اخبار و مقالات

قاب و سایه ابرو چیست؟ بهترین قیمت و بهترین کیفیت در سالن زیبایی مریم حمزه ای

قاب و سایه ابرو چیست؟

قاب و سایه ابرو چیست؟ بهترین قیمت سایه ابرو و بهترین کیفیت در سالن زیبایی مریم حمزه ای فرصتی عالی برای رسیدن به زیبایی دائمیست. قاب وسایه ابرو را باید از مدرن ترین روش های میکاپ ابرو دانست. در دنیای امروزی روش های نوینی برای انجام آرایش ابداع می شوند و افراد بسیاری را به زیبایی و جذابیت می رسانند. اگر شما نیز به آرایش دائم علاقه مندید، پس بی شک از سايه و مدل قاب ابرو دائمی خوشتان خواهد آمد. در روش قاب ابرو و سایه آن چیزی که بیش از همه به چشم می آید ظرافت، هماهنگی و زیبایی بیشتر در صورت شما عزیزان می باشد. در مدل سایه ابرو برای صورت کشیده از رنگ های روشن تری نسبت به تاتو استفاده می شود و نمایی بسیاری طبیعی تر و زیباتر ایجاد می کند که در تمام روش های میکرو تلفیقی قابل مشاهده است.

قاب وسایه ابرو رنگی بسیار ملایم و واقعی تر بر صورت شما می نشانند. رنگ سایه ابرو بعد از چند روز طبیعی میشه ؟ اگر مراقبت های لازم را انجام دهید، پس از دو هفته شاهد رنگ طبیعی آن خواهید بود. نکته جالب این است که روش سایه و قاب ابرو نیز در 2 حالت موقت و دائم انجام می گیرد. همچنین آموزش قاب و سایه ابرو در آکادمی مریم حمزه ای برگزار می گردد. روش قاب و سایه ی ابرو و میکروبلیدینگ بیش از هر کسی برای بانوانی مناسب است که دارای ابروهایی کم پشت می باشند.

کادر کردن ابرو چیست ؟ کادر کردن ابرو محدوده قرارگیری ابرو را کاملا مشخص می کند. ما در سالن زیبایی مریم حمزه ای از جدیدترین و بروزترین روش های زیبایی و مدل قاب و سایه ابرو رنگ قهوه ای سوخته جدید برای شما عزیزان استفاده می کنیم. بدین ترتیب شما می توانید با استفاده از روش قاب و سايه ابرو می توانید جذاب ترین و زیباترین ابروها را برای خود ایجاد نمایید.

مدل قاب و سایه ابرو

انتخاب مدل قاب و سایه ابرو بستگی به هارمونی اجزای چهره زیباجو دارد. برخی از زیباجویان ترکیب صورتشان ریز نقش می باشد و باید ابروی قاب و سایه را انتخاب نمایید که دارای کادر ظریفی باشد. اما برخی از زیباجویان به دلیل درشت بودن چشم بهتر از ابرو سایه و قاب با کادری پهن استفاده نمایید. در زمینه انتخاب مدل سایه قاب ابرو می توانید با مسترهای حرفه ای آکادمی مریم حمزه ای مشورت نمایید. انجام تاتو سایه ابرو دائمی یکی از پرطرفدارترین تکنیک های زیبایی می باشد.

اما در کنار این تکنیک فوق العاده می توانید از سایر متدهای زیبایی و آرایشی دائم مانند تاتو خط چشم و تاتو رژ لب نیز استفاده نمایید. دیدن عکس سایه ابرو می تواند شما را در داشتن انتخابی عالی یاری کند. هزینه کادر کردن ابرو با مدل های جدید بسته به مدل انتخابی متفاوت است. انجام تکنیک های آرایشی دائم منجر به افزایش زیبایی چهره و در نهایت داشتن اعتماد به نفس بیشتر می شوند. هزینه آموزش تاتو قاب وسایه ابرو در این آکادمی بسیار مناسب و به صرفه است.

قیمت قاب و سایه ابرو در بهترین مرکز زیبایی دائمی تهران

قیمت قاب سایه ابرو در بهترین مرکز زیبایی دائمی تهران تحت تاثیر عوامل گوناگونی تعیین می شود. اگر شما نیز به دنبال انجام قاب و سایه ابرو هستید، باید نکته بسیار مهمی را در مورد قیمت قاب و سایه ابرو قهوه ای روشن مد نظر قرار دهید. قیمت این کار بسته به آرایشگر، تجربه و مهارت او در انجام قاب و سایه ابرو تاتو، ابزار آلات مورد استفاده و شهر یا منطقه می تواند متفاوت باشد. در بازار امروزی با توجه به متغیر بودن قیمت مواد زیبایی، تعیین نرخ در حوزه خدمات فیبروز ابرو نیز همواره در حال تغییر می باشد. این اتفاق سبب شده است تا در بسیاری اوقات قیمت های مدل ابرو سایه قاب به صورت ماهانه دچار تغییر شوند. از این رو بهترین کار برای شما، اقدام سریع می باشد.

ما در سالن زیبایی و خدمات مریم حمزه ای، تجربه کاری درخشان و رضایت بخشی را در قالب قیمت قاب سایه ابرو به صرفه و مناسب برای شما همراهان گرامی فراهم نموده ایم. بدین ترتیب می توانید با خیال راحت و بدون نگرانی به این مرکز خدماتی مراجعه نمایید و زیباترین قاب و سايه ابرو و لیفت مژه را به دست آورید. و نمونه های عکس قاب و سایه ابرو قبل و بعد را در سایت مشاهده کنید.در نهایت قاب سایه ابرو جدید با بهترین فرم کادر برای شما انجام می شود. با استفاده از خدمات سالن زیبایی مریم حمزه ای زیبایی را در بهترین حالت ممکن برای صورت جذابتان پدید آورید. هزینه آموزش تاتو قاب وسایه ابرو نیز نسبت به سطح آموزش ها بسیار به صرفه است.

قیمت قاب و سایه ابرو

قاب و سایه ابرو و کادر کردن ابرو چیست

قاب و سایه ابرو و کادر کردن ابرو چیست؟ بسیاری از بانوان سوال می کنند که کادر ابرو چیست و چه تاثیری در افزایش زیبایی چهره و مدل ابرو دارد. در واقع کادر ابرو با نام قاب ابرو نیز شناخته می شود. این تکنیک منجر به آراسته شدن ابرو می شود. با استفاده از این تکنیک می توانید ابروهایی مرتب و خوش فرم داشته باشید. انتخاب مدل ابرو قاب سایه بستگی به سلیقه و نظر مشتری دارد. عکس قاب و سایه ابرو قبل و بعد را می توانید بر روی سایت مشاهده کنید. باید مدل قاب ابرو دائمی را طوری انتخاب نمایید که مطابق با سلیقه و متناسب با اجزای چهره تان باشد. تاتو قاب ابرو یا کادر ابرو جزو اولین متدهای تاتو ابرو می باشد.

به همین دلیل طرفداران بسیاری دارد و بانوان تمایل دارند از تمامی نکات این تکنیک باخبر شوند. به همین دلیل همواره سوالاتی درباره قیمت قاب سایه ابرو رنگ روشن و ماندگاری آن سوال می شود. برای مطلع شدن از قیمت این تکنیک به قسمت مربوطه در سایت مراجعه نمایید. آموزش قاب و سایه ابرو در آکادمی مریم حمزه ای یکی از بهترین آموزش های موجود در این زمینه است. همچنین تاتو سایه ابرو دائمی با تکنیک های روز دنیا انجام می شود و ماندگاری چند ساله دارد.

تاتو قاب و سایه ابرو

تاتو قاب و سایه ابرو زیبایی صورت را افزایش میدهد. ولی برخی بانوان از فرم ابروهای خود رضایت ندارند یا ترجیح میدهند که ابروهایشان فرم زیباتری داشته باشد. در چنین حالتی برای پر کردن نقاط خالی ابرو یا تغییر فرم ابرو از روش قاب و سایه ابرو رنگ قهوه ای سوخته یا میکروپیگمنتیشن ابرو استفاده می شود که روش انجام سایه ابرو تفاوت هایی باهم دارند. روش انجام قاب ابرو چیست؟ قاب وسایه ابرو به طور یکدست ابرو را پر میکند.

ولی هاشور ابرو مانند تارهای ابرو کشیده می شود، انتخاب روش قاب و سايه ابرو یا هاشور ابرو کاملا سلیقه ای می باشد. بهترین قیمت سایه ابرو و بهترین کیفیت آن در سالن زیبایی مریم حمزه ای ارائه می گردد. برای انجام مدل قاب و سایه ابرو برای صورت گرد ابتدا یک طرح کلی از فرم مورد نظر با مداد کشیده می شود و سپس با استفاده از دستگاه ، رنگ به ابرو نفوذ می کند. قیمت قاب و سایه ابرو با قیمت هاشور نیز متفاوت است. مشاهده عکس سایه ابرو به شما کمک می کند تا با انواع مدل های جدید این تکنیک آشنا شوید و مناسب ترین را انتخاب کنید.

تاتو قاب و سایه ابرو

تاتو سایه ابرو دائمی

تاتو سایه ابرو دائمی در کنار قاب کردن ابرو یک تکنیک بسیار محبوب می باشد. سال های اخیر تکنیک های بسیاری برای تاتو ابرو ابداع شده اند. در گذشته تاتو ابرو نتیجه نهایی بسیار مصنوعی و غیر طبیعی داشت اما امروزه تکنیک های تاتو ابرو نتیجه نهایی نچرال دارند. در حال حاضر تکنیک های تاتو ابرو به صورتی انجام می شوند که نتیجه نهایی نچرال باشد. کادر و سایه ابرو ظاهر نچرالی به ابرو می دهند و منجر به زیباتر شدن فرم ابرو می شوند. این تکنیک در مرکز تخصصی مریم حمزه ای توسط ماهرترین و متخصص ترین پرسنل انجام می شود. سایه ابرو دائمی نیز همانند شیدینگ سایه چشم در واقع تکنیکی است که در دسته آرایش دائم قرار دارد.

به دلیل اینکه این تکنیک در دسته آرایش دائم قرار دارد دارای ماندگاری طولانی مدتی می باشد. اگر به دنبال عکس های قاب و سایه ابرو قبل و بعد هستید، حتما سایت مریم حمزه ای را بررسی نمایید. معمولا سوال رنگ سایه ابرو بعد از چند روز طبیعی میشه ؟ از سمت زیباجویان پرسیده می شود. برای طبیعی شدن رنگ سایه ابرو به یک تا دو هفته زمان نیاز است. قیمت قاب سایه ابرو در بهترین مرکز زیبایی دائمی تهران در محدوده ای منطقه قرار دارد.

انجام تکنیک زیبایی قاب و سایه ابرو با بهترین روش

انجام تکنیک زیبایی قاب و سایه ابرو با بهترین روش یکی از تکنیک های بسیار رایج در حوزه آرایش های نیمه دائم و دائمی می باشد. در واقع قاب سایه ابرو جدید به تکنیکی گفته می شود که برای فرم دهی ابرو استفاده می شود. این تکنیک جزو روش های اولیه تاتو ابرو می باشد و طرفداران زیادی دارد. نتیجه نهایی قاب و سایه ی ابرو مانند روش هایی چون میکروبلیدینگ، میکروپیگمنتیشن ابرو، هاشور ابرو و روش هایی نوین نخواهد بود. روش های ذکر شده تارهای ابرو را شبیه سازی می کنند ولی قاب وسایه ابرو یک کادر را برای فرم ابرو رقم میزد. این روش هم متقاضیان خود را دارد. در واقع روش هایی چون میکروبلیدینگ ابرو و هاشور ابرو و فیبروز ابرو و سایر روش های نوین برای افرادی مناسب تر است که می خواهند ابروهای پرتری داشته باشند.

بسیاری از بانوان به طور طبیعی دارای ابروهایی نازک و کم پشت هستند. همچنین بسیاری از بانوان از فرم طبیعی ابروهایشان رضایت ندارند. در چنین مواقعی برای برطرف کردن نواقص ابرو می توانید یکی از تکنیک های تاتو ابرو را انتخاب کنید. هرچند که امروزه با استفاده از ریموو ابرو می توانند ابرو تاتو شده را هم ریمو کنید. مجددا از یک مدل قاب ابرو دائمی دیگر برای فرم دهی ابرو استفاده کنید.در نتیجه تکنیک قاب سایه ابرو، برای افرادی که ابروهای بسیار نازک و کم پشت دارند، روش مناسب تری است. ابروها یکی از اجزای بسیار مهم در چهره هستند و نقش موثری در افزایش زیبایی صورت دارند. هزینه کادر کردن ابرو با مدل های جدید در همان رنج قیمت تاتو ابرو می باشد. هزینه آموزش تاتو قاب وسایه ابرو را از مشاوران آکادمی مریم حمزه ای جویا شوید.

قاب سایه ابرو جدید با بهترین روش

قاب سایه ابرو جدید با بهترین فرم کادر و سایه ابرو

قاب سایه ابرو جدید با بهترین فرم کادر و سایه ابرو نیازمند این است که کار تتو خود را به یک پیگمنتر حرفه ای بسپارید. بدین ترتیب شما می توانید زیباترین و مدرن ترین مدل قاب و سایه ایرو جدید را در این سالن از بین انواع قاب و سایه ابرو قهوه ای روشن به دست آورید. همان طور که می دانید کادر و سایه ابرو تاثیر بسیاری در جذابیت چهره و صورت شما دارند. بدین منظور اگر دارای ابروهایی کم پشت یا تو خالی می باشید، بهترین گزینه برای زیباسازی آن ها استفاده از سایه و قاب ابرو می باشد. با استفاده از روش سایه ابرو و لیفت ابرو می توانید ابروهایی طبیعی و برجسته داشته باشید و زیبایی خود را با مدل ابرو قاب سایه ابرو جدید به همگان نشان دهید.

به طور کلی می توان روش سایه و قاب ابرو را به همراه تاتو ابرو از مهم ترین تکنیک های فرم دهی ابرو دانست. انتخاب مدل سایه ابرو برای صورت کشیده و یا مدل قاب و سایه ابرو برای صورت گرد کاملا بستگی به شما دارد. با سالن زیبایی و خدمات مریم حمزه ای دلربایی و جذابیت را بیش از هر زمان دیگری بر چهره زیبایتان احساس نمایید. اگر علاقه مند به شرکت در کلاس آموزش قاب و سایه ابرو در آکادمی مریم حمزه ای هستید، اخبار این آکادمی را دنبال کنید. قیمت قاب سایه ابرو در بهترین مرکز زیبایی دائمی تهران به عوامل گوناگونی بستگی دارد.

مدل قاب سایه ابرو دائمی

مدل قاب سایه ابرو دائمی از دغدغه های اصلی زیباجویان می باشد. زیرا این تکنیک از همان سال های اولیه ابداع، جزو محبوب ترین تکنیک های تاتو ابرو شناخته می شود. قاب و سایه ابرو چیست؟ روشی برای فرم دادن به ابروهاست. زمانی که صحبت از قاب کردن ابرو در میان باشد، تکنیک تاتو قاب و سایه ابرو بهترین متد می باشد. با انجام این تکنیک می توانید ابروهایی خوش فرم و متقارن داشته باشید. در طی سال های اخیر تکنیک های بسیاری تحت عنوان آرایش دائم معرفی شده اند.

این تکنیک ها دارای متدهای متفاوتی هستند. در بین تمام تکنیک های آرایش دائم متدهای تتو خط چشم تتو ابرو و همینطور تاتو سایه ابرو دائمی به عنوان محبوب ترین متدها شناخته می شوند. انواع عکس سایه ابرو بر روی سایت موجود است تا شما انتخابی مناسب با سلیقه خود داشته باشید. تمامی متدهای مرتبط با آرایش های دائم و نیمه دائم در مرکز تخصصی مریم حمزه ای با بهترین کیفیت انجام می شوند.

رنگ قاب سایه ابرو بعد از چند روز طبیعی میشه

رنگ قاب سایه ابرو بعد از چند روز طبیعی میشه ؟ قبل از پاسخ به این سوال باید بدانید که انتخاب رنگ سایه ابرو بسیار مهم است. بهترین رنگ ها برای انجام این تکنیک زیبایی آن دسته از برندها هستند که رنگ جامد تتو را با غلظت بالا و بر پایه آب تولید کرده به فروش می رسانند. این رنگ ها ماندگاری بیشتری دارند، در نتیجه در تکنیک هایی مانند رژ لب دائم و انواع خدمات آرایش دائم بسیار حائز اهمیت است. دیدن قاب و سایه ابرو قبل و بعد از انجام کار دید شما را نسبت به این تکنیک باز می کند. معمولا پس از یکی دو هفته رنگ سایه ابرو به حالت طبیعی خود می رسد.

رنگ ها در این عمل در لایه ای از پوست قرار می گیرند که اگر از کیفیت و غلظت کافی برخوردار نباشند ممکن است با گذشت زمان کوتاهی پاک شوند. رنگ های ابرو به دو شکل طبیعی و مصنوعی تولید می شوند. در مورد بحث رنگ سایه نکته قابل ذکر دیگر انتخاب رنگ متناسب با پوست و میزان روشن بودن آن است. عمدتا رنگ انتخابی برای تاتو سایه ابرو دائمی باید چند درجه تیره تر باشد چرا که با گذشت زمان رنگ اولیه روشن تر می شود. قبل از انتخاب رنگ سایه باید ابتدا با پاسخ سوال کادر کردن ابرو چیست به طور کامل آشنا شوید.

هزینه کادر کردن قاب و سایه ابرو با مدل های جدید

هزینه کادر کردن قاب و سایه ابرو با مدل های جدید به سابقه کار تاتو کار شما وابسته است. یکی از مهم ترین عواملی که در قیمت گذاری خدمات آرایشی تاثیرگذار است، تجربه و سابقه کاری آرایشگر می باشد. ما در سالن زیبایی مریم حمزه ای بهترین ها را برای مشتریان زیبایی خود مد نظر قرار می دهیم. همواره با بازخوردهای خوب و مثبت آن ها انرژی خود را به دست می آوریم. قاب سایه ابرو رنگ روشن نیز به مانند سایه ابرو دارای تکنیک های مختص به خود می باشد که تنها باید از آرایشگرهای حرفه ای انتظار آن را داشته باشیم. در غیر این صورت با نتیجه ای غیر قابل قبول از مدل قاب ابرو دائمی خود رو به رو خواهیم شد.

شما می توانید در سالن خدمات و زیبایی مریم حمزه ای از بهترین قیمت های قاب و سايه ابرو با مدل ابرو قاب و سایه جدید و آموزش اسکالپ سر بهره مند شوید و برای انجام آن ها از مشاورین متخصص ما مشورت بگیرید. ما در این سالن شما را به آن چیزی که مد نظرتان هست را با بهترین قیمت قاب ابرو می رسانیم تا زیبایی همواره و همیشه بر روی صورت نازنین شما عزیزان بنشیند. در ضمن می توانید با مشاهده عکس سایه ابرو زیبا جویانی که پیش از شما این کار را انجام دادند، مدل مورد نظر خود را انتخاب کنید. قیمت قاب سایه ابرو در بهترین مرکز زیبایی دائمی تهران مناسب تر از چیزی است که تصور می کنید.

آموزش قاب و سایه ابرو در آکادمی مریم حمزه ای

آموزش قاب و سایه ابرو در آکادمی مریم حمزه ای با بالاترین کیفیت ممکن ارائه می شود. علاوه بر متقاضیان انجام تکنیک قاب و سایه ابرو، بسیاری از افراد هم علاقمند آموزش تاتو قاب سایه ابرو و فعالیت در این حوزه هستند. خانم حمزه ای گرند مستر افتخاری آکادمی AS برزیل، بیش از 13 سال است که در حوزه آرایش دائم و نیمه دائم فعالیت می کنند. خانم حمزه ای با تاسیس آکادمی تخصصی مریم حمزه ای، مهارت و دانش خود را به علاقمندان به یادگیری آموزش می دهد.

در آکادمی مریم حمزه ای از به روز ترین تکنیک های آموزشی و مدل قاب سایه جدید ابرو استفاده می شود و در فضایی کاملا مجهز و لاکچری، دوره آموزشی خود را می گذرانید. علاوه بر این موارد مزیت شرکت در ورکشاپ های قاب ابرو چیست؟ از مزایای بیشماری چون پشتیبانی نامحدود تا رسیدن به درآمد میلیونی، اهدا سرتیفیکیت پایان دوره تاتو قاب و سایه ابرو ، معرفی به بازار کار و اهدا تجهیزات اورجینال موردنیاز بهره مند خواهید شد.

خانم حمزه ای به دلیل حرفه ای بودن در این حوزه، آموزش دوره ها از طریق به روز ترین تکنیک های آرایشی انجام می دهند. یکی از مزایای دوره های آموزشی خانم حمزه ای، برگزاری کلاس های آنلاین می باشد. در نتیجه اگر امکان شرکت حضوری در دوره ها را ندارید، میتوانید به صورت آنلاین آموزش ببینید. کیفیت کلاس های آموزشی آنلاین دقیقا مشابه کلاس های حضوری می باشد. در این دوره با مفهوم عملی سوال قاب و سایه ابرو چیست آشنا می شود. همچنین مشاوران حرفه ای مرکز تخصصی مریم حمزه ای، پاسخگوی تمام سوالات شما هنرجویان عزیز هستند. پس از مدتی کسب تجربه و کار در این زمینه می توانید عکس قاب و سایه ابرو قبل و بعد مشتریان خود را جمع آوری کرده و برای خود رزومه بسازید.

با ما همراه باشید
خانواده میلیونی مریم حمزه ای در اینستاگرام
اینستاگرام مریم حمزه ای

هزینه آموزش تاتو قاب وسایه ابرو

هزینه آموزش تاتو قاب وسایه ابرو بستگی به عوامل بسیار زیادی دارد و نرخ معینی برای دوره آموزشی تاتو قاب و سایه ایرو وجود ندارد. در واقع تجهیزات آکادمی، دستمزد گرند مستر، تعداد جلسات، موقعیت جغرافیایی آکادمی و ساعت جلسات قاب و هاشور ابرو در تعیین هزینه نقش دارند. به همین دلیل برای مطلع شدن از هزینه آموزش باید با آکادمی مریم حمزه ای ارتباط برقرار کنید. لازم به ذکر است که هنگام انتخاب آکادمی آموزش قاب و سایه ابرو به مواردی از جمله سابقه مستر و مزایای دوره آموزشی و عکس سایه ابرو بعد از یک هفته توجه کنید.

حتما پیش از انجام قاب سایه ابرو جدید با بهترین فرم کادر پاسخ سوالاتی همچون رنگ سایه ابرو بعد از چند روز طبیعی میشه را از تاتوکار خود بخواهید. آموزش دیدن توسط یک گرند مستر، در واقع تضمین آموزش حرفه ای و مسلط بودن به تکنیک های به روز می باشد. حرفه ای بودن در حیطه کاری، اولین قدم برای کسب درآمد میلیونی می باشد. جهت اطلاع از هزینه کادر کردن ابرو با مدل های جدید با مشاوران این مرکز زیبایی تماس حاصل کنید.

سبک های مختلف قاب و سایه ابرو

سبک های مختلف قاب و سایه ابرو به دلیل متفاوت بودن سلیقه زیباجویان ابداع شده اند. در گذشته ابروهای کادری و پررنگ طرفداران بیشتری داشتند. در صورتی که امروزه انجام قاب و سایه دائمی ابرو به صورت نچرال طرفداران بیشتری دارد. لازم به ذکر است که انتخاب مدل ابرو بستگی به سلیقه زیباجویان دارد، اما برای انتخاب بهترین مدل و فرم ابرو توصیه می کنیم با یک متخصص در این حوزه مشورت نمایید. افرادی که به عنوان مستر یا تتو آرتیست در این حوزه فعالیت می کنند، با بررسی اجزای چهره، بهترین مدل و فرم را پیشنهاد می دهند. تکنیک سایه و قاب ابرو به صورت کادری و یکدست، نقطه نقطه و شیدینگ انجام می شود. سبک انجام این تکنیک، پس از مشورت با زیباجو انتخاب می شود تا زیباترین نتیجه به دست آید.

مراحل انجام قاب و سایه ابرو

مراحل انجام قاب و سایه ابرو به صورتی است که زیباجو هیچ نوع درد و ناراحتی را احساس نکند. در ابتدا یک جلسه مشاوره برگزار می شود تا تتو آرتیست از توقعات زیباجو مطلع شود. سپس پس از بررسی اجزای صورت و نهایی شدن فرم ابرو، مراحل انجام این تکنیک آغاز می شود. تتو آرتیست ناحیه ابرو و اطراف آن را استریل کرده و برای کاهش درد از بی حسی موضعی استفاده می کند. تمام تکنیک های تاتو ابرو اعم از قاب و سایه و میکرو و هاشور ابرو و غیره با استفاده از بی حسی موضعی انجام می شود. در واقع یکی از مهم ترین دلایل محبوبیت تکنیک های تتو زیبایی، استفاده از بی حسی موضعی و غیر تهاجمی بودن آن ها است. پس از بی حس شدن ناحیه مدنظر، تتو آرتیست با استفاده از دستگاه مخصص، خطوطی را جهت شبیه سازی تارهای طبیعی ابرو ایجاد می کند. در نهایت فرم و مدل ابرو به زیباترین شکل ممکن ترسیم شده و زیباجو می تواند از بهبود فرم ابرو و رفع نواقص ابرو لذت ببرد.

سوالات متداول قاب و سایه ابرو

در این بخش قصد داریم سوالات متداول قاب و سایه ابرو را بررسی و پاسخ دهیم. قاب و سایه ابرو یکی از متدهای پرطرفدار تاتو ابرو می باشد. این متد در واقع متد پیشرفته تاتو ابرو قدیمی می باشد. در گذشته ابرو ها به صورت کادری که رنگ یک دست دارد تاتو می شدند و نتیجه نهایی غیر طبیعی داشتند. اما امروزه تکنیک قاب و سایه ابرو که متد پیشرفته تاتو قدیمی ابرو می باشد نتیجه نهایی طبیعی دارد. در این تکنیک، ابرو یک کادر زیبا دارد و داخل ابرو با استفاده از نقطه های کنار هم که مانند سایه زدن است، پر می شود. به دلیل محبوبیت این تکنیک، همواره سوالاتی درباره این تکنیک وجود دارد که در ادامه رایج ترین آن ها را پاسخ خواهیم داد.

چگونه قاب و سایه ابرو مناسب به فرم صورت خود را انتخاب کنیم؟

تکنیک هایی چون قاب و سایه ابرو برای افزایش زیبایی چهره ابداع شده اند. به همین دلیل باید فرمی را انتخاب کنید که هارمونی مناسبی با سایر اجزای چهره تان داشته باشد. برای انتخاب فرم مناسب با توجه به فاصله ابرو و چشم ها، می توانید با مشاوران حرفه ای آکادمی مریم حمزه ای مشورت کنید.

آیا تاتو قاب و سایه ابرو درد دارد؟

برخلاف باور بسیاری از بانوان، قاب و سایه ابرو هیچگونه دردی به همراه ندارد. زیرا این روش با استفاده از بی حسی انجام می شود. استفاده از بی حس کننده کاملا ایمن است و تنها برای عدم احساس درد کاربرد دارد. در نتیجه حین تاتو قاب و سایه ابرو، دردی احساس نخواهید کرد.

آیا برای تاتو قاب و سایه ابرو از بی حسی استفاده میشود؟

بله، استفاده از بی حسی به منظور کاهش درد و جلوگیری از بروز احساسات ناخوشایند است. استفاده از بی حسی پیش از انجام تاتو یکی از کارهای ضروری می باشد. هرچند که تاتو ابرو درد زیادی به همراه ندارد و از بی حسی تنها به منظور راحتی بیشتر بانوان و عدم احساس کوچکترین دردی استفاده می شود.

ماندگاری قاب و سایه ابرو چقدر است؟

قاب و سایه ابرو جزو تکنیک های آرایش دائم و نیمه دائم می باشد و این امر، ماندگاری بالای تکنیک قاب و سایه ابرو را به همراه دارد. قاب و سایه ابرو معمولا بین 1 الی 3 سال ماندگاری دارد. هرچند که با رعایت نکات مراقبتی در طی دوران نقاهت، می توانید مدت زمان ماندگاری نتیجه نهایی را افزایش دهید.

ماندگاری قاب و سایه ابرو بیشتر است یا فیبروز؟

قاب و سایه ابرو و فیبروز ابرو هر دو از تکنیک های آرایش دائم و نیمه دائم ابرو هستند. در نتیجه ماندگاری نسبتا یکسانی دارند. برای اینکه ماندگاری تکنیک های تاتو ابرو را افزایش دهید، ترمیم های اولیه را در زمان مقرر انجام دهید. فیبروز ابرو بین 1 الی 3 سال ماندگاری دارد.

آیا قاب و سایه ابرو پاک میشود؟

قاب و سایه ابرو در صورتی پاک می شود که نسبت به جلسات ترمیم اولیه سهل انگاری کنید و نکات مراقبتی را رعایت نکنید. جلسات ترمیم اولیه برای تثبیت رنگ ضروری هستند. به همین دلیل باید در زمان های تعیین شده برای ترمیم اقدام نمایید. به طور معمول دو جلسه ترمیم برای تثبیت فیبروز ابرو ضروری است.

3.1/5 - (15 امتیاز)
author-avatar

درباره مریم حمزه ای

خانم مریم حمزه ای گرند مستر افتخـاری آکـادمی AS برزیـل، مـدرس بیش از ۳۰۰ هـنرجو در ایـالت سـالوادور و همچنین داور مسـابقات بین المللی میکروبلیـدینگ در اروپـا و ترکیـه هسـتند.

1 دیدگاه در “قاب و سایه ابرو چیست؟ بهترین قیمت و بهترین کیفیت در سالن زیبایی مریم حمزه ای

  1. Minn گفت:

    می تونم بگم بهترین مرکز قاب و سایه ابرو در تهران شما هستید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *