اخبار و مقالات

تتو خط چشم ظریف با ماندگاری و دوام بالا با بهترین مواد

تاتو خط چشم

تتو خط چشم روشی است برای افرادی که می خواهند در هر شرایطی آرایش چشمان خود را حفظ کنند. مانند رفتن به حمام، استخر یا تعرق. در این روش از آرایش کردن های طولانی و مداوم راحت می شوید. لازم نیست هر روز صبح که از خواب بلند میشوید، زمانی را صرف آرایش چشمانتان بکنید. تتو چشم انواع مختلفی چون خط چشم عربی، دنباله دار، رنگی، گربه ای، دخترانه، بن مژه و غیره دارد. شما می توانید با مشورت تتوکار و متخصصین مرکز تخصصی مریم حمزه ای و براساس نوع چشم و سلیقه خود و قیمت تاتو خط چشم دست به انتخاب طرح تتوی خط چشم و کاشت خط چشم تاتو در بهترین مرکز تخصصی زیبایی دائمی تهران و یا شعب آن در شهرهای کرج، شیراز و مشهد بزنید.

ماندگاری تاتوی خط چشم 

تتو خط چشم روشی برای زیباتر کردن چشم ها است که با دائمی کردن خط چشم تاتو بر روی چشم ها انجام می شود. از آن جایی که چشم ها عضو بسیار حساسی هستند و کوچکترین اشتباهی منجر به آسیب جبران ناپذیری در آن ها خواهد شد پس حتما به فردی با تجربه و متخصص مراجعه کنید. میزان ماندگاری تاتوی خط چشم به عواملی همچون نوع پوست مراجع، رنگ تاتو و میزان توجه و رعایت نکات بعد از انجام تاتو و استفاده از بهترین مواد تاتو خط چشم بستگی دارد. برای اطمینان از ماندگاری تاتو خط چشم خوب از کسانی که تجربه تاتو خط چشم دارند سوال کنید و رضایت از کار مراکز مختلف را بسنجید. همچنین می توانید برای راهنمایی و کسب اطلاع از هزینه تاتو خط چشم با متخصصین و مشاورین مرکز تخصصی زیبایی دائمی مریم حمزه ای تماس بگیرید. 

قیمت تاتو خط چشم دائمی در تهران

تمامی بانوان علاقه به انجام کارهای آرایشی دارند ولی در این بین تفاوت سلیقه وجود دارد. برخی از بانوان طرفداران آرایش های غلیظ یا خط چشم های پهن هستند ولی برخی از بانوان ترجیح میدهند که خط چشم نازکی داشته باشند. انجام تاتوی خط چشم خوب در بین بانوان جایگاه خوبی پیدا کرده است. به دلیل سختی خط چشم کشیدن، بسیاری به انجام تتو خط چشم دائمی روی می آورند. در اصل تتو خط چشم مدل های گوناگونی دارد که مشتری می تواند فرم دلخواه خود را انتخاب کند و سپس قیمت تاتو خط چشم ۱۴۰۱ و قیمت خط چشم دائمی را جویا شود.

قیمت تتو خط چشم تعرفه ثابتی ندارد و با توجه به امکانات سالن، مارک جوهر تاتو و مهارت تاتوکار تعیین میشود به همین دلیل است که تمامی مراکز زیبایی نرخ متفاوتی برای قیمت تاتوی خط چشم دارند و برای مطلع شدن از هزینه خط چشم دائمی باید به سالن زیبایی مدنظرتان مراجعه کنید. اگر مراجعه حضوری برایتان مقدور نیست یا ترجیح میدهند از طریق شماره تماس یا صفحات مجازی از قیمت مطلع شوید میتوانید به سایت یا صفحات مجازی سالن زیبایی و درمانی مدنظرتان مراجعه کنید.قیمت تاتو خط چشم

تتوی خط چشم 

کشیدن خط چشم دائمی تاتو یا کاشت خط چشم کار تقریبا دشواری است و بسیاری از بانوان، برای کشیدن خط چشم متقارن هر دو چشم زمان زیادی می گذارند. با انجام تتوی خط چشم و کاشت خط چشم یکبار برای همیشه از کشیدن خط چشم خلاص می شوید. خط چشم متقارن دائمی دارید که باعث زیباتر شدن چشم ها میشود. همچنین برای افزایش زیبایی چشم ها میتوانید از خدمات لیفت و لمینت مژه هم استفاده کنید. با تجربه تاتو خط چشم جذابیت چشم و ابرو را دوبرابر کنید. خط چشم جزو آرایش های روزانه ای میباشد که برای زیباتر شدن استفاده می کنیم و انجام تتو خط چشم ماندگاری دائمی دارد و دیگر لازم نیست روزانه با مصرف مقدار زیادی از لوازم و ابزار آرایشی برای کشیدن خطوط متقارن چشمانتان تلاش کنید و وقت صرف کنید.

تتو خط چشم تقریبا برای تمامی بانوان قابل اجرا است و مطابق با مدل چشم انجام میشود. در مورد فرم نهایی خط چشم تاتو و قیمت تتو خط چشم بهتر است با مستر انجام دهنده مشورت کنید. متخصصین با استفاده از تجربه ای که طی سالها انجام تاتو چشم به دست آورده، کمکتان کند و در نهایت فرمی را انتخاب کنید که مناسب چشم هایتان باشد.

مزایای تتوی خط چشم دائم چیست؟

کشیدن خط چشم تاتو زیبایی چشم ها را دوبرابر میکند ولی برخی از بانوان مهارت کشیدن خط چشم را ندارند. اکثرا نمیتواند خط چشم متقارنی برای هر دو چشم بکشند، به همین دلیل تمایل به داشتن خط چشم دائمی دارند و از تکنیک تتو خط چشم استفاده می کند. ماندگاری تاتو خط چشم خوب برای افرادی که چشمان درشت، چشمان گود رفته، چشمان ریز، چشمانی با قرنیه بزرگ، چشمانی با فاصله زیاد یا چشمانی نزدیک به هم و چشمان گرد دارند، مناسب میباشد. ولی نمیتوان یک فرم خط چشم را برای همه مدل های چشم اجرا کرد. برای انتخاب فرم مناسب بهتر است مدل چشم هایتان هم در نظر بگیرید و با مستر باتجربه ای مشورت کنید.

همچنین خدماتی همچون بن مژه و تخلیه کمدون باعث میشوند تا مشکلات پوستی رفع شوند. از جمله این مشکلات می توان به منافذ باز، چین و چروک، کدر بودن پوست، آکنه ها و جوش ها اشاره کرد.مزایای تتوی خط چشم دائم چیست

کیفیت انجام این خدمات

در ارتباط با تاتو چشم سوالات گوناگونی از جمله تغییر رنگ یا میزان ماندگاری تاتو وجود دارد. در پاسخ باید بگوییم زیبایی فرم خط چشم، تغییر نکردن رنگ خط چشم و ماندگاری آن تماما بستگی به مهارت تاتوکار و موادی دارد که استفاده میکند و میزان هزینه تاتو خط چشم که پرداخت میکنید دارد. یک تتو چشم عالی بستگی به موارد زیادی دارد. از جمله این موارد می توان به عمق تاتو، مارک جوهر تاتو، مهارت تاتو کار، نوع پوست و عوامل محیطی اشاره کرد. همانطور که میدانید قلم ها و جوهر های متفاوتی برای انجام تاتو ابرو یا تتو خط چشم وجود دارد.

همینطور باید از ابزارهای مناسبی استفاده شود تا فرد مجبور به انجام پاک کردن تاتو ابرو یا تاتوی خط چشم نشود. تمامی موارد ذکر شده بستگی به انتخاب سالن زیبایی دارد. سالن زیبایی مریم حمزه ای با استفاده از مسترهای حرفه ای تمامی خدماتی آرایش دائم از جمله تاتو ابرو، تتو خط چشم، لیفت و لمینت مژه و غیره را با استفاده از باکیفیت ترین مواد و به روزترین تکنیک های دنیا و بهترین قیمت تاتو خط چشم خوب به مشتریان عزیز ارائه میدهد.

روش انجام تاتوی خط چشم خوب

تتو خط چشم به منظور داشتن خط چشم دائمی انجام می شود. زیرا خط چشم باعث جذابیت و افزایش گیرایی چشم ها میشود. برای بانوانی که کشیدن خط چشم برایشان دشوار است و مهارت کافی در کشیدن آن ندارند بهترین روش تاتو خط چشم میباشد. با این کار برای همیشه خط چشم هایی با فرم یکسان داشته و در هر شرایطی چشم های جذابی داشته باشند. تاتوی خط چشم با استفاده از دستگاه مخصوصی انجام می شود که رنگ تاتو را به پشت پلک تزریق میکند، قبل از شروع تتو میتوانید در مورد فرم خط چشم مورد علاقه تان با مستر مشورت کنید زیرا برای زیبایی بیشتر، فرم خط چشم باید با حالت چشم تناسب داشته باشد. بهترین روش تست کردن انواع مدل های آن با مدل چشم و نظر مشاورین و متخصصین آن است. 

آموزش تتو خط چشم

آموزش تتو خط چشم یکی از پرطرفدارترین دوره های آموزشی در بین علاقمندان به یادگیری تکنیک های آرایشی دائم می باشد. تکنیک های آرایشی دائم جزو پردرآمدترین رشته های زیبایی و آرایشی محسوب می شوند. زیرا هزینه خط چشم دائمی بر اساس فاکتورهای متفاوتی انجام می شود و این حیطه دارای درآمد خوبی می باشد. به همین دلیل آموزشی آموزش تاتو خط چشم، آموزش تاتو ابرو و آموزش تاتو لب در سال های اخیر بسیار رونق یافته اند. زمانی که صحبت از آموزش در میان باشد انتخاب آکادمی بسیار حائز اهمیت می باشد. زیرا آکادمی باید تمامی نکات مورد نیاز را به هنرجویان آموزش دهد تا هنرجویان به طور حرفه ای کار خود را شروع کنند. با شرکت در دوره های آموزش تتو خط چشم آکادمی مریم حمزه ای می توانید کاملا حرفه ای فعالیت خود را شروع کنید.

عوارض انجام این تکنیک

عوارض تاتو خط چشم بسیار نادر می باشد. زیرا این تکنیک بسیار بی خطر است و منجر به افزایش زیبایی چهره می شود. تکنیک تاتو خط چشم جزو محبوب ترین تکنیک های آرایش دائم می باشد. اما زمانی از عوارض این تکنیک در امان خواهید بود که یک مرکز تخصصی را انتخاب نمایید. بی کیفیت بودن رنگ تتو، عدم کنترل فشار دست و عدم مهارت مستر از بارزترین دلایل بروز عوارض هستند. با انتخاب یک مرکز تخصصی می توانید از عوارض تکنیک های آرایشی دائم اعم از شیدینگ لب و تتو خط چشم و سایر متدها در امان بمانید. همچنین می توانید چهره ای متفاوت و زیبا داشته باشید. زیرا تکنیک های آرایش دائم دارای نتیجه نهایی بسیار نچرال و زیبایی هستند.

آیا تاتو خط چشم باعث افتادگی پلک میشود؟

آیا تاتو خط چشم باعث افتادگی پلک میشود؟ شنیدن چنین سوالی از سوی متقاضیان بسیار طبیعی است. زیرا بسیاری از زیباجویان اطلاعات دقیقی درباره تاتو چشم ندارد و ابهاماتی برایشان وجود دارد. افتادگی پلک هیچ ارتباطی با تاتو خط چشم ندارد. اما مدل خط چشم تاتو جدید می تواند حالت چشم را تحت تاثیر قرار دهد. فرم خط چشم می تواند منجر به درشت تر دیده شدن چشم یا کوچکتر دیده شدن چشم شود. با انتخاب یک فرم مناسب می توانید زیبایی چشم هایتان را افزایش دهید. زمانی که صحبت از زیبایی در میان باشد رعایت استانداردهای زیبایی و حفظ هارمونی اجزای چهره بسیار مهم است. مرکز تخصصی مریم حمزه ای از معروف ترین مراکز تخصصی آرایش های دائم می باشد. تمامی خدمات آرایشی و زیبایی در مرکز تخصصی مریم حمزه ای با بهترین کیفیت انجام می شوند.

مدل تاتو خط چشم جدید

مدل تاتو خط چشم جدید بستگی به سلیقه زیباجو دارد. تاتو خط چشم به منظور افزایش جذابیت چشم ها انجام می شود. به همین دلیل مدل تاتو خط چشم خوب باید بر اساس مدل چشم تان باشد. اگر بر اساس ترند بودن مدل بخواهید تصمیم گیری کنید خط چشم ظریف تاتو طرفداران بیشتری دارد زیرا کمتر توجه جلب میکند و نچرال تر است. اما مهمترین نکته در انتخاب فرم چشم و صورت شماست.

به همین دلیل برای انتخاب مدل خط چشم با توجه به حالت چشمتان می توانید با مسترهای مرکز تخصصی مریم حمزه ای مشورت کنید. همچنین قیمت تاتو خط چشم ۱۴۰۱ بر اساس فاکتورهایی چون نوع رنگ، تجهیزات سالن و موقعیت مرکز تخصصی تعیین می شود. به همین دلیل برای دریافت اطلاعات مورد نیازتان بهتر است برای دریافت مشاوره حضوری به نزدیک ترین شعبه مرکز تخصصی مریم حمزه ای مراجعه نمایید. دریافت مشاوره می تواند مزایای بسیاری را برایتان به همراه داشته باشد.

مراقبت بعد از تاتو خط چشم

مراقبت بعد از تاتو خط چشم دائمی ارتباط مستقیمی با نتیجه نهایی دارد. اگر خواستار یک نتیجه نهایی ایده آل و زیبا هستید و یا نگرانی بابت عوارض تاتو خط چشم دارید باید نهایت دقت را در رعایت نکات مراقبتی داشته باشید. نکات مراقبتی پس از اتمام تاتو خط چشم به طور کامل ذکر می شوند تا زیباجو از همان روز رعایت نکات مراقبتی را آغاز کند. دقت داشته باشید که با رعایت نکات مراقبتی می توانید میزان ماندگاری نتیجه نهایی را هم افزایش دهید. مرکز تخصصی مریم حمزه ای به دلیل آسایش و راحتی مشتریان خدماتی چون مشاوره رایگان حضوری و آنلاین را فراهم کرده است تا زیباجویان بتوانند هم در انتخاب مدل تتو متناسب با فرم چشم صورتشان تصمیم گیری کنند و هم در مورد نکات مراقبتی و اصول بهداشتی و سوالات دیگر از کمک مشاوران و متخصصان استفاده کنند.

  • بعد از انجام تتو 24 تا 48 ساعت از برخورد آب با ناحیه تتو جلوگیری کنید.
  • در روزهای ابتدایی از قرار گرفتن در معرض آفتاب و نور مستقیم خورشید اجتناب کنید.
  • اگر برای چشم و اطراف چشم از پماد و لوسیون خاصی استفاده می کنید مدتی از این کار اجتناب کنید که احتمال آلودگی را کاهش دهید.
  • در صورتی که علائم عفونت مثل درد، قرمزی، متورم شدن یا سوزش حس کردید حتما به پزشک مراجعه کنید.

تاتو خط چشم بدون درد

تاتو خط چشم بدون درد جزو خواسته های تمام بانوان می باشد. زیرا بسیاری از بانوان به دلیل ترس از احساس درد نسبت به انجام خدمات آرایشی دائم اقدامی نمی کنند. اولین سوالی که از سوی زیباجویان مطرح می شود مرتبط با درد می باشد. تمامی تکنیک های آرایشی دائم اعم از تاتو خط چشم با استفاده از بی حسی موضعی انجام می شود. در نتیجه در طی انجام تکنیک ها آرایش دائم هیچگونه دردی را احساس نخواهید کرد. زیرا ناحیه مورد نظر با استفاده از بی حسی موضعی بی حس شدن است و هیچ عکس العملی در مقابل درد ندارد. در نتیجه اگر شما هم جزو افرادی هستید که به دلیل ترس از درد از انجام تکنیک های آرایش دائم خودداری می کنید. بهتر است بدانید که تمامی تکنیک ها با استفاده از بی حسی موضعی انجام می شوند.

تتو بهتر است یا بن مژه

سوالات بسیاری درباره تاتو ابرو شنیده می شود که یکی از رایج ترین آن ها درباره تاتو خط چشم قشنگتره یا بن مژه می باشد. این سوال بستگی به نظر شخصی زیباجو دارد. زیرا هر فردی تعریف خاصی از زیبایی را ارائه می دهد و بر اساس آن می تواند تکنیک خط چشم و شیدینگ سایه چشم یا سایر تکنیک های آرایشی را انتخاب نماید. در واقع تعریفی که درباره زیبایی شنیده می شود متفاوت است. بانوان می توانند بر اساس سلیقه خود تکنیک و فرم مورد نظرشان را انتخاب نمایند. انتخاب مدل تاتو خط چشم جدید بستگی به زیباجو دارد. معمولا خط چشم دارای دم تا انتهای ابرو می باشد اما بن مژه تا امتداد مژه ادامه دارد. با مشاهده نمونه کارهای مشابه می توانید راحت تر تصمیم بگیرید و در نهایت تکنیکی که باب میلتان می باشد را انتخاب نمایید.

بهترین رنگ تاتو خط چشم

بهترین رنگ تاتو خط چشم مشکی می باشد. البته این حرف بر اساس نظرسنجی است که در بین زیباجویان انجام شده و بر اساس نظرات زیباجویان می باشد. تتو خط چشم مشکی به دلیل همخوانی و هارمونی با تمام رنگ چشم ها رایج ترین رنگ است. در چنین شرایطی رنگ مشکی مناسب ترین رنگ است. علاوه بر رنگ تاتو نکته ای که اهمیت دارد دقت در انتخاب بهترین رنگ تاتو خط چشم است. برخی از برندها پس از مدتی ممکن است به سمت سبز یا آبی شدن برود و کمرنگ شود.

چنین برندهایی موجب دردسر و زحمت تمدید مجدد یا پاک کردن تتو میشود و نیاز به دقت بیشتری در انتخاب برند هست. برندهای رنگ گیاهی و ارگانیک گرچه برای پوست آسیب کمتری دارد و سالم تر محسوب میشود اما نسبت به سایر رنگ ها سریع تر کمرنگ می شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت تاتوی خط چشم و هاشور ابرو یا سایر اطلاعات درباره تکنیک های آرایشی دائم می توانید با مشاوران مجرب مرکز تخصصی مریم حمزه ای تماس بگیرید.

مدل های مختلف بر اساس فرم چشم

برای انتخاب مدل خط چشم تاتو به فاکتورهایی همچون فرم چشم، مدل پلک و میزان کشیدگی پشت چشم توجه داشت تا بهترین مدل تاتو خط چشم جدید و متناسب ترین آن را تاتو کنید. میزان کشیدگی، دنباله داشتن یا نداشتن، ضخیم بودن یا باریکی تتو و همچنین طول آن که چه میزان از پلک را درگیر کند همگی وابستگی دارد به اندازه چشم، چشم های درشت عمدتا خط باریک برایشان مناسب است تا به نظر کمی کوچک تر برسند. برعکس چشم های کوچک که خط چشم باریک برایشان مناسب است تا درشت تر نشان داده شود. برای کسانی که چشم های بسته دارند بلند بودن خط چشم کمک کننده است تا بازتر از آنچه هست به نظر برسند. در هر صورت قبل تثبیت کردن مدل خط چشم جدید خود بهتر از مدل های مختلف را با ابزار آرایشی روی صورت خود امتحان کنید و با تتو کار خود مشورت کنید. 

سوالات متداول تاتوی خط چشم

تاتوی خط چشم بعد از تاتو ابرو، دومین تکنیک پرطرفدار زیبایی می باشد که بانوان تمایل شدیدی به انجام آن دارند. با تاتوی خط چشم خوب دیگر نیازی به خط چشم های معمولی نخواهید داشت. همچنین برای همیشه چشمانی زیبا و جذاب خواهید داشت. غیر ممکن است فردی درباره ماندگاری تاتوی خط چشم نشنیده باشد و با این تکنیک آشنا نشده باشد. حتی اگر برای یک بار هم که شده، قطعا نام تاتوی خط چشم را شنیده اید یا افرادی که تجربه تاتو خط چشم دارند میشناسید. مقالات زیادی در این زمینه منتشر شده اند اما باز هم سوالاتی درباره تتو خط چشم وجود دارد. در ادامه رایج ترین سوالات مرتبط با ماندگاری تاتوی خط چشم که از سوی متقاضیان پرسیده می شوند را پاسخ داده ایم تا ابهامی درباره این تکنیک فوق العاده وجود نداشته باشد.

ماندگاری تتوی خط چشم چقدر است؟

برای عمده بانوان این سوال مطرح است که تاتو خط چشم چقدر ماندگاری دارد؟ تاتو خط چشم توسط دستگاه های مخصوص و با استفاده از رنگ های مختص به تتو چشم انجام می شود. رنگ های تتو دارای فرمولاسیون خاصی هستند و زمانی که به زیر پوست تزریق شوند تا چندین سال کاشت خط چشم تاتو ماندگاری دارد. در نتیجه تاتوی خط چشم جزو متدهای آرایش دائم و نیمه دائم است و تا سالیان سال ماندگاری دارد.

آیا تتوی خط چشم درد دارد؟

در این روش، فرم خط چشمی که مشتری تایید کرده است توسط دستگاه های مخصوص بر پشت پلک بالا تتو می شود. به دلیل اینکه چشم ها نواحی حساسی هستند، تاتو چشم خوب با استفاده از سوزن های باریک انجام می شود. در نتیجه حین تتوی خط چشم، درد بسیار اندک است.

آیا تاتوی خط چشم خطرناک است؟

اگر تاتوی خط چشم در یک مرکز تخصصی زیبایی و درمانی و توسط مستری ماهر انجام شود، به هیچ عنوان خطرناک نخواهد بود. در ماندگاری تاتو خط چشم میزان فشار دست و عمق تزریق رنگ بسیار مهم است. اگر یک مرکز تخصصی باسابقه را برای تتو چشم انتخاب کنید، از بروز هرگونه عوارض در امان خواهید بود.

هزینه تاتوی خط چشم چقدر است؟

بحث هزینه خط چشم دائمی در تمامی مباحث به فاکتورهای متنوعی بستگی دارد. هیچ یک از خدمات زیبایی و درمانی دارای نرخ معین و ثابتی نیستند. زیرا نوع برند رنگ، نوع دستگاه و دستمزد مستر در مراکز تخصصی متغیر است. اگر درباره هزینه خدمات دیگر مانند ساکورالیپس و غیره هم اطلاعات می خواهید می توانید در سایت حمزه ای در این باره بخوانید.به همین دلیل برای مطلع شدن از هزینه تاتو خط چشم خوب و لیست قیمت تتو خط چشم باید با مرکز تخصصی مدنظرتان ارتباط برقرار کنید.

5/5 - (2 امتیاز)

1 دیدگاه در “تتو خط چشم ظریف با ماندگاری و دوام بالا با بهترین مواد

  1. الناز مرندی گفت:

    سلام وعرض ادب خدمت شما بانو مریم خانوم خدمتتون عرض کنم بنده خیلی وقت هست دنبال یگ تاتو کار خوب و مطمئن بودم که خدا رو شکر در وب سایت کلیبهای شما را دیدم ومیخواهم خط چشم و لب که تاتو رژ را میخوام انجام بدهم بنده در کرج اندیشه سکونت دارم شپما شعبه در کرج هم دارید بنده مزاحمتون بشم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *