اخبار و مقالات

تتو خط چشم با ماندگاری و دوام بالا و ظریف با بهترین مواد

تتو خط چشم چیست

تتو خط چشم روشی است برای افرادی که می خواهند در هر شرایطی آرایش چشمان خود را حفظ کنند. مانند رفتن به حمام، استخر یا تعرق. در این روش از آرایش کردن های طولانی و مداوم راحت می شوید. لازم نیست هر روز صبح که از خواب بلند می شوید، زمانی را صرف آرایش چشمانتان بکنید. تتو چشم انواع مختلفی چون خط چشم عربی، دنباله دار، رنگی، گربه ای، دخترانه، بن مژه و غیره دارد. شما می توانید با مشورت تتوکار و متخصصین مرکز تخصصی مریم حمزه ای و براساس نوع چشم و سلیقه خود و قیمت تاتو خط چشم دست به انتخاب طرح تتوی خط چشم و کاشت خط چشم تاتو در بهترین مرکز تخصصی زیبایی دائمی تهران بزنید.

ماندگاری تاتوی خط چشم چیست؟

تتو خط چشم روشی برای زیباتر کردن چشم ها است که با دائمی کردن خط چشم تاتو بر روی چشم ها انجام می شود. از آن جایی که چشم ها عضو بسیار حساسی هستند و کوچکترین اشتباهی منجر به آسیب جبران ناپذیری در آن ها خواهد شد پس حتما به فردی با تجربه و متخصص مراجعه کنید تا بعدا پشیمان نشوید و از کسانی که تجربه تاتو خط چشم دارند سوال کنید. همچنین می توانید برای راهنمایی و کسب اطلاع از هزینه تاتو خط چشم به متخصصین و مشاورین مرکز تخصصی زیبایی دائمی مریم حمزه ای تماس بگیرید. از دیگر خدمات زیبایی می توان به لمینت مژه اشاره کرد.

تتو خط چشم چیست

 

قیمت تاتو خط چشم دائم

تمامی بانوان علاقه به انجام کارهای آرایشی دارند ولی در این بین تفاوت سلیقه دیده میشود. برخی از بانوان طرفداران آرایش های غلیظ یا خط چشم های پهن هستند ولی برخی از بانوان ترجیح میدهند که خط چشم نازکی داشته باشند. انجام تاتوی خط چشم خوب در بین بانوان جایگاه خوبی پیدا کرده است. به دلیل سختی خط چشم کشیدن، بسیاری از بانوان به انجام تتو خط چشم دائمی روی آورده اند. در اصل تتو خط چشم مدل های گوناگونی دارد که مشتری میتواند فرم دلخواه خود را انتخاب کند و سپس قیمت تاتوی خط چشم را جویا شود.

قیمت تتو خط چشم تعرفه ثابتی ندارد و با توجه به امکانات سالن، مارک جوهر تاتو و مهارت تاتوکار تعیین میشود به همین دلیل است که تمامی مراکز زیبایی نرخ متفاوتی برای قیمت تاتوی خط چشم دارند و برای مطلع شدن از هزینه خط چشم دائمی باید به سالن زیبایی مدنظرتان مراجعه کنید. اگر مراجعه حضوری برایتان مقدور نیست یا ترجیح میدهند از طریق شماره تماس یا صفحات مجازی از قیمت مطلع شوید میتوانید به سایت یا صفحات مجازی سالن زیبایی و درمانی مدنظرتان مراجعه کنید.

تتوی خط چشم یا کاشت خط چشم

کشیدن خط چشم تاتو کار تقریبا دشواری است و بسیاری از بانوان، برای کشیدن خط چشم متقارن هر دو چشم زمان زیادی میگذارند. با انجام تتوی خط چشم و کاشت خط چشم یکبار برای همیشه از کشیدن خط چشم خلاص میشوید. خط چشم متقارن دائمی دارید که باعث زیباتر شدن چشم ها میشود. همچنین برای افزایش زیبایی چشم ها میتوانید از خدمات لیفت و لمینت مژه هم استفاده کنید. با تجربه تاتو خط چشم جذابیت چشم و ابرو را دوبرابر کنید. خط چشم جزو آرایش های روزانه ای میباشد که برای زیباتر شدن استفاده میکنیم و انجام تتو خط چشم ماندگاری دائمی دارد و دیگر لازم نیست روزانه برای کشیدن خط چشم زمان بگذارید.

تتو خط چشم تقریبا برای تمامی بانوان قابل اجرا است و مطابق با مدل چشم انجام میشود. در مورد فرم نهایی خط چشم تاتو بهتر است با مستر انجام دهنده مشورت کنید. متخصصین با استفاده از تجربه ای که طی سالها انجام تاتو چشم به دست آورده، کمکتان کند و در نهایت فرمی را انتخاب کنید که مناسب چشم هایتان باشد.

 

مزایای تتوی خط چشم دائم

کشیدن خط چشم تاتو زیبایی چشم ها را دوبرابر میکند ولی برخی از بانوان مهارت کشیدن خط چشم را ندارند. اکثرا نمیتواند خط چشم متقارنی برای هر دو چشم بکشند، به همین دلیل تمایل به داشتن خط چشم دائمی دارند و از تکنیک تتو خط چشم استفاده میکند. ماندگاری تاتو خط چشم خوب برای افرادی که چشمان درشت، چشمان گود رفته، چشمان ریز، چشمانی با قرنیه بزرگ، چشمانی با فاصله زیاد یا چشمانی نزدیک به هم و چشمان گرد دارند، مناسب میباشد. ولی نمیتوان یک فرم خط چشم را برای همه مدل های چشم اجرا کرد. برای انتخاب فرم مناسب بهتر است مدل چشمهایتان هم در نظر بگیرید و با مستر باتجربه ای مشورت کنید.

همچنین خدماتی چون پاکسازی تخصصی پوست و تخلیه کمدون باعث میشوند تا مشکلات پوستی رفع شوند. از جمله این مشکلات می توان به منافد باز، چین و چروک، کدر بودن پوست، آکنه ها و جوش ها اشاره کرد.

چرا تتوی خط چشم انجام دهیم؟

در ارتباط با تاتو چشم سوالات گوناگونی از جمله تغییر رنگ یا میزان ماندگاری تاتو وجود دارد. در پاسخ باید بگوییم زیبایی فرم خط چشم، تغییر نکردن رنگ خط چشم و ماندگاری آن تماما بستگی به مهارت تاتوکار و موادی دارد که استفاده میکند و میزان هزینه تاتو خط چشم که پرداخت میکنید دارد. یک تتو چشم عالی بستگی به موارد زیادی دارد. از این موارد می توان به عمق تاتو، مارک جوهر تاتو، مهارت تاتو کار، نوع پوست و عوامل محیطی اشاره کرد. همانطور که میدانید قلم ها و جوهر های متفاوتی برای انجام تاتو ابرو یا تتو خط چشم وجود دارد. همینطور باید از ابزارهای مناسبی استفاده شود تا فرد مجبور به انجام پاک کردن تاتو ابرو یا تاتوی خط چشم نشود. تمامی موارد ذکر شده بستگی به انتخاب سالن زیبایی دارد.

چرا تاتو خط چشم انجام دهیم

سالن زیبایی مریم حمزه ای با استفاده از مسترهای حرفه ای تمامی خدماتی آرایش دائم از جمله تاتو ابرو، تتو خط چشم، لیفت و لمینیت مژه و غیره را با استفاده از باکیفیت ترین مواد و به روزترین تکنیک های دنیا و بهتربن قیمت تاتو خط چشم خوب به مشتریان عزیز ارائه میدهد.

روش انجام تاتوی خط چشم خوب

تتو خط چشم به منظور داشتن خط چشم دائمی انجام می شود. زیرا خط چشم باعث جذابیت و افزایش گیرایی چشم ها میشود. برای بانوانی که کشیدن خط چشم برایشان دشوار است، بهترین روش تاتو خط چشم میباشد. بانوانی که در کشیدن خط چشم مهارت ندارند به انجام تتوی خط چشم علاقه نشان میدهند تا برای همیشه خط چشم هایی با فرم یکسان داشته و در هر شرایطی چشم های جذابی داشته باشند.تاتوی خط چشم با استفاده از دستگاه مخصوصی انجام میشود که رنگ تاتو را به پشت پلک تزریق میکند، قبل از شروع تتو میتوانید در مورد فرم خط چشم موردعلاقه تان با مستر مشورت کنید زیرا برای زیبایی بیشتر، فرم خط چشم باید با حالت چشم تناسب داشته باشد.

سوالات متداول تاتوی خط چشم

تاتوی خط چشم بعد از تاتو ابرو، دومین تکنیک پرطرفدار زیبایی می باشد که بانوان تمایل شدیدی به انجام آن دارند. با تاتوی خط چشم خوب دیگر نیازی به خط چشم های معمولی نخواهید داشت. همچنین برای همیشه چشمانی زیبا و جذاب خواهید داشت. غیر ممکن است فردی درباره ماندگاری تاتوی خط چشم نشنیده باشد و با این تکنیک آشنا نشده باشد. حتی اگر برای یک بار هم که شده، قطعا نام تاتوی خط چشم را شنیده اید یا افرادی که تجربه تاتو خط چشم دارند میشناسید. مقالات زیادی در این زمینه منتشر شده اند اما باز هم سوالاتی درباره تتو خط چشم وجود دارد. در ادامه رایج ترین سوالات مرتبط با ماندگاری تاتوی خط چشم که از سوی متقاضیان پرسیده می شوند را پاسخ داده ایم تا ابهامی درباره این تکنیک فوق العاده وجود نداشته باشد.

ماندگاری تتوی خط چشم چقدر است؟

تاتو خط چشم توسط دستگاه های مخصوص و با استفاده از رنگ های مختص به تتو چشم انجام می شود. رنگ های تتو دارای فرمولاسیون خاصی هستند و زمانی که به زیر پوست تزریق شوند تا چندین سال کاشت خط چشم تاتو ماندگاری دارد. در نتیجه تاتوی خط چشم جزو متدهای آرایش دائم و نیمه دائم است و تا سالیان سال ماندگاری دارد.

آیا تتوی خط چشم درد دارد؟

در این روش، فرم خط چشمی که مشتری تایید کرده است توسط دستگاه های مخصوص بر پشت پلک بالا تتو می شود. به دلیل اینکه چشم ها نواحی حساسی هستند، تاتو خط چشم خوب با استفاده از سوزن های باریک انجام می شود. در نتیجه حین تتوی خط چشم، درد بسیار اندک است.

آیا تاتوی خط چشم خطرناک است؟

اگر تاتوی خط چشم در یک مرکز تخصصی زیبایی و درمانی و توسط مستری ماهر انجام شود، به هیچ عنوان خطرناک نخواهد بود. در ماندگاری تاتو خط چشم میزان فشار دست و عمق تزریق رنگ بسیار مهم است. اگر یک مرکز تخصصی باسابقه را برای تتو چشم انتخاب کنید، از بروز هرگونه عوارض در امان خواهید بود.

هزینه تاتوی خط چشم چقدر است؟

بحث هزینه خط چشم دائمی در تمامی مباحث به فاکتورهای متنوعی بستگی دارد. هیچ یک از خدمات زیبایی و درمانی دارای نرخ معین و ثابتی نیستند. زیرا نوع برند رنگ، نوع دستگاه و دستمزد مستر در مراکز تخصصی متغیر است. اگر درباره هزینه خدمات دیگر مانند تخلیه کمدون و غیره هم اطلاعات می خواهید می توانید در سایت حمزه ای در این باره بخوانید.به همین دلیل برای مطلع شدن از هزینه تاتو خط چشم خوب و لیست قیمت تتو خط چشم باید با مرکز تخصصی مدنظرتان ارتباط برقرار کنید

امتیاز دهید
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *