بهترین مرکز میکروبلیدینگ و فیبروز ابرو تهرانپارس

بهترین مرکز میکروبلیدینگ و فیبروز ابرو تهرانپارس، مرکز تخصصی زیبایی دائمی مریم حمزه ای است. همچنین در آکادمی مریم حمزه ای، بهترین دوره های آموزش ميكرو تلفیقی در تهران برگزار می شود. این آکادمی تخصصی به عنوان بهترین مرکز آموزش فیبروز ابرو در تهران، مرکز آموزش فیبروز ابرو شرق تهران و بهترین مرکز دوره های آموزش هاشور ابرو شناخته می شود. خانم مریم حمزه ای گرند مستر افتخاری آکادمی AS برزیل، مدرس بیش از۳۰۰ هنرجو در ایالت سالوادور و همچنین داور مسابقات بین المللی میکروبلیدینگ در اروپا و ترکیه هستند. بیش از 13 سال است که به صورت تخصصی در حوزه میکروبلیدینگ و فیبروز فعالیت می کنند و کامل ترین خدمات آرایش و زیبایی دائم در مجموعه ایشان به زیباجویان ارائه می شود.

شعبه تهرانپارس سالن مریم حمزه ای طبق آخرین متدهای روز دنیا زیبایی دائمی را به شما هدیه می دهد. اگر به دنبال بهترین مرکز میکروبلیدینگ و فیبروز ابرو در تهرانپارس برای انجام خدمات زیبایی هستید با ما در ارتباط باشید. همچنین دوره تخصصی میکرو ابرو تهرانپارس و دوره تخصصی هاشور ابرو تهرانپارس ، با مشاوران آکادمی مریم حمزه ای تماس بگیرید. خانم حمزه ای بنیانگذار اولین و برترین مرکز تخصصی زیبایی دائمی با ۷ شعبه فعال در مشهد، شیراز و تهران (شهرک غرب، تهران پارس و سعادت آباد، کرج)، آرایش دائم هستند و تنها استاد برگزیده اتحادیه آرایش‌گران کل کشور در سازمان فنی حرفه ای ایران در رشته میکروبلیدینگ هستند و مسئولیت آموزش روش های جدید و به روز را به تمامی آموزشگاه داران سطح کشور در حوزه میکروبلیدینگ برعهده دارند. آدرس شعبه تهرانپارس مریم حمزه ای را می توانید در انتهای همین صفحه مشاهده نمایید.

سوابق درخشان ما در بهترین مرکز میکروبلیدینگ تهرانپارس

سوابق درخشان ما در بهترین مرکز میکروبلیدینگ تهرانپارس نشان می دهد که در طی بیش از سیزده سال تلاش و فعالیت در زمینه آرایش نیمه دائم و دائم، توانسته ایم به چند هزار زیباجو، خدمات با کیفیت ارائه دهیم. خانم حمزه ای پس از آموزش های فراوان در سراسر جهان، تصمیم به تاسیس مرکزی با داشتن المان های لازم برای بهترین مرکز میکروبلیدینگ ابرو گرفتند. به تدریج و با راه اندازی آکادمی و برگزاری دوره های آموزشی، فعالیت ها گسترده تر شد و هم اکنون هفت شعبه فعال در سراسر کشور داریم. سرکار خانم حمزه ای ضمن آموزش دادن به استعدادهای جوان و با انگیزه، زمینه فعالیت این افراد را نیز فراهم می کنند. اگر هنرجویان دوره های آموزشی را با موفقیت پشت سر بگذارند، امکان همکاری با آن ها وجود دارد. تا امروز برای 18 هزار جوان علاقه مند و توانمند، توسط خانم حمزه ای اشتغال زایی شده است.

کارآفرینی
0
+
هنرجو
0
+
نمونه کار
0
+
تجربه تخصصی
0
سال
شعبه تخصصی
0
+

گالری ویدیو مرکز زیبایی مریم حمزه ای

در گالری ویدیو مرکز زیبایی مریم حمزه ای، بسیاری از سوالات رایج شما پاسخ داده می شوند. در این ویدیوها می توانید درباره خود خانم حمزه ای، هر کدام از تکنیک های آرایش دائم، شعب مختلف و موضوعات دیگر اطلاعات کافی کسب کنید. در ویدیو بهترین مرکز فیبروز ابرو تهرانپارس از نزدیک با پیگمنترهای این سالن و نحوه کار آن ها به طور مختصر آشنا می شوید و محیط سالن شعبه تهرانپارس را می بینید. اگر علاقه مند به یادگیری تکنیک های آرایش دائم هستید، می توانید در آکادمی حرفه ای مریم حمزه ای آموزش ببینید. پیشنهاد می کنیم برای افزایش اطلاعات خود، حتما ویدیوهای آکادمی مریم حمزه ای و درآمد پیگمنترها را مشاهده کنید تا بتوانید در این زمینه با دید بازتری تصمیم گیری کنید.

تخفیف ویژه
تخفیف ویژه
فرصت استثنایی

ویژه بانوان (شعب تهران، کرج، مشهد)

برای رزرو فرم زیر را پر کنید.

پس از تکمیل فرم مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت و جهت تعیین نوبت شما را راهنمایی خواهند کرد.

خدمات ما در سالن زیبایی دائمی مریم حمزه ای

شعبه تهرانپارس

خدمات ما در بهترین مرکز میکروبلیدینگ و فیبروز ابرو تهرانپارس

مرکز تخصصی زیبایی دائمی مریم حمزه ای

خدمات ما در بهترین مرکز میکروبلیدینگ و فیبروز ابرو تهرانپارس شامل انواع تکنیک های میکرو ابرو و خط چشم و تاتو لب می باشد. در این شعبه می توانید اکستنشن مژه نیز انجام دهید. ناگفته نماند که قبل از شروع کار، پیگمنترها توسط دستگاه مخصوص پوست شما را بررسی و تحلیل کرده و مواد مورد نیاز خود را طبق این تحلیل انتخاب می کنند. این کار باعث می شود تا با انتخاب رنگ ها و لوازم مناسب، بیشترین ماندگاری تاتو برای پوست شما رقم بخورد. مرکز تخصصی مریم حمزه ای به عنوان بهترین مرکز فیبروز تهرانپارس دارای متخصص بی حسی و پزشک ناظر است. بنابراین بی حسی موضعی در این سالن با دقت بالا و بدون خطا انجام می گردد.

متخصص بی حسی متخصص میکرو ابرو متخصص میکرو چشم و لب متخصص میکرو تلفیقی متخصص اسکالپ سر متخصص لیفت و لمینت ابرو متخصص اکستنشن مژه
2 نفر
7 نفر
2 نفر
3 نفر
1 نفر
1 نفر
1 نفر
مشاوره حضوری تحلیل پوست با دستگاه پزشک ناظر کنترل کیفی بازدید حضوری از نمونه کارها
دارد
دارد
دارد
دارد
دارد

نمونه کار پیگمنترهای بهترین مرکز فیبروز ابرو در شعبه تهرانپارس

نمونه کار پیگمنترهای بهترین مرکز فیبروز ابرو در شعبه تهرانپارس مریم حمزه ای نشان از مهارت بالای ایشان دارد. اکثر این پیگمنترها مدرک آموزشی آکادمی خانم مریم حمزه ای و مدرک فنی حرفه ای را کسب کرده اند. در قسمت مشاهده رزومه می توانید سابقه کاری و مدارک معتبر هر کدام را به همراه نمونه کارهای مختلفشان مشاهده کنید. بهترین مرکز میکروبلیدینگ و فیبروز ابرو تهرانپارس باید پرسنل متخصص و حرفه ای داشته باشد. همانطور که می دانید یکی از سخت ترین مراحل انجام آرایش دائم، پیدا کردن پیگمنتری است که قبلا ابروهایی با مدل دلخواه شما طراحی کرده باشد. مراجعان محترم می توانند نمونه کار هر پیگمنتر را ببینند و بعد به هر کدام که بیشتر به سلیقه و نظرشان نزدیک بود، برای دریافت نوبت پیام دهند.

مرکز زیبایی تخصصی دائمی مریم حمزه ای
مرکز زیبایی تخصصی دائمی مریم حمزه ای
مرکز زیبایی تخصصی دائمی مریم حمزه ای
مرکز زیبایی تخصصی دائمی مریم حمزه ای
مرکز زیبایی تخصصی دائمی مریم حمزه ای
مرکز زیبایی تخصصی دائمی مریم حمزه ای
مرکز زیبایی تخصصی دائمی مریم حمزه ای
مرکز زیبایی تخصصی دائمی مریم حمزه ای

نظر تعدادی از مراجعین بهترین مرکز میکروبلیدینگ و فیبروز ابرو تهرانپارس

نظر تعدادی از مراجعین بهترین مرکز میکروبلیدینگ و فیبروز ابرو تهرانپارس را در ادامه می خوانید. خواندن نظرات اشخاصی که قبلا از این مرکز خدمات دریافت کرده اند، کار انتخاب سالن تخصصی زیبایی دائمی را ساده تر می کند. برای آنکه بتوانید فعالیت های بهترین مرکز میکروبلیدینگ تهرانپارس را از نزدیک و به طور منظم مشاهده کنید، حتما صفحه مریم حمزه ای در اینستاگرام را دنبال کنید. گاهی خواندن نظرات و تجربیات دیگران در مورد پیگمنترها کمک می کند تا این نظرات را کنار هم گذاشته و در مجموع به نتیجه ای مطلوب برسید. برای اطلاع از قیمت خدمات هر کدام از این افراد مشغول به کار در شعبه تهرانپارس، می توانید با شماره هایی که رو به روی اسم هر پیگمنتر قرار داده شده، ارتباط برقرار کنید.

نزدیکترین شعبه به خودت رو انتخاب کن

نزدیکترین شعبه مرکز تخصصی میکروبلیدینگ حمزه ای به منزل شما در مناطق شرقی تهران، شعبه تهرانپارس می باشد. موقعیت این سالن دسترسی بسیار خوبی دارد. اگر ساکن دیگر مناطق تهران هستید، می توانید به سایر شعبه ها مراجعه کنید. داشتن شعب متعدد سبب می شود تا شما مراجعان محترم کمتر در شلوغی و ترافیک شهر تهران بمانید و از زمان خود حداکثر استفاده را ببرید. بهترین مرکز فیبروز و میکروبلیدینگ ابرو به دلیل اینکه زیباجوی محترم قرار است چندین بار برای ترمیم به آن مراجعه کند، بهتر است نزدیک باشد. عده ای از افرادی که تاتو انجام می دهند، به دلیل دوری بیش از حد مرکز زیبایی، فرصت نمی کنند برای ترمیم هم مراجعه کنند. و همین موضوع در زیبایی تتو و نتیجه نهایی آن اثر منفی می گذارد.

افتتاح شعبه دبی مرکز تخصصی زیبایی دائمی مریم حمزه ای به زودی

به زودی شعبه ای جدید از مجموعه شعبات مرکز تخصصی آرایش دائم و نیمه دائم سرکار خانم مریم حمزه ای در دبی افتتاح می شود و زیباجویانی که در این شهر و یا خارج از کشور ساکنند، می توانند از خدمات جامع و تخصصی این مرکز بهره مند شوند.

شماره تماس شعبه تهرانپارس

ساعت کاری و تماس شعبه تهرانپارس

8 صبح الی 6 بعد از ظهر

آدرس شعبه تهرانپارس

📍فلکه اول تهرانپارس، ابتدای خیابان امیری طائمه، بین کوچه ملکی(111) و صادقی (113)، جنب آزمایشگاه سبز آزما

گالری تصاویر بهترین مرکز میکروبلیدینگ تهرانپارس

گالری تصاویر بهترین مرکز میکروبلیدینگ تهرانپارس را در بخش زیر مشاهده کنید. قبل از آنکه سالنی را برای انجام میکروبلیدینگ یا فیبروز ابرو انتخاب کنید، تحقیقات کافی در مورد کیفیت کار، استانداردها و سوابق کاری آن به عمل آورید. وقتی با آگاهی کامل دست به انتخاب بهترین مرکز میکروبلیدینگ و فیبروز تهرانپارس می زنید، آرامش خیال خواهید داشت و نتیجه کارتان با احتمال خطای کمتری همراه خواهد بود. همانطور که در عکس ها مشاهده می کنید، نورپردازی این سالن کاملا مناسب بوده تا پیگمنترها بتوانند دقت و دید کافی حین انجام تتو داشته باشد. سایر المان های لازم در محیط نیز با توجه به همین موضوع طراحی شده اند. بنابراین هیچ نگرانی درباره استاندارد بودن محیط و فضای سالن نداشته باشید.

لیست قیمت شعبه تهرانپارس