اخبار و مقالات

آموزش آرایش دائم صورت

آموزش آرایش دائم

آموزش آرایش دائم صورت یکی از تکنیک های زیبایی و آرایشی بسیار پرطرفدار می باشد. در حال حاضر بسیاری از افراد اعم از بانوان و آقایان نسبت به برطرف کردن نواقص چهره اقدام می کنند. برخی از تکنیک های درمانی و زیبایی که برای رفع نواقص انجام می شوند به صورت تهاجمی می باشند. اما علاوه بر تکنیک های تهاجمی، تکنیک های غیر تهاجمی نیز برای افزایش زیبایی چهره وجود دارد. رایج ترین تکنیک های غیرتهاجمی انجام تکنیک های آرایش دائم می باشد. تکنیک هایی چون کانتور لب، تاتو ابرو، تاتو چشم، ساکورالیپس و غیره از رایج ترین تکنیک های آرایش دائم هستند. به همین دلیل بسیاری از افراد به دنبال آموزش تتو لب و آموزش انواع تکنیک های زیبایی دائم  هستند. هزینه دوره آموزش آرایش دائم صورت یکی از دعدعه های هنرجویان می باشد.

با توجه به افزایش متقاضیان این تکنیک ها، با گذراندن آموزش حرفه ای می توانید درآمد قابل توجهی را در ماه کسب کنید. یکی از نکات بسیار مهم در این حیطه، انتخاب آکادمی تخصصی و باسابقه می باشد. اگر تکنیک های آرایش دائم را به صورت حرفه ای فراگیرید، می توانید پله های موفقیت را هرچه سریع تر طی کنید. در غیر اینصورت باید هزینه های بسیاری بابت آموزش و یادگیری مجدد پرداخت کنید. در نتیجه انتخاب آکادمی تخصصی آموزش آرایش دائم بسیار حائز اهمیت است.

تخفیف ویژه
تخفیف ویژه
جشنواره شگفت انگیز

«آینده‌ات رو بساز »

با مریم حمزه‌ای

از ۲۹ تا ۱ خرداد ماه

ثبت‌نام ورکشاپ ویژه میکروبلیدینگ

با تخفیف ویژه: تنها 29.000.000 تومان

فقط برای ۵۰ نفر اول

تاریخ شروع: 29 اردیبهشت

تاریخ پایان: 1 خرداد

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

برای دریافت تخفیف ویژه آموزش، فرم زیر را تکمیل نمایید.

 

هزینه مدرک فنی حرفه ای آرایش دائم

یکی از دغدغه های هنرجویان تکنیک های آرایشی دائم، هزینه مدرک فنی حرفه ای آرایش دائم و دریافت مدرک معتبر می باشد. دریافت مدرک نشان دهنده گذراندن یک دوره تخصصی و آموزش مطالب مورد نیاز می باشد. به همین دلیل هنگام انتخاب آکادمی به این نکته توجه داشته باشید. اگر شما نیز تمایل به آموزش ساکورالیپس و آموزش آرایش دائم صورت و سایر تکنیک های آرایش دائم و زیبایی دارید، می توانید به آکادمی مریم حمزه ای مراجعه نمایید. آکادمی تخصصی مریم حمزه ای با وجود بهترین مدرس آرایش دائم به یکی از بهترین مراکز آموزشی آرایش دائم تبدیل شده است.

در آکادمی مریم حمزه ای تمامی دوره های آرایشی زیبایی اعم از آموزش خط چشم، آموزش تاتو ابرو، آموزش اسکالپ سر، آموزش شیدینگ لب و غیره بر اساس جدیدترین متدهای روز دنیا انجام می شود. همچنین هزینه دوره آموزش آرایش دائم در این آکادمی نسبت به دانشی که در اختیار هنرجویان قرار می گیرد بسیار مناسب می باشد. این آکادمی دارای مزایای بسیاری می باشد. اما مزایایی چون اهدای سرتیفیکیت پایان دوره و پشتیبانی نامحدود هنرجویان از مهم ترین مزیت های آکادمی مریم حمزه ای است.

خانم مریم حمزه ای به فکر پیشرفت و کسب موفقیت هنرجویان آکادمی خود هستند. به همین دلیل بهترین خدمات و پشتیبانی را برای آن ها در نظر میگیرند. این آکادمی بیش از 15 هزار هنرجوی فعال و موفق در داخل و خارج ایران دارد که تمامی آن ها به طور تخصصی در حوزه تکنیک های آرایش دائم و نیمه دائم فعالیت می کنند.

مدرک فنی حرفه ای آرایش دائم

هزینه دوره آموزش آرایش دائم

یکی از رایج ترین سوالات هنرجویان، هزینه دوره آموزش آرایش دائم و هزینه ورکشاپ آموزشی می باشد. هنگام پرس و جو درباره قیمت باید به این نکته توجه داشته باشید که حیطه آموزش این تکنیک های زیبایی، نرخ ثابتی ندارد. به همین دلیل مراکز آموزشی با توجه به فاکتورها و خدماتی که ارائه می دهند، هزینه نهایی آموزش کانتور لب و آموزش آرایش دائم صورت را تعیین می کنند. در نتیجه برای بررسی دلیل تفاوت قیمت، باید خدمات و سرفصل های آموزشی را با یکدیگر مقایسه نمایید. هزینه دوره آموزش آرایش دائم و سایر تکنیک های زیبایی و آرایشی با توجه به فاکتورهای متعددی تعیین می شود. فاکتورهایی چون موفقیت جغرافیایی آکادمی، میزان مهارت مدرس، نوع رنگ، سرفصل ها، طول دوره، تجهیزات و نوع تکنیک از مهمترین عوامل تعیین هزینه نهایی هستند.

برای کسب اطلاعات درباره هزینه دوره های آموزش آرایش دائم صورت آکادمی مریم حمزه ای و هزینه مدرک فنی حرفه ای آرایش دائم می توانید به سایت رسمی آکادمی مراجعه نمایید. با مراجعه به سایت آکادمی مریم حمزه ای علاوه بر مطلع شدن از هزینه دوره ها، می توانید از سایر اطلاعات نیز مطلع شوید. در سایت آکادمی، تمامی دوره های آموزشی با ذکر قیمت، سرفصل ها، نام مدرس، تعداد جلسات و اقدامات لازم پیش از دوره، مطرح شده است.

آموزش انواع آرایش دائم

آموزش انواع آرایش دائم صورت در آکادمی تخصصی مریم حمزه ای توسط به روز ترین سرفصل ها در تمام جهان برگزار می شود. یکی از مهم ترین دلایل گذراندن آموزش آرایش دائم در آکادمی مریم حمزه ای، تسلط به تکنیک های روز دنیا است. در آکادمی مریم حمزه ای انواع تکنیک های آرایش دائم با مزایای فوق العاده آموزش داده می شود. به طور معمول دوره جامع آموزش آرایش دائم صورت طیف گسترده ای از موضوعات را پوشش می دهد. این دوره شامل ماژول هایی در مورد تجزیه و تحلیل صورت، انتخاب رنگ، بهداشت و استریل سازی، مشاوره با مشتری و دستورالعمل های مراقبت های بعد از انجام تکنیک باشد. علاوه بر موارد ذکر شده ممکن است متدهای مختلف کاربردی برای ابرو، خط چشم و لب‌ ها را بیاموزید.

آموزش آرایش دائمی شامل چه مواردی است؟

بسیاری از زیباجویان سوال می کنند که آموزش آرایش دائمی شامل چه مواردی است؟ و با گذراندن این دوره چه مهارت هایی به دست می آورند. آموزش آرایش دائم یک مفهوم کلی می باشد و برای گذراندن این دوره باید آیتم مورد نظرتان را انتخاب نمایید. دوره آموزش آرایش دائم صورت اعم از تاتو ابرو و ساکورا لیپس و تتو خط چشم و اسکالپ سر و سایر روش ها بر اساس جدیدترین سرفصل ها ارائه می شود. تجربه عملی یکی از اجزای مهم آموزش آرایش دائمی است. با راهنمایی مربیان مجرب، این امکان را خواهید داشت که تکنیک های مختلف را روی مدل های زنده تمرین کنید.

البته امکان اجرا و تمرین بر روی پوست مصنوعی نیز وجود دارد. نحوه تمرین بستگی به انتخاب زیباجویان دارد. در آکادمی مریم حمزه ای از پشتیبانی نامحدود بهره مند هستند و در هر زمانی با سوالی مواجه شوید، می توانید با مسترها ارتباط برقرار کنید. تمرین عملی به شما این امکان می دهد که مهارت های خود را توسعه دهید، اعتماد به نفس به دست آورید و مهارت خود را برای ارائه نتایج زیبا به مشتریان آینده خود تقویت کنید.

تکنیک هایی که در کلاس آموزش آرایش دائم آموزش میبینید؟

تکنیک هایی که در کلاس آموزش آرایش دائم آموزش میبینید؟ و سرفصل هایی که به شما یاد داده می شود بر اساس سلیقه و انتخاب شما متغیر است. با شرکت در دوره های برگزار شده آکادمی مریم حمزه ای لازم نیست پیش نیاز مدرک آرایش دائم داشته باشید. زیرا تمامی دوره های آموزشی در این آکادمی به صورت صفر تا صد برگزار می شوند. همچنین پیش از حضور در کلاس های حضوری و بعد از ثبت نام، فایلی جهت آشنایی بیشتر با متد مدنظرتان در اختیارتان قرار میگیرد. در این اکادمی انواع دوره های آموزشی اعم از اسکالپ سر با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت برگزار می شوند.

تئوری رنگ و شناخت رنگ ها نقش حیاتی در آرایش دائمی دارد. به همین دلیل یکی از مهم ترین آیتم هایی که در طول آموزش آرایش دائم صورت یاد خواهید گرفت چگونه انتخاب کردن رنگدانه ها و ترکیب رنگ ها برای به دست آوردن رنگ دلخواه مشتری می باشد. درک تئوری رنگ به شما کمک می کند تا نتایج طبیعی و زیبایی ایجاد کنید که مناسب رنگ پوست و ویژگی های صورت مشتری باشد.

 

4.2/5 - (5 امتیاز)
author-avatar

درباره مریم حمزه ای

خانم مریم حمزه ای گرند مستر افتخـاری آکـادمی AS برزیـل، مـدرس بیش از ۳۰۰ هـنرجو در ایـالت سـالوادور و همچنین داور مسـابقات بین المللی میکروبلیـدینگ در اروپـا و ترکیـه هسـتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *