اخبار و مقالات

فیکانتور لب و ویژگی های آن

فیکانتور

فیکانتور یکی از تکنیک های آرایش دائم و نیمه دائم می باشد که کاربردهای بسیاری دارد. یکی از کاربردهای آن، فیکانتور لب به منظور زیبایی لب ها می باشد. در واقع فیکانتور لب یک آرایش نیمه دائمی است که برای نواحی چشم و لب کاربرد دارد. برای انجام این تکنیک و تکنیک خط لب دائم نیاز به دستگاه میکروپیگمنتیشن می باشد کاربرد اصلی فیکانتور، قرینه سازی و رفع عیوب نواحی پلک ها و لب ها می باشد. همچنین از این تکنیک می توان برای حجیم سازی و تغییر رنگ لب ها استفاده کرد.

در واقع زیبایی لب ها در افزایش جذابیت چهره بسیار تاثیرگذار است. به همین دلیل از فیکانتور برای ایجاد هماهنگی بیشتر و ایجاد هارمونی برای لب با سایر اجزای چهره استفاده می شود. اگر شما هم جزو افرادی هستید که لب های کوچکی دارید. یا تمایل دارید تغییراتی در لب ها ایجاد کنید، می توانید از تکنیک فیکانتور استفاده کنید. نتیجه حاصل از انجام فیکانتور اصلا مصنوعی نیست و بر اساس هارمونی اجزای صورت، تغییرات مورد نیاز در لب ها اعمال می شود.

میزان ماندگاری نتیجه حاصل از فیکانتور، بستگی به کیفیت برند مواد و رعایت نکات مراقبتی دارد. اگر به خوبی تمام نکته های مراقبتی را رعایت کنید و یک مرکز تخصصی را انتخاب کنید. قطعا از نتیجه نهایی و زیبایی لب ها رضایت خواهید داشت. همچنین با رعایت نکات ذکر شده می توانید ماندگاری نتیجه نهایی را افزایش دهید. معمولا میزان ماندگاری این روش 1 تا 3 سال و در صورت نیاز با یک جلسه ترمیم می توانید زیبایی را به لب ها بازگردانید.

هزینه فیکانتور چقدر است؟

هزینه در تمامی مباحث زیبایی وجود دارد. در واقع هزینه، یکی از مسئله های مهم در زمینه خدمات زیبایی می باشد. و برای برخی از افراد یکی از فاکتورهای انتخاب مرکز تخصصی می باشد. فیکانتور لب یک از متدهای زیبایی به روز آرایش دائم و نیمه دائم می باشد. هزینه این خدمات زیبایی، در تمام مراکز زیبایی متفاوت است. به همین دلیل توصیه می شود برای مطلع شدن از هزینه به مرکز تخصصی مدنظرتان مراجعه نمایید.

در قدم اول باید به مهارت مستر و اعتبار مرکز تخصصی توجه داشته باشید و سپس به دستمزد دریافتی توجه کنید. هزینه ای که در برابر انجام خدمات زیبایی دریافت می کنید باید بر اساس کیفیت خدماتی باشد که دریافت می کنید. در نتیجه حفظ سلامتی بسیار مهم تر از مبلغی است که هزینه فیکانتور لب می کنید. برای اینکه از عوارض و آسیب های ناشی از عدم مهارت در امان بمانید. در ابتدا یک مرکز تخصصی حرفه ای و باسابقه را انتخاب کنید.

بهترین مرکز فیکانتور لب در تهران

مرکز تخصصی مریم حمزه ای یکی از باسابقه ترین مراکز تخصصی و بهترین مرکز فیکانتور لب در تهران در زمینه خدمات آرایش دائم و نیمه دائم می باشد. خانم حمزه ای گرند مستر افتخاری آکادمی AS برزیل می باشد. مراکز تخصصی که خانم حمزه ای تاسیس کرده اند، دارای به روز ترین تجهیزات و بهترین برندهای مواد هستند. همچنین مستر هایی که در 7 شعبه مرکز تخصصی مریم حمزه ای فعالیت می کنند، مهارت بسیار بالایی دارند.

تمامی مسترها مورد تایید خانم حمزه ای هستند و اکثرا از هنرجویان خانم حمزه ای هستند. که به دلیل مهارت بالا در مراکز تخصصی مریم حمزه ای فعالیت خود را شروع کرده اند. برای انتخاب مرکز تخصصی آرایش های دائم و نیمه دائم از جمله فیکانتور، میکروبلیدینگ، میکروپیگمنتیشن ابرو، هاشور ابرو ، فیبروز ابرو، خط لب دائم ، تتو خط چشم و غیره باید به موارد بسیاری توجه داشته باشید. در ابتدا باید به مهارت پرسنل و تجهیزات مرکز تخصصی دقت داشته باشید. استفاده از مواد باکیفیت و مهارت بالای مستر، تضمین عدم بروز عوارض می باشد. برای انتخاب مرکز تخصصی عجله نداشته باشید. زیرا روش های آرایش دائم و نیمه دائم، ماندگاری بسیار بالایی دارند. و کوچکترین سهل انگاری در انتخاب مرکز تخصصی، می تواند منجر به بروز مشکلات بسیاری شود.

بهترین مرکز فیکانتور لب در تهران

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *