اخبار و مقالات

مدل ابرو دخترانه و جدید در مرکز تخصصی زیبایی دائمی مریم حمزه ای

مدل ابرو دخترانه و جدید

زیبایی مدل ابرو تاثیر بسیار زیادی در افزایش زیبایی چهره دارند. به همین دلیل بانوان و دخترانی که دارای ابروهایی کم پشت یا نامتقارن هستند، در پی روشهایی برای اصلاح فرم ابرو می باشند. این روزها روش ها و تکنیک های متعددی برای رفع نواقص ابرو ابداع وجود دارد. هر یک از تکنیک های تاتو ابرو یا سایه ابرو، دارای نتیجه تقریبا یکسانی هستند و تفاوت های کمی با یکدیگر دارند. اما همین تفاوت ها منجر به گوناگونی تکنیک های تاتو است.

تمام روش های تاتو ابرو به رفع نواقص ابرو کمک می کنند. انواع مدلهای ابرو وجود دارند اما برخی از تکنیک ها دارای نتیجه نهایی با فرم دخترانه هستند و برخی از آن ها، فرمی قاب مانند برای ابرو به ارمغان می آورند که برای بانوانی با سنین بالا و علاقه مند به مدل ابروی پهن مناسب تر است و فرم ابرو را از حالت نچرال و طبیعی یا مدل دخترانه خارج می کند. در نتیجه فرم ابرو بستگی به تکنیک تاتو ابرو دارند و قبل از انجام تاتو ابرو، بهتر است با مستر در این زمینه مشورت کنید.

یکی از تکنیک های تاتو که نتیجه نهایی نچرال و دخترانه ای دارد، میکروبلیدینگ ابرو می باشد. این تکنیک زیبایی ابرو امروزه بسیار پرطرفدار است. میکروبلیدینگ با شبیه سازی تار ابرو، منجر به رفع نواقص ابرو به طبیعی ترین حالت ممکن می شود و در نهایت ابروهایی نچرال، زیبا و خوش فرم خواهید داشت.

بهترین مدل ابرو و جدیدترین فرم دخترانه 

بسیاری از بانوان هنگام مشاوره پیش از انجام تاتو ابرو سوال می کنند که بهترین مدل فرم ابرو یا جدیدترین مدل  چیست. در واقع انتخاب فرم نهایی ابرو بستگی به فاکتورهای بسیاری دارد. اصلی ترین معیار برای زیبا شدن فرم ابرو، نچرال و طبیعی بودن آن است. اما طبیعی بودن نتیجه نهایی تاتو ابرو به فاکتورهایی بسیاری از جمله هارمونی اجزای صورت با فرم ابرو بستگی دارد.

زیبایی صورت، هارمونی اجزای صورت و متناسب بودن هر یک از اجزای تشکیل دهنده چهره می باشد. میزان فاصله چشم و ابرو و فرم صورت در انتخاب فرم نهایی ابرو تاثیرگذار هستند. اگر دارای چهره ریز نقش و ظریفی هستید، انتخاب ابروی بسیار پهن برای شما مناسب نیست. ابروهای بسیار پهن که امروزه بسیار رواج پیدا کرده اند، برای صورت های گرد و افرادی که چشم های درشتی دارند، مناسب می باشند.

یکی از روش هایی که برای تاتو ابرو بسیار محبوب می باشد، تکنیک میکروپیگمنتیشن ابرو است. این تکنیک به وسیله دستگاه میکروپیگمنتیشن انجام می شود. دستگاه میکروپیگمنتیشن برای سایه ابرو یا تاتو ابرو کاربردی است.

جدیدترین مدل عکس ترمیم و اصلاح فرم ابرو طبیعی

تاثیر زیبایی فرم ابرو در افزایش زیبایی چهره و افزایش جذابیت صورت، انکارناپذیر است. به همین دلیل بانوان و دختران همواره به دنبال برطرف کردن نواقص ابرو و مدلهای جدید ابرو هستند. ابرو نامتقارن، ابرو کم پشت و ابرویی که نواحی خالی داشته باشد، از زیبایی می کاهد. در چنین مواقعی انجام یکی از تکنیک های تاتو ابرو مانند هاشور ابرو یا تکنیک های دیگر، برای رفع نواقص ابرو ضروری می باشد.

تاتو ابرو در دسته تکنیک های آرایش دائم و نیمه دائم قرار می گیرد. به همین دلیل ماندگاری بالایی دارد و تا چندین سال می توانید شاهد زیبایی چهره خود باشید. زمانی که صحبت از تاتو ابرو در میان باشد، انتخاب فرم ابرو بسیار حائز اهمیت می باشد. دقت داشته باشید که تاتو، ماندگاری بالایی دارد و انجام ریموو تاتو، دوران نقاهت چند ماه دارد. به همین دلیل هنگام انتخاب فرم ابرو به مد روز و جدیدترین مدل ابرو توجه زیادی نداشته باشید و با دیدن عکس مدل های ابرو فرمی را انتخاب کنید که متناسب با چهره تان باشد.

جدیدترین مدل ابرو و عکس مدل های کاشت ابرو

مدل ابرو دخترانه اسپرت

مدل ابرو دخترانه اسپرت در طی چندسال گذشته، دچار تغییرات فراوانی شد. بانوان و دختران در ابتدا به ابروهایی کادری و پهن علاقه نشان می دانند و طرفدار تاتو هایی بودند که نتیجه نهایی مدل ابروی آن ها یک قاب رنگ شده بود. اما امروزه مدل ابرو جدید با وجود روش هایی چون فیبروز ابرو، میکروبلدینگ و متدهای دیگری که تارهای ابرو را شبیه سازی می کنند، دختران و بانوان طرفدار ابروهای طبیعی و نچرال شده اند. ابروهایی پهن که تارهایی مانند ابرو طبیعی دارند، امروزه بسیار محبوب شده اند.

تکنیک هایی چون میکرو ابرو، هاشور ابرو، فیبروز ابرو ، میکروپیگمنتیشن در این حوزه بسیار شناخته شده هستند. اگر در یک مرکز تخصصی تکنیک تاتو ابرو را انجام دهید، حتما نتیجه ایده آلی کسب خواهید کرد. در نظر داشته باشید که میزان پهن بودن ابرو باید متناسب با فاصله چشم و ابرو باشد. برای تصمیم گیری در زمینه فرم ابرو، بهتر است با مستر صحبت کنید و با توجه به چشم و فاصله بین ابرو و چشم، بهترین فرم را برای ابرو انتخاب کنید.

سوالات متداول ابرو دخترانه

انجام تکنیک های آرایشی دائم و نیمه دائم تاتو ابرو به منظور اصلاح فرم و مدل ابرو در سال های گذشته افزایش یافته است. جدا از انتخاب روش تاتو ابرو، انتخاب مدل ابرو نیز برای بانوان کمی دشوار است. مدلی که انتخاب می کنید باید با سایر اجزای چهره تان هارمونی داشته باشد. زیرا حفظ هارمونی اجزای صورت از مهم ترین عوامل زیبایی چهره می باشد. در نتیجه هنگام انتخاب مدل ابرو، توجه به هارمونی چهره ضروری است. هنگامی که بانوان برای انتخاب مدل  به صورت حضوری یا آنلاین مشاوره دریافت می کنند، بهترین مدل ها با توجه به چهره شان پیشنهاد داده می شود. با این حال سوالات بسیاری در این باره وجود دارد که در ادامه رایج ترین آن ها را بررسی خواهیم کرد.

چه مدل های ابرویی در 2023 ترند هستند؟

مدل ابرو جدید امروزه ابروهای طبیعی و نچرال  است که طرفداران بیشتری دارند. هرچه ابروهای طبیعی تری داشته باشید، زیبایی طبیعی صورتتان افزایش پیدا می کند. ابروهایی که بسیار پررنگ باشند یا به صورت کادری مشخص باشند، مورد پسند بسیاری افراد نیستند. در واقع امروزه پر کردن ابرو با تکنیک های شبیه سازی تارهای ابرو بسیار رواج دارد.

چه ابرویی جذاب تر است؟

انواع مدلهای ابرو وجود دارد اما فرم مدل ابرو باید با توجه به اجزای چهره و چشم ها انتخاب شود. اگر دارای صورت ظریفی هستید، باید از پهن کردن بیش از اندازه ابرو خودداری کنید. فرم ابروها را حتما با توجه به تناسب اجزای چهره انتخاب کنید. برای انتخاب فرم ابرو، درشت بودن چشم و فاصله چشم و ابرو را در نظر داشته باشید.

چگونه مدل ابرو مناسب صورت خود را انتخاب کنیم؟

برای انتخاب مدل باید به تناسب اجزای چهره با فرم ابرو توجه داشته باشید. برای انتخاب مدل ابرو می توانید با مشاوران حرفه ای مرکز تخصصی مریم حمزه ای مشورت کنید. مشاوران این مرکز پس از بررسی عکس چهره تان، فرم های پیشنهادی را به شما ارائه می دهند و برای انتخاب فرم نهایی کمک تان می کنند.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *