اخبار و مقالات

آموزش میکروبلیدینگ ابرو در آکادمی تخصصی مریم حمزه ای در تهران

آموزش میکروبلیدینگ

آموزش میکروبلیدینگ ابرو در تهران زیر نظر مریم حمزه ای، مربی متخصص و حرفه ای مرکز تخصصی زیبایی با تخفیف های فوق العاده یکی از مهیج ترین دوره های خدمات زیبایی ابرو می باشد. همان طور که می دانید امروزه میزان طرفداران میکروبلیدینگ از زیبایی افزایش قابل توجهی داشته اند و در تمامی آرایشگاه های کشور متقاضی دارند. از این رو می توان مطمئن بود که با یک دوره آموزشی جامع و کامل با مدرک بین المللی میکروبلیدینگ می توان به تمامی فنون و اصول لازم آموزش تخصصی میکروبلیدینگ دست پیدا کرد و به کار کردن پرداخت. در دوره آموزش میکروبیلدینگ مریم حمزه ای به شما روند کامل طراحی خطوط ظریف و طبیعی مانند ابرو آموزش داده می شود.

هزینه ورکشاپ میکروبلیدینگ و نکات آموزشی آن

در ورکشاپ میکروبلیدینگ مهارت طراحی و کشیدن شما با اموزش کشیدن خطوط میکروبلیدینگ افزایش پیدا کند. همان طور که می دانید طبیعی بودن نتیجه نهایی باعث رضایت مشتری است. به خاطر همین در این دوره برنامه های کاملی برای هنرجویان تدارک دیده شده است. از طرفی با جزوه آموزشی میکروبلیدینگ مریم حمزه ای می توانید به شناخت مناسب تری از آناتومی صورت، انواع طراحی ابرو بر اساس چهره فرد متقاضی، نحوه صحیح ترسیم خطوط و هاشورهای ابرو، حرکات صحیح دست در هنگام کار با قلم و غیره دست پیدا می کنید.

پس از اتمام دوره میکروبلیدینگ آموزشی و دریافت نمره قبولی از مریم حمزه ای هنرجویان هزینه ورکشاپ میکروبلیدینگ را میپردازند ولی با تمامی فوت و فن های این رشته آشنا می شوند و می توانند به صورت مستقل فعالیت نمایند. هدف ما در این ورکشاپ اموزش افرادی ماهر و متخصص است که توانایی اجرای انواع تکنیک های میکروبلیدینگ را در بهترین کیفیت ممکن داشته باشند. با حضور در ورکشاپ و کلاس آموزش میکرو بلیدینگ مریم حمزه ای می توانید از تجربیات بین المللی بهره ببرید و سطح کاری خود را با آموزش میکرو بیلدینگ ارتقا دهید.

آموزش میکرو در بهترین آموزشگاه میکروبلیدینگ در تهران

آموزش میکرو یکی از آموزش های آکادمی مریم حمزه ای است. سالن آکادمی مریم حمزه ای یکی از بهترین سالن ها در زمینه برگزاری ورکشاپ و کلاس های آموزش میکروبلیدینگ در تهران می باشد. این مرکز زیر نظر مستقیم مریم حمزه ای اداره می شود و دارای کلاس های متعددی در زمینه اموزش میکرو بلیدینگ، آموزش تتو خط چشم و سایر خدمات زیبایی می باشد. هنرجویان در دوره آموزشی میکروبلیدینگ با 2 مرحله تئوری و عملی آموزش حرفه ای میکروبلیدینگ آشنا می شوند. بدین ترتیب افراد می توانند پس از آموزش میکرو بلیدینگ به روش فیبروز علاوه بر کسب مدرک میکروبلیدینگ، به شناخت مناسبی از موارد زیر دست پیدا کنند:

  • بهداشت فردی
  • انواع بیماری های پوستی
  • آشنایی با رنگ پوست و چهره
  • آشنایی با ابزارآلات میکروبلید
  • بایدها و نبایدهای میکروبلیدینگ
  • نحوه طراحی و هاشور زدن پیش از عمل اصلی
  • نحوه صحیح حرکت دست و گرفتن قلم
  • مراقبت های قبل و بعد از میکروبلید

با یادگیری کلیات تئوری آموزش ميكروبليدينگ هنرجویان از اعتماد به نفس و دانش بالاتری برخوردار خواهند شد. در این مرحله هنرجویان آماده مرحله آزمون عملی کلاس آموزش میکروبلیدینگ می شوند.

آموزش میکرو در بهترین آموزشگاه میکرو بلیدینگ در تهران

آموزش تخصصی میکروبلیدینگ در آکادمی تخصصی و بین المللی مریم حمزه ای

آموزش تخصصی میکروبلیدینگ در آکادمی تخصصی و بین المللی مریم حمزه ای یکی از آموزش های تضمینی این مجموعه است. یکی از مهم ترین دلایلی که نام سالن آکادمی مریم حمزه ای را درخشان کرده است، آموزش تخصصی و عملی در بالاترین سطح کیفیت می باشد. به عنوان مثال می توانید به انواع آموزش های برگزار شده در این سالن مانند اموزش بن مژه و آموزش اسکالپ سر نگاه کنید و از کیفیت بالای دوره های آموزشی آگاه شوید.

آموزش میکرو بیلدینگ از پرمتقاضی ترین آموزش های چند ساله اخیر می باشد. همان طور که می دانید خدمات زیبایی و آرایشی از اصنافی هستند که تنها به برترین ها و باکیفیت ترین ها بها می دهند. به خاطر همین بسیار مهم و حیاتی است که آموزش شما به صورت کامل و جامع باشد. تا بتوانید بهترین کیفیت ها را برای مشتریانتان پیاده سازید. بدین طریق شما می توانید با حضور در بهترین مرکز آموزش میکروبلیدینگ در تهران مهارت خودتان را نسبت به دیگران افزایش دهید.

قیمت آموزش میکرو بلیدینگ ابرو در آموزشگاه میکروبلیدینگ ابرو مریم حمزه ای

در هزینه آموزش میکروبلیدینگ ابرو در آموزشگاه آکادمی مریم حمزه ای آن چیزی که در اولویت قرار دارد، رضایت هنرجویان از مباحث مطرح شده و آموزش کامل و بدون نقص آنان می باشد. توجه به این موضوع موجب گشته است تا رتبه این سالن آموزشی در تمامی دوره های برگزار شده، اعم از آموزش ميكروبليدينگ، آموزش شیدینگ لب و حتی آموزش های جانبی دیگر مانند اموزش فیشیال صورت، در بالاترین حد ممکن قرار گرفته باشد. مریم حمزه ای برگزار کننده اولین و برترین سالن زیبایی تخصصی و آرایش دائم در 7 شعبه در کشور می باشد. ایشان از برگزیده ترین استادان این رشته و سایر هنرها همچون رژ لب دائم، فیبروز ابرو، میکرو تلفیقی و…در ایران محسوب می شود.

لازم به ذکر است که تمامی تلاش ما در این می باشد که از هنرجویان و متقاضیان افرادی ماهر، متخصص، آماده به کار و خلاق بسازیم و به کسب و کار آینده آن ها خوشبین باشیم. شما می توانید برای دریافت و آگاهی از بروزترین قیمت آموزش میکرو بلیدینگ در سالن مریم حمزه ای با همکاران ما تماس بگیرید.

قیمت آموزش میکروبلیدینگ ابرو در آموزشگاه میکروبلیدینگ ابرو مریم حمزه ای

آموزش میکروبلیدینگ ابرو به روش فیبروز در آموزشگاه میکروبلیدینگ ابرو در تهران

آموزش میکروبلیدینگ ابرو به روش فیبروز از مهم ترین مباحثی می باشد که در آموزشگاه میکروبلیدینگ ابرو مریم حمزه ای برای متقاضیان فراهم شده است. این تکنیک کمک می کند تا زیباترین ابروها را پس از اموزش کشیدن خطوط میکروبلیدینگ برای مشتریان خود پدید آورند. آموزش میکروبلیدینگ به روش فیبروز تاتوکاران با رعایت نسبت های طلایی فرمی منحصر به فرد برای مشتریان طراحی می نمایند. یکی دیگر از فواید آموزش میکروبلیدینگ به روش فیبروز برطرف نمودن نقص ابروها است. آموزش لیفت و لمینت مژه به همراه آموزش میکروبیلدینگ ابرو از پرمتقاضی ترین دوره های آموزشی سالن مریم حمزه ای می باشند.

لازم به ذکر است که روش میکروبلیدینگ فیبروز دارای شهرت جهانی می باشد. یادگیری آن برای هنرجویان سالن آکادمی مریم حمزه ای یک ضرورت محسوب می شود. با حضور در این مرکز، ما به شما کمک می کنیم تا تمامی مهارت های لازم را به دست آورید. بعد از دوره های ما با اعتماد به نفس بالا برای کار کردن آماده شوید.

بهترین مرکز آموزش میکروبلیدینگ ابرو در تهران

بهترین مرکز آموزش میکرو بلیدینگ مریم حمزه ای در تهران همواره در پی این بوده است که پس از ورکشاپ میکروبلیدینگ و خدمات زیبایی از مهارت، تخصص بالایی برخوردار باشید. دوره های آموزشی و ورکشاپ ها جامع ترین کلاس های یادگیری می باشند که برای شما علاقه مندان فراهم شده است. در سالن آکادمیک مریم حمزه ای مباحث مختلفی از آر اف صورت تا آموزش میکرو بیلدینگ به صورت تخصصی به افراد آموزش داده می شود. آن چیزی که موجب محبوبیت این سالن گشته است آموزش حرفه ای میکروبلیدینگ و اصولی می باشد.

مریم حمزه ای که مسیر خود را از 21 سالگی شروع کرده است همواره به هنرجویان خود یادآوری می کند که برای رسیدن به موفقیت باید در مهارت، تجربه و یادگیری غوطه ور شد. با حضور در ورکشاپ آموزش میکروبلیدینگ مریم حمزه ای بهترین تجربه ها را برای آینده کاری خود رقم بزنید.

مدرک بین المللی میکروبلیدینگ در آکادمی تخصصی زیبایی مریم حمزه ای

مدرک بین المللی میکروبلیدینگ از دغدغه های مهم هنرجویان آموزش ميكروبليدينگ است. میکروبلیدینگ یاز روش های رفع نواقص ابرو و فرم دهی ابرو به طور دائم میباشد و قیمت آموزش میکروبلیدینگ در تهران معقول است و طرفداران زیادی دارد. برخی تمایل دارند که با داشتن مدرک میکروبلیدینگ شروع به فعالیت کنند. خانم مریم حمزه ای با بیش از 13 سال تجربه تخصصی در زمینه آرایش های دائمی صورت و بیش از 15 هزار هنرجو فعال، سالیان سال است که ورکشاب های آموزشی برای علاقمندان برگزار میکند. در ورکشاب آموزش تخصصی میکروبلیدینگ 0 تا 100 میکروبلیدینگ برای هنرجویانی که امکان حضور ندارند، آموزش به صورت آنلاین ارائه میشود. همچنین تمامی هنرجویان از پشتیبانی نامحدود برخوردارند. همچنین در صورت رسیدن به حد نصاب انتظارات آکادمی مریم حمزه ای، میتوانند در شعب مراکز زیبایی و درمانی مریم حمزه ای فعالیت خود را شروع کنند.

آموزش طراحی ابرو برای میکروبلیدینگ در بهترین آموزشگاه میکرو بلدینگ

آموزش طراحی ابرو برای میکروبلیدینگ از آموزش های مهم سالن آکادمی مریم حمزه ای است. روش میکروبلیدینگ ابرو و طراحی فرم نهایی ابرو بسیار حائز اهمیت است. در واقع میکروبلید ابرو دارای طرح های متفاوتی است و مستر، طرح نهایی فرم ابرو را با توجه به چهره مشتری انتخاب می کند. بنابراین طراحی ابرو با توجه به حفظ هارمونی سایر اجزای چهره انتخاب می شود. برای اینکه از نتیجه میکروبلیدینگ ابرو یا دیگر روش های تاتو ابرو مانند فیبروز ابرو، هاشور ابرو و غیره رضایت داشته باشید، باید فرم مناسبی برای ابرو انتخاب شود.

زمانی که مستر طرح ابرو را انتخاب کرده و اجرا می نماید، نحوه شبیه سازی تارهای ابرو هم مهم می باشد. اگر تمام تارهای شبیه سازی شده به سمت بالا یا پایین باشند، نتیجه نهایی غیرطبیعی می شود. به همین دلیل هنگام طراحی ابرو، باید دقیقا تارهای ابرو را شبیه سازی کنید تا مدل ابرو زیبایی داشته باشید. داشتن یک ابرو زیبا و خوش فرم، جذابیت چهره را دوبرابر می کند.

اموزش کشیدن خطوط میکروبلیدینگ در تهران

آموزش کشیدن خطوط میکروبلیدینگ و نحوه میکروبیلدینگ ابرو بستگی به موارد بسیاری دارد. یک مستر حرفه ای پیش از انجام میکروبلیدینگ به خوبی می داند که چه مدل ابرویی برای صورت زیباجو مناسب تر است. هرچند بسیاری از مشتریان با داشتن نمونه کار به مرکز تخصصی مریم حمزه ای مراجعه می کنند، اما بهتر است در مورد فرم نهایی ابرو با مستر صحبت کنید. توجه داشته باشید که میکروبلیدینگ در دسته آرایش دائم و نیمه دائم قرار می گیرد و نتیجه آن ماندگاری بسیار بالایی دارد.

کشیدن خطوط ابرو در میکروبلیدینگ یا هاشور ابرو و روش های دیگر تاتو ابرو مدل های گوناگونی دارد. اصولا خطوط به نحوی کشیده می شوند که منجر به طبیعی تر شدن ابرو شوند. در میکروبلیدینگ از کشیدن تمام خطوط فقط در یک جهت خودداری می شود. زیرا این امر منجر به غیر طبیعی شدن ابرو می شود. هنرجویان مرکز تخصصی زیبایی مریم حمزه ای پس از آموزش میکروبیلدینگ ابرو توانایی تشخیص بالایی در این زمینه کسب می کنند. 

قیمت کلاس آموزش میکروبلیدینگ ابرو 

میکروبلیدینگ از شاخه های پر مشتری آرایش های دائم و نیمه دائم می باشد. در نتیجه دارای درآمد بالایی است و اگر آموزش حرفه ای میکروبلیدینگ را بگذرانید، می توانید در زمان کوتاه درآمد میلیونی داشته باشید. به دلیل مزایای شغلی که این رشته زیبایی دارد، بسیاری از بانوان به گذراندن دوره های آموزشی اشتیاق نشان داده اند. در این میان قیمت کلاس آموزش میکروبلیدینگ هم حائز اهمیت است. در تمامی مباحث آموزشی هزینه اموزش میکروبلدینگ مطرح است. اما باید در نظر داشته باشید که هزینه اعلام شده بر اساس چه مزایا و فاکتورهایی می باشد. به طور مثال قیمت ورکشاپ آموزشی رژ لب دائم با قیمت آموزش میکرو بلیدینگ با قلم یا هر نوع دستگاه دیگری، قابل مقایسه نمی باشد. زیرا هر دو، تکنیک های جداگانه هستند و فاکتورهایی که تعیین کننده قیمت می باشند در هر دو متد متفاوت است.

بهترین آموزشگاه میکروبلیدینگ در تهران با مدرک بین المللی

انتخاب بهترین آموزشگاه میکروبلیدینگ در تهران برای افرادی که مشتاق به یادگیری میکروبلیدینگ و اموزش کشیدن خطوط میکروبلیدینگ هستند مهم است. یک آموزشگاه خوب آموزش میکرو بلیدینگ در تهران علاوه بر آموزش میکرو بیلدینگ حرفه ای باید دارای مزایای دیگری از جمله اهدای مدرک بین المللی میکروبلیدینگ، پشتیبانی از هنرجو و غیره باشد. اگر در یک آکادمی حرفه ای و توسط یک گرند مستر باسابقه، مرکز آموزش میکروبلیدینگ در تهران را شروع کنید، می توانید آینده درخشان خود را تضمین کنید.

در آکادمی مریم حمزه ای فیلم اموزش میکروبیلدینگ ابرو قبل از کلاس های حضوری به هنرجو داده می شود. همچنین خانم حمزه ای تمامی تجهیزات مورد نیاز را به هنرجویان اهدا می کنند که هنرجویان از ابتدا با تجهیزات حرفه ای و اورجینال، فعالیت خود را آغاز نمایند. در آکادمی مریم حمزه ای علاوه بر دوره آموزش ميكروبليدينگ، دوره های دیگری اعم از آموزش ساکورالیپس گروهی و خصوصی برگزار می شود.

اموزش حرفه ای میکروبلیدینگ

اهمیت به زیبایی چهره و رفع نواقص صورت در چند سال اخیر بسیار محبوب شده است. بانوان زیادی تمایل دارند تا از طریق تکنیک های آرایشی دائم و نیمه دائم، زیبایی بیشتر صورت را تجربه کنند. در میان تکنیک های آرایشی دائم و نیمه دائم، متد میکروبلیدینگ ابرو دارای طرفداران بیشتری است. زیرا این تکنیک نتیجه نهایی بسیار طبیعی و نچرالی دارد.
میکروبلیدینگ ابرو متقاضیان بسیار زیادی دارد. به همین دلیل این حیطه دارای بازار کار پرسود و پردرآمد می باشد. اکثریت بانوان مایل به آموزش حرفه ای میکروبلیدینگ هستند. آموزش میکروبیلدینگ ابرو باید به صورت اصولی و حرفه ای انجام شود تا هنرجویانی که در این حیطه مشغول به آموزش هستند، بتوانند فعالیت خود را حرفه ای شروع کنند و در مدت کوتاهی به درآمد میلیونی برسند. آموزشگاه میکروبلیدینگ ابرو باید بر اساس مزایا و مهارت مستر انتخاب شود. به همین برای انتخاب بهترین آموزشگاه میکروبلیدینگ در تهران یا شهر دیگر، مزایای دوره و مهارت مستر را مدنظر قرار دهید.

دوره میکروبلیدینگ با متخصصین دارای مدرک بین المللی

کلاس آموزش میکروبلیدینگ بر اساس معیارها و استانداردهایی که نیازمند تاتو ابرو می باشد، برگزار می شود. بسیاری از دوره های میکروبلیدینگ دارای استانداردهای اولیه نبوده و همین امر منجر به نارضایتی هنرجویان می شود. حتی در برخی موارد مشاهده شده است که هنرجو پس از شرکت در دوره میکروبلیدینگ به دلیل عدم رضایت، در آکادمی دیگری ثبت نام کرده است تا آموخته های خود را تکمیل نمایید.
آکادمی تخصصی مریم حمزه ای با برگزاری دوره های تخصصی 0 تا 100 میکروبلیدینگ و رضایت بیش از 15 هزار هنرجو، نام درخشانی در حوزه آموزش انواع دوره های آموزشی مانند میکروبلیدینگ، بن مژه و دیگر تکنیک های آرایش دائم و نیمه دائم کسب کرده است. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره آکادمی و آموزشگاه میکروبلیدینگ ابرو مرکز حمزه ای با مشاوران این آکادمی ارتباط برقرار کنید.

مرکز آموزش میکروبلیدینگ در تهران

همانطور که در مطالب قبلی ذکر کردیم، آموزش میکروبیلدینگ ابرو نیاز به تخصصی و مهارت بسیار بالایی دارد. زیرا میکروبلیدینگ جزو تکنیک های نسبتا جدید حوزه تاتو ابرو می باشد و نحوه انجام آن بسیار مهم است. آکادمی تخصصی مریم حمزه ای در بین علاقمندان به حوزه یادگیری میکروبلیدینگ به عنوان بهترین مرکز آموزش میکروبلیدینگ در تهران شناخته می شود. زیرا خانم حمزه ای بیش از 13 سال تجربه حرفه ای در این زمینه دارند. تاسیس این آکادمی توسط ایشان به منظور اشتراک گذاری مهارت شان با علاقمندان می باشد.
اگر به دنبال آموزش میکروبلیدینگ در مرکز بین المللی زیبایی هستید، می توانید به آکادمی مریم حمزه ای مراجعه نمایید. زیرا این آکادمی جزو اولین مراکز تخصصی میکروبلیدینگ می باشد. تکنیک ها و جزوه آموزشی میکروبلیدینگ که در طی دوره در اختیارتان قرار داده می شود، جزو کامل ترین و بهترین نکات آموزشی می باشد.

هزینه اموزش میکروبلدینگ

دوره آموزش میکروبلیدینگ ابرو در آکادمی مریم حمزه ای با مزایای چون پشتیبانی نامحدود، برگزاری کلاس های آنلاین پیش از جلسات حضوری به منظور آشنایی بیشتر، اهدای لوازم اورجینال به هنرجو، اهدای سرتیفیکت و معرفی به باز کار برگزار می شود. هرچند که مزایای ذکر شده در مورد تمامی دوره های آموزشی آکادمی مریم حمزه ای اعم از فیبروز ابرو و سایر تکنیک ها نیز صدق می کند.
هزینه آموزش میکروبلیدینگ ابرو یکی از پربحث ترین مسائل مرتبط با میکروبلیدینگ می باشد. زیرا هزینه ای که بابت آموزش میکروبلیدینگ شنیده می شود، بسیار متغیر است. هر آموزشگاه یا اکادمی بر اساس معیارهای که مدنظر دارد، قیمت آموزش میکروبلیدینگ را تعیین می کند. به طور معمول هزینه اموزش میکروبلدینگ با توجه به مزایای دوره و مهارت مستر تعیین می شود.

سوالات متداول درمورد آموزش میکروبلیدینگ

دوره های یادگیری میکروبلیدینگ از آموزش های بسیار پرمتقاضی سالهای اخیر می باشد. علاقه بانوان به رفع نواقص ابرو و طراحی ابروهایی طبیعی و در عین حال مرتب باعث جذب زیباجویان به این عمل شده است و آموزش میکروبلیدینگ را در دسته آموزش های محبوب و پرتقاضا قرار داده است. پرطرفدار شدن این حوزه باعث شده عمده کسانی که اطلاعاتی در این زمینه دارند دست به برگزاری کلاس های آموزشی بزنند اما لزوما تمام این دوره ها قابل اعتماد نیستند. اگر به دنبال تخصص و آینده شغلی در این زمینه هستید در انتخاب آموزشگاه باید وسواس زیادی به خرج دهید و بهترین مرکز آموزشی میکروبلیدینگ را انتخاب کنید. خانم مریم حمزه ای به عنوان مدرسی بین المللی تجربیات چندین ساله خود را در اختیار شرکت کنندگان قرار میدهند. برخی از سوالات مرتبط با این زمینه را در این بخش پاسخ داده ایم.

آموزش میکرو بلیدینگ چقدر زمان میبرد؟ و کوتاه ترین راه آموزش ميكروبليدينگ ابرو چیست؟

آموزش میکروبلیدینگ ابرو 0 تا 100 در آکادمی مریم حمزه ای یک ماه زمان میبرد. این دوره، آموزش به روز ترین تکنیک های دنیا را شاهد خواهید بود. همچنین مجهزترین و پیشرفته ترین ابزار و لوازم روز دنیا توسط گرند مستر خانم حمزه ای برای تمام هنرجویان فراهم می شود.

قیمت آموزش میکروبلیدینگ چقدر است؟

دوره های آموزشی در آکادمی مریم حمزه ای مزایای بسیاری دارند و کلاس آموزش میکروبلیدینگ به صورت خصوصی و گروهی برگزار می شود. به همین دلیل برای مطلع شدن از هزینه اموزش میکروبلدینگ با مشاوران مراکز آموزش تخصصی میکروبلیدینگ مریم حمزه ای تماس بگیرید یا لیست بهترین مرکز آموزش میکروبلیدینگ در تهران را در سایت رسمی خانم حمزه ای را مشاهده نمایید.

آیا همه می توانند با آموزش میکروبیلدینگ ابرو مدرک میکروبلیدینگ بگیرند؟

بله، دوره ورکشاپ میکروبلدینگ در آکادمی خانم حمزه ای نیاز به پیش نیاز ندارد و تمامی بانوان مجاز به شرکت در دوره آموزش بلیدینگ به روش فیبروز هستند. پس از به پایان رساندن دوره های آموزشی مدرک میکروبلیدینگ به هنرجویان اعطا می شود. قبل از شروع ورکشاپ، تمامی ویدیوهای پیش نیاز و فایل های آموزشی در اختیار هنرجویان قرار می گیرد تا با تسلط کامل به مفاهیم، در کلاس های آموزشی حضوریابند.

آیا دوره های آموزش میکرو بلیدینگ پشتیبانی دارد؟

یکی از مهم ترین مزایای آکادمی مریم حمزه ای، پشتیبانی نامحدود هنرجویان آموزش میکرو بیلدینگ تا رسیدن به درآمد میلیونی می باشد. در نتیجه شما تا زمانی که نیاز به پشتیبانی داشته باشید، می توانید از خانم حمزه ای یا مسترهای حرفه ای آکادمی کمک بخواهید. در نتیجه زمان مشخصی برای پایان پشتیبانی وجود ندارد و پشتیبانی نامحدود است.

4/5 - (4 امتیاز)