اخبار و مقالات

هاشور ابرو چیست

هاشور ابرو چیست؟

هاشور ابرو چیست؟ انجام هاشور ابرو به عنوان یکی از خدمات در زمینه آرایش های نیمه دائم و دائمی در مراکز تخصصی کاربرد بسیار فراوانی دارد. در واقع این روش برای رسیدن به فرم دلخواه ابرو مناسب است. با انجام هاشور ابرو می توانید نواقص ابرو مانند خالی بودن بخشی از ابرو، تغییر فرم ابرو و غیره را برطرف نمایید . این تکنیک یکی از روش های زیبایی چهره می باشد.

اگر شما هم به زیباتر شدن چهره و پوستتان اهمیت می دهید، می توانید از خدماتی چون فیشیال تخصصی پوست، رژ لب دائم، ماساژ درمانی و بسیاری از خدمات دیگر که به منظور افزایش زیبایی و آرامش روانی و جسمانی انجام می شوند، استفاده کنید. این تکنیک تاتو با استفاده از دستگاه و رنگ مخصوص انجام می شود. در نهایت تارهای بسیار ظریفی با استفاده از دستگاه کشیده می شود و فرم ابرو به فرم دلخواه مشتری تغییر می یابد.

فرم دهی ابرو یکی از درخواست های مکرر مشتریان می باشد، زیرا فرم ابرو در افزایش زیبایی چهره و جذابیت چشم ها بسیار تاثیر گذار است. خطوطی که توسط این تکنیک ایجاد می کنند، بسیار ظریف است و به دلیل شباهت بسیار زیاد به تار ابروی طبیعی، نتیجه نهایی نچرال و زیبا خواهد بود .همچنین این روش دارای طیف رنگی می باشد و می توانید هاشور ابرو را با توجه به رنگ دلخواهتان انجام دهید.

انواع هاشور ابرو

انواع هاشور ابرو

هاشور ابرو انواع مختلفی دارد. این تکنیک بی نظیر دارای تکنیک های متنوعی چون میکروبلیدینگ ابرو، میکروپیگمنتیشن ابرو ، فیبروز ابرو و غیره است که نتیجه نهایی فوق العاده ای دارند. روش های ذکر شده از نظر نتیجه نهایی تقریبا مشابه هم هستند و در نحوه انجام یا نوع دستگاه، دارای تفاوت هایی هستند. همچنین یکی از سوالات رایج در زمینه این تکنیک، میزان ماندگاری آن می باشد. در واقع بسیاری از متقاضیان سوال میکنند که یا آیا هاشور ابرو پاک میشود .

هاشور ابرو یکی از تکنیک های تاتو ابرو می باشد. به همین دلیل در طی دراز مدت هم پاک نمی شود و برای پاک کردن تاتو ابرو باید از روش های تخصصی استفاده کنید. هرچند که امکان کم رنگ شدن آن وجود دارد ولی جای نگرانی ندارد و با یک نوبت ترمیم، به راحتی مانند روزهای اولیه می شود. دقت داشته باشید که انتخاب یک مرکز تخصصی با سابقه، تضمین داشتن یک هاشور ابرو بسیار زیبا با ماندگاری بالا و عدم تغییر رنگ می باشد.

ماندگاری هاشور

ماندگاری هاشور ابروی شما در مرکز تخصصی مریم حمزه ای تضمین می شود. هاشور ابرو از تکنیک های آرایش نیمه دائم و دائمی می باشد. در واقع این تکنیک، یکی از روش های تاتو ابرو می باشد و با توجه به ماندگاری تاتو، سوالاتی در زمینه ماندگاری هاشور ابرو وجود دارد. بسیاری از بانوان سوال می کنند که هاشور ابرو چه مدت ماندگاری دارد. در پاسخ به این سوال باید بگوییم که فاکتورهای بسیاری در میزان ماندگاری دخیل هستند. اما مهم ترین فاکتور برند رنگ و مهارت مستر است.

در این روش، رنگ مورد نظر با استفاده از قلم هاشور ابرو و میکروبلیدینگ ابرو به زیر پوست تزریق می شود. فشار دست هنگام انجام هاشور ابرو بسیار مهم است، زیرا عمق تزریق رنگ را مشخص می کند. مستر باید مهارت بالایی داشته باشد تا بتواند فشار دست را کنترل کند و با ظرافت بسیار زیادی، خطوط را ترسیم کند تا در نهایت ابروها فرم زیبایی داشته باشند. اگر یک مستر حرفه ای از برند باکیفیت هم استفاده کند، میزان ماندگاری این روش تا چندین سال افزایش پیدا می کند.

قیمت هاشور ابرو

قیمت هاشور ابرو

قیمت هاشور ابرو و در کل قیمت یکی از مسائل مهم در هر زمینه ای می باشد. در واقع در تمامی حوز%

5/5 - (20 امتیاز)
بازگشت به لیست