اخبار و مقالات

تتو خط چشم ظریف با ماندگاری و دوام بالا با بهترین مواد

تاتو خط چشم

تتو خط چشم ظریف با ماندگاری و دوام بالا با بهترین مواد حالت چهره شما را تغییر می دهد. روشی است برای افرادی که می خواهند در هر شرایطی آرایش چشمان خود را حفظ کنند. مانند مواقع رفتن به حمام، استخر یا تعریق. در این روش از آرایش کردن های طولانی و مداوم راحت می شوید. لازم نیست هر روز صبح که از خواب بیدار می شوید، زمانی را صرف آرایش چشمانتان کنید. مدل خط چشم دائمی انواع مختلفی چون خط چشم عربی، دنباله دار، رنگی، گربه ای، دخترانه بن مژه و غیره دارد.

شما می توانید با مشورت تتوکار و متخصصین مرکز تخصصی مریم حمزه ای و براساس نوع چشم و سلیقه خود دست به انتخاب طرح تتو خط چشم دایمی و کاشت خط چشم تاتو خود بزنید. اینکه آیا تاتو خط چشم درد دارد؟ را در ادامه این مقاله به طور کامل توضیح می دهیم. این خدمت زیبایی در بهترین مرکز تخصصی زیبایی دائمی تهران و یا شعب آن در شهرهای کرج، شیراز و مشهد توسط متخصصین ماهر انجام می شود. برای اطلاع از قیمت خط چشم دائمی بهتر است ابتدا یک جلسه مشاوره داشته باشید. بهترین رنگ مشکی برای تاتو خط چشم را از روی نمونه کارها و کاتالوگ ها می توانید انتخاب کنید.

عوامل موثر در ماندگاری تاتوی خط چشم

از عوامل موثر در ماندگاری تاتوی خط چشم باید به کیفیت مواد اولیه آن اشاره کنیم. تتو خط چشم روشی برای زیباتر کردن چشم ها است که با دائمی کردن خط چشم تاتو بر روی چشم ها انجام می شود. از آن جایی که چشم ها عضو بسیار حساسی هستند و کوچکترین اشتباهی منجر به آسیب جبران ناپذیری در آن ها خواهد شد پس حتما به فردی با تجربه و متخصص مراجعه کنید. میزان ماندگاری تاتوی خط چشم نازک مانند سایر روش های آرایش دائم به عواملی همچون نوع پوست مراجع، رنگ تاتو و میزان توجه و رعایت نکات بعد از انجام تاتو و استفاده از بهترین مواد تتو خط چشم بستگی دارد.

برای اطمینان از ماندگاری تتو خط چشم خوب از کسانی که تجربه تتو خط چشم دارند سوال کنید و رضایت از کار مراکز مختلف را بسنجید. همچنین می توانید برای راهنمایی و کسب اطلاع از هزینه تتو خط چشم با متخصصین و مشاورین مرکز تخصصی زیبایی دائمی مریم حمزه ای تماس بگیرید. مدل های مختلف خط چشم داعمی بر اساس فرم چشم های شما توسط پیگمنتر یا تاتوکار پیشنهاد می شوند.

قیمت تاتو خط چشم دائمی در تهران

قیمت تاتو خط چشم دائمی در تهران با توجه به مرکزی که در آن کار خود را انجام می دهید، متفاوت است. تمامی بانوان علاقه به انجام کارهای آرایشی دارند ولی در این بین تفاوت سلیقه وجود دارد. برخی از بانوان طرفداران آرایش های غلیظ یا خط چشم های پهن هستند ولی برخی از بانوان ترجیح میدهند که به جای آن میکروبلیدینگ ابرو انجام دهند یا خط چشم نازکی داشته باشند. انجام تاتوی خط چشم خوب در بین بانوان جایگاه خوبی پیدا کرده است. افراد نیازی نیز به آموزش تتو خط چشم روی آورده اند. به دلیل سختی خط چشم کشیدن، بسیاری به انجام تتو خط چشم دایمی روی می آورند.

در اصل تتو خط چشم مدل های گوناگونی دارد که مشتری می تواند فرم دلخواه خود را انتخاب کند. سپس باید قیمت تاتو خط چشم ۱۴۰۲ و انواع قیمت خط چشم دائمی را جویا شود. قیمت تتو خط چشم تعرفه ثابتی ندارد و با توجه به امکانات سالن، مارک جوهر تاتو و مهارت تاتوکار تعیین می شود. به همین دلیل است که تمامی مراکز زیبایی نرخ متفاوتی برای قیمت تاتو خط چشم بدون درد خود دارند. برای مطلع شدن از هزینه انواع خط چشم دائمی و تتوی قاب و سایه ابرو باید به سالن زیبایی مدنظرتان مراجعه کنید. اگر مراجعه حضوری برایتان مقدور نیست یا ترجیح می دهید از طریق شماره تماس یا صفحات مجازی از قیمت مطلع شوید، این امکان نیز وجود دارد. خط چشم دائم برای چشم درشت باید ظریف باشد. نمونه کارهای این مدل را می توانید بر روی سایت مشاهده کنید.
قیمت تاتو خط چشم

تتوی خط چشم در مرکز زیبایی مریم حمزه ای

تتوی خط چشم در مرکز زیبایی مریم حمزه ای یکی از محبوب ترین خدمات زیبایی است. بسیاری از بانوان برای کشیدن خط چشم متقارن برای هر دو چشم زمان زیادی می گذارند. با انجام تتو خط چشم و کاشت خط چشم یکبار برای همیشه از کشیدن خط چشم خلاص می شوید. خط چشم متقارن دائمی دارید که باعث زیباتر شدن چشم ها می شود. همچنین برای افزایش زیبایی چشم ها میتوانید از خدمات لیفت و لمینت مژه هم استفاده کنید. با انجام تتو خط چشم برای چشم ریز جذابیت چشم و ابروی خود را دو برابر کنید. آیا تاتو خط چشم باعث افتادگی پلک میشود؟ این ادعا تا کنون به اثبات نرسیده و نمی توانیم بگوییم افتادگی پلک برخی افراد به دلیل تاتوی خط چشم نازک یا ضخیم آن هاست.

خط چشم جزو آرایش های روزانه ای می باشد که برای زیباتر شدن استفاده می کنیم. انجام تتو خط چشم ماندگاری دائمی دارد و دیگر لازم نیست روزانه با مصرف مقدار زیادی از لوازم و ابزار آرایشی برای کشیدن خطوط متقارن تلاش کنید. تتو خط چشم تقریبا برای تمامی بانوان قابل اجرا است و مطابق با مدل چشم انجام می شود. مثلا در بین انواع این تکنیک مدل خط چشم تاتو برای صورت گرد و یا کشیده انجام می شود. در مورد فرم نهایی خط چشم تاتو و بهترین رنگ تاتو خط چشم بهتر است با مستر انجام دهنده مشورت کنید. متخصصین با استفاده از تجربه ای که طی سالها انجام تاتو چشم به دست آورده، کمکتان می کنند تا در نهایت فرم مناسب چشم هایتان را انتخاب کنید.

مزایای تتوی خط چشم دائم چیست؟

مزایای تتوی خط چشم دائم چیست؟ در پاسخ به این سوال باید گفت کشیدن خط چشم تاتو زیبایی چشم ها را دوبرابر میکند ولی برخی از بانوان مهارت کشیدن خط چشم را ندارند. اکثرا نمیتواند خط چشم متقارنی برای هر دو چشم بکشند، به همین دلیل تمایل به داشتن خط چشم دائمی دارند و از تکنیک تتو خط چشم دایمی استفاده می کند. ماندگاری تاتو خط چشم خوب برای افرادی که چشمان درشت،گود رفته، ریز، چشمانی با قرنیه بزرگ، چشمانی با فاصله زیاد یا نزدیک به هم و گرد دارند، مناسب می باشد. ولی نمیتوان یک فرم خط چشم را برای همه مدل های چشم اجرا کرد. برای انتخاب فرم مناسب بهتر است مدل ابرو هایتان هم در نظر بگیرید و با مستر باتجربه ای مشورت کنید.

تتو خط چشم ظریف با ماندگاری و دوام بالا با بهترین مواد تا سال ها شما را از آرایش کردن مدام رها می سازد. همچنین خدماتی همچون بن مژه و تخلیه کمدون باعث می شوند تا مشکلات پوستی رفع شوند. نظرات در مورد تاتو خط چشم و تجربیات آنها می تواند خیال شما را درباره موضوع راحت کند. از جمله این مشکلات می توان به منافذ باز، چین و چروک، کدر بودن پوست، آکنه ها و جوش ها اشاره کرد. مراقبت بعد از تاتو خط چشم نقش مهمی در نتیجه نهایی و فرم چشم های شما دارد.
مزایای تتوی خط چشم دائم چیست

کیفیت انجام این خدمات

کیفیت انجام این خدمات را می توانید از مشتریان پیشین مرکز زیبایی پرس و جو کنید. در ارتباط با تاتو چشم سوالات گوناگونی از جمله تغییر رنگ یا میزان ماندگاری تاتو وجود دارد. در پاسخ باید بگوییم زیبایی فرم خط چشم، تغییر نکردن رنگ خط چشم و ماندگاری آن تماما بستگی به مهارت تاتوکار و موادی دارد که استفاده می کند و میزان هزینه تتو خط چشم دارد. قیمت خط چشم دائمی نیز بر اساس مهارت پیگمنتر تعیین می شود.  یک تتو چشم عالی بستگی به موارد زیادی دارد. از جمله این موارد می توان به عمق تاتو، مارک جوهر تاتو، مهارت تاتو کار، نوع پوست و عوامل محیطی اشاره کرد. همانطور که میدانید قلم ها و جوهر های متفاوتی برای انجام تاتو ابرو یا تتو خط چشم وجود دارد.

همینطور باید از ابزارهای مناسبی استفاده شود تا فرد مجبور به انجام پاک کردن تاتو ابرو یا تاتوی خط چشم نشود. مدل تاتو خط چشم جدید باید با حالت چشمان شما نیز هماهنگی داشته باشد. تمامی موارد ذکر شده بستگی به انتخاب سالن زیبایی دارد. سالن زیبایی مریم حمزه ای با استفاده از مسترهای حرفه ای تمامی خدماتی آرایش دائم از جمله تاتو ابرو، تتو خط چشم، لیفت و لمینت مژه و غیره را با استفاده از باکیفیت ترین مواد و به روزترین تکنیک های دنیا به مشتریان عزیز ارائه می دهد. عوامل موثر در ماندگاری تاتوی خط چشم تنها محدود به کیفیت ماده اولیه نیست بلکه میزان مراقبت شما بعد از تتو نیز اهمیت دارد.

مدل خط چشم دائمی

مدل خط چشم دائمی خود را می توانید در بین کاتالوگ های موجود انتخاب کنید. زیرا خط چشم باعث جذابیت و افزایش گیرایی چشم ها میشود. برای بانوانی که کشیدن خط چشم و آرایش کردن برایشان دشوار است و مهارت کافی در آن ندارند، بهترین روش تاتو خط چشم برای چشم ریز و یا انواع آرایش دائم مثل هاشور ابرو و فیبروز میباشد. مزایای تتوی خط چشم دائم چیست؟ با این کار برای همیشه خط چشم هایی با فرم یکسان داشته و در هر شرایطی چشم های جذابی دارید.

تاتوی خط چشم با استفاده از دستگاه مخصوصی انجام می شود که رنگ تاتو را به پشت پلک تزریق می کند، قبل از شروع تتو می توانید در مورد فرم خط چشم مورد علاقه تان و همینطور قیمت تاتو خط چشم ۱۴۰۲ با مستر مشورت کنید. برای زیبایی بیشتر، مدل تاتو خط چشم جدید باید با حالت چشم تناسب داشته باشد. بهترین روش تست کردن مدل خط چشم دائم برای چشم درشت و پرسیدن نظر مشاورین و متخصصین است. خواندن نظرات در مورد تاتو خط چشم هم می تواند راهگشا باشد.

روش انجام تاتوی خط چشم خوب

روش انجام تاتوی خط چشم خوب یکی از عولمل بسیار مهم است. تتو خط چشم به منظور داشتن خط چشم دائمی انجام می شود. زیرا خط چشم باعث جذابیت و افزایش گیرایی چشم ها میشود. برای بانوانی که کشیدن خط چشم و آرایش کردن برایشان دشوار است و مهارت کافی در آن ندارند بهترین روش تاتو خط چشم و یا انواع آرایش دائم مثل هاشور ابرو و فیبروز میباشد. با این کار برای همیشه خط چشم هایی با فرم یکسان داشته و در هر شرایطی چشم های جذابی داشته باشند. تاتوی خط چشم با استفاده از دستگاه مخصوصی انجام می شود که رنگ تاتو را به پشت پلک تزریق میکند، قبل از شروع تتو میتوانید در مورد فرم خط چشم مورد علاقه تان با مستر مشورت کنید زیرا برای زیبایی بیشتر، فرم خط چشم باید با حالت چشم تناسب داشته باشد. بهترین روش تست کردن انواع مدل های آن با مدل چشم و نظر مشاورین و متخصصین آن است. 

آموزش تتو خط چشم

آموزش تتو خط چشم یکی از پرطرفدارترین دوره های آموزشی در بین علاقمندان به یادگیری تکنیک های آرایشی دائم می باشد. تکنیک های آرایشی دائم جزو پردرآمدترین رشته های زیبایی و آرایشی محسوب می شوند. زیرا هزینه خط چشم دائمی بر اساس فاکتورهای متفاوتی انجام می شود و این حیطه دارای درآمد خوبی می باشد. به همین دلیل آموزش تاتو خط چشم، آموزش تاتو ابرو و آموزش فیبروز ابرو در سال های اخیر بسیار رونق یافته اند. زمانی که صحبت از آموزش در میان باشد انتخاب آکادمی بسیار حائز اهمیت است.

زیرا آکادمی باید تمامی نکات مورد نیاز را به هنرجویان آموزش دهد تا هنرجویان به طور حرفه ای بتوانند تتو خط چشم ظریف با ماندگاری و دوام بالا با بهترین مواد را ارائه دهند. مدل های مختلف خط چشم داعمی بر اساس فرم چشم به این هنرجویان آموزش داده می شوند. قیمت تاتو خط چشم ۱۴۰۲ بر اساس به روز ترین تکنیک های روز دنیا ممکن است تغییر کند. با شرکت در دوره های آموزش تتو خط چشم آکادمی مریم حمزه ای می توانید کاملا حرفه ای فعالیت خود را شروع کنید. تتوی خط چشم در مرکز زیبایی مریم حمزه ای از سطح کیفیت جهانی برخوردار است.

عوارض انجام این تکنیک

عوارض انجام این تکنیک بسیار محدود است. زیرا این تکنیک بسیار بی خطر است و منجر به افزایش زیبایی چهره می شود. تکنیک تاتو خط چشم دایمی جزو محبوب ترین تکنیک های آرایش دائم می باشد. اما زمانی از عوارض این تکنیک در امان خواهید بود که یک مرکز تخصصی را انتخاب نمایید. بی کیفیت بودن رنگ تتو، عدم کنترل فشار دست و عدم مهارت مستر از بارزترین دلایل بروز عوارض هستند. در انتخاب مدل خط چشم دائمی دستتان کاملا باز است. اما مدل انتخابی باید بر روی صورت شما بنشیند.

انتخاب یک مرکز تخصصی می توانید از عوارض تکنیک های آرایشی دائم اعم از شیدینگ لب و تتو خط چشم و سایر متدها در امان بمانید. همچنین می توانید چهره ای متفاوت و زیبا داشته باشید. زیرا تکنیک های آرایش دائم دارای نتیجه نهایی بسیار نچرال و زیبایی هستند. مزایای تتوی خط چشم دائم چیست؟ اولین و مهم ترین مزیت آن صرفه جویی در زمان است. مزیت دیگر آن این است که با یک قیمت خط چشم دائمی مناسب، چهره تان همیشه یک آرایش ملایم دارد.

آیا تاتو خط چشم باعث افتادگی پلک میشود؟

آیا تاتو خط چشم باعث افتادگی پلک میشود؟ شنیدن چنین سوالی از سوی متقاضیان بسیار طبیعی است. زیرا بسیاری از زیباجویان اطلاعات دقیقی درباره تاتو چشم ندارد و ابهاماتی برایشان وجود دارد. افتادگی پلک هیچ ارتباطی با تتو خط چشم ندارد. اما مدل خط چشم تاتو جدید می تواند حالت چشم را تحت تاثیر قرار دهد. فرم خط چشم می تواند منجر به درشت تر دیده شدن چشم یا کوچکتر دیده شدن چشم شود. با انتخاب یک فرم مناسب می توانید زیبایی چشم هایتان را افزایش دهید.

تتو خط چشم بدون درد است و پیش از شروع کار از مواد بی حس کننده برایتان استفاده می شود. زمانی که صحبت از زیبایی در میان باشد رعایت استانداردهای زیبایی و حفظ هارمونی اجزای چهره بسیار مهم است. مرکز تخصصی مریم حمزه ای از معروف ترین مراکز تخصصی آرایش دائم در حوزه تتو خط چشم ظریف با ماندگاری و دوام بالا می باشد. تمامی خدمات آرایشی و زیبایی در مرکز تخصصی مریم حمزه ای با بهترین کیفیت انجام می شوند.

مدل تاتو خط چشم جدید

مدل تاتو خط چشم جدید بستگی به سلیقه زیباجو دارد. تتو خط چشم به منظور افزایش جذابیت چشم ها انجام می شود. به همین دلیل مدل تتو خط چشم خوب باید بر اساس مدل چشم تان باشد. اگر بر اساس ترند بودن مدل بخواهید تصمیم گیری کنید خط چشم ظریف تاتو طرفداران بیشتری دارد زیرا کمتر توجه جلب میکند و نچرال تر است.البته لیفت ابرو نیز میتواند شما را در کسب نتایج بهتر کمک کند اما مهمترین نکته در انتخاب فرم چشم و صورت شماست. به همین دلیل برای انتخاب مدل خط چشم با توجه به حالت چشمتان می توانید با مسترهای مرکز تخصصی مریم حمزه ای مشورت کنید.

همچنین قیمت خط چشم دائمی بر اساس فاکتورهایی چون نوع رنگ، تجهیزات سالن و موقعیت مرکز تخصصی تعیین می شود. به همین دلیل برای دریافت اطلاعات مورد نیازتان بهتر است به نزدیک ترین شعبه مرکز تخصصی مریم حمزه ای مراجعه نمایید. دریافت مشاوره می تواند مزایای بسیاری را برایتان به همراه داشته باشد. یکی از مهم ترین عوامل موثر در ماندگاری تاتوی خط چشم مراقبت های بعد از انجام این تکنیک است. در پاسخ به سوال آیا تاتو خط چشم درد دارد؟باید بگوییم که محل تتو را بی حس می کنند و شما متوجه درد زیاد نخواهید شد.

مراقبت بعد از تاتو خط چشم

مراقبت بعد از تاتو خط چشم دائمی ارتباط مستقیمی با نتیجه نهایی دارد. اگر خواستار یک نتیجه نهایی ایده آل و زیبا هستید و یا نگرانی بابت عوارض تتو خط چشم دایمی دارید باید نهایت دقت را در رعایت نکات مراقبتی داشته باشید. نکات مراقبتی پس از اتمام تتوی خط چشم در مرکز زیبایی مریم حمزه ای به طور کامل ذکر می شوند تا زیباجو از همان روز رعایت نکات مراقبتی را آغاز کند. دقت داشته باشید که با رعایت نکات مراقبتی می توانید میزان ماندگاری نتیجه نهایی را هم افزایش دهید. مرکز تخصصی مریم حمزه ای به دلیل آسایش و راحتی مشتریان خدماتی چون مشاوره رایگان حضوری و آنلاین را فراهم کرده است. این مرکز زیبایی به آموزش تتو خط چشم نیز می پردازد.

از این طریق زیباجویان می توانند هم در انتخاب مدل تتو متناسب با فرم چشم صورتشان تصمیم گیری کنند و هم در مورد نکات مراقبتی و اصول بهداشتی پرس و جو کنند. بعد از انجام تتو 24 تا 48 ساعت از برخورد آب با ناحیه تتو جلوگیری کنید. در روزهای ابتدایی از قرار گرفتن در معرض آفتاب و نور مستقیم خورشید اجتناب کنید. اگر برای چشم و اطراف چشم از پماد و لوسیون خاصی استفاده می کنید مدتی از این کار اجتناب کنید که احتمال آلودگی را کاهش دهید. در صورتی که علائم عفونت مثل درد، قرمزی، متورم شدن یا سوزش حس کردید حتما به پزشک مراجعه کنید.

تاتو خط چشم بدون درد

تاتو خط چشم بدون درد جزو خواسته های تمام بانوان می باشد. زیرا بسیاری از بانوان به دلیل ترس از احساس درد نسبت به انجام خدمات آرایشی دائم اقدامی نمی کنند. اولین سوالی که از سوی زیباجویان مطرح می شود مرتبط با درد می باشد. علاوه بر آن دغدغه انتخاب رنگ هم وجود دارد. بهترین رنگ مشکی برای تاتو خط چشم از بین رنگ های گوناگون قابل انتخاب هستند. تمامی تکنیک های آرایشی دائم اعم از تتو خط چشم با استفاده از بی حسی موضعی انجام می شود.

در نتیجه در طی انجام تکنیک ها آرایش دائم هیچگونه دردی را احساس نخواهید کرد. زیرا ناحیه مورد نظر با استفاده از بی حسی موضعی بی حس شده است و هیچ عکس العملی در مقابل درد ندارد. در نتیجه اگر شما هم جزء افرادی هستید که به دلیل ترس از درد از انجام تکنیک های آرایش دائم خودداری می کنید. بهتر است بدانید که تمامی تکنیک ها با استفاده از بی حسی موضعی انجام می شوند. قیمت تاتو خط چشم دائمی در تهران کاملا به مهارت و تجربه کاری تتوکار و عوامل دیگر بستگی دارد.

تتو خط چشم دائمی بهتر است یا بن مژه

تتو خط چشم دائمی بهتر است یا بن مژه یکی از رایج ترین سوال ها در رابطه با آرایش دائمی چشم است. این سوال بستگی به نظر شخصی زیباجو دارد. زیرا هر فردی تعریف خاصی از زیبایی را ارائه می دهد و بر اساس آن می تواند تکنیک خط چشم و شیدینگ سایه چشم یا سایر تکنیک های آرایشی را انتخاب نماید. در واقع تعریفی که درباره زیبایی شنیده می شود متفاوت است. بانوان می توانند بر اساس سلیقه خود تکنیک و فرم مورد نظرشان را انتخاب نمایند. انتخاب مدل تاتو خط چشم جدید بستگی به زیباجو دارد. معمولا خط چشم دارای دم تا انتهای ابرو می باشد اما بن مژه تا امتداد مژه ادامه دارد. با مشاهده نمونه کارهای مشابه می توانید راحت تر تصمیم بگیرید و در نهایت تکنیکی که باب میلتان می باشد را انتخاب نمایید.

با ما همراه باشید
خانواده میلیونی مریم حمزه ای در اینستاگرام
اینستاگرام مریم حمزه ای

بهترین رنگ تاتو خط چشم

بهترین رنگ تاتو خط چشم مشکی می باشد. البته این حرف بر اساس نظرسنجی است که در بین زیباجویان انجام شده و بر اساس نظرات زیباجویان می باشد. تتو خط چشم مشکی به دلیل همخوانی و هارمونی با تمام رنگ چشم ها رایج ترین رنگ است. در چنین شرایطی رنگ مشکی مناسب ترین رنگ است. علاوه بر رنگ تاتو نکته ای که اهمیت دارد دقت در انتخاب بهترین رنگ تاتو خط چشم دایمی است. برخی از برندها پس از مدتی ممکن است به سمت سبز یا آبی شدن برود و کمرنگ شود. چنین برندهایی موجب دردسر و زحمت تمدید مجدد یا پاک کردن تتو میشود.

بنابراین نیاز به دقت بیشتری در انتخاب برند هست. برندهای رنگ گیاهی و ارگانیک گرچه برای پوست آسیب کمتری دارد و سالم تر محسوب میشود اما نسبت به سایر رنگ ها سریع تر کمرنگ می شوند. آیا تاتو خط چشم باعث افتادگی پلک میشود؟ همچین مشکلی برای پلک ها پیش نمی آید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت خط چشم دائمی و هاشور ابرو یا سایر اطلاعات درباره تکنیک های آرایشی دائم می توانید با مشاوران مجرب مرکز تخصصی مریم حمزه ای تماس بگیرید.

مدل های مختلف خط چشم داعمی بر اساس فرم چشم

مدل های مختلف خط چشم داعمی بر اساس فرم چشم زیباجو و سلیقه او انتخاب می شوند. برای انتخاب مدل خط چشم تاتو برای صورت گرد به فاکتورهایی همچون فرم چشم، مدل پلک و میزان کشیدگی پشت چشم توجه داشت تا بهترین مدل تاتو خط چشم جدید و متناسب ترین آن را تاتو کنید. میزان کشیدگی، دنباله داشتن یا نداشتن، ضخیم بودن یا باریکی تتو و همچنین طول آن که چه میزان از پلک را درگیر کند همگی وابستگی دارد به اندازه چشم، چشم های درشت عمدتا خط باریک برایشان مناسب است تا به نظر کمی کوچک تر برسند.

برعکس چشم های کوچک که خط چشم باریک برایشان مناسب است تا درشت تر نشان داده شود. حتما مراقبت بعد از تاتو خط چشم را جدی بگیرید تا بهترین نتیجه از کار حاصل شود. تتوی خط چشم در مرکز زیبایی مریم حمزه ای با رعایت تمام نکات تکنیکی و بهداشتی انجام می شود. برای کسانی که چشم های بسته دارند بلند بودن تتو خط چشم کمک کننده است تا باز تر از آنچه هست به نظر برسند. در هر صورت قبل تثبیت کردن مدل خط چشم جدید خود بهتر است مدل های مختلف را با ابزار آرایشی روی صورت خود امتحان کنید.

مراقبت های لازم بعد از انجام تتو خط چشم

مراقبت های لازم بعد از انجام تتو خط چشم به تثبیت رنگ و ماندگاری نتیجه نهایی کمک بسزایی می کند. هزینه و قیمت تاتو خط چشم دائمی با توجه به ماندگاری که دارد مناسب بوده و برای تمام افراد قابل اجرا است. این تکنیک در کنار تکنیک های دیگری چون فیبروز ابرو منجر به افزایش جذابیت چشم و ابرو می شود. 24 الی 72 ساعت اول، قرمزی و تورم چشم طبیعی بوده و می توانید از آیس ژل استفاده کنید. طی 14 روز دلمه یا پوسته های کوچک مشاهده خواهید کرد. به هیچ عنوان آن ها را دستکاری نکنید و بگذارید که پوست روند طبیعی ترمیم را طی کند. همچنین آرایش کردن و رفتن به استخر و سونا و جکوزی در 14 روز اول ممنوع می باشد. تا یک ماه نیز از لیزر درمانی، محصولات ضد آکنه، کرم های روشن کننده، لایه بردارها و مواردی از این قبیل استفاده نکنید. برای افزایش ماندگاری طولانی تتو از ضدآفتاب استفاده کنید و سعی کنید در معرض مستقیم نور خورشید قرار نگیرید. اگر نکات مراقبتی را به خوبی رعایت کنید، نتیجه نهایی بسیار زیبایی خواهید داشت.

مراحل انجام تتو خط چشم دائمی

مراحل انجام تتو خط چشم دائمی بسیار ساده بوده و با استفاده از بی حسی موضعی انجام می شود. برخلاف باور بسیاری از افراد، این تکنیک به سادگی انجام می شود و هیچ خونریزی یا دردی ندارد. هرچند تورم و قرمزی طی انجام تتو طبیعی بوده و بخشی از روند انجام آن می باشد. تمام تکنیک های زیبایی که با استفاده از تتو انجام می شوند مانند تتو ابرو و اسکالپ سر و غیره بدون خونریزی هستند. زیرا این دسته از تکنیک ها جزو روش های غیرتهاجمی بوده و نیازی به برش و بخیه ندارند. در واقع غیر تهاجمی بودن تکنیک های زیبایی تتو در کنار ماندگاری طولانی مدت از مهم ترین دلایل محبوبیت آرایش دائم صورت می باشد. آرایش دائم صورت شامل تکنیک های مختلفی از جمله تتو بن مژه وخط چشم است.

سبک های مختلف تتو خط چشم

با توجه به متنوع بودن سبک های مختلف تتو خط چشم به راحتی می توانید مدل و فرم نهایی را انتخاب نمایید. انتخاب تاتو یا تتوی خط چشم نازک و به طور کلی ضخامت خظ چشم بستگی به حالت چشم و سلیقه زیباجو دارد. در این زمینه و انتخاب سبک، می توانید با تتو آرتیست مشورت نمایید. تکنیک هایی چون خط چشم و هاشور سر و تاتو ابرو و غیره به دلیل افزایش زیبایی صورت ابداع شده اند. این دسته از تکنیک های زیبایی با توجه به متفاوت بودن چهره افراد دارای سبک های مختلفی هستند. تاتو خط چشم کلاسیک تا پایین پلک ادامه دارد و انتخاب مناسبی برای افرادی است که هر روز خط چشم میزنند. سبک بالدار نیز مناسب افراد است که خط چشمی دنباله دار و زیبا می خواهند. زیرا تاتو خط چشم بالدار یا دنبال دار تا بیرون چشم امتداد دارد و منجر به کشیده تر شدن چشم می شود. لازم به ذکر است که امتداد دنباله تاتو خط چشم بستگی به سلیقه زیباجو دارد. تاتو بن مژه نیز سبک دیگری از خط چشم است که تنها در خط مژه انجام می شود تا چشم درشت تر دیده شود. تاتو بن مژه طبیعی ترین و ظریف ترین سبک خط چشم است.

سوالات متداول تاتوی خط چشم

تاتوی خط چشم بعد از تاتو ابرو، دومین تکنیک پرطرفدار زیبایی می باشد که بانوان تمایل شدیدی به انجام آن دارند. با تاتوی خط چشم خوب دیگر نیازی به خط چشم های معمولی نخواهید داشت. همچنین برای همیشه چشمانی زیبا و جذاب خواهید داشت. غیر ممکن است فردی درباره ماندگاری تاتوی خط چشم نشنیده باشد و با این تکنیک آشنا نشده باشد. حتی اگر برای یک بار هم که شده، قطعا نام تاتوی خط چشم را شنیده اید یا افرادی که تجربه تاتو خط چشم دارند میشناسید. مقالات زیادی در این زمینه منتشر شده اند اما باز هم سوالاتی درباره تتو خط چشم وجود دارد. در ادامه رایج ترین سوالات مرتبط با ماندگاری تاتوی خط چشم که از سوی متقاضیان پرسیده می شوند را پاسخ داده ایم تا ابهامی درباره این تکنیک فوق العاده وجود نداشته باشد.

ماندگاری تتوی خط چشم چقدر است؟

برای عمده بانوان این سوال مطرح است که ماندگاری تتوی خط چشم چقدر است؟ تاتو خط چشم توسط دستگاه های مخصوص و با استفاده از رنگ های مختص به تتو چشم انجام می شود. رنگ های تتو دارای فرمولاسیون خاصی هستند و زمانی که به زیر پوست تزریق شوند تا چندین سال کاشت خط چشم تاتو ماندگاری دارد. در نتیجه تاتوی خط چشم جزو متدهای آرایش دائم و نیمه دائم است و تا سالیان سال ماندگاری دارد.

آیا تاتو خط چشم درد دارد؟

آیا تاتو خط چشم درد دارد؟ سوالات بسیاری درباره تاتو ابرو شنیده می شود که یکی از رایج ترین آن ها درباره تتو خط چشم قشنگ تره یا بن مژه می باشد. این سوال بستگی به نظر شخصی زیباجو دارد. زیرا هر فردی تعریف خاصی از زیبایی را ارائه می دهد و بر اساس آن می تواند تکنیک خط چشم و شیدینگ سایه چشم یا سایر تکنیک های آرایشی را انتخاب نماید. در واقع تعریفی که درباره زیبایی شنیده می شود متفاوت است. بانوان می توانند بر اساس سلیقه خود فرم و بهترین رنگ تاتو خط چشم مورد نظرشان را انتخاب نمایند.

انتخاب مدل تاتو خط چشم جدید بستگی به زیباجو دارد. معمولا خط چشم دارای دم تا انتهای ابرو می باشد اما بن مژه تا امتداد مژه ادامه دارد. با مشاهده نمونه کارهای مشابه می توانید راحت تر تصمیم بگیرید و در نهایت تکنیکی که باب میلتان می باشد را انتخاب نمایید. در مورد قیمت تاتو خط چشم دائمی در تهران هم باید تحقیق کنید. اما هرگز کیفیت این کار حساس را فدای قیمت آن نکنید.

آیا تاتوی خط چشم خطرناک است؟

اگر تاتوی خط چشم در یک مرکز تخصصی زیبایی و درمانی و توسط مستری ماهر انجام شود، به هیچ عنوان خطرناک نخواهد بود. در ماندگاری تاتو خط چشم میزان فشار دست و عمق تزریق رنگ بسیار مهم است. اگر یک مرکز تخصصی باسابقه را برای تتو چشم انتخاب کنید، از بروز هرگونه عوارض در امان خواهید بود.

هزینه تاتوی خط چشم چقدر است؟

بحث هزینه خط چشم دائمی در تمامی مباحث به فاکتورهای متنوعی بستگی دارد. هیچ یک از خدمات زیبایی و درمانی دارای نرخ معین و ثابتی نیستند. زیرا نوع برند رنگ، نوع دستگاه و دستمزد مستر در مراکز تخصصی متغیر است. اگر درباره هزینه خدمات دیگر مانند ساکورالیپس و غیره هم اطلاعات می خواهید می توانید در سایت حمزه ای در این باره بخوانید.به همین دلیل برای مطلع شدن از هزینه تاتو خط چشم خوب و لیست قیمت تتو خط چشم باید با مرکز تخصصی مدنظرتان ارتباط برقرار کنید.

4.2/5 - (11 امتیاز)

1 دیدگاه در “تتو خط چشم ظریف با ماندگاری و دوام بالا با بهترین مواد

  1. الناز مرندی گفت:

    سلام وعرض ادب خدمت شما بانو مریم خانوم خدمتتون عرض کنم بنده خیلی وقت هست دنبال یگ تاتو کار خوب و مطمئن بودم که خدا رو شکر در وب سایت کلیبهای شما را دیدم ومیخواهم خط چشم و لب که تاتو رژ را میخوام انجام بدهم بنده در کرج اندیشه سکونت دارم شپما شعبه در کرج هم دارید بنده مزاحمتون بشم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *