بهترین مرکز میکروبلیدینگ و فیبروز ابرو مشهد

بهترین مرکز میکروبلیدینگ و فیبروز ابرو مشهد سالن زیبایی مریم حمزه ای می باشد. خانم مریم حمزه ای گرند مستر افتخاری آکادمی AS برزیل، مدرس بیش از۳۰۰ هنرجو در ایالت سالوادور و همچنین داور مسابقات بین المللی میکروبلیدینگ در اروپا و ترکیه هستند. بیش از 13 سال است که به صورت تخصصی در حوزه میکروبلیدینگ و فیبروز فعالیت می کنند و کامل ترین خدمات آرایش دائم در مجموعه ایشان به زیباجویان ارائه می شود. به همین دلیل جز بهترین مرکز میکروبلیدینگ ابرو می باشد.
خانم حمزه ای بنیانگذار اولین و برترین مرکز تخصصی با ۷ شعبه فعال در شیراز و تهران (شهرک غرب، تهران پارس و سعادت آباد، کرج و نازی آباد)، آرایش دائم هستند و تنها استاد برگزیده اتحادیه آرایش‌گران کل کشور در سازمان فنی حرفه ای ایران در رشته میکروبلیدینگ و آرایش دائم هستند و مسئولیت آموزش روش های جدید و به روز را به تمامی آموزشگاه داران سطح کشور در حوزه میکروبلیدینگ برعهده دارند. سالن زیبایی مریم حمزه ای از بهترین مرکز میکروبلیدینگ و فیبروز ابرو در مشهد واقع در بلوار سجاد می باشد.

سوابق درخشان ما در بهترین مرکز میکروبلیدینگ ابرو

سوابق درخشان ما در بهترین مرکز میکروبلیدینگ ابرو نشان می دهد که برای جلب رضایت کامل شما عزیزان از اعتماد به تیم ما بیشترین تلاش خود را به کار می گیریم. در مدت 13 سال که از شروع فعالیت و تاسیس شعب مختلف مرکز تخصصی مریم حمزه ای می گذرد، موفق به ارائه خدمات با بالاترین سطح ممکن به چند هزار زیباجو شده ایم. بهترین مرکز فیبروز مشهد که یکی از شعب این مرکز تخصصی می باشد نیز از این قاعده مستثنی نبوده و در جهت کسب رضایت مراجعان محترم تمام تلاش خود را می کند. تکنیک های تاتو و آرایش دائم به طور مرتب به روز می شوند. بنابراین سطح کیفی کار در حد نمونه های جهانی خواهد بود.

کارآفرینی
0
+
هنرجو
0
+
نمونه کار
0
+
تجربه تخصصی
0
سال
شعبه تخصصی
0
+

گالری ویدیو مرکز زیبایی مریم حمزه ای

گالری ویدیو مرکز زیبایی مریم حمزه ای مجموعه کاملی از فیلم های کوتاه درباره بخش های مختلف این مرکز می باشد. در این قسمت می توانید از نزدیک انواع فعالیت های آموزشی و خدماتی را مشاهده کنید. معمولا پاسخ سوالات خود را درباره سابقه کاری خانم حمزه ای و خدمات شعب مختلف می توانید در این ویدیوها دریافت کنید. اگر از قبل معیارهایی برای انتخاب بهترین مرکز میکروبلیدینگ و فیبروز ابرو مشهد یا سایر شهرها در ذهن خود دارید، با مشاهده این ویدیوها به راحتی می توانید ارزیابی های لازم را بعمل آورید. در فیلم های چند دقیقه ای مربوط به شعب، فضاهای مختلف سالن، پیگمنترها و مواد مصرفی و دستگاه ها برای شما عزیزان نمایش داده می شوند.

تخفیف ویژه
تخفیف ویژه
فرصت استثنایی

ویژه بانوان (شعب تهران، کرج، مشهد)

برای رزرو فرم زیر را پر کنید.

پس از تکمیل فرم مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت و جهت تعیین نوبت شما را راهنمایی خواهند کرد.

نمونه کار پیگمنترهای بهترین مرکز میکروبلیدینگ و فیبروز ابرو مشهد

نمونه کار پیگمنترهای بهترین مرکز میکروبلیدینگ و فیبروز ابرو مشهد را در قسمت پایین مشاهده می کنید. عکس های قبل و بعد از اجرای تکنیک زیباجویان، اطلاعات زیادی را درباره مدل ابرو و میزان ظرافت کار پیگمنتر در اختیار شما می گذارد. بهترین مرکز میکروبلیدینگ ابرو باید نمونه کارهای خود را در معرض دید علاقمندان بگذارد تا این افراد بتوانند راحت تر در مورد مدل ابروی مورد نظر خود تصمیم گیری کنند. به جز عکس های موجود در سایت، آرشیو کاملی از سایر نمونه کارهای هر پیگمنتر وجود دارد که می توانید در مشاوره حضوری درخواست کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر کدام از این پیگمنترها، کافیست بر روی عبارت «مشاهده رزومه» کلیک کنید. در صفحه جدید می توانید مشخصات حرفه ای کامل این افراد را ببینید.

پیگمنتر میکروبلیدینگ مرکز تخصصی مریم حمزه ای

پیگمنتر ژاله

ژاله بهترین پیگمنتر مشهد
ژاله پیگمنتر شعبه مشهد
ژاله پیگمنتر مشهد
مرکز زیبایی تخصصی دائمی مریم حمزه ای
مرکز زیبایی تخصصی دائمی مریم حمزه ای
مرکز زیبایی تخصصی دائمی مریم حمزه ای

نظر تعدادی از مراجعین بهترین مرکز فیبروز ابرو مشهد

نظر تعدادی از مراجعین بهترین مرکز فیبروز ابرو مشهد را برای شما در این بخش آماده کرده ایم. برای خواندن دیدگاه های بیشتر می توانید به صفحه مرکز تخصصی زیبایی مریم حمزه ای در اینستاگرام مراجعه کرده و بخش کامنت های هر پست را بررسی کنید. گاهی خواندن این نظرات میتواند شما را در انتخاب بین دو پیگمنتری که در نظر دارید راهنمایی کرده و راهگشایتان باشد. در این نظرات به جز کیفیت کار، در مورد دیگر جنبه های شعب تخصصی آرایش دائم و نیمه دائم مریم حمزه ای مانند فضای سالن و کیفیت تجهیزات نیز اطلاعات بسیار خوبی وجود دارد. یکی از روش هایی که افراد توسط آن می توانند بهترین مرکز زیبایی را برای خود انتخاب کنند، خواندن نظرات دیگر افراد می باشد.

نزدیکترین شعبه به خودت رو انتخاب کن

نزدیکترین شعبه از شعبه های مرکز تخصصی مریم حمزه ای را انتخاب کرده و با این کار از دردسرهای رفت و آمد رها شوید. یکی از مهم ترین اهداف کاری سرکار خانم حمزه ای تسهیل حضور زیباجویان در مرکز تخصصی می باشد. به همین منظور شعب مختلفی را در جای جای شهر تهران و شهرهای مشهد، شیراز و کرج تاسیس کردند. همچنان نیز به این کار ادامه داده و به تدریج شعبه های دیگری را نیز افتتاح خواهند کرد. بهترین مرکز میکروبلیدینگ و فیبروز ابرو مشهد در بلوار سجاد و خیابان بزرگمهر واقع شده است. از طریق شماره تلفن های درج شده می توانید برای خودتان با پیگمنتر مدنظر برای انجام میکروبلیدینگ ابرو یا سایر تکنیک ها، نوبت رزرو کنید.

افتتاح شعبه دبی مرکز تخصصی زیبایی دائمی مریم حمزه ای به زودی

به زودی شعبه ای جدید از مجموعه شعبات مرکز تخصصی آرایش دائم و نیمه دائم سرکار خانم مریم حمزه ای در دبی افتتاح می شود و زیباجویانی که در این شهر و یا خارج از کشور ساکنند، می توانند از خدمات جامع و تخصصی این مرکز بهره مند شوند.

شماره تماس شعبه مشهد

ساعت کاری و تماس شعبه مشهد

8 صبح الی 6 بعد از ظهر

آدرس شعبه مشهد

📍مشهد بلوار سجاد خیابان بزرگمهر شمالی ۲ پلاک ۵۲

گالری تصاویر بهترین مرکز میکروبلیدینگ و فیبروز ابرو مشهد

گالری تصاویر بهترین مرکز میکروبلیدینگ و فیبروز ابرو مشهد را با حضور هنرمندان بنام کشور مشاهده می کنید. سطح کاری و ارائه خدمات فوق العاده، این مرکز را به انتخاب اول بسیاری از هنرمندان تبدیل کرده است. تمامی تجهیزات این شعبه به روز و استریل بوده و نگرانی از این بابت وجود نخواهد داشت. بهترین مرکز فیبروز ابرو مشهد فضای مناسبی برای انتظار مراجعان محترم نیز فراهم کرده است. می توانید به صورت حضوری به این مرکز تخصصی مراجعه کرده و ضمن مشاهده سالن، از مشاوره حضوری درباره تکنیک آرایش دائم مورد نظر خود بهره مند شوید. تمامی پرسنل این مجموعه آماده خدمت رسانی در عالی ترین سطح ممکن به شما عزیزان و علاقمندان به زیبایی دائمی می باشند.

لیست قیمت شعبه مشهد