اخبار و مقالات

بن مژه چیست؟ ماندگاری بالا و بهترین کیفیت و قیمت در مرکز تخصصی زیبایی مریم حمزه ای

بن مژه

بن مژه چیست؟ قیمت عالی و تخفیفات شگفت انگیز در تهران یکی از امتیازات ساکنین تهران می باشد. بن مژه به پایین ترین قسمت مژگان شما گفته می شود که نزدیکترین قسمت به پیاز مژه به حساب میاید. تاتوی خط چشم بین مژه ها کشیده می شود تا مژه ها پرتر و پرنگ دیده شوند و چشمان شما زیباتر شده و در چهرتان برجسته تر شود. حتما قبل اقدام به این کار برای خود، تحقیق کنید تاتو خط چشم قشنگتره یا بن مژه و بعدا تصمیم بگیرید. میزان ماندگاری این روش به عوامل زیادی چون مراقبت های صحیح، نوع پوست و شرایط آب و هوایی و غیره بستگی دارد.
تتوی خط چشم با پرتر نشان دادن مژه ها، سبب مسی شود فرم و حالت چشم ها زیبایی بیشتری یابد. همانگونه که می دانید چشم ها تاثیر بسیار زیادی در زیبایی چهره شما دارند و کوچکترین تغییری بر روی آن ها تغییر بسیار زیادی در چهرتان ایجاد می کند. این روش که یک روش نیمه دائمی به حساب می آید. از روش های آرایش دائم چشم است. اگر مژه های نازک با فاصله و کم پشت دارید تاتو مژه و لیفت مژه می تواند کمک زیادی به زیباتر شدن مژه‌ی شما بکند. حتی اگر چشمانتان به لوازم آرایش چشم حساسیت نشان می دهد، این روش می تواند نجات بخش شما از حساسیت هایتان باشد.

هزینه انواع بن مژه بالا و پایین دائمی

در این روش حجیم سازی مژه ها با اضافه کردن جوهر تاتو به انحنای پلک شما و همچنین بین مژه ها و بن مژه پایین چشم انجام می شود در نتیجه چشمان شما با بن موژهبن مژه بالا زیباتر خواهد شد. این روش برای افرادی هم که وقت آرایش کردن ندارند، بسیار مناسب خواهد بود. این تکنیک نسبت به هزینه سایر روش های زیبایی دائمی مناسب تر است. در صورتی که تکنیک هایی چون تاتو بن مژه پلک پایین و بن مژه دنباله دار حتی بعد از شست و شوی صورت یا حمام رفتن هم باقی می ماند. از انواع این تکنیک زیبایی میتوان به بن مژه پلک پایین و پلک بالا اشاره کرد. شاید از خود بپرسید که تاتو خط چشم قشنگتره یا بن مژه؟ در پاسخ به این سوال باید به فرم چشم و پلک خود توجه کنید.

قیمت بن مژه بالا و بن مژه پایین در تهران و شیراز و مشهد

بن مژه ۱۴۰۰ بسته به عوامل زیادی چون مواد مصرفی، تجریه تاتو کار بن مژه پلک بالا یا پایین و کلینیکی که به آن مراجعه می کنید متغیر خواهد بود.  پوست اطراف چشم بسیار نازک و حساس است و نیاز به مراقبت زیادی دارد. در تتوی مژه و میکروبلیدینگ حتما باید از رنگ های باکیفیت استفاده شود و استفاده از رنگ های رقیق، بی کیفیت و فاسد خودداری شود.توجه کنید که تخصص و تجربه فردی که تاتو لش لاینر را برای شما انجام می دهد بسیار اهمیت دارد زیرا تاتو در ناحیه ای بسیار نزدیک به چشم انجام می شود و ممکن است با کوچکترین اشتباهی بافت چشم و پلک آسیب ببیند. پس حتما به خاطر هزینه‌ی کمتر و تفاوت بن مژه در تهران چشمان خود را قربانی نکنید.

از آنجایی که چشم، عضو بسیار حساسی می باشد، باید دقت زیادی در انتخاب متخصص لیفت و لمینت مژه داشته باشید و کوچکترین اشتباهی، ضرر جبران ناپذیری به شما وارد کند پس حتما به جای قیمت به تخصص و تجربه کلینیک توجه کنید. قیمت تتو مژه و لیفت و لمینت مژه به عواملی چون قیمت و مرغوبیت مواد، تخصص و تجربه کلینیک و کیفیت ابزار آلات بستگی خواهد داشت.

قیمت بن مژه بالا و بن مژه پایین در تهران و شیراز و مشهد

ماندگاری بن مژه دائم بالا و پایین

بن مژه چشم یکی از تکنیک های تاتو چشم میباشد که طرفداران بسیار زیادی دارد زیرا این تکنیک یک لایه نازک بن مژه طبیعی میباشد که به طور نامحسوس کشیده میشود تا به درشت تر دیده شدن چشم ها کمک کند. در اصل تتو خط مژه مانند خط چشم نمیباشد و ولی بن مژه تاتو یکی از تکنیک های خط چشم است و مثل فیبروز ابرو به دقت بالایی نیاز دارد. زیرا به زیباتر شدن چشم ها کمک میکند ولی بسیار طبیعی میباشد. تکنیک زیبایی بن مژه دائم هم برای پلک بالا و هم برای پلک پایین قابل اجرا است و کشیدن بن مژه برای پلک بالا و پلک پایین یا کشیدن مژه برای هر دو پلک بستگی به سلیقه و انتخاب مشتری دارد. با دیدن بن مژه پایین و بالا میتوانید راحع به انجام این عمل تصمیم بگیریدو این عمل از طریق تزریق رنگ تاتو به پوست پلک انجام میشود و روشی کاملا بی خطر است.

ریسک های انجام این خدمات

یکی از سوالات رایج متقاضیان درباره عوارض بن مژه می باشد.این روش یکی از بهترین و طبیعی ترین تکنیک های زیبایی و آرایشی دائم می باشد. این تکنیک برای زیبایی و افزایش جذابیت چشم کاربرد دارد. اطراف چشم به دلیل پوست نازکی که دارد بسیار حساس است. به همین دلیل بانوان نگران بروز عوارض در حین انجام خط بن مژه هستند. عوارض این تکنیک بسیار نادر هستند و اگر در یک مرکز تخصصی تاتو بن موژه انجام دهید هیچگاه دچار عوارض نخواهید شد. در مرکز تخصصی مریم حمزه ای تمامی خدمات آرایش دائم و ریموو ابرو و سایر خدمات با بهترین مواد و توسط تخصصی ترین پرسنل انجام می شود. در واقع بروز عوارض یا عدم بروز عوارض بستگی به مهارت مستر دارد. اگر یک مرکز تخصصی را انتخاب نمایید قطعا از نتیجه نهایی رضایت خواهید داشت و دچار هیچگونه عوارض یا پشیمانی نخواهید شد.

مراقبت های بعد از بن مژه

رعایت مراقبت های بعد از بن مژه یکی از مهمترین عوامل کسب نتیجه نهایی زیبا می باشد. بعد از انجام نتیجه نهایی که مشاهده می کنید نیاز به دوران نقاهت دارد تا زخم های جزئی پوست از بین بروند. البته این زخم ها اصلا با چشم قابل مقایسه نیستند و بخش طبیعی از روند کار تاتو می باشد. به همین دلیل با رعایت مراقبت می توانید پس از گذشت چند ماه نتیجه نهایی را مشاهده نمایید. تورم و قرمزی در اکثر روش های هاشور و تتو حتی هاشور سر روزهای اول عادی می باشد و برای رفع آن می توانید از کمپرس سرد و گرم استفاده کنید. تمامی نکات مراقبتی پس از اتمام انواع مدل بن مژه به زیباجو گفته می شود. همچنین رعایت نکات مراقبتی نقش بسزایی در افزایش ماندگاری نتیجه نهایی دارد.

مدل بن مژه بالا و پایین

برخی از بانوان برای انتخاب مدل نیاز به کمک دارند. در واقع یک خط بسیار باریک است که بر روی پلک یا زیر چشم کشیده می شود. بن مژه پلک بالا یا بن مژه زیر چشم زیبایی های منحصر به فرد خود را دارند. به همین دلیل زمانی که اقدام به تاتو بن مژه می کنید باید ابتدا سلیقه خود و تعریفتان از زیبایی را در نظر بگیرید. با مشاهده نمونه کارهای عکس بن مژه بالا و پایین می توانید راحت تر تصمیم بگیرید که کدام مدل مطابق با سلیقه تان می باشد. همین امر منجر به بازار خوب این حیطه شده است. به همین دلیل بانوان بسیاری تمایل به آموزش فیبروز و آموزش خط چشم و… دارند. آکادمی مریم حمزه ای تمامی دوره های آموزشی تکنیک های آرایش دائم و نیمه دائم را با بهترین مزایا اعم از پشتیبانی نامحدود تا رسیدن به درآمد میلیونی برگزار می کند. تکنیک های تاتو ابرو و تاتو خط چشم از رایج ترین تکنیک های زیبایی و آرایشی هستند.

بن مژه ظریف

انتخاب فرم بن مژه ظریف یا بن مژه دنباله دار بستگی به نظر و سلیقه زیباجو دارد. همانطور که ذکر کردیم انتخاب فرم بن مزه بستگی به نظر زیباجو دارد. اما رایج ترین نوع بن مژه باریک و ظریف می باشد. زیرا یک تکنیک بسیار نچرال برای درشت تر دیدن شده چشم و زیباتر به نظر رسیدن مدل ابرو می باشد و هرچه طبیعی تر باشد زیباتر است. بسیاری از بانوان درباره قیمت بن مژه در تهران یا محل سکونتشان سوال می کنند. در این باره باید ذکر کنیم که هزینه بن مژه با توجه به فاکتورهای مدنظر مرکز تخصصی تعیین می شود. به همین دلیل بهترین راه برای مطلع شدن از قیمت، مراجعه به مرکز تخصصی منتخبتان می باشد. همچنین می توانید با مراجعه به سایت رسمی مرکز تخصصی از هزینه و سایر اطلاعات مطلع شوید.

انواع مدل بن مژه

انواع مدل بن مژه مرتبط با ضخامت و نازکی خط بن مژه می باشد. مدل خط چشم بن مژه بالا با توجه به فرم و حالت چشم زیباجو انتخاب می شود. زیرا می توانید منجر به درشت تر دیده شدن چشم بشود. همچنین برخی از بانوان فقط تمایل به انجام بن مژه پلک بالا دارند و بن مژه پلک پایین برایشان زیبایی ندارد. به همین دلیل انتخاب انواع آن بستگی به نظر زیباجو دارد. به طور مثال تکنیکی مانند رژ لب دائم که برای زیبایی لب کاربرد دارد با روش های گوناگونی اعم از شیدینگ و ساکورالیپس و رژ کامل انجام می شود. اما به این صورت نیست و تنها یک خط باریک است که با توجه به سلیقه مشتری برای پلک بالا و پلک پایین کاربرد دارد.

اموزش بن مژه پلک پایین

اموزش بن مژه پلک پایین و پلک بالا در سال های اخیر با استقبال بسیاری روبرو شده است. این تکنیک در دسته تکنیک های آرایش های دائم قرار دارد. به همین دلیل درآمد ماهانه و سالیانه بسیار خوبی داشته و بانوان به همین دلیل تمایل به یادگیری انواع تکنیک های آرایش دائم از جمله آموزش اسکالپ سر و آموزش میکروبلیدینگ و… دارند. آکادمی مریم حمزه ای یکی از بهترین مراکز آموزشی در تهران می باشد. در این آکادمی تمامی تکنیک های تاتو بن مژه پایین و بالا به هنرجو آموزش داده می شود. همچنین یکی از مزایای قابل توجه این آکادمی پشتیبانی نامحدود می باشد. مستر های آکادمی مریم حمزه ای، هنرجو را تا رسیدن به درآمد میلیونی پشتیبانی می کنند. در نتیجه زمانی که با مشکلی روبرو شدید یا سوالی داشتید. در هر زمانی می توانید با مسترهای آکادمی مریم حمزه ای ارتباط برقرار کنید.

تاتو بن مژه دنباله دار

تاتو بن مژه دنباله دار یکی از متدهای تاتو بن مژه می باشد. برخی از زیباجویان تمایل به انجام خط چشم ندارند و بیش از اندازه نچرال بودن را هم پسند نمی کنند. در چنین شرایطی انجام بن مژه دنباله دار مخصوصا اگر با ساکورالیپس لب همراه باشد نتیجه ی بسیار عالی ای خواهد داشت. در این تکنیک انتخاب بن مژه بیشتر از پلک پیشروی می کند تا چشم ها زیباتر شوند. تاتو بن مژه یک خط باریک بر پلک می باشد که تا انتهای پلک ادامه دارد. اما مدل دنباله دار کمی بیشتر از انتهای پلک کشیده می شود. این امر به کشیده تر دیده شدن چشم هم کمک میکند. برای مشاهده نمونه کارها و عکس بن مژه پایین، تاتو خط چشم، شیدینگ لب و سایر نمونه کارهای آرایش دائم می توانید به قسمت مربوطه در سایت مراجعه نمایید. مشاهده نمونه کار می توانند در انتخاب تکنیک زیبایی و آرایشی کمکتان کند.

سوالات متداول بن موژه

در ادامه سعی داشته ایم تا رایج ترین سوالات متداول بن موژه را پاسخ دهیم. سوالات بسیاری در زمینه انجام بن مژه پایین چشم یا قیمت بن مژه ۱۴۰۱ شنیده می شود که به طور معمول در بسیاری از بانوان این سوالات مشترک می باشد. به همین منظور برای راحتی بانوان عزیزی که قصد انجام تاتو دارند، در یک مقاله به صورت مفید و مختصر سوالات متداول را پاسخ داده ایم.

دقت داشته باشید که سوالاتی که در ادامه آن ها را بررسی کرده ایم از میان رایج ترین سوالات بون مژه تتو انتخاب شده اند. اگر سوال دیگری در ارتباط با ابنکه بن مژه چیه ذهنتان را درگیر کرده است. می توانید با مشاوران حرفه ای مراکز تخصصی آرایش های دائم و نیمه دائم مریم حمزه ای تماس بگیرید یا نمونه های را در سایت تماشا کنید.

ماندگاری بن مژه چقدر است؟

بن مژه از محبوب ترین تکنیکهای آرایش های دائم و نیمه دائم می باشد که بن مژه برای زیبایی چشم ها کاربرد دارد. بن موژه در واقع یک خط بسیار باریک پشت پلک می باشد که منجر به درشت تر دیده شدن چشم می باشد. به دلیل تزریق رنگ به زیر پوست در این روش، ماندگاری بین یک الی سه سال را شاهد خواهید بود.

چگونه بن موژه مناسب با فرم چشم خود انتخاب کنیم؟

بن مژه در واقع یک خط بسیار باریک پشت پلک بالا می باشد. هرچند که برای پلک پایین هم قابل اجرا می باشد. اما تتو بن موژه برای پلک بالا رواج بیشتری دارد. باعث درشت تر دیده شدن چشم می شود و به دلیل نازک بودن بن مژه بالا برای تمامی چشم ها مناسب است.

آیا بن مژه درد داره؟

بن مژه تاتو با استفاده از سوزن های بسیار باریکی انجام می شود و احساسی که حین تتو دارید، یک احساس خارش پشت پلک است. درد تاتو بسیار ناچیز است. درد این تکنیک به هیچ عنوان زیاد نیست و قابل تحمل می باشد. به همین دلیل نیازی نیست نگرانی بابت درد داشته باشید.

تفاوت خط چشم و بن مژه چیست؟

میزان پهنای خط چشم و فرم دم خط چشم بستگی به فرم چشم و سلیقه مشتری دارد. اما تنها یک خط بسیار باریک بر پشت پلک است و هیچ دم قابل مشاهده ای ندارد. نتیجه نهایی بن مژه طبیعی تر و نچرال تر از خط چشم است.

3.8/5 - (5 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *