بهترین مرکز میکروبلیدینگ و فیبروز ابرو نازی آباد

بهترین مرکز میکروبلیدینگ و فیبروز ابرو نازی آباد خدمات بسیار کاملی در زمینه آرایش دائم به زیباجویان محترم ارائه می دهد. خانم حمزه ای علاوه بر این شعبه، شعبه هایی در مناطق مختلف تهران از جمله سعادت آباد، تهرانپارس و شهرک غرب دارند. همچنین شعبه های دیگری در شهرهای شیراز، مشهد، کرج و به زودی در دبی دارند. خانم حمزه ای با بیشتر از 13 سال سابقه فعالیت در این حوزه و پرورش پرسنل ماهر، خدمات پرطرفداری همچون میکروبلیدینگ و فیبروز ابرو را با توجه به به روزترین تکنیک های رایج در سطح جهانی را در تمام شعبه های فعال خود ارائه می دهند. همین کیفیت و مهارت بالا رضایت بالای زیباجویان عزیز را به همراه داشته است. از افتخارات خانم حمزه ای می توانیم به حضور ایشان به عنوان داور مسابقات بین المللی میکرو بلیدینگ در اروپا اشاره کرد.

از سوی اتحادیه آرایشگران کل کشور نیز به عنوان بهترین استاد رشته میکروبلیدینگ شناخته شده اند. خانم مریم حمزه ای تا کنون بیشتر از 15 هزار نفر در ایران و 300 نفر در ایالت سالوادور برزیل را تعلیم داده اند. ناگفته نماند که ایشان گرند مستر افتخاری آکادمی AS برزیل هستند. هم اکنون نیز مسئولیت آموزش تکنیک های جدید دنیا به تمامی آموزشگاه داران کشور در این رشته را بر عهده دارند. خانم مریم حمزه ای بنیانگذار برترین و اولین مرکز تخصصی آرایش دائم در تهران، مشهد، کرج و شیراز هستند. پرسنل این شعبات همگی تحت نظر ایشان و در آکادمی حرفه ای آموزش دیده اند و توانسته اند استانداردهای لازم را کسب کنند و جز بهترین مرکز میکروبلیدینگ و فیبروز ابرو در نازی آباد هستند. بنابراین کیفیت کاری که در این شعبات به افراد ارائه می شود، همه در سطح بین المللی و استاندارد هستند.

سوابق درخشان ما در بهترین مرکز میکروبلیدینگ نازی آباد

سوابق درخشان ما در بهترین مرکز میکروبلیدینگ نازی آباد حاکی از آن است که تا کنون موفق شده ایم چند هزار زیباجوی راضی از خدمات زیبایی داشته باشیم. این مرکز تخصصی بیشتر از سیزده سال پیش به همت سرکار خانم مریم حمزه ای تاسیس شد و امروزه هفت شعبه فعال در سراسر تهران و بعضی شهرهای ایران از جمله شیراز و مشهد و کرج دارد. هدف اصلی ایشان در بهترین مرکز میکروبلیدینگ نازی آباد و سایر شعب، ابتدا ارائه خدمات زیبایی دائمی در سطح جهانی و سپس آموزش و تربیت نیروی کار جوان و خلاق می باشد. ر راستای این هدف و در طی سال های گذشته توانسته اند بیشتر از 18 هزار هنرجو را به بازار کار این رشته ها معرفی نمایند و برایشان شغل های پردرآمد ایجاد کنند.

کارآفرینی
0
+
هنرجو
0
+
نمونه کار
0
+
تجربه تخصصی
0
سال
شعبه تخصصی
0
+

گالری ویدیو مرکز زیبایی مریم حمزه ای

گالری ویدیو مرکز زیبایی مریم حمزه ای بیشتر با هدف آشنایی گسترده تر علاقمندان با فعالیت های شعب مرکز تخصصی مریم حمزه ای و آکادمی ایشان تدوین شده است. در بنابراین با مشاهده ویدیوهای کوتاه و مفید در این بخش می توانید هر گونه اطلاعات لازم را درباره خدمات مختلف مانند اسکالپ سر و میکروی تلفیقی به دست آورید. پس از مشاهده این فیلم های چند دقیقه ای، بسیاری از سوالات شما پاسخ داده می شوند. بهترین مرکز فیبروز و میکروبلیدینگ ابرو نازی آباد با پرسنل ماهر خود آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. اکثر پیگمنترهای فعال در شعب مریم حمزه ای زیر نظر ایشان آموزش دیده و کیفیت کاری و تکنیک هایی که به کار می گیرند، مطابق استانداردهای آموزشی ایشان است.

تخفیف ویژه
تخفیف ویژه
فرصت استثنایی

ویژه بانوان (شعب تهران، کرج، مشهد)

برای رزرو فرم زیر را پر کنید.

پس از تکمیل فرم مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت و جهت تعیین نوبت شما را راهنمایی خواهند کرد.

خدمات ما در سالن زیبایی دائمی مریم حمزه ای

شعبه شهرک غرب

خدمات ما در مرکز زیبایی و آرایش دائمی شهرک غرب

مرکز تخصصی میکروبلیدینگ و فیبروز شهرک غرب

متخصص بی حسی متخصص میکرو ابرو متخصص میکرو چشم و لب متخصص میکرو تلفیقی متخصص اسکالپ سر متخصص لیفت و لمینت ابرو متخصص اکستنشن مژه
3 نفر
7 نفر
3 نفر
1 نفر
1 نفر
1 نفر
-

نمونه کار پیگمنترهای شعبه نازی آباد

مرکز زیبایی تخصصی دائمی مریم حمزه ای
مرکز زیبایی تخصصی دائمی مریم حمزه ای
مرکز زیبایی تخصصی دائمی مریم حمزه ای
مرکز زیبایی تخصصی دائمی مریم حمزه ای
مرکز زیبایی تخصصی دائمی مریم حمزه ای

نظر تعدادی از مراجعین مرکز تخصصی میکروبلیدینگ و آرایش دائم نازی آباد

نزدیکترین شعبه به خودت رو انتخاب کن

انتخاب نزدیکترین شعبه بهترین مرکز فیبروز ابرو به محل سکونت شما چند مزیت مهم دارد که در ادامه با شما در میان می گذاریم. اول اینکه دسترسی راحتی به سالن زیبایی مدنظرتان خواهید داشت. می توانید به موقع و بدون معطلی در زمان تعیین شده در سالن حاضر شوید و در کمترین زمان ممکن خدمات درخواستی را دریافت کنید. به این طریق از اتلاف وقت خود جلوگیری می کنید. نکته دوم در انتخاب نزدیکترین شعبه مرکز تخصصی زیبایی مریم حمزه ای، خسته نبودن شماست. هر چه سرحال تر باشید، هم می توانید تعامل بهتری با پیگمنتر داشته باشید و هم حین انجام کار کلافه نمی شوید. با اینکه دور از ذهن است ولی شادابی و سرحالی شما می تواند در نتیجه نهایی کار نیز تاثیر هر چند اندکی داشته باشد.

افتتاح شعبه دبی مرکز تخصصی زیبایی دائمی مریم حمزه ای به زودی

به زودی شعبه ای جدید از مجموعه شعبات مرکز تخصصی آرایش دائم و نیمه دائم سرکار خانم مریم حمزه ای در دبی افتتاح می شود و زیباجویانی که در این شهر و یا خارج از کشور ساکنند، می توانند از خدمات جامع و تخصصی این مرکز بهره مند شوند.

شماره تماس شعبه نازی آباد

ساعت کاری و تماس شعبه نازی آباد

8 صبح الی 6 بعد از ظهر

آدرس شعبه نازی آباد

📍نازی آباد - بازار دوم - خیابان بابایی روبروی وال مارکت - ساختمان دیاکو پلاس - طبقه فوقانی بارکد ط 5 - درب انتهایی سمت چپ

گالری تصاویر بهترین مرکز میکروبلیدینگ و فیبروز ابرو نازی آباد

در گالری تصاویر بهترین مرکز میکروبلیدینگ و فیبروز ابرو نازی آباد می توانید پیگمنترهای جوان و حرفه ای این شعبه را در کنار خانم حمزه ای در روز افتتاحیه مشاهده کنید. همانطور که می بینید فضایی که به این شعبه اختصاص داده شده، طبق دکوراسیون روز دنیا و بر اساس استانداردهای جهانی مراکز زیبایی طراحی شده است. مطمئن باشید که ساعات حضور شما در بهترین مرکز میکروبلیدینگ نازی آباد ساعاتی به یاد ماندنی و پر از آرامش خواهد بود. از بدو ورود شما به سالن و حتی پیش از آن یعنی هنگام نوبت دهی و مشاوره تلفنی، پرسنل مجرب این مرکز شما را راهنمایی می کنند تا یک تجربه به یاد ماندنی برایتان رقم بزنند. نظرات مراجعه کنندگان پیشین در صفحه اینستاگرام مریم حمزه ای گواه این مسئله است.

لیست قیمت شعبه نازی آباد