بهترین مرکز میکروبلیدینگ و فیبروز ابرو کرج

بهترین مرکز میکروبلیدینگ و فیبروز ابرو کرج کامل ترین خدمات را در حوزه آرایش دائم و نیمه دائم ارائه می دهد. مرکز تخصصی مریم حمزه ای علاوه بر شعبه کرج دارای شعبات فعال در شهرهای مشهد، شیراز، سعادت آباد، تهرانپارس، شهرک غرب ، نازی آباد و به زودی دبی می باشد. خانم مریم حمزه ای با توجه به بیش از ١٣ سال سابقه و با کمک پرسنل متخصص، خدمات زیبایی و آرایشی چون فیبروز ابرو و میکروبلیدینگ را در تمام شعبات فعال با استفاده از جدیدترین روش های روز دنیا انجام می دهند. به همین دلیل شعبات تخصصی مریم حمزه ای تا کنون بیشترین میزان رضایت از سوی زیباجویان عزیز را کسب کرده اند. لازم به ذکر است که خانم مریم حمزه ای گرند مستر افتخاری آکادمی AS برزیل می باشند. همچنین ایشان مدرس بیش از۳۰۰ هنرجو در ایالت سالوادور و بیش از ۱۵ هزار هنرجو در ایران هستند. خانم مریم حمزه ای به عنوان داور مسابقات بین المللی میکروبلیدینگ در اروپا و ترکیه و تنها استاد برگزیده اتحادیه آرایش‌گران کل کشور در سازمان فنی حرفه ای ایران در رشته میکروبلیدینگ شناخته می شوند. به همین دلیل جز بهترین مرکز میکروبلیدینگ و فیبروز ابرو در کرج هستند. همچنین مسئولیت آموزش تکنیک های نوین به تمامی آموزشگاه داران ایران در حوزه میکروبلیدینگ بر عهده ایشان است.
خانم حمزه ای بنیانگذار اولین و برترین مرکز تخصصی با ۷ شعبه فعال در مشهد، شیراز و تهران (شهرک غرب، تهرانپارس و سعادت آباد، کرج)، آرایش دائم هستند و تنها استاد برگزیده اتحادیه آرایش‌گران کل کشور در سازمان فنی حرفه ای ایران در رشته میکروبلیدینگ و فیبروز هستند و مسئولیت آموزش روش های جدید و به روز را به تمامی آموزشگاه داران سطح کشور در حوزه میکروبلیدینگ برعهده دارند. پرسنل سالن زیبایی دائمی و آرایش دائمی مریم حمزه ای تهران طبق آخرین متدهای روز دنیا آموزش دیده و آماده ارائه خدمات تخصصی می باشند.

سوابق درخشان ما در بهترین مرکز میکروبلیدینگ ابرو

سوابق درخشان ما در بهترین مرکز میکروبلیدینگ ابرو بیشتر به رضایت صد در صدی مراجعه کنندگان بر می گردد. با این حال عوامل زیادی دست به دست هم داده اند تا این میزان از رضایت محقق شود. برای مثال سابقه فعالیت زیاد و تجربه کاری فراوان سرکار خانم حمزه ای و پرسنل متخصص ایشان در این امر نقش ویژه ای داشته است. شعب مرکز زیبایی مریم حمزه ای به عنوان بهترین مرکز فیبروز ابرو برای امر آموزش نیز اهمیت زیادی قائل هستند. به همین دلیل آکادمی تخصصی خود را راه اندازی کرده و در همه فیلدهای آرایش دائم به آموزش علاقمندان می پردازند. نتیجه نهایی این آموزش ها تا کنون ایجاد اشتغال برای 15 هزار نفر از جوانان هنرمند کشور بوده است.

کارآفرینی
0
+
هنرجو
0
+
نمونه کار
0
+
تجربه تخصصی
0
سال
شعبه تخصصی
0
+

گالری ویدیو مرکز زیبایی مریم حمزه ای

گالری ویدیو مرکز زیبایی مریم حمزه ای گویای انواع فعالیت های گوناگون این مرکز در حوزه خدمات دهی و آموزش می باشد. در یکی از این ویدیوها می توانید نظر هنرجویان آکادمی را مشاهده کرده و به طور کلی با آن آشنایی نسبی پیدا کنید. همچنین ویدیوهایی کوتاه برای معرفی شعب مختلف تهران و سایر شهرها برای شما عزیزان تدارک دیده شده است. بهترین مرکز میکروبلیدینگ و فیبروز ابرو کرج نیز زیر نظر خانم حمزه ای در گوهردشت فعالیت می کند. به جز این ها می توانید فیلم کوتاهی درباره خود خانم حمزه ای و مسیر حرفه ای ایشان از ابتدا تا کنون ببینید تا با اطمینان بیشتری خدمات زیبایی خود را به دست متخصصین شعب ایشان بسپارید. مدت زمان این ویدیوها زیر 5 دقیقه در نظر گرفته شده تا تماشای آن ها زمان زیادی از شما نگیرد.

تخفیف ویژه
تخفیف ویژه
فرصت استثنایی

ویژه بانوان (شعب تهران، کرج، مشهد)

برای رزرو فرم زیر را پر کنید.

پس از تکمیل فرم مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت و جهت تعیین نوبت شما را راهنمایی خواهند کرد.

خدمات ما در سالن زیبایی دائمی مریم حمزه ای

شعبه شهرک غرب

خدمات ما در مرکز زیبایی و آرایش دائمی شهرک غرب

مرکز تخصصی میکروبلیدینگ و فیبروز شهرک غرب

متخصص بی حسی متخصص میکرو ابرو متخصص میکرو چشم و لب متخصص میکرو تلفیقی متخصص اسکالپ سر متخصص لیفت و لمینت ابرو متخصص اکستنشن مژه
3 نفر
7 نفر
3 نفر
1 نفر
1 نفر
1 نفر
-
مشاوره حضوری تحلیل پوست با دستگاه پزشک ناظر کنترل کیفی بازدید حضوری از نمونه کارها
دارد
دارد
دارد
دارد
دارد

نمونه کار پیگمنترهای شعبه کرج

مرکز زیبایی تخصصی دائمی مریم حمزه ای
مرکز زیبایی تخصصی دائمی مریم حمزه ای
مرکز زیبایی تخصصی دائمی مریم حمزه ای

نظر تعدادی از مراجعین مرکز تخصصی میکروبلیدینگ و آرایش دائم کرج

نزدیکترین شعبه به خودت رو انتخاب کن

نزدیکترین شعبه ای که می توانید به آسانی به آن مراجعه کنید را برای انجام خدمات زیبایی انتخاب کنید. تمامی شعبات مرکز تخصصی زیبایی دائم مریم حمزه ای در یک سطح کیفی هستند و تفاوتی بین آن ها از نظر تخصصی وجود ندارد. از این پس بانوان ساکن کرج می توانند به راحتی به بهترین مرکز میکروبلیدینگ کرج دسترسی داشته باشند. و دیگر نیازی به حضور در شعب تهران و طی کردن مسافت طولانی ندارند. با انتخاب نزدیک ترین مرکز زیبایی به محل سکونت خود، هم هزینه های رفت و آمدتان کاهش می یابد و هم با صبر و حوصله بیشتری در زمان نوبت خود حاضر می شوید. ساکنان شهر تهران نیز می توانند به یکی از شعب تهرانپارس، نازی آباد یا شهرک غرب مراجعه کنند.

افتتاح شعبه دبی مرکز تخصصی زیبایی دائمی مریم حمزه ای به زودی

به زودی شعبه ای جدید از مجموعه شعبات مرکز تخصصی آرایش دائم و نیمه دائم سرکار خانم مریم حمزه ای در دبی افتتاح می شود و زیباجویانی که در این شهر و یا خارج از کشور ساکنند، می توانند از خدمات جامع و تخصصی این مرکز بهره مند شوند.

شماره تماس شعبه کرج

ساعت کاری و تماس شعبه کرج

8 صبح الی 6 بعد از ظهر

آدرس شعبه کرج

📍میدان اول گوهردشت - بلوار مطهری - برج پارمیدا - طبقه هشتم - واحد 804

گالری تصاویر بهترین مرکز میکروبلیدینگ و فیبروز ابرو کرج

گالری تصاویر بهترین مرکز میکروبلیدینگ و فیبروز ابرو کرج را با عکس هایی از روز افتتاحیه این شعبه مشاهده می کنید. تمامی خدمات آرایش دائم و نیمه دائم در این شعبه طبق متدهای روز دنیا و زیر نظر آموزش های خانم حمزه ای ارائه می شوند. در بهترین مرکز فیبروز ابرو متخصصین بی حسی در کنار پیگمنترهای حرفه ای فعالیت می کنند. توجه به جزئیات و در نظر داشتن همه جوانب کار، مراکز تخصصی زیبایی مریم حمزه ای را از دیگر مراکز زیبایی متمایز می کند. محیطی که برای شعبه کرج طراحی شده، کاملا مناسب بوده و نورپردازی آن نیز به افزایش دقت و تمرکز پیگمنترها حین انجام کار کمک می کند. همه عوامل برای اینکه حضورتان در این سالن به یاد ماندنی و پر از آرامش باشد، فراهم شده است.

لیست قیمت شعبه کرج