اخبار و مقالات

آرایش دائم چیست؟ آموزش آرايش دائم پوست صورت در آکادمی مریم حمزه ای

آرایش دائم

آرایش دائم یکی از محبوب ترین تکنیک های آرايشی است که امروزه در بین بانوان محبوب شده است. آرايش دائم تکنیکی است که از تاتو یا همان رنگدانه دائمی درم برای رفع نواقص صورت یا افزایش زیبایی چهره استفاده می کنند. آرایش دائم و نیمه دائم در دسته محبوب ترین تکنیک های آرایشی قرار دارند زیرا نیاز شما به مداد ابرو، خط لب، رژلب، خط چشم و وسایل آرايش این چنینی را برای همیشه برطرف می کند.

با انجام تکنیک های آرایش دائم و نیمه دائم چون میکروبلیدینگ ، تاتو خط چشم و غیره می توانید برای همیشه از زیبایی ابرو ها و سایر اجزای چهره تان لذت ببرید. تکنیک های آرایش دائم برای نواحی چون ابرو، چشم، لب و سر قابل انجام می باشد. ماندگاری آرایش های دائم چندین سال است و برای افزایش ماندگاری حتما باید برای ترمیمم مجدد مراجعه کنید. فاصله جلسات ترمیم اولیه برای تثبیت رنگ تاتو بستگی به نوع تکنیک دارد ولی اصولا زمان جلسه ترمیم، بین یک الی دو ماه پس از اولین جلسه تاتو می باشد. آموزش آرایش دائم صورت در آکادمی آرایش دائم مریم حمزه ای بهترین مرکز آموزشی تخصصی در تهران، با اعطای مدرک بین المللی پس از گذراندن دوره بهترین گزینه برای کسب درآمد و مهارت برای هنرجویان است.

بهترین مرکز آرایش دائم در تهران

همانطور که در مطالب قبلی ذکر کردیم تکنیک های آرایشی دائم و نیمه دائم مانند بن مژه و دیگر روش ها، ماندگاری چندین ساله دارند. هرچند که ریمو تکنیک های آرايش دائم امکان پذیر است. اما بهتر است از همان ابتدا یک مرکز تخصصی را انتخاب کنید تا نتیجه زیبایی کسب کنید و نیازی به پاک کردن یا ریموو نداشته باشید. یکی از بهترین مراکز آرایش دائم در تهران، شعبات تخصصی مریم حمزه ای می باشد.

خانم حمزه ای سه شعبه فعال در زمینه آرايش های دا ئم در تهران دارند که خدمات آرایش دائم در این مراکز تخصصی توسط پرسنلی ارائه می شود که مورد تایید خانم حمزه ای هستند. خانم حمزه ای گرند مستر در زمینه آرايش های دائم و نیمه دائم می باشند. ایشان بیش از 13 سال است که در این حیطه فعالیت تخصصی و حرفه ای دارند.

آموزش آرايش دائم صورت و تکنیک های آن

علاقمندان به انجام تکنیک های آرایش دائم روز به روز در حال افزایش است. بانوانی زیادی تمایل به انجام رژ لب دائم ، تاتو ابرو، تاتو خط چشم و غیره دارند. افزایش متقاضیان منجر به کسب درآمد میلیونی مسترهایی شده است که در این زمینه فعالیت می کنند. همین امر باعث شده تا برخی از بانوان تمایل به آموزش آرایش دائم صورت و فعالیت در این حیطه داشته باشند. تکنیک های آرایشی د ائم و نیمه بسیار متنوع هستند و دوره های آموزشی که برگزار می شود با یکدیگر تفاوت دارند.

در واقع برای هر تکنیک، یک دوره 0 تا 100 برگزار می شود تا بانوان بتوانند به صورت کاملا حرفه ای شروع به کار کنند. آموزش حرفه ای تضمینی برای کسب درآمد میلیونی می باشد. به همین دلیل برای گذراندن دوره های آموزشی به هر پکیج یا آموزشگاهی اعتماد نکنید و در ابتدا به مهارت مستر آموزش دهنده توجه داشته باشید.

آموزش آرايش دائم صورت و تکنیک های آن

هزینه مدرک فنی حرفه ای آرایش دائم

هزینه دوره ها و ورکشاپ های آموزشی یکی از رایج ترین سوالات بانوان می باشد. همچنین دریافت یک مدرک معتبر به اثبات حرفه ای بودن شما کمک می کند. اما در نظر داشته باشید که تنها داشتن مدرک کافی نیست و باید مهارت بالایی داشته باشید. مهارت و تجربه بالا در زمینه تکنیک های آرایش دائم و نیمه دائم مانند اسکالپ سر تنها با گذراندن دوره های حرفه ای 0 تا 100 امکان پذیر است.

برای تعیین قیمت پکیج های آموزشی فاکتورهای بسیاری وجود دارد. به همین دلیل اعلام یک نرخ مشخص امکان پذیر نیست ولی برای مطلع شدن از هزینه دقیق ورکشاپ های آموزشی، می توانید به سایت آکادمی مریم حمزه ای یا آکادمی مدنظرتان مراجعه کنید. آکادمی مریم حمزه ای به منظور آموزش حرفه ای به علاقمندان تاسیس شده است و هر دوره آموزشی دارای مزایای بیشماری می باشد.

آموزش آرايش دائمی صورت در آکادمی تخصصی زیبایی مریم حمزه ای

ورکشاپ هایی که در آکادمی مریم حمزه ای برگزار می شوند شامل مزایای چون پشتیبانی نامحدود، اهدا سرتیفیکیت پایان دوره، تهیه لوازم اورجینال برای هنرجویان و غیره می باشد. با گذراندن دوره های آموزشی مریم حمزه ای می توانید بالاترین سطح آموزش را تجربه کنید و کاملا حرفه ای شروع به کار نمایید. خانم حمزه ای بیش از 15 هزار هنرجو فعال دارند و تمامی هنرجویان شان را تا رسیدن به درآمد میلیونی پشتیبانی می کنند.

همچنین در صورتی که بتوانید به حد نصاب انتظارات آکادمی برسید، می توانید در یکی از شعبات تخصصی مریم حمزه ای، فعالیت خود را کاملا حرفه ای شروع نمایید. در آکادمی مریم حمزه ای دوره هایی چون آموزش میکروبلیدینگ ، آموزش تاتو خط چشم، آموزش گروهی و خصوصی کل صورت، آموزش بن مژه و غیره برگزار می شود. برای مطلع شدن از لیست کامل دوره های آموزشی و شروع کلاس ها می توانید با مشاوران حرفه ای آکادمی تماس بگیرید.

آموزش آرایش دائمی

آرایش دائم و کاربردها و تفاوت ها

آرایش دائم پوست صورت و نیمه دارای تکنیک های متفاوتی می باشد که هر یک کاربردهای متفاوتی دارند. به طور مثال هاشور ابرو یکی از هم ترین تکنیک ها می باشد که برای رفع نواقص ابرو و فرم دهی به ابرو کاربرد دارد. با انجام تکنیک ابرو دیگر نیازی به مداد ابرو نخواهید داشت و از داشتن ابروهایی پرتراکم و خوش فرم لذت خواهید بود. بیشتر تکنیک های آرایش دائم برای نواحی چون صورت کاربرد دارند. اما یکی از تکنیک های آرایش دایم و نیمه دایم برای بهبود نواحی سر کاربرد فوق العادی دارد. از تکنیک هاشور سر برای بهبود نواحی کم پشت کف سر استفاده می شود. در این تکنیک مستر با شبیه سازی تارهای مو منجر به پرپشت تر دیده شدن مو می شود.

مزایا آرایش دائم چیست؟

آرایش دایم ماندگاری دایمی دارد، به همین دلیل دارای مزایای بیشماری می باشد. با انجام تکنیکی چون تاتو خط چشم دیگر نیازی به کشیدن خط چشم نخواهید داشت. برای بسیااری از بانوان کشیدن خط چشم امری دشواری است و ترجیح می دهند برای همیشه یک خط چشم زیبا داشته باشند. در چنین مواقعی استفاده از یک تکنیک دائم بسیار مناسب است. با انجام تاتو خط چشم دائمی می توانید از زیبایی خیره کننده چشم هایتان برای همیشه بهره مند شوید.

کشیدن خط چشم قرینه تقریبا کار دشواری است و دشوار بودن همین امر باعث می شود تا بسیاری از بانوان قید خط چشم کشیدن را بزنند. اما خط چشم تاثیر فوق العاده ای در افزایش زیبایی چشم ها دارد و جزو تکنیک های آرایشی بسیار محبوب است. برای داشتن یک خط چشم فوق العاده زیبا و قرینه، می توانید از تکنیک های تاتو آرایش دائم استفاده کنید.

مزایا آرایش دائم

انواع تکنیک های آرايش دائم برای صورت

تکنیک های آرایش دام به طور کلی شامل نواحی چون کف سر، ابرو، چشم و لب می باشد. اما هر یک از نواحی دارای تکنیک های متعددی هستند. به طور مثال تکنیک های آرایش دائم که مرتبط با ابرو هستند شامل فیبروز ابرو ، قاب و سایه ابرو، میکروبلیدینگ ابرو، هاشور ابرو، شیدینگ ابرو و میکروپیگمنتیشن ابرو می باشد. برای افزایش زیبایی چشم ها هم می توانی از تکنیک های تاتو بن مژه و تاتو خط چشم استفاده می کنید.

همچنین با انجام تکنیک هایی چون ساکورالیپس ، شیدینگ لب و رژ لب کامل می توانید لب هایی خوشرنگ تر و زیباتر داشته باشید. یکی دیگر از تکنیک های آرایش دائم که در حیطه مو می باشد، اسکالپ سر یا هاشور سر است که به منظور شبیه سازی تارهای مو و پرتر دیده شدن موها انجام می شود.

سوالات متدوال آرایش دایم

در سال های اخیر سوالات بسیار زیادی در زمینه آرایش دائم و نیمه دائمی و آموزش آرایش دائم صورت مطرح شده است. در تمامی زمینه های خدمات آرایشی، سوال هایی وجود دارد که پاسخ دادن آن ها تنها توسط مرکز تخصصی امکانپذیر است. اما تا جای ممکن سعی می شود در مقالات کوتاه و پاسخ دادن به رایج ترین سوال ها، تا حدودی با خدمات موردنظرتان آشنا شوید. سعی کرده ایم در زمینه خدمات آرایش دائم و نیمه دائم به رایج ترین سوال هایی که شنیده ایم پاسخ دهیم. خدمات آرایشی دا ئم و نیمه دائم دارای فواید بسیار زیادی هستند. به همین دلیل سوالات بسیاری در این زمینه مطرح می شود. همواره سعی داشته ایم تا مختصرترین و مفیدترین پاسخ را برای سوال های تان داشته باشیم.

ماندگاری آرایش دايم چقدر است؟

رنگ های مورد استفاده در آرايش دائم به زیر پوست تزریق می شوند، به همین دلیل تمامی تکنیک های آرایش دائم اعم از تکنیک های تاتو ابرو و غیره دارای ماندگاری بالایی هستند. هرچند که با توجه به ناحیه آرايش دائم، میزان ماندگاری از 1 تا 3 سال متغیر است.

چه مدل از آرایش دائم بهتر است؟

آرایش دائم تکنیک های بسیار متنوعی دارد. از آرایش دائم می توانید برای نواحی چون لب، چشم و ابرو ها استفاده کنید. هرچند که انتخاب مدل آرایش دائم بستگی به مشکلی دارد که می خواهید بهبود یابد. اما به طور کلی توصیه می کنیم از مدل های نچرال و طبیعی استفاده کنید.

بهترین مرکز آرایش دائم کجاست؟

تکنیک های آرایش دا ئم دارای ماندگاری چندین ساله هستند به همین دلیل باید مرکزی تخصصی را انتخاب کنید. مراکز تخصصی مریم حمزه ای از بهترین مراکز آرايش های دائم و نیمه دائم هستند. دلیل بهترین بودن مراکز مریم حمزه ای، میزان رضایت مشتریان از ابتدای فعالیت تا به امروز می باشد.

هزینه آرایش دایم چقدر است؟

آرایش دایم دارای تکنیک هایی چون هاشور ابرو، میکرو ابرو، ساکورالیپس، تاتو خط چشم و غیره می باشد. تمامی متدهای زیبایی ذکر شده دارای فاکتورهای متنوعی برای تعیین قیمت هستند. به همین دلیل برای مطلع شدن از هزینه باید در ابتدا تکنیک آرايش دائم مد نظرتان را انتخاب کنید و سپس هزینه نهایی را جویا شوید.

 

4.1/5 - (16 امتیاز)
مریم حمزه ای

درباره مریم حمزه ای

خانم مریم حمزه ای گرند مستر افتخـاری آکـادمی AS برزیـل، مـدرس بیش از ۳۰۰ هـنرجو در ایـالت سـالوادور و همچنین داور مسـابقات بین المللی میکروبلیـدینگ در اروپـا و ترکیـه هسـتند.

3 دیدگاه در “آرایش دائم چیست؟ آموزش آرايش دائم پوست صورت در آکادمی مریم حمزه ای

 1. Samin گفت:

  از خدمات راضی بودم

 2. Farnaz گفت:

  آموزش آرایش‌دائم به که شکل انجام میشه؟

  1. گفت:

   سلام وقت بخیر
   ورکشاپ های ارایش دایم آکادمی زیبایی دائمی به صورت حضوری و برای تکنیک های متنوعی مثل میکروبلیدینگ، فیبروز، ابرو قاب سایه و اسکالپ و …برگزار میشه که تو صفحه آکادمی می تونید اطلاعات ثبت نام رو مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *