اخبار و مقالات

میکروپیگمنتیشن ابرو چیست؟ میکرو پیگمنت در بهترین مرکز زیبایی در تهران

میکروپیگمنتیشن ابرو

میکروپیگمنتیشن ابرو چیست؟ ميكروپيگمنتيشن ابرو یکی از روش های محبوب و متد های نسبتا جدید برای رفع نواقص ابرو می باشد. این روش، فرمی زیبا و بی نقص برای ابروها ایجاد می کند تا در نهایت به دلیل تقارن ابروها، چهره فرد زیباتر از قبل شود. میکروپیگمنتیشن صورت یکی از روش های آرایش نیم دائم می باشد که تا سالیان سال ماندگار است . در صورت کم رنگ شدن، می توانید مجددا ترمیم انجام دهید. ابروها تاثیر بسزایی در زیبایی چشم دارند ولی متاسفانه همه افراد ابروهایی متقارن و خوش حالت ندارند. به همین دلیل افراد که دارای نواقصی در ابرو هستند از روش هایی چون فیبروز ابرو ميكروپيگمنتيشن ابرو، هاشور ابرو و غیره برای رفع نواقص و خوش فرم شدن ابرو استفاده می کنند. خانم مریم حمزه ای گرند مستر بین المللی بیش از 13 سال تجربه در زمینه خدمات آرایش نیمه دائم و دائم دارد.

مستر هایی که تحت نظارت خانم حمزه ای در 7 شعبه فعال مراکز تخصصی مریم حمزه ای فعالیت می کنند، در زمینه آرایش دائم و نیمه دائم مهارت بالایی دارند. برای انجام خدمات در زمینه آرایش های دائم، می توانید به یکی از شعبات تخصصی مریم حمزه ای مراجعه کنید. همچنین برای آموزش هاشور ابرو میکرو پیگمنتیشن می توانید به آکادمی مریم حمزه ای مراجعه کنید و به روز ترین آموزش در زمینه میکرو پیگمنتیشن ابرو را بگذرانید.

تفاوت میکرو پیگمنتیشن و میکروبلیدینگ

تفاوت میکرو پیگمنتیشن و میکروبلیدینگ چیست؟ هر دو روش میکروبلیدینگ و میکرو پیگمنتیشن از تکنیک های جدیدی هستند که جایگزین تاتو ابرو شده اند. این دو روش منجر به رفع نواقص ابرو و فرم دهی ابرو می شوند، هرچند که تفاوت هایی دارند. در تکنیک میکروپیگمنتیشن، برای رفع نواقص ابرو به صورت نقطه ای و سایه ای از ریشه مو، رنگ ناحیه مورد نظر را تغییر می دهند.

هرچند که هاشور میکروپیگمنتیشن هم روش رایجی است و به جای روش نقطه ای، از هاشور زدن برای فرم دهی ابرو استفاده می کنند. اما در میکروبلیدینگ فقط امکان خطی کشیدن تارهای ابرو به منظور شبیه سازی تار واقعی ابرو وجود دارد. بسیاری از بانوان سوال می کنند که میکروبلیدینگ بهتر است یا میکرو پیگمنتیشن. در واقع پاسخ این سوال بستگی به خواسته شما از نتیجه نهایی دارد. با بررسی نمونه کارهای هر دو روش و با توجه به فرم نهایی ابرو، می توانید روشی که بیشتر مطابق سلیقه تان است را انتخاب کنید.

میکرو پیگمنت ابرو یا میکروپیگمنتیشن چیست؟

میکرو پیگمنت ابرو در واقع مخفف شده روش میکروپیگمنتیشن ابرو می باشد. میکروپیگمنتیشن چیست؟ این روش انعطاف پذیری بسیار بالایی دارد. به همین دلیل هر نوع تغییری در فرم ابرو را امکان پذیر می کند. هرچند که این تکنیک به دلیل نوع دستگاه و تزریق نقطه ای رنگ به پوست هم محبوب است و کاربرد گسترده ای در زمینه فرم دهی ابرو دارد. در این روش رنگ به لایه های زیرین پوست تزریق می شود و ماندگاری بالایی دارد. آموزش هاشور ابرو با دستگاه میکرو پیگمنتیشن در آکادمی مریم حمزه طبق بروز ترین تکنیک دنیا انجام می شود. همچنین پس از پایان آموزش، سرتیفیکیت دوره به هنرجو اهدا می شود. در صورتی که به حد نصاب انتظارات آکادمی برسید، می توانید در یکی از شعب تخصصی مریم حمزه ای کار خود را شروع کنید.

میکرو پیگمنت ابرو یا میکروپیگمنتیشن چیست؟

قیمت میکرو پیگمنتیشن در تهران

ابرو قیمت میکرو پیگمنتیشن ابرو بستگی به فاکتورهای متنوعی دارد. یکی از اصلی ترین موارد تعیین کننده قیمت ميكروپيگمنتيشن ابرو، موادی است که برای این تکنیک مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از برند های باکیفیت و شناخته شده در تعیین هزینه تاثیرگذار است. از دیگر مواد تعیین کننده قیمت می توانیم به موقعیت جغرافیایی مرکز تخصصی، دستمزد مستر، تجهیزات استفاده شده و غیره استفاده کنیم.

بهترین روش برای مطلع شدن از هزینه، مراجعه حضوری به مرکز تخصصی یا مراجعه به سایت مرکز تخصصی مد نظرتان می باشد. در مراکز تخصصی مریم حمزه ای می توانید میکروپیگمنتشن و خدمات دیگری چون رژ لب دائم انواع ماساژ و انواع خدمات آرایش های نیمه دائمی را با بهترین قیمت انجام دهید. همچنین در آکادمی مریم حمزه ای می توانید دوره آموزش هاشور ابرو میکروپیگمنتیشن را بر اساس آخرین متدهای آموزشی در دنیا بگذرانید.

ماندگاری میکروپیگمنتیشن با بهترین مواد

میکرو پیگمنتیشن ابرو یکی از تکنیک های آرایش دائم و نیمه دائمی صورت است که شباهت به تاتو ابرو دارد. این روش به دلیل شباهتی که به تاتو ابرو دارد، گاهی اوقات با تاتو ابرو اشتباه گرفته می شود. این دو روش مشابه یکدیگر هستند اما جوهری که در میکروپیگمنتیشن استفاده می شود با جوهر تتو تفاوت دارد. ماندگاری جوهر میکروپیگمنتیشن در ریموو ابرو نیز موثر است. هرچند که درد این روش کمتر از تاتو است ولی باز هم از کرم ها یا اسپری های بی حسی برای کاهش درد استفاده می شود. این روش یکی از ماندگارترین روش ها برای رفع نواقص ابرو و فرم دهی ابرو می باشد. ماندگاری میکروپیگمنتیشن ابرو چندین سال است و در صورتی که پس از گذشت چند سال، رنگ ابرو کمرنگ شد می توانید اقدام به ترمیم نمایید.

مدل میکروپیگمنتیشن ابرو

انتخاب مدل میکروپیگمنتیشن ابرو بستگی به فاکتورهای متفاوتی دارد. زمانی که برای انتخاب مدل ابرو به مرکز تخصصی مراجعه می کنید در ابتدا هارمونی اجزای چهره شما مورد بررسی قرار میگیرد. میزان درشتی چشم و فاصله چشم و ابرو از مهم ترین فاکتورهای تعیین کننده مدل ابرو هستند. زیرا مدل ابرو باید به گونه ای انتخاب شود که با اجزای چهره تناسب داشته باشد. برای انتخاب مدل ابرو می توانید به صورت آنلاین با مشاوران حرفه ای مرکز تخصصی مریم حمزه ای ارتباط برقرار کنید. زیرا تنها با ارسال یک عکس و به صورت رایگان می توانید مشاوره جامعی درباره میکرو پیگمنتیشن و تاتو ابرو کسب کنید. همچنین می توانید برای مشاوره رایگان به صورت حضوری به یکی از مراکز تخصصی مریم حمزه ای مراجعه نمایید.

ميكروپيگمنتيشن تاتو ابرو در سالن مریم حمزه ای

ميكروپيگمنتيشن تاتو ابرو در مرکز تخصصی مریم حمزه ای با استفاده از جدیدترین متد روز دنیا انجام می شود. خانم مریم حمزه ای بیش از 13 سال که در حوزه آرایش های دائم و نیمه دائم فعالیت می کنند. همین امر منجر به ارائه خدمات با بالاترین کیفیت ممکن در مراکز تخصصی مریم حمزه ای شده است. تکنیک های آرایش دائم دارای متدهای متفاوتی اعم از هاشور سر و تاتو ابرو و تاتو خط چشم و تاتو رژ لب می باشد. هر یک از تکنیک های ذکر شده با استفاده از بهترین نوع رنگ انجام می شوند تا متقاضیان از نتیجه نهایی رضایت کامل داشته باشند. خدمات تاتو ابرو جزو پرطرفدارترین تکنیک های آرایش دائم صورت می باشند و ماندگاری بالایی دارد. به همین دلیل در انتخاب مرکز تخصصی نهایت دقت را داشته باشید.

3.5/5 - (4 امتیاز)
مریم حمزه ای

درباره مریم حمزه ای

خانم مریم حمزه ای گرند مستر افتخـاری آکـادمی AS برزیـل، مـدرس بیش از ۳۰۰ هـنرجو در ایـالت سـالوادور و همچنین داور مسـابقات بین المللی میکروبلیـدینگ در اروپـا و ترکیـه هسـتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *