اخبار و مقالات

آموزش لیفت و لمینت مژه در آکادمی بین المللی مریم حمزه ای

آموزش لیفت و لمینت مژه

آموزش لیفت و لمینت مژه در آکادمی بین المللی مریم حمزه ای از کارگاه هایی می باشد که همواره با استقبال خوب متقاضیان همراه شده است. در دوره آموزش لمینت مژه مریم حمزه ای هنرجویان با تمام بایدها و نبایدهای این رشته آشنا می شوند. پس از پایان آموزش صفر تا صد لیفت و لمینت مژه نیز در سالن های زیبایی به خوبی کار کنند. لازم به ذکر است که در آموزش لیفت و لمینت مژه مرحله به مرحله و تمامی هنرجویان با مباحث زیر به صورت تئوری و عملی برخورد خواهند داشت. تا تمام فوت و فن این رشته را تمرین و تکرار کنند. مباحثی که در طی دوره اموزش تخصصی لیفت و لمینت مژه به هنرجویان آموزش داده می شود عبارت اند از:

 • آشنایی با مواد مورد استفاده در لیفت و لمینت
 • آشنایی با ابزار آلات مورد نیاز
 • آموزش نحوه صحیح قرار دادن مواد بر روی مژه
 • تمرین شیوه تنظیم میزان فر بودن مژه و انواع آن
 • آموزش طرز صحیح پاک کردن مواد
 • آشنایی با چگونگی شست و شوی مژه پس از انجام لیفت و لمینت
 • آشنایی کامل با مراقبت های قبل و بعد از آن

بدین ترتیب هنرجویانی که در دوره آموزش لیفت و لمینت مژه شرکت می کنند. نیازی به آشنایی قدیمی با این رشته ندارند چرا که صفر تا صد آن را به شما آموزش می دهیم. بدین ترتیب افراد مبتدی نیز با حضور در این دوره و دوره آموزش فیبروز می توانند به فردی ماهر و حرفه ای تبدیل شوند. هدف سالن آکادمی مریم حمزه ای پرورش افرادی ماهر و متخصص می باشد که بتوانند بهترین عملکرد خود را به نمایش بگذارند. به علاوه به هنرجویان خود مدرک بین المللی لیفت و لمینیت مژه ارائه می دهد.

هزینه دوره آموزش ليفت و لمینت مژه

هزینه دوره آموزش لیفت و لمینت مژه در سالن مریم حمزه ای را می توان یکی از مناسب ترین قیمت ها در بین سایر دوره های آموزشی این تکنیک در کشور نامید. همانطور که پیش از این در انواع دوره های آموزشی مانند آموزش میکروبلیدینگ و فیشیال و غیره ثابت شده است، کیفیت و کلاس کاری ورکشاپ های مریم حمزه ای چندین درجه بالاتر از سایرین می باشد. به همین منظور هنرجویان در آموزش لیفت و لمینت مژه مرحله به مرحله با تجربه ای متفاوت و حرفه ای روبرو خواهند شد.

مناسب بودن هزینه دوره های آموزش لیفت و لمینت مژه در آکادمی بین المللی مریم حمزه ای مزید بر علتی می باشد در افزایش تعداد هنرجویان و متقاضیان آن ها. هزینه این دوره ها به صورتی تنظیم شده است تا علاقه مندان به یادگیری و آموزش کامل لیفت مژه بتوانند در آن ها شرکت نمایند و از تجربه های بین المللی بهره مند شوند. در دوره اموزش لیفت و لمینت مژه آن چیزی که از هزینه مهم تر می باشد، شوق و اشتیاق برای یادگیری است.

هزینه دوره آموزش ليفت و لمینت مژه

آموزش آکادمیک لیفت و لمنیت مژه در بهترین مرکز زیبایی تهران

آموزش آکادمیک لیفت و لمینت مژه در بهترین مرکز زیبایی تهران اصولی ترین روش های این تکنیک را به طور دقیق و جزئی به علاقه مندان آموزش می دهد. سالن آکادمیک مریم حمزه ای دارای سابقه درخشانی در پرورش افرادی ماهر و حرفه ای می باشد. دلیل این اتفاق آموزش لیفت و لمینت مژه مرحله به مرحله و کاملا حرفه ای می باشد. هدف از دوره های آموزشی مریم حمزه ای، تقویت و افزایش دانش هنرجویان با محیط کاری و نحوه انجام بهترین ها برای مشتریان می باشد. آموزش صفر تا صد لیفت و لمینت مژه و ساکورالیپس با به روزترین متدهای دنیا به شما کمک می کند تا به فرد حرفه ای و متخصص تبدیل شوید.

این سالن آکادمی دارای ورکشاپ های متفاوتی، از دوره آموزش پاکسازی پوست گرفته تا آموزش تتو رژ لب دائم می باشد. متقاضیان می توانند در ورکشاپ موردنظر شرکت نمایند. در ضمن در پایان هر دوره آموزشی به هنرجویان مدرکی بین المللی و معتبر داده می شود تا معرف آنان در دنیای کاری باشد.

تخفیف ویژه
تخفیف ویژه
جشنواره شگفت انگیز

«آینده‌ات رو بساز »

با مریم حمزه‌ای

از ۲۹ تا ۱ خرداد ماه

ثبت‌نام ورکشاپ ویژه میکروبلیدینگ

با تخفیف ویژه: تنها 29.000.000 تومان

فقط برای ۵۰ نفر اول

تاریخ شروع: 29 اردیبهشت

تاریخ پایان: 1 خرداد

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

برای دریافت تخفیف ویژه آموزش، فرم زیر را تکمیل نمایید.

 

آموزش صفر تا صد لیفت و لمنیت مژه با به روزترین متدهای دنیا

آموزش صفر تا صد لیفت و لمینت مژه با به روزترین متدهای دنیا از هنرجویان گرند مسترهایی ماهر می سازد. یکی از دلایلی که باعث شده است همواره تعداد متقاضی برای دوره های آموزشی مژه مریم حمزه ای فراوان باشد. تدریس تجربیات بین المللی و به روز ترین متدهای دنیاست. همچنین با بهره گیری از آخرین متدهای دنیا می توانید مهارت های خود را تقویت کنید. بدین منظور فرقی ندارد که شما دوره آموزش تتو خط چشم را شرکت کرده اید یا دوره اموزش لیفت و لمینت مژه. در هر صورت با جدیدترین حالت های آموزشی آشنا می شوید. هزینه دوره آموزش لیفت و لمینت مژه نیز در این بین دارای اهمیت است.

مریم حمزه ای به واسطه تجربه کاری فوق العاده ای که کسب کرده است. به عنوان فردی موفق در عرصه خدمات زیبایی و آرایشی در ایران شناخته می شود. ایشون یکی از مدرسین برتر ایالت سالوادور می باشند و از 300 هنرجوی فعال بهره مند هستند. بدون شک حضور در دوره های آموزشی آکادمی مریم حمزه ای دریچه ای تازه از تجربیات را برای هنرجویان باز نماید.

آموزش لیفت و لمنیت مژه با به روزترین متدهای روز دنیا

آموزش ليفت مژه با مواد بایوتاچ

آموزش لیفت مژه با مواد بایوتاچ یکی از روش هایی است که در این دوره آموزشی به آن پرداخته می شود. همانطور که می دانید لیفت مژه نیز همانند آر اف صورت می تواند به صورت های گوناگونی انجام بگیرد. به همین منظور یک فرد متخصص و حرفه ای باید با همگی آنان آشنا باشد. یکی از این انواع بایوتاچ می باشد. مواد اولیه به کار رفته در بایوتاچ طبیعی و ارگانیک هستند و آسیبی به تارهای مژه وارد نمی کنند. به همین دلیل گزینه مناسبی برای زیباجویان حساس در حفظ سلامتی است. در دوره آموزش لیفت و لمینت مژه مریم حمزه ای، هنرجویان به خوبی با مواد بایوتاچ آشنا می شوند.

همچنین آموزش لیفت مژه با مواد لومانسا نیز به طور کامل در اختیارشان قرار می گیرد. انتخاب این نوع مواد علاوه بر زیبایی چشمان، محاسن ترمیمی و محافظتی نیز دارد. در این ورکشاپ همچنین نسبت به مراقبت های مخصوص و نحوه قراردهی آن آموزش کامل می بینند. در نهایت مدرک بین المللی لیفت و لمینیت مژه به آن ها تعلق می گیرد.

آموزش لیفت مژه با مواد دالیزلش

آموزش لیفت مژه با مواد دالیزلش یکی از اصلی ترین بخش های دوره آموزش لیفت و لمینت مژه است چون روش دالیزلش یکی از روش های محبوب و پر طرفدار لیفت مژه می باشد. این روش در ترکیب با آموزش کانتور چشم باعث می شود در آرایش دائم و زیبایی چشم ها مهارت بالا پیدا کنید. ما در سالن زیبایی مریم حمزه ای شما را با کلیات روش دالیزلش آشنا می کنیم و سپس به تمرینات عملی می پردازیم. مواد لیفت دالیزلش دارای سه نوع مختلف مواد لیفت است که هر یک کاربردی جداگانه دارند. برای فر کردن مژه، تثبیت فر مژه و تقویت تارهای مژه باید از مواد جداگانه و مخصوص استفاده کرد.

نحوه انجام این خدمات و کار با مواد آن را در دوره آموزشی یاد خواهید گرفت. استفاده از مواد دالیز لش نیاز به زمان و آموزش دارد. چرا که درمورد فاصله زمانی قرار دادن هر یک از مواد، میزان استفاده از مواد لیفت اهمیت دارند. این نکته که تا چه بخشی از تارهای مژه برای هر یک از خدمات به مواد آغشته شوند. نکاتی کلیدی در لیفت محسوب می شوند که بر ماندگاری آن تاثیر دارند.

آموزش لیفت مژه با مواد دالیزلش

آموزش لیفت مژه با مواد لومانسا

آموزش لیفت مژه با مواد لومانسا به دلیل اینکه برترین روش در لیفت و لمینت مژه هاست، در سرفصل های این آموزش صفر تا صد لیفت و لمینت مژه قرار دارد. برای زیباتر دیده شدن چشم هایتان می توانید از تتو بن مژه نیز استفاده کنید. در پایان آموزش لیفت و لمینت مژه حتما مدرک بین المللی لیفت و لمینیت مژه به شما می دهند. زیرا در این روش با موادی بسیار مرغوب و با کیفیت سروکار داریم. بدین منظور لازم است که هنرجویان به خوبی با تمام مواد لومانسا آشنا شوند. پس از آن نحوه کار با هر سه محلول را آموزش ببینند. مرحله اول لیفت کار با محلول اول برای آماده کردن مژه است.

محلول دوم ماده اصلی جهت فر کردن مژه است و محلول سوم فیکساتور است. آموزش لیفت مژه با مواد بایوتاچ هم انجام می شود تا در همه روش ها مهارت لازم را به دست بیاورید. مواد لومانسا نسبت به سایر گزینه ها برای لیفت، محاسن تقویتی و ترمیمی بیشتری دارد. عمدتا به عنوان گزینه ای برای پرپشتی و رشد مژه شناخته و توصیه می شود. به علت آغشته شدن ریشه تارهای مژه با مواد، منجر به افزایش طول مژه نیز می شود.

دوره اموزش تخصصی ليفت و لمینت مژه

دوره اموزش تخصصی لیفت و لمینت مژه مریم حمزه ای را به جرئت می توان به عنوان کامل ترین دوره در این زمینه در نظر گرفت. خانم مریم حمزه ای گرند مستر فعال در زمینه آرایش های دائمی و میکروبلیدینگ هستند. سالیان سال است دانش و مهارت خود را با برگزاری دوره های آموزش لیفت و لمینت مژه با علاقه مندان در میان می گذارند. ورکشاپ تخصصی صفر تا صد لیفت و لمینت مژه و ابرو، حضوری و مجازی برای افرادی که امکان حضور در ورکشاپ ندارند، برگزار می شود. اگر واقعا به این شاخه از آرایش صورت علاقه مند هستید، آموزش آکادمیک لیفت و لمینت مژه در بهترین مرکز زیبایی تهران را انتخاب کنید تا همه نکات این حوزه را بیاموزید.

پس از پایان ورکشاپ آموزش تخصصی لیفت و لمینت مژه، سرتیفیکیت پایان دوره آموزش لیفت مژه با مواد دالیزلش و سایر مواد به هنرجو اهدا می شود. تا برای ورود به بازار کار علاوه بر مهارت تخصصی، دارای مدرک معتبر هم باشد. همچنین اگر بتوانید پس از دوره اموزش لیفت و لمینت مژه به حد نصاب انتظارات آموزش لیفت و لمینت مژه مریم حمزه ای برسید. در یکی از شعب مراکز زیبایی و درمانی مریم حمزه ای مشغول به کار می شوید.

مراحل آموزش لیفت و لمینت مژه

برای یادگیری مراحل آموزش لیفت و لمینت مژه به صورت صفر تا صد می توانید به آکادمی مریم حمزه ای مراجعه نمایید. در این آکادمی علاوه بر آموزش لیفت مژه و ابرو، سایر تکنیک های آرایش دائم اعم از تتو خط چشم با استفاده از جدیدترین متد روز دنیا آموزش داده می شوند. مهم ترین سرفصل های یادگیری این دوره شامل آشنایی با بهداشت و ایمنی، آناتومی و فیزیولوژی چشم و مژه، روش های مشاوره، مراحل لیفت و لمینت، مراقبت های بعد از درمان و شناخت مواد اولیه می باشد. این تکنیک در دسته متدهای زیبایی نیمه دائم قرار دارد و منجر به افزایش زیبایی چشم ها می شود. به همین دلیل طرفداران بسیاری دارد و اگر به خوبی آموزش ببینید به درآمد بالایی دست خواهید یافت.

آموزش لیفت و لمینت مژه چقدر زمان میبرد؟

آموزش لیفت و لمینت مژه چقدر زمان میبرد؟ و چه سرفصل هایی در این دوره بررسی می شود از رایج ترین سوالات هنرجویان می باشد. با مراجعه به سایت آکادمی میتوانید تمام جزئیات مرتبط با دوره آموزش لیفت و لمینت مژه را بررسی نمایید. یکی از دلایل راه اندازی سایت آکادمی مریم حمزه ای دسترسی راحت تر هنرجویان به جزئیات دوره ها می باشد. در این آکادمی انواع تکنیک ها اعم از هاشور ابرو با ارائه بهترین پشتیبانی و مزیت ها برگزار می شوند. این دوره معمولا یک روزه برگزار می شود و با توجه به شرایط، امکان برگزاری آن در طی سه روز نیز وجود دارد. مدت زمان برگزاری یک ورکشاپ آموزشی بستگی به مباحث و سرفصل ها دارد. برای کسب اطلاعات کامل به سایت آکادمی مریم حمزه ای مراجعه نمایید.

آیا با آموزش لیفت مژه میتوان کسب درآمد کرد؟

آیا با آموزش لیفت مژه میتوان کسب درآمد کرد؟ و برگزاری دوره های آموزشی چه مزیت دارد را در ادامه بررسی خواهیم کرد. تکنیک های آرایش دائم و نیمه دائم اعم از لمینت مژه و قاب و سایه ابرو به محبوبیت بسیاری دست یافته اند. به همین دلیل بسیاری از افراد تمایل دارند از طریق انجام تکنیک های زیبایی کسب درآمد داشته باشند. در نتیجه اگر تخصص بالایی داشته باشید و بتوانید دوره های آموزشی برگزار کنید، در کنار درآمدی که از انجام تکنیک های زیبایی به دست می آوردید. می توانید دوره های آموزشی نیز برگزار کرده و منبع درآمد خود را افزایش دهید. این روش منجر به بلند شدن مژه و پر دیده شدن مژه ها می شود. همچنین با توجه به اینکه مصرف روزانه ریمل را از بین می برد، به یکی از تکنیک های پرطرفدار تبدیل شده است و منبع خوبی برای کسب درآمد می باشد.

5/5 - (3 امتیاز)

2 دیدگاه در “آموزش لیفت و لمینت مژه در آکادمی بین المللی مریم حمزه ای

 1. Samin گفت:

  شیوه آموزش لیفت مژه با مواد بایوتاچ شما عالی بود واقعا ممنون

  1. مشاور سایت گفت:

   سلام وقت بخیر
   خوشحالیم که آموزش ها براتون مفید بوده. موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *