اخبار و مقالات

میکروپیگمنتیشن ابرو چیست

میکروپیگمنتیشن ابرو یکی از روش های محبوب و متد های نسبتا جدید برای رفع نواقص ابرو می باشد. این روش، فرمی زیبا و بی نقص برای ابروها ایجاد می کند تا در نهایت به دلیل تقارن ابروها، چهره فرد زیباتر از قبل شود. میکروپیگمنتیشن صورت یکی از روش های آرایش نیم دائم می باشد که تا سالیان سال ماندگار است . در صورت کم رنگ شدن، می توانید مجددا ترمیم انجام دهید.

ابروها تاثیر بسزایی در زیبایی چشم دارند ولی متاسفانه همه افراد ابروهایی متقارن و خوش حالت ندارند. به همین دلیل افراد که دارای نواقصی در ابرو هستند از روش هایی چون فیبروز ابرو، ميكروپيگمنتيشن ابرو، هاشور ابرو و غیره برای رفع نواقص و خوش فرم شدن ابرو استفاده می کنند. خانم مریم حمزه ای گرند مستر بین المللی بیش از 13 سال تجربه در زمینه خدمات آرایش نیمه دائم و دائم دارد.

مستر هایی که تحت نظارت خانم حمزه ای در 7 شعبه فعال مراکز تخصصی مریم حمزه ای فعالیت می کنند، در زمینه آرایش های دائم و نیمه دائم مهارت بالایی دارند. برای انجام خدمات در زمینه آرایش های دائم، می توانید به یکی از شعبات تخصصی مریم حمزه ای مراجعه کنید. همچنین برای آموزش هاشور ابرو میکروپیگمنتیشن می توانید به آکادمی مریم حمزه ای مراجعه کنید و به روز ترین آموزش در زمینه میکروپیگمنتیشن ابرو را بگذرانید.

تفاوت میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ

هر دو روش میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن از تکنیک های جدیدی هستند که جایگزین تاتو ابرو شده اند. این دو روش منجر به رفع نواقص ابرو و فرم دهی ابرو می شوند، هرچند که تفاوت هایی دارند. در تکنیک میکروپیگمنتیشن، برای رفع نواقص ابرو به صورت نقطه ای و سایه ای از ریشه مو، رنگ ناحیه مورد نظر را تغییر می دهند.

هرچند که هاشور میکروپیگمنتیشن هم روش رایجی است و به جای روش نقطه ای، از هاشور زدن برای فرم دهی ابرو استفاده می کنند. اما در میکروبلیدینگ فقط امکان خطی کشیدن تارهای ابرو به منظور شبیه سازی تار واقعی ابرو وجود دارد. بسیاری از بانوان سوال می کنند که میکروبلیدینگ بهتر است یا میکروپیگمنتیشن. در واقع پاسخ این سوال بستگی به خواسته شما از نتیجه نهایی دارد. با بررسی نمونه کارهای هر دو روش و با توجه به فرم نهایی ابرو، می توانید روشی که بیشتر مطابق سلیقه تان است را انتخاب کنید.

میکرو پیگمنت ابرو

میکرو پیگمنت ابرو در واقع مخفف شده روش میکروپیگمنتیشن ابرو می باشد. این روش انعطاف پذیری بسیار بالایی دارد. به همین دلیل هر نوع تغییری در فرم ابرو را امکان پذیر می کند. هرچند که این تکنیک به دلیل نوع دستگاه و تزریق نقطه ای رنگ به پوست هم محبوب است و کاربرد گسترده ای در زمینه فرم دهی ابرو دارد.

در این روش رنگ به لایه های زیرین پوست تزریق می شود و ماندگاری بالایی دارد. آموزش هاشور ابرو با دستگاه میکروپیگمنتیشن در آکادمی مریم حمزه طبق بروز ترین تکنیک دنیا انجام می شود. همچنین پس از پایان آموزش، سرتیفیکیت دوره به هنرجو اهدا می شود. در صورتی که به حد نصاب انتظارات آکادمی برسید، می توانید در یکی از شعب تخصصی مریم حمزه ای کار خود را شروع کنید.

قیمت میکروپیگمنتیشن

ابرو قیمت میکروپیگمنتیشن ابرو بستگی به فاکتورهای متنوعی دارد. یکی از اصلی ترین موارد تعیین کننده قیمت، موادی است که برای این تکنیک مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از برند های باکیفیت و شناخته شده در تعیین هزینه تاثیرگذار است. از دیگر مواد تعیین کننده قیمت می توانیم به موقعیت جغرافیایی مرکز تخصصی، دستمزد مستر، تجهیزات استفاده شده و غیره استفاده کنیم.

بهترین روش برای مطلع شدن از هزینه، مراجعه حضوری به مرکز تخصصی یا مراجعه به سایت مرکز تخصصی مد نظرتان می باشد. در مراکز تخصصی مریم حمزه ای می توانید میکروپیگمنتشن و خدمات دیگری چون رژ لب دائم، انواع ماساژ و انواع خدمات آرایش های نیمه دائمی را با بهترین قیمت انجام دهید. همچنین در آکادمی مریم حمزه ای می توانید دوره آموزش هاشور ابرو میکروپیگمنتیشن را بر اساس آخرین متدهای آموزشی در دنیا بگذرانید.

ماندگاری میکروپیگمنتیشن ابرو

میکروپیگمنتیشن ابرو یکی از تکنیک های آرایش دائم و نیمه دائمی صورت است که شباهت به تاتو ابرو دارد. این روش به دلیل شباهتی که به تاتو ابرو دارد، گاهی اوقات با تاتو ابرو اشتباه گرفته می شود. این دو روش مشابه یکدیگر هستند اما جوهری که در میکروپیگمنتیشن استفاده می شود با جوهر تتو تفاوت دارد.

هرچند که درد این روش کمتر از تاتو است ولی باز هم از کرم ها یا اسپری های بی حسی برای کاهش درد استفاده می شود. این روش یکی از ماندگارترین روش ها برای رفع نواقص ابرو و فرم دهی ابرو می باشد. ماندگاری میکروپیگمنتیشن ابرو چندین سال است و در صورتی که پس از گذشت چندسال، رنگ ابرو کمرنگ شد می توانید اقدام به ترمیم نمایید.

امتیاز دهید
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *