اخبار و مقالات

آموزش آرایش دائم صورت

آموزش آرایش دائم

آموزش آرایش دائم صورت یکی از تکنیک های زیبایی و آرایشی بسیار پرطرفدار می باشد. در حال حاضر بسیاری از افراد اعم از بانوان و آقایان نسبت به برطرف کردن نواقص چهره اقدام می کنند. برخی از تکنیک های درمانی و زیبایی که برای رفع نواقص انجام می شوند به صورت تهاجمی می باشند. اما علاوه بر تکنیک های تهاجمی، تکنیک های غیر تهاجمی نیز برای افزایش زیبایی چهره وجود دارد. رایج ترین تکنیک های غیرتهاجمی انجام تکنیک های آرایش دائم می باشد. تکنیک هایی چون کانتور لب، تاتو ابرو، تاتو چشم، ساکورالیپس و غیره از رایج ترین تکنیک های آرایش دائم هستند. به همین دلیل بسیاری از افراد به دنبال آموزش تتو لب و آموزش انواع تکنیک های زیبایی دائم  هستند. هزینه دوره آموزش آرایش دائم صورت یکی از دعدعه های هنرجویان می باشد.

با توجه به افزایش متقاضیان این تکنیک ها، با گذراندن آموزش حرفه ای می توانید درآمد قابل توجهی را در ماه کسب کنید. یکی از نکات بسیار مهم در این حیطه، انتخاب آکادمی تخصصی و باسابقه می باشد. اگر تکنیک های آرایش دائم را به صورت حرفه ای فراگیرید، می توانید پله های موفقیت را هرچه سریع تر طی کنید. در غیر اینصورت باید هزینه های بسیاری بابت آموزش و یادگیری مجدد پرداخت کنید. در نتیجه انتخاب آکادمی تخصصی آموزش آرایش دائم بسیار حائز اهمیت است.

تخفیف ویژه
تخفیف ویژه
تخفیف ویژه آکادمی

از ۲۰ تا ۲۴ دی ماه

با 35.000.000 ریال تخفیف و همچنین امکان منحصر به فرد شرکت در ورکشاپ ویژه‌ی

15 تا 30 آبان

برای دریافت تخفیف ویژه آموزش، فرم زیر را تکمیل نمایید.

 

هزینه مدرک فنی حرفه ای آرایش دائم

یکی از دغدغه های هنرجویان تکنیک های آرایشی دائم، هزینه مدرک فنی حرفه ای آرایش دائم و دریافت مدرک معتبر می باشد. دریافت مدرک نشان دهنده گذراندن یک دوره تخصصی و آموزش مطالب مورد نیاز می باشد. به همین دلیل هنگام انتخاب آکادمی به این نکته توجه داشته باشید. اگر شما نیز تمایل به آموزش ساکورالیپس و آموزش آرایش دائم صورت و سایر تکنیک های آرایش دائم و زیبایی دارید، می توانید به آکادمی مریم حمزه ای مراجعه نمایید. آکادمی تخصصی مریم حمزه ای با وجود بهترین مدرس آرایش دائم به یکی از بهترین مراکز آموزشی آرایش دائم تبدیل شده است. در آکادمی مریم حمزه ای تمامی دوره های آرایشی زیبایی اعم از آموزش خط چشم، آموزش تاتو ابرو، آموزش اسکالپ سر، آموزش شیدینگ لب و غیره بر اساس جدیدترین متدهای روز دنیا انجام می شود. همچنین هزینه دوره آموزش آرایش دائم در این آکادمی نسبت به دانشی که در اختیار هنرجویان قرار می گیرد بسیار مناسب می باشد. این آکادمی دارای مزایای بسیاری می باشد. اما مزایایی چون اهدای سرتیفیکیت پایان دوره و پشتیبانی نامحدود هنرجویان از مهم ترین مزیت های آکادمی مریم حمزه ای است.

خانم مریم حمزه ای به فکر پیشرفت و کسب موفقیت هنرجویان آکادمی خود هستند. به همین دلیل بهترین خدمات و پشتیبانی را برای آن ها در نظر میگیرند. این آکادمی بیش از 15 هزار هنرجوی فعال و موفق در داخل و خارج ایران دارد که تمامی آن ها به طور تخصصی در حوزه تکنیک های آرایش دائم و نیمه دائم فعالیت می کنند.

مدرک فنی حرفه ای آرایش دائم

هزینه دوره آموزش آرایش دائم

یکی از رایج ترین سوالات هنرجویان، هزینه دوره آموزش آرایش دائم و هزینه ورکشاپ آموزشی می باشد. هنگام پرس و جو درباره قیمت باید به این نکته توجه داشته باشید که حیطه آموزش این تکنیک های زیبایی، نرخ ثابتی ندارد. به همین دلیل مراکز آموزشی با توجه به فاکتورها و خدماتی که ارائه می دهند، هزینه نهایی آموزش کانتور لب و آموزش آرایش دائم صورت را تعیین می کنند. در نتیجه برای بررسی دلیل تفاوت قیمت، باید خدمات و سرفصل های آموزشی را با یکدیگر مقایسه نمایید. هزینه دوره آموزش آرایش دائم و سایر تکنیک های زیبایی و آرایشی با توجه به فاکتورهای متعددی تعیین می شود. فاکتورهایی چون موفقیت جغرافیایی آکادمی، میزان مهارت مدرس، نوع رنگ، سرفصل ها، طول دوره، تجهیزات و نوع تکنیک از مهمترین عوامل تعیین هزینه نهایی هستند.

برای کسب اطلاعات درباره هزینه دوره های آموزش آرایش دائم صورت آکادمی مریم حمزه ای و هزینه مدرک فنی حرفه ای آرایش دائم می توانید به سایت رسمی آکادمی مراجعه نمایید. با مراجعه به سایت آکادمی مریم حمزه ای علاوه بر مطلع شدن از هزینه دوره ها، می توانید از سایر اطلاعات نیز مطلع شوید. در سایت آکادمی، تمامی دوره های آموزشی با ذکر قیمت، سرفصل ها، نام مدرس، تعداد جلسات و اقدامات لازم پیش از دوره، مطرح شده است.

 

3.7/5 - (3 امتیاز)
مریم حمزه ای

درباره مریم حمزه ای

خانم مریم حمزه ای گرند مستر افتخـاری آکـادمی AS برزیـل، مـدرس بیش از ۳۰۰ هـنرجو در ایـالت سـالوادور و همچنین داور مسـابقات بین المللی میکروبلیـدینگ در اروپـا و ترکیـه هسـتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *