اخبار و مقالات

آموزش کانتور چشم در آکادمی زیبایی دائمی مریم حمزه ای

آموزش کانتور چشم

برای سپری کردن دوره آموزش کانتور چشم در آکادمی زیبایی دائمی مریم حمزه ای و کسب اطلاعات دقیق می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید. خانم مریم حمزه ای به دلیل سابقه ای که در حوزه آرایش دائم دارند، برگزارکننده بهترین دوره های آموزشی می باشند. به همین دلیل بسیاری از متقاضیان آموزش کانتور چشم، آموزش کانتور ابرو و آموزش سایر تکنیک های آرایش دائم، تمایل به شرکت در ورکشاپ های آکادمی مریم حمزه ای دارند. ورکشاپ ها و دوره های آموزشی آکادمی مریم حمزه ای ضمن دارا بودن بالاترین کیفیت، مزایای بسیاری نیز دارند. اگر بخواهیم مهمترین مزایای این آکادمی را ذکر کنیم، می توانیم مزایایی چون پشتیبانی نامحدود، معرفی به بازار کار، اهدا سرتیفیکیت پایان دوره، اهدا تجهیزات اورجینال موردنیاز هنرجو و آموزش صفر تا صد تکنیک اشاره نماییم.

بنابراین در آکادمی مریم حمزه ای می توانید آموزش تاتو ابرو، آموزش کانتور چشم، آموزش ریموو ابرو و آموزش سایر تکنیک ها در حوزه آرایش دائم را با بهره مندی از بیشترین مزایا سپری کنید. برخی از علاقمندان هنگام شروع کلاس های حضوری به دلیل آشنا نبودن با تکنیک، استرس زیادی دارند. به همین دلیل خانم مریم حمزه ای و تیم حرفه ای ایشان، قبل از شروع کلاس های حضوری، فایل هایی را در اختیار هنرجویان قرار میدهند تا هنرجویان با آگاهی به مباحث تئوری سر کلاس حضوری حاضر شوند.

تخفیف ویژه
تخفیف ویژه
تخفیف ویژه آکادمی

از ۲۰ تا ۲۴ دی ماه

با 35.000.000 ریال تخفیف و همچنین امکان منحصر به فرد شرکت در ورکشاپ ویژه‌ی

15 تا 30 آبان

برای دریافت تخفیف ویژه آموزش، فرم زیر را تکمیل نمایید.

 

هزینه آموزش کانتور چشم در تهران

هزینه آموزش کانتور چشم در تهران با توجه به فاکتورهای متعددی تعیین می شود. در واقع هزینه در مباحث آموزشی متغیر می باشد و برای مطلع شدن از هزینه نهایی، بهتر است به آموزشگاه مدنظرتان مقایسه نمایید. برای بسیاری از هنرجویان دلیل متغیر بودن هزینه آموزش اسکالپ سر و هزینه آموزش کانتور چشم سوال می باشد. به همین دلیل سوال می کنند که دلیل تفاوت هزینه ها چیست و چه فاکتورهایی هزینه نهایی را تحت تاثیر قرار می دهد. در پاسخ باید بگوییم که نوع تکنیک مهمترین عامل تفاوت هزینه دوره آموزشی می باشد. به طور مثال هزینه ای که بابت آموزش کانتور چشم دریافت می شود با هزینه آموزش شیدینگ لب متفاوت است. زیرا این دو تکنیک دارای تفاوت هایی هستند و همین امر می تواند تعداد جلسات آموزشی را کاهش یا افزایش دهد.

لازم به ذکر است که در حوزه آموزش تکنیک های آرایش دائم، هزینه ها بر اساس متد، تعداد جلسات، سرفصل ها و خدمات آکادمی تعیین می شود. آکادمی مریم حمزه ای با ارائه بهترین خدمات و آموزش صفر تا صد، هزینه تمامی دوره های آموزشی را منصفانه تعیین می کند. برای کسب اطلاعات درباره جزئیات دوره های آموزشی و مطلع شدن از هزینه به دسته بندی مربوطه در سایت رسمی آکادمی مریم حمزه ای مراجعه نمایید.

هزینه آموزش کانتور چشم در تهران

قیمت آموزش کانتور چشم

برای مطلع شدن از قیمت آموزش کانتور چشم در آکادمی مریم حمزه ای می توانید به سایت مراجعه نمایید یا با مشاوران ما تماس بگیرید. مشاوران مجرب آکادمی مریم حمزه ای آماده ارائه بهترین مشاوره و پاسخگویی به سوالات هنرجویان می باشند. در سایت رسمی آکادمی، جزئیات دوره آموزش کانتور چشم، آموزش آرایش دائم و غیره به طور کامل درج شده است. این جزئیات شامل نام مدرس، سرفصل ها، پیش نیازها، هزینه، مزایا، نوع متد و غیره می باشد. اگر پس از بررسی سایت رسمی آکادمی مریم حمزه ای درباره نکته یا مسئله ای سوال برایتان پیش آمد، می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید. در نظر داشته باشید که موفقیت شما در گرو سپری کردن یک دوره آموزشی صفر تا صد به صورت تخصصی می باشد. به همین دلیل هنگام انتخاب آکادمی تنها به هزینه دوره توجه نداشته باشد.

زیرا انتخاب آکادمی بر اساس هزینه کمتر، می تواند عواقبی چون عدم تدریس کامل و اصولی را در پی داشته باشد. در چنین شرایطی باید به طور مجدد بابت یادگیری، هزینه پرداخت کنید. به همین دلیل از همان ابتدا یک آکادمی تخصصی را انتخاب نمایید تا با یکبار هزینه، به طور حرفه ای فعالیت خود را شروع کنید. همچنین اگر تجربه ناموفقی در زمینه یادگیری دارید، می توانید برای آخرین بار جهت یادگیری هزینه کنید و سپس با شروع حرفه ای به درآمد میلیونی برسید و هزینه هایی که تا کنون کرده اید را جبران نمایید.

 

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *