اخبار و مقالات

بن مژه چیست؟ ماندگاری بالا و بهترین کیفیت و قیمت در مرکز تخصصی زیبایی مریم حمزه ای

بن مژه

بن مژه چیست؟ ماندگاری بالا و بهترین کیفیت و قیمت در مرکز تخصصی زیبایی مریم حمزه ای به مشتریان ارائه می شود. به پایین ترین قسمت مژگان شما گفته می شود که نزدیکترین قسمت به پیاز مژه به حساب میاید. تاتوی خط چشم بین مژه ها کشیده می شود تا مژه ها پرتر و پررنگ دیده شوند و چشمان شما زیباتر شده و در چهره تان برجسته تر شود. حتما قبل اقدام به این کار برای خود، تحقیق کنید و تفاوت بین تاتو خط چشم و این تکنیک را مطالعه کنید. میزان به عوامل زیادی چون مراقبت های بعد از بن مژه ، نوع پوست و شرایط آب و هوایی و غیره بستگی دارد. اگر در انتخاب مدل بن مژه برای چشم های ریز دچار سردرگمی هستید، دیدن فیلم بن مژه ظریف می تواند به شما در تصمیم گیری نهایی کمک کند.
تتوی خط چشم با پرتر نشان دادن مژه ها، سبب می شود فرم و حالت چشم ها زیبایی بیشتری یابد. همانگونه که می دانید چشم ها تاثیر بسیار زیادی در زیبایی چهره شما دارند و کوچکترین تغییری بر روی آن ها تغییر بسیار زیادی در چهره تان ایجاد می کند. این روش که یک روش نیمه دائمی به حساب می آید. از روش های آرایش دائم چشم است. اگر مژه های نازک با فاصله و کم پشت دارید تاتو بن مژه خیلی ظریف می تواند کمک زیادی به زیباتر شدن مژه‌ شما بکند. حتی اگر چشمانتان به لوازم آرایش چشم حساسیت نشان می دهد، این روش می تواند نجات بخش شما از حساسیت هایتان باشد.

هزینه انواع بن مژه بالا و پایین چشم دائمی

هزینه انواع بن مژه بالا و پایین چشم دائمی طبق عوامل گوناگون تغییر می کند. در این روش حجیم سازی مژه ها با اضافه کردن جوهر تاتو به انحنای پلک شما و همچنین بین مژه ها انجام می شود در نتیجه چشمان شما زیباتر خواهد شد. این روش برای افرادی هم که وقت آرایش کردن ندارند، بسیار مناسب خواهد بود. این تکنیک نسبت به هزینه سایر روش های زیبایی دائمی مناسب تر است.

در صورتی که تکنیک هایی چون تاتو پلک پایین و تاتو بن مژه دنباله دار حتی بعد از شست و شوی صورت یا حمام رفتن هم باقی می ماند. شاید از خود بپرسید که بن مژه چیست؟ ماندگاری بالا و بهترین کیفیت و قیمت در مرکز تخصصی زیبایی مریم حمزه ای به شما ارائه می شود. و در جلسه مشاوره اطلاعاتی کامل در مورد این تکنیک کسب می کنید. البته تماشای فیلم بن مژه ظریف نیز در این امر کمک کننده خواهد بود.

قیمت بن مژه بالا و بن مژه پایین در تهران و شیراز و مشهد

قیمت بن مژه بالا و بن مژه پایین در تهران و شیراز و مشهد با هم تفاوت های جزئی دارد. قیمت بن مژه ۱۴۰۲ بسته به عوامل زیادی چون مواد مصرفی، تجریه تاتو کار و کلینیکی که به آن مراجعه می کنید متغیر خواهد بود. پوست اطراف چشم بسیار نازک و حساس است و نیاز به مراقبت زیادی دارد. در تتوی مژه و میکروبلیدینگ حتما باید از رنگ های باکیفیت استفاده شود و استفاده از رنگ های رقیق، بی کیفیت و فاسد خودداری شود. توجه کنید که تخصص و تجربه فردی که تاتو لش لاینر را برای شما انجام می دهد بسیار اهمیت دارد زیرا تاتو در ناحیه ای بسیار نزدیک به چشم انجام می شود و ممکن است با کوچکترین اشتباهی بافت چشم و پلک آسیب ببیند. پس حتما به خاطر هزینه‌ کمتر و تفاوت بن و مژه در تهران چشمان خود را قربانی نکنید.

اگر قصد انجام این کار را دارید، هزینه انواع بن مژه بالا و پایین چشم دائمی را در اولویت قرار ندهید. از آنجایی که چشم، عضو بسیار حساسی می باشد، باید دقت زیادی در انتخاب متخصص لیفت و لمینت مژه داشته باشید و کوچکترین اشتباهی، ضرر جبران ناپذیری به شما وارد کند. پس حتما به جای قیمت به تخصص و تجربه کلینیک توجه کنید. یک تتوکار خوب باید قادر باشد انواع مدل بن مژه بالا و پایین را برای شما اجرا کند. قیمت تتو مژه و لیفت و لمینت مژه به عواملی چون قیمت و مرغوبیت مواد، تخصص و تجربه کلینیک و کیفیت ابزار آلات بستگی خواهد داشت.

قیمت بن مژه بالا و بن مژه پایین در تهران و شیراز و مشهد

ماندگاری بن مژه دائم بالا و پایین

ماندگاری بن مژه دائم بالا و پایین درست مانند سایر موارد آرایش دائم می باشد. این تکنیک طرفداران بسیار زیادی دارد زیرا این تکنیک یک لایه نازک و طبیعی میباشد که به طور نامحسوس کشیده میشود تا به درشت تر دیده شدن چشم ها کمک کند. در اصل تتو خط مژه مانند خط چشم نمی باشد ولی تاتوی نزدیک خط رویش مژه یکی از تکنیک های خط چشم است و مثل فیبروز ابرو به دقت بالایی نیاز دارد. زیرا به زیباتر شدن چشم ها کمک میکند ولی بسیار طبیعی می باشد. این تکنیک زیبایی هم برای پلک بالا و هم برای پلک پایین قابل اجرا است. کشیدن مژه برای هر دو پلک بستگی به سلیقه و انتخاب مشتری دارد.

با دیدن فیلم بن مژه پایین و بالا می توانید راجع به انجام این عمل تصمیم بگیرید. این عمل از طریق تزریق رنگ تاتو به پوست پلک انجام می شود و روشی کاملا بی خطر است. انواع مدلهای بن مژه و نمونه کار پیگمنترها را می توانید بر روی سایت مشاهده کنید. بن مژه برای چه چشم هایی مناسب است ؟ این تکنیک برای همه انواع چشم ها مناسب است ولی باید مدل متناسب با حالت چشم برایش در نظر گرفته شود. حین اموزش بن مژه پلک پایین و بالا در آکادمی مریم حمزه ای، انواع مدل ها نیز آموزش داده می شوند.

ریسک های انجام خدمات بن مژه

ریسک های انجام خدمات بن مژه اگر در سالن های معتبر انجام شود، بسیار پایین خواهد بود. یکی از سوالات رایج متقاضیان درباره عوارض این کار می باشد.این روش یکی از بهترین و طبیعی ترین تکنیک های زیبایی و آرایشی دائم می باشد. این تکنیک برای زیبایی و افزایش جذابیت چشم کاربرد دارد. اطراف چشم به دلیل پوست نازکی که دارد بسیار حساس است. به همین دلیل بانوان نگران بروز عوارض در حین انجام این تتو هستند. عوارض این تکنیک بسیار نادر هستند و اگر در یک مرکز تخصصی تاتو کار خود را انجام دهید هیچگاه دچار عوارض نخواهید شد.

در مرکز تخصصی مریم حمزه ای تمامی خدمات آرایش دائم و ریموو ابرو و سایر خدمات با بهترین مواد و توسط تخصصی ترین پرسنل انجام می شود. در واقع بروز عوارض یا عدم بروز عوارض بستگی به مهارت مستر دارد. اگر یک مرکز تخصصی را انتخاب نمایید قطعا از نتیجه نهایی رضایت خواهید داشت و دچار هیچگونه عوارض یا پشیمانی نخواهید شد. قیمت بن مژه ۱۴۰۲ را باید از مسئولین مرکز زیبایی مورد نظر خود سوال کنید. همچنین قیمت بن مژه بالا و بن مژه پایین در تهران و شیراز و مشهد نسبت به هر کدام از این شهرها فرق می کند.

مراقبت های بعد از بن و مژه

رعایت مراقبت های بعد از بن و مژه یکی از مهمترین عوامل کسب نتیجه نهایی زیبا می باشد. بعد از انجام نتیجه نهایی که مشاهده می کنید نیاز به دوران نقاهت دارد تا زخم های جزئی پوست از بین بروند. البته این زخم ها اصلا با چشم قابل مقایسه نیستند و بخش طبیعی از روند کار تاتو می باشد. به همین دلیل با رعایت مراقبت می توانید پس از گذشت چند ماه نتیجه نهایی را مشاهده نمایید. تورم و قرمزی در اکثر روش های هاشور و تتو حتی هاشور سر روزهای اول عادی می باشد و برای رفع آن می توانید از کمپرس سرد و گرم استفاده کنید.

قیمت بن مژه ۱۴۰۲ را از طریق تماس با مرکز زیبایی مریم حمزه ای پرس و جو کنید. تمامی نکات مراقبتی پس از اتمام انواع مدل بن مژه به زیباجو گفته می شود. همچنین رعایت نکات مراقبتی نقش بسزایی در افزایش ماندگاری بن مژه دائم بالا و پایین و نتیجه نهایی دارد.

مدل بن مژه بالا و پایین

مدل بن مژه بالا و پایین کاملا توسط خود زیباجو انتخاب می شود و پیگمنتر نیز در این امر او را راهنمایی می کند. برخی از بانوان برای انتخاب مدل نیاز به کمک دارند. تتو زیر چشم زیبایی های منحصر به فرد خود را دارند. به همین دلیل زمانی که اقدام به تاتو بن مژه می کنید باید ابتدا سلیقه خود و تعریفتان از زیبایی را در نظر بگیرید. با مشاهده نمونه کارهای عکس بن و مژه بالا و پایین می توانید راحت تر تصمیم بگیرید که کدام مدل مطابق با سلیقه تان می باشد. البته مدل بن مژه برای چشم های ریز و درشت با هم تفاوت دارد.

این حوزه بازار کار خوبی دارد، به همین دلیل بانوان بسیاری تمایل به آموزش فیبروز و اموزش بن مژه پلک پایین و بالا دارند. آکادمی مریم حمزه ای تمامی دوره های آموزشی تکنیک های آرایش دائم و نیمه دائم را با بهترین مزایا اعم از پشتیبانی نامحدود تا رسیدن به درآمد میلیونی برگزار می کند. تکنیک های تاتو ابرو و تاتو خط چشم از رایج ترین تکنیک های زیبایی و آرایشی هستند.

بن مژه خیلی ظریف

انتخاب بن مژه خیلی ظریف یا تاتو بن مژه دنباله دار بستگی به نظر و سلیقه زیباجو دارد. همانطور که ذکر کردیم انتخاب فرم بن مزه بستگی به نظر زیباجو دارد. اما رایج ترین نوع، مدل باریک و ظریف می باشد. زیرا یک تکنیک بسیار نچرال برای درشت تر دیدن شده چشم و زیباتر به نظر رسیدن مدل ابرو می باشد و هرچه طبیعی تر باشد زیباتر است. بسیاری از بانوان درباره قیمت بن مژه ۱۴۰۲ یا نزدیک محل سکونتشان سوال می کنند. در این باره باید ذکر کنیم که هزینه این کار با توجه به فاکتورهای مدنظر مرکز تخصصی تعیین می شود.

به همین دلیل بهترین راه برای مطلع شدن از قیمت، مراجعه به مرکز تخصصی منتخبتان می باشد. همچنین می توانید با مراجعه به سایت رسمی مرکز تخصصی از هزینه و سایر اطلاعات آگاه شوید. هزینه انواع بن مژه بالا و پایین چشم دائمی با توجه به افزایش قیمت مواد اولیه مدام در حال تغییر است و باید از مشاوران ما بپرسید.

انواع مدلهای بن مژه

انواع مدلهای بن مژه مرتبط با ضخامت و نازکی خط کشیده شده می باشد. مدل خط چشم پلک بالا با توجه به فرم و حالت چشم زیباجو انتخاب می شود. زیرا می توانید منجر به درشت تر دیده شدن چشم بشود. همچنین برخی از بانوان فقط تمایل به انجام این کار برای پلک بالا دارند و پلک پایین برایشان زیبایی ندارد. به همین دلیل انتخاب انواع آن بستگی به نظر زیباجو دارد. به طور مثال تکنیکی مانند رژ لب دائم که برای زیبایی لب کاربرد دارد با روش های گوناگونی اعم از شیدینگ و ساکورالیپس و رژ کامل انجام می شود. اما به این صورت نیست و بن مژه ظریف تنها یک خط باریک است که با توجه به سلیقه مشتری برای پلک بالا و پلک پایین کاربرد دارد.

مراقبت های بعد از بن مژه در نتیجه نهایی آن بسیار تاثیرگذار است. بعضی از علاقه مندان ترجیح می دهند فیلم بن مژه را پیش از انجام کار ببینند. بررسی نمونه کارهای قبلی در انتخابی بهتر شما را یاری می دهد. حتما تا اینجا با پاسخ سوال بن مژه چیست؟ آشنا شده اید. ماندگاری بالا و بهترین کیفیت و قیمت در مرکز تخصصی زیبایی مریم حمزه ای از اصول کاری ایشان هستند. برای اطلاع از قیمت بن مژه بالا و بن مژه پایین در تهران و شیراز و مشهد با شعب مربوطه آن ها تماس حاصل کنید.

اموزش بن مژه پلک پایین

اموزش بن مژه پلک پایین و پلک بالا در سال های اخیر با استقبال بسیاری روبرو شده است. این تکنیک در دسته تکنیک های آرایش های دائم قرار دارد. به همین دلیل درآمد ماهانه و سالیانه بسیار خوبی داشته و بانوان به همین دلیل تمایل به یادگیری انواع مدل بن مژه و آموزش اسکالپ سر و آموزش میکروبلیدینگ دارند. آکادمی مریم حمزه ای یکی از بهترین مراکز آموزشی در تهران می باشد. در این آکادمی تمامی تکنیک های تاتو بن و مژه پایین و بالا به هنرجو آموزش داده می شود.

همچنین به سوال بن مژه برای چه چشم هایی مناسب است پاسخ داده می شود. همچنین یکی از مزایای قابل توجه این آکادمی پشتیبانی نامحدود می باشد. مستر های آکادمی مریم حمزه ای، هنرجو را تا رسیدن به درآمد میلیونی پشتیبانی می کنند. در نتیجه زمانی که با مشکلی درباره مدل بن مژه بالا و پایین روبرو شدید یا سوالی داشتید. در هر زمانی می توانید با مسترهای آکادمی مریم حمزه ای ارتباط برقرار کنید.

با ما همراه باشید
خانواده میلیونی مریم حمزه ای در اینستاگرام
اینستاگرام مریم حمزه ای

تاتو بن مژه دنباله دار

تاتو بن مژه دنباله دار یکی از متدهای تاتو مژه می باشد. برخی از زیباجویان تمایل به انجام خط چشم ندارند و بیش از اندازه نچرال بودن را هم پسند نمی کنند. در چنین شرایطی انجام تتو دنباله دار مخصوصا اگر با ساکورالیپس لب همراه باشد نتیجه ای بسیار عالی خواهد داشت. در این تکنیک انتخاب بن و مژه بیشتر از پلک پیشروی می کند تا چشم ها زیباتر شوند. تاتو نزدیک مژه یک خط باریک بر پلک می باشد که تا انتهای پلک ادامه دارد. اما مدل دنباله دار کمی بیشتر از انتهای پلک کشیده می شود. این امر به کشیده تر دیده شدن چشم هم کمک می کند.

انواع مدلهای بن مژه مناسب همه سلیقه ها هستند. قیمت بن مژه ۱۴۰۲ بیشتر تحت تاثیر عواملی همچون تجربه تاتو کار و کیفیت مواد اولیه مصرفی است. هزینه انواع بن مژه بالا و پایین چشم دائمی در سالن های زیبایی گوناگون با هم متفاوت خواهد بود. برای مشاهده تاتو خط چشم شیدینگ لب و سایر نمونه کارهای آرایش دائم می توانید به قسمت مربوطه در سایت مراجعه نمایید. مشاهده نمونه کار بن مژه خیلی ظریف می توانند در انتخاب تکنیک زیبایی و آرایشی کمکتان کند. ماندگاری بن مژه دائم بالا و پایین به نوع رنگ و دستگاه و همچنین دقت در انجام مراقبت های بعد از تتو بستگی دارد.

انواع رنگ تتو بن مژه

برای انتخاب انواع رنگ تتو بن مژه ابتدا باید شناخت مناسبی از رنگ پوست تان داشته باشید. امروزه تتوهای رنگی نیز با استقبال ویژه ای مواجه شده اند. بسیاری از زیباجویان ترجیح می دهند از رنگ های روشن تر به جای رنگ مشکی استفاده کنند. اما پیش از انجام این تکنیک و زمانی که می خواهید رنگ را انتخاب کنید، باید در نظر داشته باشید که ماندگاری بن مژه طبیعی طولانی مدت است. به همین دلیل رنگی که انتخاب می کنید باید در موقعیت های مختلف زیبا به نظر برسد. به طور معمول رنگ ها مشکی و قهوه ای رایج ترین رنگ ها برای انجام تتو خط چشم و میکرو تلفیقی یا سایر روش های تاتو ابرو هستند. اما در صورت تمایل می توانید از سایر رنگ ها نیز استفاده نمایید.

کارهایی که قبل از انجام تتو بن مژه نباید انجام دهید؟

در ادامه یکی از مهم ترین کارهایی که قبل از انجام تتو بن مژه نباید انجام دهید؟ را بررسی خواهیم کرد. تکنیک هایی چون بن مژه برای افزایش بیشتر چشم ها انجام می شوند. اما این تکنیک با توجه به متفاوت بودن فرم چشم افراد، نتیجه نهایی گوناگونی دارد. به همین دلیل از مقایسه کردن دست بردارید و نگاهی واقع بینانه داشته باشید. اگر بن مژه دنباله دار برای یک زیباجو بسیار زیبا باشد، امکان دارد مناسب شما و فرم چشم هایتان نباشد. همچنین فرم و مدل ابرو و فاصله چشم و ابرو در فرم نهایی این تکنیک تاثیرگذار است. به همین دلیل پیش از انجام این تکنیک با تتو کار مشورت نمایید و از سال ها تجربه بهره مند شوید. تتوکار با توجه به فرم چشم شما، زیباترین مدل را پیشنهاد خواهد داد.

مراحل انجام تتو بن مژه دائمی

مراحل انجام تتو بن مژه دائمی برای فردی که در این حوزه مهارت کافی داشته باشد، در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می شود. به همین دلیل پیش از هر اقدامی یک مرکز تخصصی معتبر که پرسنل مجرب و متخصص دارد را انتخاب نمایید. این تکنیک منجر به افزایش زیبایی چشم ها می شود. اگر تمایل داشته باشید می توانید از تکنیک های زیبایی فرم ابرو مانند هاشور ابرو برای افزایش زیبایی چهره استفاده کنید. برای مطلع شدن از قیمت بن مژه بالا و مشاهده نمونه کارها می توانید سایت مرکز تخصصی مریم حمزه ای را بررسی نمایید. برای انجام این تکنیک، ابتدا تکنسین طرح و ظاهری را که قبلاً با آن موافقت کرده اید تأیید می کند. سپس با یک سواب پنبه ای و پاک کننده آرایش، چشم و نواحی آن تمیز می شود. پس از تمیز شدن چشم، از یک کرم بی حس کننده برای اطمینان از عدم بروز درد استفاده خواهد شد. تتو کار برای افزایش دقت و رعایت بهشت از دستکش و عینک استفاده خواهد کرد. سپس به آرامی رنگدانه تتو با سوزن خالکوبی به پوست شما تزریق می شود. در این مرحله، تکنسین سوزن را روی بخش های کوچکی از خط مژه شما به جلو و عقب حرکت می کند. این عمل به ثابت شدن رنگدانه ها و در نهایت داشتن یک نتیجه نهایی زیبا منجر می شود.

سوالات متداول بن موژه

در ادامه سعی داشته ایم تا رایج ترین سوالات متداول بن موژه را پاسخ دهیم. سوالات بسیاری در زمینه انجام بن مژه پایین چشم یا قیمت بن مژه ۱۴۰۱ شنیده می شود که به طور معمول در بسیاری از بانوان این سوالات مشترک می باشد. به همین منظور برای راحتی بانوان عزیزی که قصد انجام تاتو دارند، در یک مقاله به صورت مفید و مختصر سوالات متداول را پاسخ داده ایم.

دقت داشته باشید که سوالاتی که در ادامه آن ها را بررسی کرده ایم از میان رایج ترین سوالات بون مژه تتو انتخاب شده اند. اگر سوال دیگری در ارتباط با ابنکه بن مژه چیه ذهنتان را درگیر کرده است. می توانید با مشاوران حرفه ای مراکز تخصصی آرایش های دائم و نیمه دائم مریم حمزه ای تماس بگیرید یا نمونه های را در سایت تماشا کنید.

ماندگاری بن مژه چقدر است؟

بن مژه از محبوب ترین تکنیکهای آرایش های دائم و نیمه دائم می باشد که بن مژه برای زیبایی چشم ها کاربرد دارد. بن موژه در واقع یک خط بسیار باریک پشت پلک می باشد که منجر به درشت تر دیده شدن چشم می باشد. به دلیل تزریق رنگ به زیر پوست در این روش، ماندگاری بین یک الی سه سال را شاهد خواهید بود.

چگونه بن موژه مناسب با فرم چشم خود انتخاب کنیم؟

بن مژه در واقع یک خط بسیار باریک پشت پلک بالا می باشد. هرچند که برای پلک پایین هم قابل اجرا می باشد. اما تتو بن موژه برای پلک بالا رواج بیشتری دارد. باعث درشت تر دیده شدن چشم می شود و به دلیل نازک بودن بن مژه بالا برای تمامی چشم ها مناسب است.

آیا بن مژه درد داره؟

بن مژه تاتو با استفاده از سوزن های بسیار باریکی انجام می شود و احساسی که حین تتو دارید، یک احساس خارش پشت پلک است. درد تاتو بسیار ناچیز است. درد این تکنیک به هیچ عنوان زیاد نیست و قابل تحمل می باشد. به همین دلیل نیازی نیست نگرانی بابت درد داشته باشید.

تفاوت خط چشم و بن مژه چیست؟

میزان پهنای خط چشم و فرم دم خط چشم بستگی به فرم چشم و سلیقه مشتری دارد. اما تنها یک خط بسیار باریک بر پشت پلک است و هیچ دم قابل مشاهده ای ندارد. نتیجه نهایی بن مژه طبیعی تر و نچرال تر از خط چشم است.

3.8/5 - (10 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *