درباره مرکز زیبایی دائم مریم حمزه ای

خانم مریم حمزه ای فعالیت تخصصی خود را از سال 1381 آغاز کردند. ایشان گرند مستر افتخاری آکادمی برزیل و کشورهای اروپایی در حوزه آرایش دائم بودند. در کارنامه حرفه ای خانم مریم حمزه ای تدریس در آکادمی های خارج از کشور و داوری جهانی مسابقات آرایش دائم نیز ثبت شده است. ایشان با داشتن مدارک معتبر بین المللی میکروبلیدینگ بهترین متخصص حوزه میکروبلیدینگ در ایران محسوب می شوند. مرکز زیبایی مریم حمزه ای اولین و برترین مرکز تخصصی در صنعت آرایش دائم است که با 7 شعبه فعال میکروبلیدینگ در مشهد، شیراز و تهران (شهرک غرب، تهرانپارس و سعادت آباد) به زیباجویان خدمات ارائه می کند. تسلط به روش‌های متفاوت و ‌به روز جهان در حوزه میکروبلیدینگ سبب شده تا تعداد بسیار زیادی هنرجو در ورکشاپ های تخصصی مریم حمزه ای شرکت کنند. تمامی آموزش های این مجموعه بر مبنای استانداردهای بین‌المللی هستند، به همین دلیل هنرجویان از تمام نقاط ایران و جهان در این دوره‌های تخصصی خانم مریم حمزه ای شرکت می کنند.

خانم حمزه ای هنرجوهای خود را در شعبه های مختلف استخدام کرده و از این طریق دریافت بهترین خدمات آرایش دائم را برای زیباجویان تضمین می کند. هم اکنون 8 شعبه در ایران در حال فعالیت هستند و دو شعبه دیگر نیز در خارج از کشور تاسیس خواهند شد. خانم حمزه ای به طور منظم به شعب خود سر می زنند و فعالیت پیگمنترها را بررسی و پیگیری می کنند تا به روزترین پترن های جهان با بالاترین کیفیت به زیباجویان ارائه شود. دیسیپلین و نظم بی مثال و مدیریت هوشمندانه مراکز زیبایی مریم حمزه ای سبب شده تا این کسب و کار موفق تر از همیشه باشد و رضایت بالای زیباجویان و هنرجویان را به همراه داشته باشد.

دسترسی سریع

سایت آکادمی زیبایی مریم حمزه ای در تهران

سوابق درخشان ما

کارآفرینی
0
+
هنرجو
0
+
نمونه کار
0
+
تجربه تخصصی
0
سال
شعبه تخصصی
0
+
مرکز زیبایی مریم همزه ای در تهران

چرا برای خدمات آرایش دائم مرکز مریم حمزه ای را انتخاب کنیم؟

انجام روزانه خدمات برای حداقل هزار کلاینت و مشتری در ۷ شعبه تخصصی  توسط پرسنل مجرب و دوره دیده

بیش از ۱۳ سال سابقه درخشان  در امر آرایش دائم میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن

بیش از سی هزار مشتری در هر سال و بالاترین رضایتمندی باعث می‌شود در ایران بی‌رقیب باشیم

مشاوره صادقانه وکامل قبل از انجام کار به مشتریان گرامی کتبی و شفاهی اعلام خواهد شد

بی‌شک باتجربه ترین آکادمی تخصصی میکروبلیدینگ در ایران هستیم و بیش از ۹ هزارهنرجوی  فعال و با درآمد بالای 30  میلیون در هر ماه هستیم

ماندگاری بالای خدمات، رضایت مشتریان، تخصصی بودن خدمات، آموزش خالصانه و واقعی، رضایتمندی 100 درصدی و درآمد بی‌نظیر هنرجو و دفتر فروش برای احترام به مشتری و اقدامات پس از فروش

خدمات شگفت انگیز

که مجموعه ما می‌تواند به شما ارائه دهد

میکروبلیدینگ

پاک کردن انواع تاتو

لیفت و لمینت مژه و ابرو

میکروپیگمنتیشن ابرو

خط چشم دائم

پاکسازی تخصصی پوست

ورکشاپ تخصصی میکروبلیدینگ

ورکشاپ تخصصی لیفت و لمینت مژه و ابرو

ورکشاپ تخصصی کار با دستگاه، کل صورت

ورکشاپ های خصوصی

نزدیکترین شعبه به خودت رو انتخاب کن

افتتاح شعبه دبی مرکز تخصصی زیبایی دائمی مریم حمزه ای به زودی

به زودی شعبه ای جدید از مجموعه شعبات مرکز تخصصی آرایش دائم و نیمه دائم سرکار خانم مریم حمزه ای در دبی افتتاح می شود و زیباجویانی که در این شهر و یا خارج از کشور ساکنند، می توانند از خدمات جامع و تخصصی این مرکز بهره مند شوند.

چگونه می توانید از خدمات مشاورین تلفنی استفاده کنید؟

انتخاب نوع خدمات ارایش دائم همیشه نیازمند دریافت مشاوره از متخصصین این حوزه می باشد.  در مرکز مشاوره مریم حمزه ای ، 30 متخصص آرایش دائم را برای ارائه خدمات مشاوره تلفنی به شما  گردهم آورده‌ ایم تا شما را در مسیر انتخاب بهترین خدمات یاری دهند و امروز شما می‌توانید پیش از انتخاب نوع کار و پیگمنتر، با تیم ما برای دستیابی به بهترین انتخاب مشورت کنید. در این فرآیند مشاورین ما آموزش دیده‌اند تا با بررسی سلیقه، فرم صورت، وضعیت جسمی و دریافت عکس های شما، بهترین انتخاب ها را به شما پیشنهاد دهند.

نمونه کارهای ما

ما به زیبایی ظرافت شما اهمیت می دهیم.

نظر مشتریان

نظر مشتریان مرکز زیبایی دائمی مریم حمزه‌ای

زمانی که تصور و فکر دریافت خدمات میکروبلیدینگ و یا خدمات آرایش دائم به ذهن شما خطور می کند، مسائلی همچون عدم تقارن، قرمز شدن رنگ ابرو، زخم، درد و خونریزی در حین انجام خدمات مورد نظر، ضخیم شدن بیش از حد خطوط یا ابرو، ریزش ابرو، فرم نهایی و مواردی از این قبیل، جزو دغدغه های شما می باشد. برای اطمینان خاطر بیشتر، می توانید در کلیه شعب ما از خدمات مشاوره تخصصی رایگان درباره زیبایی دائمی و خدمات آرایش دائم استفاده فرمایید و با مراجعه حضوری به سالن ها، از نزدیک شاهد انجام خدمات افراد دیگر بوده و با خیالی آسوده و راحت مرکز تخصصی مریم حمزه ای را انتخاب نمایید.

گالری تصاویر