اخبار و مقالات

شیدینگ لب چیست؟ قیمت آموزش شیدینگ لب در مرکز تخصصی مریم حمزه ای

شیدینگ لب چیست؟

اگر شما نیز کنجکاوید که بدانید شیدینگ لب چیست و بهترین مرکز آموزشی آموزش شيدينگ کدام است یا فاکتورهای تعیین قیمت شیدینگ لب در مرکز تخصصی بر چه اساسی می باشد با ما همراه باشید. شیدینگ یکی از تکنیک های آرایشی زیبایی دائم و نیمه دائمی می باشد. این تکنیک به منظور زیبایی بیشتر رنگ لب انجام می شود. برخی از بانوان بر این تصور هستند که شید منجر به برجسته شدن لب می شود. اما شيدینگ لب مرتبط با تغییر رنگ لب می باشد و ربطی به حجم دهی لب ها ندارد.
هزینه شيدینگ لب در مراکز تخصصی با توجه به دستمزد مستر، نوع برند رنگ، روش شیدینگ، موقعیت جغرافیایی و غیره تعیین می شود. برای مشاهده نمونه کارهای شيدينگ لب قبل و بعد به گالری سایت رسمی مریم حمزه ای مراجعه نمایید.

هزینه شیدینگ لب

هزینه شیدینگ لب در مراکز تخصصی متغیر می باشد. زیرا قیمت شیدینگ لب بر اساس فاکتورهای متفاوتی تعیین می شود. یکی از مهم ترین فاکتورهای تعیین قیمت، نوع برند رنگ می باشد. بهترین رنگ برای شیدینگ لب باید بر اساس نوع برند و میزان ماندگاری انتخاب شود. در مراکز تخصصی مریم حمزه ای از بهترین نوع رنگ که مورد تایید اتحادیه اروپا می باشد، استفاده می شود. در نتیجه قیمت شيدينگ لب با توجه به نوع برند رنگ، موقعیت جغرافیایی مرکز تخصصی، دستمزد مستر و تجهیزات مرکز تخصصی تعیین می شود.
برای مطلع شدن از قیمت شیدینگ لب ۱۴۰۱ به سایت مریم حمزه ای مراجعه نمایید. هزینه در تمامی مباحث مرتبط با تکنیک های آرایشی دائم مانند بن مژه مبحث مهمی است. برای مطلع شدن از هزینه ها و سایر اطلاعات، می توانید به قسمت های مربوطه در سایت مراجعه کنید. همچنین می توانید با مشاوران حرفه ای مراکز مریم حمزه ای ارتباط برقرار کنید.

 

مراحل شیدینگ لب

مراحل شیدینگ لب بستگی به مهارت مستر دارد. برخی از مستر ها تاتو شیدینگ را از قسمت های خارجی شروع می کنند و برخی از مسترها، تاتو شیدینگ را از قسمت های داخلی شروع می کنند. مهم ترین مراحل شيدينگ لب استفاده از بی حسی موضعی و انجام شيدينگ می باشد. همچنین پس از پایان میکروشيدينگ لب باید نسبت به رعایت نکات مراقبتی سهل انگاری نکنید. زیرا رعایت نکات مراقبتی منجر به افزایش ماندگاری شيدينگ لب می شود.
پیش از شروع شیدینگ و با مشاهده انواع رنگ شیدینگ لب، باید رنگ مورد نظرتان را انتخاب کنید. هنگام انتخاب رنگ در نظر داشته باشید که رنگ منتخب با رنگ پوستتان هارمونی داشته باشد. هارمونی رنگ لب با رنگ پوست، منجر به افزایش چشمگیر زیبایی طبیعی چهره می شود.

مراحل شیدینگ لب

آموزش شيدينگ لب

شيدينگ از تکنیک های زیبایی بسیار محبوب و کم خطر است که با انجام آن از شر تمدید مدام رژ لب خود رها میشوید و نیازی به همراه داشتن مدام آن در طوب روز نخواهید داشت. تکنیکی که انجام آن تخصصی ارزشمند است که درآمد بالایی نیز از آن حاصل می شود و از دسته تکنیک هایی است که سالیان سال بورس باقی می ماند و متقاصی خواهد داشت. با یادگیری این تکنیک در آکادمی زیبایی دائمی مریم حمزه ای علاوه بر آموزش دیدن در بهترین مرکز آموزشی زیبایی، زیر نظر خانم حمزه ای، مدرس و داور بین المللی در حوزه آرایش دائمی دوره خود را می گذرانید و در پایان دوره مدارک این مهارت تخصصی را کسب خواهید کرد. علاوه بر دوره آموزشی شیدینگ، دوره های آموزشی از جمله دوره میکروبلیدینگ، هاشور و فیبروز ابرو … در این آکادمی برگزار می شوند.

میکروشیدینگ لب چیست؟

میکروشیدینگ لب روشی برای قرینه سازی و رنگ دهی به لب است که یک تکنیک تلفیقی محسوب میشود. در این تکنینک از دو تخصص شيدينگ و میکروپیگمنتیشن استفاده میشود و با استفاده از دستگاه به روی پوست لب سایه ای با رنگ دلخواه زیباجو زده میشود که هم فرم لب و هم رنگ را تغییر میدهد. با انتخاب درست با توجه به رنگ پوستتان، این تکنینک زیبایی لب شما را دو چندان خواهد کرد. تغییرات پس از میکروشیدینگ بسیار طبیعی و نچرال است. این عمل جزو دسته آرایش های نیمه دائم است اما ماندگاری آن نسبت به رنگ پوست زیباجو، رنگ شیدینگی که انتخاب کرده است، میزان چربی پوست و مواد استفاده شده متغییر است. مشاوران ما در مرکز زیبایی دائمی حمزه ای در این رابطه شما را راهنمایی خواهند کرد.

میکروشیدینگ لب چیست؟

ماندگاری شیدینگ لب

ماندگاری شیدینگ لب بستگی به مهارت مستر و رعایت مراقبت های بعد از شیدینگ لب دارد. افرادی که تجربه شيدينگ لب را دارند به خوبی می دانند که رعایت نکات مراقبتی حائز اهمیت است. زیرا رعایت نکات مراقبتی منجر به تثبیت رنگ می شود و همین امر عمر شيدينگ لب را افزایش می دهد. همچنین عمق نفوذ رنگ به زیر پوست لب مهم است.
برای اینکه تجربه یک شیدینگ لب حرفه ای را داشته باشید، باید یک مرکز تخصصی انتخاب کنید. شیدینگ لب با نام رژ لب دائم نیز شناخته می شود. هرچند که شیدینگ لب تفاوت های جزئی با رژلب دارد که در ادامه بررسی خواهیم کرد. شیدینگ در واقع به معنی سایه زدن می باشد و جلوه طبیعی تری دارد. اما در رژ لب دائم، رنگ به طور یکنواخت بر روی سطح لب پخش می شود.

مراقبت های بعد از شيدینگ لب

رعایت مراقبت های بعد از شیدینگ لب به ماندگاری بیشتر و تثبیت رنگ کمک می کند. شیدینگ جزو تکنیک های آرایشی دائم و نیمه دائم می باشد. اما این تکنیک برای افزایش ماندگاری، نیاز به رعایت نکات مراقبتی دارد. اگر می خواهیم شیدینگ لب بعد یک ماه نیز رنگ زیبایی داشته باشد، باید نکات مراقبتی را به خوبی رعایت کنید. مهم ترین نکته مراقبتی که در طی دوران نقاهت باید به آن توجه داشته باشید، عدم دستکاری و کندن پوسته های لب می باشد. اجازه دهید روند ترمیم لب به طور طبیعی طی شود و از دستکاری پوسته های لب جلوگیری کنید. با مفهوم شیدینگ لب چیست و اهمیت نکات مراقبتی در این تکنیک آشنا شدیم. در ادامه انواع رنگ شیدینگ لب و اهمیت انتخاب بهترین رنگ برای شیدینگ لب را بررسی خواهیم کرد.

مراقبت های بعد از شيدینگ لب

قیمت آموزش شيدينگ لب

قیمت آموزش شيدينگ لب به عوامل بسیاری بستگی دارد. با توجه به رشد هزینه ی دوره های آموزشی خدمات زیبایی، افراد و موسسات زیادی دست به برگزاری دوره های آموزشی زده اند اما قیمت بسیار بالا لزوما دلیل بر کاربردی بودن آموزش ها نخواهد بود و پیش از ثبت نام باید میزان تجربه و تخصص مربیان را مورد بررسی قرار دهید. قیمت آموزش شيدينگ لب بستگی به شهری که در آن دوره برگزار میشود نیز دارد و میزان بالای متقاضی روی هزینه ها تاثیر دارد. دوره های آموزشی آکادمی زیبایی دائمی خانم حمزه ای در شهرهای تهران، کرج و شیراز و مشهد آماده تربیت هنرجویان مستعد توسط برترین مربیان کشور همراه با ارائه مدرک تخصصی در پایان دوره است.

رنگ های شیدینگ لب

به طور معمول رنگ های شیدینگ لب در طیف رنگی صورتی و قرمز موجود می باشند. زیرا طیف رنگی صورتی و قرمز بیشترین متقاضی را دارد و با انواع رنگ پوست سازگار می باشد. زمانی که رنگ مد نظرتان را انتخاب می کنید، باید دقت داشته باشید که مقداری از رنگ در طی دوران نقاهت، ریزش دارد. در نتیجه رنگی که شما در نهایت مشاهده خواهید کرد، کمرنگ تر از رنگ اولیه می باشد. بهتر است برای انتخاب رنگ با مستر نیز مشورت کنید. زیرا رنگ اولیه دچار ریزش خواهد شد و مستر به خوبی میداند که رنگ منتخب شما تا چه اندازه ریزش رنگ دارد. شیدینگ لب نیز مانند تکنیک میکروبلیدینگ یکی از تکنیک های نسبتا جدید می باشد. اگر سوالی در ارتباط با تکنیک های آرایش دائم و نیمه دارید، می توانید با مشاوران مراکز تخصصی مریم حمزه ای تماس بگیرید.

رنگ های شیدینگ لب

آموزش شیدینگ لب با جدیدترین متدهای روز دنیا

آموزش شيدينگ لب با جدیدترین متدهای روز دنیا به شروع حرفه ای در این حیطه کمک تان می کند و مزایای بسیاری به همراه دارد. در آکادمی مریم حمزه ای، قبل از شروع کلاس های حضوری، فیلم اموزش شیدینگ لب در اختیار هنرجویان قرار داده می شود. این مزیت به دلیل آشنایی اولیه هنرجو می باشد. در واقع شما پیش از شرکت در کلاس های حضوری با این تکنیک آشنا خواهید شد تا روند کلاس های حضوری مفیدتر طی شود.
هزینه دوره شيدينگ لب با توجه به فاکتورهای متفاوتی تعیین می شود. برای مطلع شدن از قیمت آموزش شیدینگ لب در آکادمی مریم حمزه ای به قسمت مربوطه در سایت مراجعه نمایید. در آکادمی مریم حمزه ای که بهترین مرکز دوره های آموزش شيدينگ لب در تهران می باشد، تمامی دوره ها به صورت حرفه ای برگزار می شوند. در این آکادمی تمام تکنیک های موجود اعم از میکروشيدينگ لب آموزش داده می شود و دارای مزایای بسیار دیگری می باشد.

ترمیم شيدینگ لب

ترمیم شیدینگ لب یکی از مهم ترین مراحل شيدينگ لب می باشد. برای افزایش ماندگاری شیدینگ لب، فاکتورهای مهمی اعم از مهارت مستر و رعایت نکات مراقبتی وجود دارد. اما یک فاکتور بسیار مهم دیگر نیز وجود دارد که ترمیم شيدينگ لب می باشد. ترمیم شيدينگ برای تثبیت رنگ ضروری است. در واقع مرحله ترمیم در تمامی تکنیک های آرایشی دائم اعم از فیبروز و شیدینگ لب یا سایر تکنیک ها ضروری می باشد. زیرا مرحله ترمیم به تثبیت رنگ کمک می کند و جبران ریزش رنگ در طی دوره نقاهت است.
هزینه شیدینگ لب با هزینه ترمیم شیدینگ لب متفاوت است. زیرا ترمیم شيدينگ زمان کوتاه تری نیاز دارد و همین امر هزینه را تحت تاثیر قرار می دهد. هر مرکز تخصصی دارای فاکتورهای مشخصی برای تعیین هزینه است. به همین دلیل برای مطلع شدن از هزینه با مرکز تخصصی مدنظرتان ارتباط برقرار کنید.

ترمیم شيدینگ لب

تفاوت شيدينگ لب و رژ لب

تفاوت شيدينگ لب و رژ لب بسیار جزئی می باشد. زیرا این تکنیک در دسته آرایش دائم لب قرار دارند و بسیار مشابه یکدیگر هستند. بهترین روش برای تشخیص تفاوت این دو تکنیک، مشاهده عکس قبل و بعد شیدینگ لب است. از نظر متقاضیان و زیباجویان، تجربه شيدينگ لب به نسبت رژ طبیعی تر است. زیرا در رژ لب، رنگ تتو به طور یکسان در تمامی قسمت های لب پخش می شود. اما در شیدینگ نواحی داخلی یا نواحی خارجی پررنگ تر هستند. مراقبت بعد از تاتو رژلب کاملا مشابه مراقبت بعد از شیدینگ لب می باشد. این دو تکنیک بسیار مشابه یکدیگر هستند و تنها از نظر نتیجه نهایی کمی با یکدیگر تفاوت دارند. شیدینگ لب مانند اسکالپ سر یکی از متدهای جدید محسوب می شود و همواره سوالات بسیاری درباره آن وجود دارد. جلسات مشاوره در مراکز مریم حمزه ای به صورت رایگان برگزار می شوند. زیباجویان عزیز می توانند از جلسات مشاوره به صورت حضوری یا آنلاین بهره مند شوند.

 

3.5/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *