرایش دائم، قسمتی از کار خود را به آموزش و ارائه دانش و تخصص به نسل بعدی پیگمنترها اختصاص دهد. خوشبختانه مرکز تخصصی مریم حمزه ای این نکته را به یکی از بخش های اصلی کار خود تبدیل کرده است. نتیجه آموزش و پرورش چنین استعدادهایی، تا کنون ایجاد بیش از 18 هزار شغل می باشد. هنرجویانی که از آکادمی مریم حمزه ای فارغ التحصیل می شوند، به صلاح دید ایشان می توانند در یکی از شعب این مرکز و یا دیگر سالن های زیبایی مشغول به کار شوند.

کارآفرینی
0
+
هنرجو
0
+
نمونه کار
0
+
تجربه تخصصی
0
سال
شعبه تخصصی
0
+

گالری ویدیو مرکز زیبایی مریم حمزه‌ای

در گالری ویدیو مرکز زیبایی مریم حمزه ای مجموعه ای از کلیپ های کوتاه را مشاهده می کنید. در بعضی از ویدیوها خانم حمزه ای در کنار تیم متخصص خود، به معرفی شعبه های مختلف این مرکز تخصصی آرایش دائم می پردازند. در برخی دیگر از کلیپ ها، هر کدام از خدمات آرایش دائم به صورت کوتاه به شما عزیزان معرفی می شوند. یکی از روش های انتخاب بهترین مرکز میکروبلیدینگ ابرو همین ویدیوها هستند که در مدت زمان کوتاه، اطلاعات مهم و مفیدی در مورد مرکز مورد نظر به مخاطب ارائه می دهند. نکته مثبت دیگر در گالری ویدیو مرکز زیبایی مریم حمزه ای، نشان دادن بخش های مختلف فضای داخلی و محیط انجام کار هر شعبه، به زیباجویان محترم است.

تخفیف ویژه
تخفیف ویژه
فرصت استثنایی

ویژه بانوان (شعب تهران، کرج)

برای رزرو فرم زیر را پر کنید.

پس از تکمیل فرم مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت و جهت تعیین نوبت شما را راهنمایی خواهند کرد.

خدمات ما در بهترین مرکز میکروبلیدینگ و فیبروز ابرو در سعادت آباد

خدمات بهترین مرکز میکروبلیدینگ و فیبروز ابرو سعادت آباد

خدمات بهترین مرکز میکروبلیدینگ و فیبروز ابرو سعادت آباد شامل میکرو ابرو ساده و تلفیقی و همچنین خدمات آرایش دائم چشم ها و لب ها می باشد. در این شعبه از مراکز تخصصی زیبایی مریم حمزه ای خدماتی مثل لیفت و لمینت ابرو و اسکالپ سر نیز انجام می شود. لازم است بدانید که فرایند بی حسی موضعی برای مراجعان محترم به دست دو تن از متخصصین بی حسی انجام می شود. در صورت تمایل به انجام آرایش دائم در بهترین مرکز فیبروز ابرو سعادت آباد، می مشاوره حضوری با کارشناسان داشته باشید و نمونه کارها را از نزدیک مشاهده کنید. همانطور که پیش از این نیز اشاره شد، تمامی فعالیت های این مجموعه زیر نظر پزشک انجام شده و تمام شرایط توسط این افراد و مسئول کنترل کیفی انجام می شود.

متخصص بی حسی متخصص میکرو ابرو متخصص میکرو چشم و لب متخصص میکرو تلفیقی متخصص اسکالپ سر متخصص لیفت و لمینت ابرو متخصص اکستنشن مژه
2 نفر
7 نفر
2 نفر
1 نفر
1 نفر
1 نفر
-
مشاوره حضوری تحلیل پوست با دستگاه پزشک ناظر کنترل کیفی بازدید حضوری از نمونه کارها
دارد
دارد
دارد
دارد
دارد

نمونه کار پیگمنترهای بهترین مرکز میکروبلیدینگ ابرو سعادت آباد

نمونه کار پیگمنترهای بهترین مرکز میکروبلیدینگ ابرو سعادت آباد را در این قسمت مشاهده می کنید. هر کدام از پیگمنترهای با تجربه این شعبه، در چندین حوزه مختلف از آرایش دائم، فعالیت دارند. با کلیک بر روی دکمه مشاهده رزومه هر پیگمنتر می توانید با رزومه کاری و سوابق فعالیت او بیشتر آشنا شوید. یکی از ویژگی های بهترین مرکز فیبروز و میکروبلیدینگ سعادت آباد فراهم کردن امکان مشاهده نمونه کار پیگمنترها به صورت آنلاین است. فایده دیدن عکس قبل و بعد افراد قبلی این است که میزان ظرافت و تمیزی کارشان آشنا می شوید. برای دیدن نمونه کارهای بیشتر و یا رزرو نوبت، در واتساپ به پیگمنتر دلخواه خود پیام دهید. شماره تلفن هر کدام از آن ها در بخش پایین درج شده است.

مرکز زیبایی تخصصی دائمی مریم حمزه ای
مرکز زیبایی تخصصی دائمی مریم حمزه ای
مرکز زیبایی تخصصی دائمی مریم حمزه ای
مرکز زیبایی تخصصی دائمی مریم حمزه ای
مرکز زیبایی تخصصی دائمی مریم حمزه ای
مرکز زیبایی تخصصی دائمی مریم حمزه ای
مرکز زیبایی تخصصی دائمی مریم حمزه ای
مرکز زیبایی تخصصی دائمی مریم حمزه ای
مرکز زیبایی تخصصی دائمی مریم حمزه ای

نظر تعدادی از مراجعین بهترین مرکز میکروبلیدینگ سعادت آباد

نظر تعدادی از مراجعین بهترین مرکز میکروبلیدینگ سعادت آباد را در این بخش می توانید مطالعه کنید. علاوه بر ارائه کار با کیفیت بالا که هدف اصلی پرسنل مرکز تخصصی مریم حمزه ای است، زیباجویان از برخورد خوب و خوشرویی این افراد نیز رضایت داشتند. خدمات بهترین مرکز میکروبلیدینگ و فیبروز ابرو سعادت آباد باید طبق اصول استاندارد روز دنیا و بر اساس آخرین تکنیک ها انجام شوند. در کنار این موضوع، هر کدام از پیگمنترها باید برای مراجعه کننده خود وقت کافی بگذارند و با خوشرویی راهنمایی لازم را در مورد کلیت کار و مواردی که زیباجو باید رعایت کند، ارائه دهند. عده ای از مراجعین نیز رضایت خود را از فضای حرفه ای و مدرن شعبه سعادت آباد مرکز تخصصی مریم حمزه ای اعلام کرده اند.

نزدیکترین شعبه به خودت رو انتخاب کن

نزدیکترین شعبه به محل سکونت خود را برای انجام خدمات آرایش دائم انتخاب کنید. در این صورت مراجعه برای جلسات ترمیم برایتان آسان تر بوده و نتیجه بهتری از کار خود می گیرید. بهترین مرکز فیبروز باید کاری کند تا همه افراد در سراسر کشور بتوانند از خدمات حرفه ای آن بهره مند شوند. مرکز تخصصی مریم حمزه ای در سراسر تهران شعبه های فعال دارد. ساکنین غرب تهران به شعبه های سعادت آباد و شهرک غرب، ساکنین شرق تهران به شعبه تهرانپارس و ساکنین جنوب تهران به شعبه نازی آباد دسترسی آسان و راحت خواهند داشت. مردم عزیز کرج، مشهد و شیراز نیز می توانند از خدمات زیبایی شعب مرکز تخصصی مریم حمزه ای در این شهرها بهره مند شوند.

افتتاح شعبه دبی مرکز تخصصی زیبایی دائمی مریم حمزه ای به زودی

به زودی شعبه ای جدید از مجموعه شعبات مرکز تخصصی آرایش دائم و نیمه دائم سرکار خانم مریم حمزه ای در دبی افتتاح می شود و زیباجویانی که در این شهر و یا خارج از کشور ساکنند، می توانند از خدمات جامع و تخصصی این مرکز بهره مند شوند.

شماره تماس شعبه سعادت آباد

ساعت کاری و تماس شعبه سعادت آباد

8 صبح الی 6 بعد از ظهر

آدرس شعبه سعادت آباد

📍سعادت آباد، خیابان ۲۵ شرقی ، پلاک ۱ ، طبقه۲

گالری تصاویر بهترین مرکز میکروبلیدینگ و فیبروز ابرو سعادت آباد

گالری تصاویر بهترین مرکز فیبروز و میکروبلیدینگ ابرو سعادت آباد به شما فضای سالن را نشان می دهد. همچنین می توانید تجهیزات به روزی که مورد استفاده قرار می گیرد، در این تصاویر مشاهده نمایید. شعبه سعادت آباد بهترین مرکز میکروبلیدینگ و فیبروز ابرو به طور مرتب توسط خانم حمزه ای بازدید می شود و همه پرسنل شعبه طبق استانداردهای کاری و اخلاقی ایشان، مشغول به کار هستند. این بازرسی های مداوم سبب می شود تا کوچکترین مشکلات پیش آمده برای هر شعبه، در کوتاه ترین زمان ممکن برطرف شوند و سطح کاری شعبه سعادت آباد با افت کیفیت مواجه نگردد. برای هر زیباجو، تخت مجزا به همراه وسایل بهداشتی و استریل در نظر گرفته می شود. همانطور که در تصاویر می بینید، سعی شده تا محیط کاملا آرامش بخش طراحی شود.

لیست قیمت شعبه سعادت آباد