اخبار و مقالات

ساکورالیپس چیست؟ ساکورا لیپس با بهترین مواد و جدیدترین دستگاه ها در تهران با تخفیفات شگفت انگیز

ساکورالیپس چیست؟

ساکورالیپس چیست؟ ساکورالیپس با بهترین مواد و جدیدترین دستگاه ها در تهران با تخفیفات شگفت انگیز از به روزترین تکنیک های شیدینگ لب می باشد که در مرکز خدمات زیبایی مریم حمزه ای انجام می گیرد. این روش از جمله روش های آرایش دائم است که همچون میکروبلیدینگ در مدت کوتاهی با بازخورد بسیار مثبتی مواجه شده است. با این حال برای آشنایی بهتر با معنی ساکورا لب بهتر است به معرفی آن بپردازیم.
ساکورا واژه ای ژاپنی می باشد که در معنای لغوی به درخت گیلاس اطلاق می شود. با این حال به شکوفه درخت گیلاس نیز ساکورا می گویند که بسیار زیبا، جذاب و مقدس است. اگر به شکوفه های درخت گیلاس توجه کرده باشید، متوجه می شوید که بخش خارجی گلبرگ ها دارای رنگی صورتی و روشن می باشند، در حالی که بخش داخلی گلبرگ دارای رنگ تیره تر صورتی می باشد. در روش ساکورا لب نیز از این اصل استفاده می شود تا زیبایی لب ها را بیش از پیش سازند. معنی ساکورا لیپس چیست؟ می توان تکنیک شیدینگ ساکورا لیپس را الهام گرفته از شکوفه های درخت گیلاس کشور ژاپن دانست. ما در سالن زیبایی مریم حمزه ای بهترین روش اجرای تاتو ساکورا و آموزش میکروبلیدینگ را برای شما عزیزان فراهم می نماییم. در ادامه به معرفی مختصر تکنیک های این روش خواهیم پرداخت:

 • الماس: در این روش بخش های داخلی لب به مانند الماس خواهند بود و نسبت به بخش های خارجی تیره تر دیده می شوند.
 • یاقوت: در این شیوه بخش های داخلی لب به صورت بیضی مانند تیره تر از بخش های خارجی دیده می شوند.
 • تورمالین: یکی از روش های محبوب تکنیک ساکورا لیپس روش تورمالین می باشد. در این روش لب بالایی نسبت به لب پایینی روشن تر دیده می شود و بخش های داخلی آن تیره تر خواهند بود.

هزینه ساکورالیپس و بهترین قیمت ساکورای لب در تهران

هزینه ساکورالیپس و بهترین قیمت ساکورای لب در تهران موضوعی است که کاملا به سابقه کاری و نمونه کارهای سالن زیبایی بستگی دارد. یکی از مهم ترین نکات در خصوص انجام خدمات زیبایی این است که کار خود را به دست آرایشگری حرفه ای، با تجربه و با مهارت بسپارید. از آن جایی که این شکل از خدمات آرایش دائم بر روی صورت انجام می گیرند از اهمیت بسیار بالاتری برخوردار می باشند. تنها زمانی را تصور کنید که هزینه بسیاری کرده اید و از نتیجه کار راضی نیستید، اما مجبورید مدت زمان طولانی ای با آن راه بیایید. بدین منظور می توانید برای انجام ساکورالیپس با بهترین مواد و جدیدترین دستگاه ها در تهران با تخفیفات شگفت انگیز سالن زیبایی مریم حمزه ای را اولین و آخرین انتخابتان در نظر بگیرید. مراقبت بعد از ساکورالیپس چگونه است؟ رعایت این مراقبت ها در افزایش ماندگاری این تکنیک تاثیر دارد.
ما در این سالن بهترین خدمات ساکورا لیپس را با قیمت هایی مقرون به صرفه و مناسب برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم. پس با یک انتخاب درست می توانید لب هایتان را زیباتر از هر زمان دیگری مانند شکوفه های دلنشین درخت گیلاس درآورید. برای دریافت خدماتی همچون لیفت و لمینت مژه می توانید با تیم پشتیبانی ما در ارتباط باشید. به طور کلی انجام تکنیک به چند طریق امکان پذیر می باشد که باعث می شود دست علاقه مندان در انتخاب روش و متد مد نظرشان باز باشد. معنی ساکورا لب و مراقبت های بعد از آن را در ادامه بیشتر شرح می دهیم.

مراقبت بعد از ساکورالیپس چگونه است؟

مراقبت بعد از ساکورالیپس چگونه است؟ بعد از آنکه با پاسخ سوال ساکورالیپس لب چیست کاملا آشنایی پیدا کردید، حال باید با انواع روش های مراقبت از آن آشنا شوید. این مراقبت ها سبب می شوند تا هیچ مشکلی برای صورتتان پیش نیاید و به ماندگاری شیدینگ لب نیز کمک بسیاری می کند. از آن جایی که روش ساکورا لیپس نیز از تکنیک های شیدینگ لب به شمار می آید، مستلزم آن است که به مراقبت های بعد از انجام آن توجه داشته باشید. در ادامه این مراقبت های بعد از ساکورای لب را به صورت لیست برای شما قرار می دهیم:

 • از شستن لب ها به مدت 3 خودداری نمایید.
 • از کندن پوست های شکل گرفته بر روی لب ها یا خاراندن آن ها خودداری نمایید.
 • از رفتن به سونا و استخر ممانعت به عمل آورید و در معرض نور مستقیم آفتاب نیز قرار نگیرید.
 • در ضمن با استفاده از پمادهای هیدروکورتیزون، آسیکلوویر و پماد آ به مراقبت بعد از تاتو ساکورا بپردازید.

گرچه با انجام ساکورالیپس و لیفت ابرو در سالن زیبایی مریم حمزه ای تمامی مراقبت های لازم از طرف همکاران متخصص ما به شما گفته خواهد شد تا جای هیچگونه نگرانی نداشته باشید. فراموش نکنید که زیبایی و زیبا بودن حق شما می باشد. نگران هزینه ساکورالیپس و بهترین قیمت ساکورای لب در تهران نباشید. چون در سالن مریم حمزه ای قیمت ها در مناسب ترین حالت خود قرار دارند.

مراقبت بعد از ساکورالیپس چگونه است؟

با ما همراه باشید
خانواده میلیونی مریم حمزه ای در اینستاگرام
اینستاگرام مریم حمزه ای

مراقبت های لازم بعد از انجام ساکورالیپس لب

رعایت مراقبت های لازم بعد از انجام ساکورالیپس لب به کسب نتیجه نهایی زیباتر کمک بسزایی می کند. به همین دلیل توصیه می کنیم در رعایت نکات مراقبتی کوتاهی نکنید و به خوبی تمام نکات را رعایت کنید. تکنیک هایی چون ساکورالیپس لب دوره نقاهت طولانی مدتی ندارند و اگر تنها چند روز از آن مراقبت کنید، نتیجه زیبایی به دست خواهید آورد. به طور معمول مراقبت های این تکنیک شامل دستکاری نکردن لب، کندن پوسته های لب، عدم شستن صورت بین 24 الی 72 ساعت و مواردی از این قبیل می باشد. بسیاری از زیباجویان این تکنیک را با تکنیک شیدینگ لب اشتباه می گیرند. زیرا هر دو تکنیک دارای نکات مراقبتی یکسانی هستند. در صورتی که هر دو تکنیک دارای نتیجه نهایی کاملا متفاوتی بوده و با یکدیگر شباهت های جزئی دارند.

حکم شرعی ساکورالیپس چیست؟

حکم شرعی ساکورالیپس چیست؟ و سوال هایی از قبیل انجام وضو و غسل پس از انجام شیدینگ لب به طور مرتب از سوی متقاضیان مطرح می شود. در تکنیک های زیبایی آرایش دائم اعم از ساکورالیپس و فیبروز ابرو و غیره رنگدانه ها با استفاده از دستگاه تتو به زیر پوست تزریق می شوند. از نظر مراجع تقلید این امر مشکلی ندارد و زیباجویان پس از انجام تتو های زیبایی می توانند غسل و وضو را بدون بروز مشکلی انجام دهند. تکنیک های زیبایی از جمله متدهای پرطرفدار در میان بانوان هستند که برای افزایش جذابیت چهره انجام می شوند. در نتیجه اگر نگرانی بابت انجام تکالیف شرعی خود دارید، پس از مطالعه این مطلب دیگر نیازی نیست نگران باشید. انجام تاتو های زیبایی توسط مراجع تقلید بلامانع اعلام شده است و تاثیری در روند انجام غسل و وضو ندارند.

سوالات متداول ساکورا لیپس

حتما شما هم با شنیدن نام تکنیک ساکورا لب کنجکاو شده اید که بیشتر درباره این تکنیک بدانید. همانطور که از نام این تکنیک می توان حدس زد، این تکنیک مثل فیبروز ابرو از جدیدترین متدهای دائمی و نیمه دائمی می باشد. این تکنیک تتو مرتبط با تغییر رنگ لب است و پس از پایان، می توانید شاهد زیباتر شدن رنگ لب هایتان باشید. ساکورا لیپس چیه؟ ساکورالیپس تکنیک جدیدی است و سوالات بسیار زیادی درباره این تکنیک وجود دارد. در ادامه سعی کردیم رایج ترین سوالات را پاسخ دهیم . اما اگر سوالی ذهنتان را مشغول کرده است، می توانید با مشاوران حرفه ای مراکز تخصصی مریم حمزه ای ارتباط برقرار کنید. ساکورالیپس با دستگاه متدی است که منجر به زیبایی طبیعی و نچرال رنگ لب های می شود.

ساکورالیپس چیست؟

ساکورا لیپس چیه؟ ساکورالیپس جدیدترین تکنیک شیدینگ یا سایه لب می باشد که ظاهری بسیار طبیعی دارد. این تکنیک در کشوره کره جنوبی، ژاپن و چین بسیار محبوب است. در این تکنیک قسمت های داخلی لب از قسمت های بیرونی پررنگ تر هستند. همین امر منجر به نچرال تر و طبیعی تر بودن رنگ لب ها می شود.

آیا ساکورالیپس درد دارد؟

انجام ساکورالیپس هم مانند انجام رژ لب کامل نیاز به بی حسی موضعی دارد. در نتیجه قبل از شروع مراحل تکنیک ساکورا لیپس، با استفاده از کرم های بی حسی یا محلول های بی حس کننده، لب ها به طور کامل بی حس می شوند. بعد از بی حس شدن لب ها هیچگونه دردی را احساس نخواهید کرد.

ساکورا لیپس به چه معناست؟

ساکورالیپس به معنای شکوفه های گیلاس می باشد و از جدیدترین تکنیک های شیدینگ لب است. با استفاده از تکنیک ساکورالیپس می توانید لب هایی به رنگ طبیعی داشته باشید که بسیار خیره کننده هستند. در تکنیک ساکورالیپس هرچه به قسمت های داخلی لب نزدیکتر می شویم شاهد پررنگ تر شدن رنگ لب ها خواهیم بود.

ماندگاری ساکورالیپس چقدر است؟

ساکورالیپس یکی از تکنیک های آرایش دائم و نیمه دائم می باشد. در نتیجه مانند تکنیک های دیگر تاتو و شیدینگ دارای ماندگاری بالایی است. هرچند که ماندگاری ساکورالیپس به رعایت نکات مراقبتی دوران نقاهت هم بستگی دارد. انجام ساکورالیپس در یک مرکز تخصصی و رعایت نکات مراقبتی، تضمینی برای ماندگاری بالای نتیجه نهایی است.

4.3/5 - (6 امتیاز)

2 دیدگاه در “ساکورالیپس چیست؟ ساکورا لیپس با بهترین مواد و جدیدترین دستگاه ها در تهران با تخفیفات شگفت انگیز

 1. معصومه گفت:

  نمونه کارهای تاتو رژ لب قبل و بعدتون رو که دیدم فهمیدم مرکز شما یکی از بهترین هاست.

  1. مشاور سایت گفت:

   سلام وقت بخیر
   ممنونیم از محبتت معصومه عزیز
   پیگمنترهای ساکورا لب مجموعه علاوه بر مهارت از تجربه بالایی هم برخوردارن و هنر اونهاست که باعث رضایت زیباجویانه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *