اخبار و مقالات

آموزش لیفت و لمینت مژه در آکادمی بین الملی مریم حمزه ای

آموزش لیفت و لمینت مژه در تهران

آموزش لیفت و لمینت مژه در سالن آکادمی مریم حمزه ای یکی از کارگاه هایی می باشد که همواره با استقبال خوب متقاضیان همراه شده است. در دوره آموزش لمینت مژه مریم حمزه ای هنرجویان با تمام بایدها و نبایدهای این رشته آشنا می شوند. پس از پایان دوره نیز در سالن های زیبایی به خوبی کار کنند.

لازم به ذکر است که در آموزش لیفت مژه مرحله به مرحله تمامی هنرجویان با مباحث زیر به صورت تئوری و عملی برخورد خواهند داشت تا تمام فوت و فن این رشته را تمرین و تکرار کنند. مباحثی که در طی دوره آموزش لیفت و لمینت مژه به هنرجویان آموزش داده می شود عبارت اند از:

  1. آشنایی با مواد مورد استفاده در لیفت و لمینت
  2. آشنایی با ابزار آلات مورد نیاز
  3. آموزش و تمرین نحوه صحیح قرار دادن مواد لیفت و لمینت بر روی مژه
  4. آموزش و تمرین نحوه تنظیم میزان فر بودن مژه و انواع آن
  5. آموزش نحوه صحیح پاک کردن مواد 6. آشنایی با چگونگی شست و شوی مژه پس از انجام لیفت و لمینت
  6. آشنایی کامل با مراقبت های قبل و بعد از آن

بدین ترتیب هنرجویانی که در دوره آموزش لیفت و لمنیت مژه شرکت می کنند، نیازی به آشنایی قدیمی با این رشته ندارند چراکه صفر تا صد آن را به شما آموزش می دهیم. بدین ترتیب افراد مبتدی نیز با حضور در این دوره می توانند به فردی ماهر و حرفه ای تبدیل شوند. هدف سالن آکادمی مریم حمزه ای پرورش افرادی ماهر و متخصص می باشد که بتوانند بهترین عملکرد خود را به نمایش بگذارند. شما در این سالن می توانید با انواع خدمات اکادمیک دیگر مانند آموزش بن مژه نیز آشنا شوید و در ورکشاپ های آن شرکت نمایید.

هزینه دوره آموزش لیفت و لمینت مژه

دوره آموزشی لیفت و لمینت مژه در سالن مریم حمزه ای را می توان یکی از برترین دوره های آموزشی در کشور نامید. همان طور که پیش از این در انواع دوره های آموزشی مانند آموزش میکروبلیدینگ و فیشیال و غیره ثابت شده است، کیفیت و کلاس کاری ورکشاپ های مریم حمزه ای چندین درجه بالاتر از سایرین می باشد. به همین منظور هنرجویانی که در دوره آموزش لیفت و لمینت مژه ثبت نام می نمایند، با تجربه ای متفاوت و حرفه ای روبرو خواهند شد.

مناسب بودن هزینه دوره های آموزشی مریم حمزه ای مزید بر علتی می باشد در افزایش تعداد هنرجویان و متقاضیان آن ها. هزینه این دوره ها به صورتی تنظیم شده است تا علاقه مندان به یادگیری و آموزش لیفت مژه بتوانند در آن ها شرکت نمایند و از تجربه های بین المللی بهره مند شوند. در سالن آکادمی مریم حمزه ای آن چیزی که از هزینه مهم تر می باشد، شوق و اشتیاق برای یادگیری است.

آموزش آکادمیک لیفت و لمنیت مژه در بهترین مرکز زیبایی تهران

سالن آکادمیک مریم حمزه ای دارای سابقه درخشانی در پرورش افرادی ماهر و حرفه ای می باشد. با پایان دوره بهترین عملکرد خود را برای مشتریان به نمایش گذاشته اند. دلیل این اتفاق آموزش و یادگیری مرحله به مرحله و کاملا حرفه ای می باشد. همان طور که گفته شد هدف از دوره های آموزشی مریم حمزه ای، تقویت و افزایش دانش هنرجویان با محیط کاری و نحوه انجام بهترین ها برای مشتریان می باشد. دوره آموزش لیفت و لمینت مژه مریم حمزه ای به شما کمک می کند تا به فرد حرفه ای و متخصص تبدیل شوید.

این سالن آکادمی دارای ورکشاپ های متفاوتی، از دوره آموزش پاکسازی پوست گرفته تا آموزش لیفت و لمنیت مژه، می باشد.  متقاضیان می توانند در ورکشاپ موردنظر شرکت نمایند. در ضمن در پایان هر دوره آموزشی به هنرجویان مدرکی بین المللی و معتبر داده می شود تا معرف آنان در دنیای کاری باشد.

آموزش لیفت و لمنیت مژه با به روزترین متدهای روز دنیا

یکی از دلایلی که باعث شده است همواره تعداد متقاضی برای دوره های آموزشی مریم حمزه ای فراوان باشد، تدریس تجربیات بین المللی و به روز ترین متدهای دنیال می باشد. همچنین با بهره گیری از آخرین متدهای دنیا می توانید مهارت های خود را تقویت کنید. بدین منظور فرقی ندارد که شما دوره آموزش تتو خط چشم را شرکت کرده اید یا دوره آموزش لیفت و لمینت مژه، در هر صورت با جدیدترین حالت های آموزشی آشنا می شوید.

مریم حمزه ای به واسطه تجربه کاری فوق العاده ای که در طی زندگی کسب کرده است به عنوان فردی موفق در عرصه خدمات زیبایی و آرایشی در ایران شناخته می شود. ایشون یکی از مدرسین برتر ایالت سالوادور می باشند و از 300 هنرجوی فعال بهره مند هستند. بدون شک حضور در دوره های آموزشی آکادمی مریم حمزه ای دریچه ای تازه از تجربیات را برای هنرجویان باز نماید. ما در سالن مریم حمزه ای با آموزش های تئوری و عملی قصد داریم تا شما را هم رده با بزرگ ترین سالن های زیبایی دنیا قرار دهیم.

آموزش لیفت مژه با مواد بایوتاچ

همان طور که می دانید لیفت مژه نیز به مانند آر اف صورت می تواند به صورت های گوناگونی انجام بگیرد. به همین منظور یک فرد متخصص و حرفه ای باید با همگی آنان آشنا باشد یکی از این انواع بایوتاچ می باشد. در دوره آموزش لیفت و لمینت مژه مریم حمزه ای، هنرجویان به خوبی با مواد بایوتاچ آشنا می شوند. همچنین نسبت به مراقبت های مخصوص و نحوه قراردهی آن آموزش کامل می بینند.

آموزش لیفت مژه با مواد دالیزلش

روش دالیزلش یکی از روش های محبوب و پر طرفدار لیفت مژه می باشد. ما در سالن زیبایی مریم حمزه ای شما را با کلیات روش دالیزلش آشنا می کنیم و سپس به تمرینات عملی می پردازیم. بدین ترتیب در دوره آموزش لیفت و لمنیت مژه می توانید بارها روش دالیزلش را انجام دهید تا با اشتباهایتان آشنا شوید.

در ضمن سالن مریم حمزه ای دوره های ویژه ای را نیز برای آموزش تتو خط چشم برگذار می کند. علاقه مندان می توانند با ثبتنام در دوره های ما شرکت نمایند.

آموزش لیفت مژه با مواد لومانسا

روش لومانسا را برترین روش در لیفت و لمینت مژه ها می شناسند. زیرا در این روش با موادی بسیار مرغوب و با کیفیت سر و کار داریم. بدین منظور لازم است که هنرجویان به خوبی با تمام مواد لومانسا آشنا شوند و پس از آن نحوه کار را آموزش ببینند. سالن آکادمی مریم حمزه ای به شما کمک می کند تا تمامی اصول کاری آموزش لیفت و لمینت مژه به روش لومانسا را یاد بگیرید و در دنیای کاری پیاده نمایید.

اموزش تخصصی لیفت و لمینت مژه

خانم مریم حمزه ای گرند مستر فعال در زمینه آرایش های دائمی هستند که سالیان سال است، دانش و مهارت خود را با برگزاری دوره های آموزشی تخصصی با علاقمندان در میان میگذارند. ورکشاب تخصصی صفر تا صد لیفت و لمینت مژه و ابرو، هم به صورت حضوری و هم به صورت مجازی برای افرادی که امکان حضور در ورکشاب را ندارند، برگزار می شود. پس از پایان ورکشاپ اموزش تخصصی لیفت و لمینت مژه، سرتیفیکیت پایان دوره به هنرجو اهدا می شود. تا برای ورود به بازار کارعلاوه بر مهارت تخصصی، دارای مدرک معتبر هم باشد. بعد همچنین اگر بتوانید به حد نصاب انتظارات آکادمی مریم حمزه ای برسید، در یکی از شعب مراکز زیبایی و درمانی مریم حمزه ای مشغول به کار می شوید.

امتیاز دهید
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *