اخبار و مقالات

میکروبلیدینگ ابرو مریم حمزه ای با بیشترین ماندگاری در بهترین مرکز میکرو ابرو در تهران

میکروبلیدینگ ابرو

میکروبلیدینگ ابرو در مرکز تخصصی زیبایی دائمی مریم حمزه ای با بهترین مواد و توسط ماهرترین متخصصین انجام می شود و بیشترین ماندگاری را دارد. اگر درست حدس زده باشیم دلیل اینکه شما روی این مطلب کلیک کردید این است که هر روز مجبورید با ابزارهای مختلف آرایشی ابروهایتان را پر کنید و این کار برایتان طاقت فرسا شده. درک می کنم همه ما این را تجربه کرده ایم که روزانه ساعت های زیادی را اختصاص داده ایم تا با مداد، ژل و یا سایه قسمت های خالی ابروهایمان را پر کنیم. تا پایان این مقاله همراه ما باشید تا تمام آنچه درباره میکرو بلیدینگ ابرو حرفه ای، طبیعی و دخترانه در سالن تخصصی و بین المللی مریم حمزه ای، بهترین مرکز میکروبلیدینگ ابرو تهران لازم است بدانید برای شما توضیح دهیم.

قیمت میکروبلیدینگ ابرو با بهترین مواد و رنگ

برای اطلاع از قیمت میکروبلیدینگ ابرو در بهترین مرکز میکروبیلدینگ ابرو در تهران باید گفت که این قیمت این خدمات تا حد زیادی به موارد مختلفی از جمله موارد زیر بستگی دارد:

 • مهارت متخصص میکرو بلیدینگ ابرو
 • مرغوبیت سوزن، مواد و رنگ های مورد نیاز ميكرو ابرو
 • کیفیت تجهیزات و دستگاه های مورد استفاده میکروی ابرو
 • وسایل و تجهیزات بهداشتی که برای میکرو بیلیدینگ استفاده می شوند.

با توجه به موارد اشاره شده هر چه مرکز میکروبلیدینگ درمانی بلید ابرو شما مجهز تر باشد و متخصصان ماهرتری داشته باشد هزینه بالاتر میرود و قیمت میکرو بلیدینگ ابرو حرفه ای در تهران متغیر است. همچنین پس از انجام این عمل، نیاز به اقدام برای ترمیم ابرو است که ممکن است در برخی مراکز هزینه جداگانه ای از هزینه میکرو بیلدینگ ابرو داشته باشد. مرکز میکروبیلدینگ ابرو تخصصی زیبایی دائمی مریم حمزه ای بهترین مرکز میکروبلیدینگ ابرو در تهران می باشد که بهترین قیمت میکرو ابرو در تهران را با بالاترین کیفیت و بهترین مدل ابرو میکرو ارائه می دهد.

قیمت و هزینه میکروبلیدینگ در بهترین مرکز میکروبیلدینگ ابرو در تهران

میکروبلیدینگ ابرو دخترانه

با توجه به مقاله ها و مطالب بسیار زیادی که در ارتباط با میکرو بیلدینگ منتشر شده باز هم از متقاضیان سوالاتی چون میکرو بلیدینگ ابرو چیست شنیده می شود. مدل ابرو میکرو جدیدترین تکنیک تاتو ابرو می باشد که منجر به داشتن فرم نچرال و طبیعی ابرو می شود. میکروبلیدینگ ابرو دخترانه و طبیعی به دلیل ظرافت و الگوهایی که دارد کاملا برای فرم های طبیعی و نچرال مناسب است.

اگر شما نیز خواستار میکرو ابرو دخترانه و فرم نچرال ابروی میکرو هستید، حتما بلید ابرو را امتحان کنید. این تکنیک جزو تکنیک های آرایش دائم می باشد و ماندگاری بالایی دارد. البته ماندگاری بالا تنها در صورتی امکان پذیر است که جلسه های ترمیم را جدی بگیرید. اگر خواستار انجام تکنیک های آرایش دائم اعم از میکروبلیدینگ ابرو، تتو خط چشم و سایر تکنیک ها هستید، حتما به یک مرکز تخصصی مراجعه کنید. زیرا انتخاب بهترین مرکز تخصصی میکرو بیلدینگ منجر به رضایت از نتیجه نهایی می شود.

بهترین مرکز میکروی ابرو در تهران

برای پیدا کردن بهترین مرکز میکروبلندینگ ابروها، به عکس میکروبلیدینگ ابرو قبل و بعد میکرو مراجعان آن مرکز توجه کنید. از دوستان و آشنایانتان که قبلا میکروی ابرو انجام دادند، نظرشان را بپرسید و از تخصص و تجربه میکروکار در میکروبلدینگ ابرو طبیعی اطمینان یابید. پس گول قیمت میکروبیلدینگ ابرو ارزان را نخورید و با تحقیق بسیار دست به انتخاب بهترین مرکز میکروبلیدینگ ابرو در تهران بزنید.

برای پیدا کردن بهترین مرکز میکروی ابرو، ابتدا تصاویر قبل و بعد افرادی که قبلا در آن جا اقدام به این کار کردند را ببینید. در صورت امکان از آن ها راجع به اینکه مواد و دستگاه هایشان برای ميكروبليدينگ ابرو چيست سوال کنید. می توانید از مراجعین داخل کلینیک هم راجب میزان رضایتشان از میکرو بلیدینگ ابرو سوال کنید.

بهترین مرکز میکرو ابرو در تهران

همه چیز درباره طراحی و تغییر فرم ابرو

بلیدینگ یکی از جدیدترین تکنیک های مرتبط با آرایش دائم می باشد. هزینه تغییر فرم ابرو آن با توجه به فاکتورهای بسیاری تعیین می شود. به همین دلیل برای مطلع شدن از مسائلی مانند هزینه و ماندگاری میکروبلیدینگ ابرو بهتر است با مشاوران مرکز تخصصی مدنظرتان صحبت کنید. زیرا روش ابرو در تعیین نوع هزینه و مدت زمان ماندگاری تاثیرگذار است. در نظر داشته باشید که جلسات ترمیم بسیار مهم هستند زیرا ترمیم ابرو میکرو ارتباط مستقیمی با ماندگاری و کسب رضایت از نتیجه نهایی دارد. برای اطلاع از اصول مراقبت بعد از میکروبلیدینگ ابرو، مشاهده نمونه کارهای مراکز مریم حمزه ای، قیمت میکروبیلدینگ ابرو و مشاهده عکس میکروبلیدینگ ابرو می توانید به سایت رسمی مرکز تخصصی مریم حمزه ای و قسمت گالری مراجعه نمایید.

میکرو ابرو چیست و چگونه انجام می شود؟

میکرو ابرو چیست؟ در ابروی میکرو، با ایجاد خراش هایی در لایه سطحی پوست رنگدانه های ریز مولکول خاصی به لایه سطحی ابروی شما وارد می شود که سبب پر شدن و جذابیت ابروی شما می شود. میزان ماندگاری میکروی ابرو به مواردی چون مواد مصرفی شما، نوع پوستتان و تجربه و تخصص میکروکار شما بستگی خواهد داشت و رنگ آن نیز می تواند، رنگی نزدیک موی شما انتخاب شود تا میکرو بلیدینگ ابرو طبیعی جلوه کند. این روش به دلیل ظرافت زیادش، شباهت زیادی به ابروی طبیعی شما خواهد داشت و تشخیص بلید ابرو با ابروی طبیعی دشوار است. البته توجه به این نکته نیز ضروری است که در انتخاب سالن میکرو بلید دقت و حساسیت بالای به خرج دهید تا بهترین ارایشگاه برای تمام مراحل میکروبلیدینگ ابرو پیدا کنید و از نتیجه رضایت بیشتری داشته باشید.

میکرو ابرو چیست و چگونه انجام می شود؟

مدل های ابرو طبیعی جدید

میکرو بیلدینگ از جدیدترین تکنیک های تاتو ابرو می باشد که در سال های گذشته طرفداران بسیاری پیدا کرده است. این تکنیک دارای نتیجه نهایی بسیار نچرال و طبیعی می باشد. به همین دلیل بانوان می توانند شاهد نتیجه نهایی میکروبلیدینگ ابرو دخترانه باشد. منظور از نتیجه نهایی دخترانه، ابروهایی پهن و خوش حالت است. زیرا امروزه نازک بودن فرم ابرو دیگر طرفدار ندارد و اکثریت بانوان به دنبال ابروهایی پهن و خوش فرم هستند.

مدل میکرو ابرو به دلیل نچرال بودن د بین بانوان بسیار محبوب است. با تاتو ابرو تا مدت زمان طولانی به مداد ابرو، سایه ابرو و لوازم آرایشی معمولی که مرتبط با ابرو هستند نیازی نخواهید نداشت. در واقع تمامی تکنیک های آرایش دائم مانند رژ لب دائم و سایر تکنیک ها، نیاز شما به لوازم آرایش معمولی را برطرف می کنند.

بهترین مرکز میکروبلیدینگ ابرو در تهران و کرج و مشهد و شیراز

بهترین مرکز میکرو بلیدینگ ابرو در تهران، کرج، مشهد، شیراز و… کدام مرکز است و معیار و ویژگی که برای انتخاب یک مرکز خوب میکرو بیلیدینگ چیست؟ در وهله اول اطلاعاتی است که پرسنل آن مجموعه به شما ارائه می کنند. هرچه اطلاعات درباره نحوه خدمات و کیفیت محصولات بیشتر باشد و و امکانات سالن مجهز تر باشد آن مرکز حرفه ای دارای امتیاز است. همچنین حضور بهترین متخصص میکرو بیلدینگ برای انجام کار در آن مجموعه، بسیار مهم است.

بدیهی است که ممکن است مرکز ميكرو ابرو انتخابی شما از لحاظ مسافت به شما دور باشد، اما در صورتی که متخصصان ماهر و مجرب در آن مجموعه مشغول به فعالیت باشند و پرسنل با نظم و صبوری پاسخگوی سوالات شما باشند، مسافت، چندان اهمیتی ندارد. برای اینکه توسط بهترین مرکز میکروبلیدینگ ابرو در تهران این تکنیک زیبایی میکرو ابرو را انجام دهید می توانید به شعب بهترين مركز ميكرو بليدينگ ابرو در تهران در مناطق الهیه، تهران پارس، سعادت آباد مراجعه بفرمایید یا با تیم متخصص مشاوره ما در مرکز زیبایی دائمی مریم حمزه ای تماس بگیرید.

بهترین مرکز میکروبلیدینگ ابرو در تهران و کرج و مشهد و شیراز

موارد مراقبت از پوست بعد از میکرو بلدینگ چیست؟

برای مراقبت بعد از ميكرو ابرو در مرکزهای تخصصی بلید ابرو باید به موارد زیادی توجه کرد. با ما همراه باشید تا در ادامه شرح دهیم دوره نقاهت میکروبلدینگ و موارد مراقبت از پوست پس از میکرو بلیدینگ ابرو چیست؟

 1. اجازه ندهید آب، لوسیون، صابون یا لوازم آرایشی در 7 روز اول پس از میکروی ابرو به ناحیه ابروی شما برخورد کند.
 2. خارش و پوسته پوسته شدن ممکن است در طول هفت روز اول پس از عمل ظاهر شود. از چیدن یا خراشیدن خودداری کنید زیرا می تواند پوسته ها را زودتر کنده و باعث ایجاد نتایج لکه دار یا زخم شود.
 3. پس از 4 روز، مطمئن شوید که دست های خود کاملا تمیز هستند و به آرامی پماد پس از مراقبت بعد از میکروبلیدینگ ابرو را با یک پنبه و دست های تمیز روی ناحیه بمالید. این کار را می‌توان دو بار در روز انجام داد. لطفا استفاده از پماد را به مدت 7 روز ادامه دهید.
 4. در تمام 14 روز پس از عمل بلید ابرو باید از موارد زیر اجتناب شود:
  افزایش تعریق، تمرین ورزش، شنا کردن، سونا داغ، حمام آب گرم یا جکوزی، برنزه شدن در برابر آفتاب یا برنزه شدن سالنه باعث تغییر رنگ و محو شدن زودرس میکرو بیلیدینگ می شوند.
 5. انجام کارهای مربوط به نظافت سنگین منزل مانند نظافت در جایی که زباله های زیادی در هوا وجود دارد.
 6. مصرف بیش از حد الکل بعد از انجام میکرو ابرو.
 7. لمس ناحیه ابرو و میکرو بلیدینگ به جز در هنگام شستشو و استفاده از کرم مراقبت دوره نقاهت میکروبلیدینگ با سواب پنبه ای.
 8. رانندگی در وسایل نقلیه هوای آزاد مانند خودروی کروکی، قایق، دوچرخه یا موتور سیکل.

لیست کامل لوازم مورد نیاز برای انجام این خدمات

ابزار مورد نیاز برای طراحی تارهای ابرو روی پوست در عموم سالن ها یکسان است و تفاوت در مارک و برند لوازم یا رنگ مورد استفاده است. اگر قصد یادگیری این تکنیک را دارید باید ابتدا قلم میکروبلیدینگ تهیه کنید. قلم بلید قلمی عمدتا غیر برقی است که تارهای ابرو را به کمک آن کشیده و ابزار اصلی کار محسوب میشود که نمونه های برقی و چند کاره آن نیز موجود است.

مورد بعدی مواد بی حسی است که برای راحتی زیباجو حین طراحی ابرو لازم است که تهیه کنید و میزان و نحوه استفاده از این مواد را آموزش ببینید. برای پخش رنگ یا پاک کردن تار ابرو و همچنین ترکیب کردن رنگ روی تشتک نیاز به میکرو براش دارید که به علت ظرافت کار میکروبلیدینگ، سر باریک براش بسیار کاربردی خواهد بود. از دیگر ابزارها سوزن سر کج است که نقش همان تیغ را برای طراحی تارها دارد تا رنگ را از طریق شیارهای ایجاد شده وارد پوست کرد. باقی لوازم شامل لوازم بهداشتی از جمله پد الکلی برای ضد عفونی و دستکش یکبار مصرف و مواد استریل برای ضد عفونی کردن تمام ابزارها می شود.

لیست کامل لوازم مورد نیاز میکروبلیدینگ ابرو

قیمت و هزینه میکرو ابرو در بهترین مرکز زیبایی تهران

همه‌ی افراد با هر رنگ پوست و ابرویی می توانند میکروبیلدینگ ابرو انجام دهند. این عمل به نوعی تاتو به حساب می آید. همان طور که می دانید ابرو یکی از مهم ترین بخش های صورت است و تاثیر زیادی بر روی زیبایی چهره شما دارد. پس، با ابروهایی زیبا می توانید چهره زیباتری هم داشته باشید. اگر به دنبال قیمت قیمت میکروی ابرو یا میکرو تلفیقی ابرو در تهران هستید باید بدانید که هزینه میکروبیلدینگ ابرو به مواردی چون مواد مصرفی برای میکرو و تخصص و تجربه میکرو کار شما بستگی خواهد داشت. برای حساب کردن قیمت میکرو ابرو در تهران باید به موارد زیادی چون تجربه کسی که آن را انجام می دهد، مواد مصرفی و عوامل دیگر توجه کرد. قبل انجام میکروابرو، ابتدا درباره‌ی انواع میکرو بلدینگ و مدل میکرو ابرو جدید همچنین بهترین ارایشگاه برای میکروبلندینگ ابرو تحقیق کنید.

پوسته ریزی ابرو بعد از انجام این خدمات

مراحل پوسته ریزی میکروبلیدینگ یکی از مراحل ترمیم ابرو میکرو می باشد و نباید نگرانی بابت آن داشته باشید. دلیل اتفاق پس از میکرو بلیدینگ ابرو چیست؟ در واقع حین ابرو میکرو، زخم های بسیار ریزی بر سطح پوست ایجاد می شود و پوسته ریزی ابرو به دلیل ترمیم زخم ها می باشد. پوسته ریزی ابرو بستگی به نوع پوست افراد دارد. به همین دلیل مقدار پوسته ریزی ابروی خود را با شخص دیگری مقایسه نکنید.

میکرو بلیدینگ ابرو دارای مباحث بسیاری زیادی می باشد که یکی از آنها مرتبط با پوسته ریزی است. برای جلوگیری از پوسته پوسته شدن ابروها باید به موارد مراقبتی مثل مرطوب نبودن جای زخم، عدم برخورد دست آلوده، شنا نکردن در استخر، استفاده مرتب از پمادهای میکرو، و عدم استفاده از مواد آرایشی توجه داشته باشیم چرا که به هر حال محل زخم تا مدتی حساسیت بالاتری دارد. برای کسب اطلاعات کامل درباره میکروبلیدینگ می توانید با مسترهای متخصصی مراکز مریم حمزه ای به صورت حضوری جلسه مشاوره رایگان داشته باشید.

پوسته ریزی ابرو بعد از میکروبلیدینگ

بلید ابرو چیست و چه تفاوتی با میکرو بلیدینگ ابرو دارد؟

میکرو بیلدینگ ابرو برای برخی از افراد تلفظ سختی دارد و برخی از زیباجویان ترجیح می دهند مخفف این کلمه را به صورت میکروی ابرو یا بلید ابرو استفاده کنند. در نتیجه هرجایی شنیدید که صحبت از بلید ابرو یا میکرو ابرو در میان بود، در واقع منظور همان میکرو بلیدینگ می باشد. میکرو بلیدینگ از نچرال ترین و بهترین تکنیک های تغییر مدل ابرو می باشد. تغییر مدل ابروی میکرو در هر فردی می تواند متفاوت باشد. این تفاوت در شیوه میکروبلدینگ چیست؟ برخی از بانوان نیاز به تغییر جزئی دارند و ترجیح می دهند ميكرو ابرو را در داخل ابرو ها به منظور تراکم بخشی ابرو انجام دهد. اما برخی از بانوان، قصد فرم دهی ابرو را دارند و از میکروبلندینگ برای تاج ابرو و فرم دهی کلی ابرو استفاده می کنند.

برای انتخاب بهترین مرکز میکروبلیدینگ ابرو در تهران و مدل ابرو یا تعیین فرم نهایی ابرو حتما با مستر یا مشاوران حرفه ای آکادمی مریم حمزه ای مشورت کنید. مشاوره منجر به انتخاب بهترین فرم با توجه به هارمونی سایز اجزای چهره تان می شود. نکته مهم و تاثیرگذار در زیبایی چهره، هارمونی اجزای چهره با یکدیگر است.

مراحل تغییر فرم ابرو چیست؟

میکروبیلدینگ ابرو مریم حمزه ای یک روش تتو نیمه دائم برای ابروها است. که برای مدت نسبتا طولانی فرم ظاهری ابرو های ما را بهبود می بخشد. در جواب میکرو بلیدینگ چیست باید گفت عمل اصلی در انجام میکروی ابرو طبیعی، ایجاد خطوط ریز مویی در نواحی ابرو است، که این کار باید با ظرافت و مهارت انجام شود تا درست مانند ابرو، ظاهر طبیعی خود را حفظ کند، این خطوط ریز مویی با کاشت رنگدانه ها توسط دستگاه های مخصوص تتو ابرو انجام می شود.

در مراحل میکروبلیدینگ از دستگاه های بلید ابرو استفاده می شود که تشکیل شده از سوزن های بسیار ریزی هستند که از این سوزن ها برای کشیدن تارهای ظریف مویی استفاده می شود و نتیجه این که میکروابرو، ابرو هایی کاملا طبیعی و بدون نقص یا در صورت تمایل میکرو ابرو رنگ روشن برای شما ایجاد می کند که با شستن از بین نمی رود.

مراحل میکروبلیدینگ ابرو چیست؟

ماندگاری میکروبلیدینگ ابرو چقدر است؟

هدف از انجام میکرو بلیدینگ چیست؟ میکرو بلدینگ ابرو یا به اختصار میکروابرو برای رفع دائمی نواقص ابرو انجام میشود و باعث میشود بانوان وسایل آرایشی چون مداد ابرو را برای همیشه کنار بگذارند میکرو بلیدینگ روشی است که ماندگاری نسبتا دائمی دارد ولی به نوعی تاتو بلیدینگ محسوب میشود و برای اینکه مانند روزهای اول زیبا به نظر برسد، پس از گذشت چندسال نیاز به ترمیم ابرو میکرو مجدد دارد . میکرو جزو آرایش های دائمی صورت محسوب میشود و عواملی چون برند رنگ، تیره میکرو ابرو رنگ روشن، نوع پوست و میزان نفود رنگ در ماندگاری میکروی ابرو و مراحل پوسته ریزی میکروبلیدینگ این روش تاثیرگذار است. به طور کلی ماندگاری میکرو ابرو بسیار زیاد است و نیازی نیست هرچند ماه آن را ترمیم کنید و همین امر یکی از دلایل محبوبیت میکروی ابرو در بهترین مرکز میکروبلیدینگ ابرو در تهران میباشد.

برتری این خدمات زیبایی دائمی بر لوازم آرایشی چیست؟

امروزه وسایل آرایشی زیادی برای ابروها به بازار آمده است، اما با توجه به موقتی بودن آن و زمان زیادی که برای استفاده از آن ها نیاز است، افراد ترجیح می دهند از روش هایی چون میکروابرو استفاده کنند. مزیت استفاده از میکرو بلیدینگ چیست؟ استفاده از وسایل آرایشی حالتی مصنوعی به ابروها می دهد در صورتیکه میکرو حالتی طبیعی به آن می دهد. و مدل ابروی میکرو علاوه بر طبیعی بودن قابل اجرا در مدل دخترانه نیز هستند و میزان تغییرات پس از میکرولیدینگ را می توانید در عکس میکرو ابرو قبل و بعد انجام آن مشاهده کنید و تفاوت ها را بسنجید و مدلی متناسب با صورت خودتان انتخاب کنید.

اصلاح فرم ابرو با مستر حرفه ای در بهترين مركز ميكروبليدينگ ابرو

میکرو بلیدینگ ابرو حرفه ای ترین تکنیک های برای رفع نواقص ابرو و طراحی تاتو ابرو به زیباترین و طبیعی ترین حالت ممکن می باشد. انجام تکنیک میکرو ابرو و همچنین ترمیم ابرو میکرو نیاز به مهارت بسیار بالایی دارد. زیرا خطوط ابرویی که شبیه سازی می شوند باید بسیار باریک باشند و تفاوتی با تار ابروی طبیعی نداشته باشند. در نتیجه برای اینکه یک بلید بسیار طبیعی و نچرال داشته باشید باید به یک مرکز تخصصی آرایش دائم و نیمه دائم مراجعه کنید. میکرو بلدینگ در دسته تکنیک های در حال رونق قرار میگیرد. زیرا این روش به سرعت در حال شناخته شدن و محبوبیت است. به همین دلیل بانوان بسیاری میل به انجام تکنیک میکرو بلیدینگ دارند.

اما نکته قابل توجه برای رضایت از نتیجه نهایی این تکنیک، حرفه ای بودن مستر هنگام کار با دستگاه میکرو بلیدینگ و فرم دهی ابرو می باشد. مستری که برای انجام میکرو بیلدینگ انتخاب می کنید باید آموزش میکروبلیدینگ را به صورت حرفه ای گذرانده باشد و به خوبی بداند چه فرمی برای چهره شما مناسب است. همچنین میزان فشار دست و میزان نفوذ عمق رنگ به زیر پوست در این روش بسیار مهم است. با انتخاب بهترين مركز ميكرو بليدينگ ابرو در تهران، کرج، مشهد، شیراز و غیره با بهترین قیمت میکرو ابرو در تهران می توانید با اطمینان خاطر پوست خود را به متخصصین بسپارید.

مراقبت های بعد از ترمیم میکروبلیدینگ ابرو

این روش از رایج ترین تکنیک های آرایشی دائم و تاتو ابرو می باشد. به همین دلیل همواره سوالات گوناگونی درباره این تکنیک وجود دارد. یکی از سوال های بسیار رایج در بین زیباجویان، مرتبط با شستشوی ابرو بعد از میکروبلیدینگ می باشد. در ادامه می خواهیم به طور مختصر سوال چند روز بعد از میکروبلیدینگ میتوان صورت را شست پاسخ دهیم.

برای رعایت مراقبت های بعد از ترمیم میکروبلیدینگ ابرو به طور معمول تا 3 روز باید از تماس آب با ابروها جلوگیری کنید. زیرا آب منجر به ریزش بیشتر رنگ می شود و همین امر نتیجه نهایی را تحت تاثیر قرار میدهد. هرچند که برخی از مسترها با توجه به نوع پوست مشتری، توصیه می کنند تا 7 روز از شستشوی مستقیم صورت خودداری شود. برای مطلع شدن از تمام نکات مراقبتی با مستر صحبت کنید. زیرا برخی از نکات مراقبتی با توجه به نوع پوست مشتری متفاوت می باشند.

تفاوت میکرو با سایر روش ها چیست؟

تفاوت میکروبلیدینگ ابرو با هاشور در ابزار آن ها می باشد. تاتو ابرو ماندگاری بیشتری دارد اما نتیجه کار چندان طبیعی نخواهد بود و بعد از مدتی شاهد تغییر رنگ جوهر آن خواهید بود. در صورتیکه نتیجه میکرو ابرو بسیار طبیعی تر از آن است. کاشت ابرو نیز در مقابل میکرو بلیدینگ بسیار گران تمام می شود. در کل تتو روشی قدیمی است که در مقایسه با میکرو که تا جای ممکن سعی در طبیعی تر و نامحسوس بودن انجام آن است بسیار متفاوت است. نحوه پخش رنگ در تتو ظرافت کمتری دارد و زیر پوست پخش میشود در حالی که در روش های جدید سعی میشود تارهای ابرو با دقت و ظرافت تمام کشیده شود. طبیعی، ظریف و نچرال بودن ابرو از معیارهای بهترین مرکز میکروبلدینگ ابرو در تهران است.

چند روز بعد از میکروبلیدینگ میتوان صورت را شست؟

سوالی چون میکرو بلیدینگ ابرو چیست به طور متعدد از سوی بانوان شنیده می شود. اگر بخواهیم به طور مختصر بیان کنیم نوعی تکنیک آرایش دائم است که برای کسب یک نتیجه زیبا نیاز به رعایت مراقبت های بعد از ترمیم دارد. از متدهای پرطرفدار تاتو ابرو می باشد و برای کسب یک نتیجه فوق العاده با ماندگاری بالا باید نسبت به مراحل ترمیم ابرو بعد از میکروبلیدینگ سهل انگاری نکنید. زیرا مراحل ترمیم مهم ترین بخش تثبیت رنگ هستند و هرگونه کوتاهی می توانید نتیجه نهایی را تحت تاثیر قرار دهد. مرکز تخصصی مریم حمزه ای از شناخته شده ترین مراکز تخصصی در زمینه میکرو بلیدینگ ابرو می باشد. برای مطلع شدن از همه چیز درباره میکروبلیدینگ ابرو می توانید با مشاوران حرفه ای یا مسترهای مجرب مراکز مریم حمزه ای ارتباط برقرار کنید.

معیارهای انتخاب بهترين مركز بليد ابرو در غرب و شرق تهران

بهترین مرکز میکرو بیلدینگ ابرو در غرب و شرق تهران را چطور شناسایی کنیم؟ در تهران با افزایش تقاضا برای انجام خدمات زیبایی از جمله میکرو بلدینگ ابرو، مراکز بیشتری در حال توسعه هستند. برای پیدا کردن بهترین مرکز میکروبیلدینگ ابرو در تهران باید به نکات زیادی توجه کرد. این مراکز در رقابت با همدیگر، اقدام به بهبود کیفیت خدمات و محصولات می کنند، و به طبع متخصصان ماهر تری را در مجموعه خود استفاده می کنند. با این حال باز هم ممکن است که در برخی مراکز به این مسئله توجه نشود، و نتیجه کار مطابق میل شما نباشد. پس اگر به دنبال بهترین مرکز میکروبیلدینگ در شرق تهران هستید حتما اطلاعات کافی درباره موارد زیر را کسب کنید.

 • تنوع کار و طراحی میکروی ابرو.
 • سالن مجهز که از استاندارد های پاکیزگی رعایت می کند.
 • حضور پرسنل صبور و منظم برای دریافت اطلاعات و پیگیری کار.
 • کیفیت محصولات از جمله دستگاه ها و سوزن های مرغوب و رنگ های با کیفیت.
 • حضور متخصصان مجرب که نمونه کار های فوق العاده خوبی با عکس میکروبلندینگ ابرو مطابق نیاز شما ارائه دهند.

خدمات ابرو مریم حمزه ای

خدمات مشابه به مراحل میکروبلیدینگ ابرو چیست؟ شعب مرکز تخصصی مریم حمزه ای در نقاط مختلف شهر تهران و سایر شهرها انواع خدمات زیبایی دائمی را ارائه داده و از محبوبیت و شهرت بالایی برخوردارند. خانم حمزه ای در زمینه خدمات مرتبط با اصلاح و ترمیم فرم ابرو از جمله میکرو بلیدینگ جزو اولین ها و برترین ها در ایران هستند که 13 سال سابقه فعالیت داشته و در سطح بین المللی آموزش دیده و در حال حاضر آموزش میدهند و به عنوان مستر و داور در مسابقات بین المللی حضور دارند.

پیش از اینکه تخصص بلیدینگ ابرو در ایران فراگیر شود این حرفه را آموزش دیدند، علاوه بر پیاده سازی برای زیباجویان، به جهت دغدغه مندی و علاقه به امر آموزش هنر خود را به هزاران هنرجو یاد داده و متخصصین بسیاری را وارد بازار کار کردند. مراکز تخصصی خانم حمزه ای و آکادمی مریم حمزه ای انواع خدمات حوزه میکرو ابرو تلفیقی، فیبروز ابرو، هاشور و… خدمات ارائه داده و دوره های آموزشی با ارائه مدرک برگزار میکند.

هزینه ترمیم میکروبلیدینگ ابرو

میکروبلیدینگ ابرو جزو تکنیک های آرایش دائم ابرو می باشد. اما این تکنیک برای افزایش ماندگاری و تثبیت رنگ، نیاز به جلسات ترمیم دارد. در واقع جلسات ترمیم بلیدینگ به منظور تثبیت رنگ و افزایش ماندگاری نتیجه نهایی انجام می شوند. به همین دلیل مراجعه در موعد مقرر برای انجام ترمیم ابرو، از نکات مهم و ضروری می باشد.
مباحث بسیار زیادی در رابطه با تکنیک های آرایش دائم از جمله اسکالپ سر ، تاتو خط چشم، بلید ابرو و سایر تکنیک ها مطرح می شوند. بیشترین مبحث مطرح شده از سوی متقاضیان، مبحث مرتبط با هزینه و مراقبت های بعد از ترمیم میکروبلیدینگ ابرو می باشد. هزینه تکنیک های آرایشی با توجه به فاکتورهایی از جمله برند رنگ، تجهیزات سالن، موقعیت جغرافیایی مرکز تخصصی و غیره تعیین می شود. به همین دلیل برای مطلع شدن از هزینه ترمیم در بهترین مرکز میکروبلیدینگ ابرو در تهران یا سایر تکنیک ها، به سایت رسمی آکادمی مدنظرتان مراجعه کنید یا با مشاوران آنها تماس بگیرید.

تفاوت این روش و میکروپیگمنتیشن در چیست؟

تفاوت میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن چییست؟ سوالی که ممکن است قبل از آموزش و یا انجام این تکنیک زیبایی ذهن شما را درگیر کند. روش های مختلفی برای تتوی ابرو وجود دارد از جمله انواع میکرو بلیدینگ و میکروپیگمنتیشن، میکروی ابرو تلفیقی و … که در این قسمت به بررسی جزئی از تفاوت میکروبیلیدینگ و میکروپیگمنتیشن میپردازیم.

میکروپیگمنتیشن ابرو: با یک دستگاه دیجیتال تصفیه شده و 20 شکل سوزنی برای انتخاب انجام می شود. رنگدانه به طور موثر در پوست نفوذ می کند که باعث می شود ماندگاری بیشتری داشته باشد. در روش میکروپیگمنتیشن، سوزن ها رنگ را به صورت سایه ای در ناحیه ای ابرو پخش می کنند.

میکرو بلیدینگ ابرو: در میکروبلندینگ ابرو با دستگاه خطوط ایجاد شده توسط دستگاه، واضح تر مویی شکل است. متخصص در این عمل با استفاده از سوزن های مخصوص، خطوط ظریف مویی شکلی را در سطح ابرو به وجود می آورد. که در نتیجه ابرو میکرو حالتی طبیعی تر دارد.

به طور خلاصه تفاوت اصلی این دو ارایش دائم در نوع رنگدهی به ابرو است که در میکروپیگمنتیشن برعکس میکروبیلدینگ رنگدانه ها به صورت پودری و سایه دار کاشت می شوند، اما در میکروبیلدینگ رنگ دانه ها به صورت خط های ظریف و مویی شکل ایجاد می شوند. برای کسب اطلاعات در مورد اینکه تفاوت ها در ميكروبليدينگ ابرو چيست با تیم مشاورین مرکز میکرو بلیدینگ ما تماس حاصل فرمایید.

مراحل و لوازم بلید ابرو چیست؟

اگر می خواهید درمورد اینکه مراحل میکرو بلیدینگ ابرو و لوازم بلید ابرو چیست، بیشتر بدانید با ما همراه باشید. ابتدا باید لوازم مناسب میکرو بلدینگ را تهیه کنید. از سری لوازم مورد نیاز می توان به قلم دستی نقره ای سنگین، سوزن یکبار مصرف سر کج، بی حس کننده، مواد استریلیزه سوزن تاتو و کولیس و خط کش اشاره کرد. سپس باید به طراحی اولیه ابرو پرداخت. باقی مراحل میکرو بلدینگ ابروی میکرو باید طبق فرم صورت و حالت چشم ها و اندازه پیشانی زیباجو انجام پذیرد. در گام دوم نسبت به قرینه سازی ابرو اقدام نمایید. این کار با کمک نخ کولیس و خط کش انجام می شود. گام سوم انجام تاتو طبق طراحی رسم شده می باشد.

مرحله آخر از مراحل میکروبلدینگ تزریق رنگ دانه به پوست می باشد. برای این کار با ایجاد خراش بر روی ابرو، رنگ دانه ها را به پوست منتقل می کنند. بعد از ایجاد خطوط ابرو روی پوست نوبت به پوشاندن ناحیه مورد نظر با رنگ مخصوص می رسد. این مرحله باید چند بار تکرار شود تا به نتیجه مطلوب در میکرو بلیدینگ برسیم.

بهترین مرکز تخصصی میکروبلیدینگ در تهران

با توجه به نکاتی که پیش از این گفته شد، پیدا کردن بهترین مرکز تخصصی میکرو بلیدینگ در تهران شاید کار سختی نباشد اما نگرانی از مجرب بودن و حرفه ای بودن کادر مجموعه و پیدا کردن بهترين مركز میکروبلدینگ ابرو در تهران یک بحث چالش انگیز است. بسیاری از ما در اطرافیانمان افرادی را داشته ایم که با مراجعه به مراکز مختلف از خدمات میکروبلندینگ ابرو خود ناراضی بوده اند و ابرو ها حالت طبیعی خود را از دست داده اند. پس مهمترین اقدام قبل از اقدام برای میکروبلیدینگ چیست؟ پیدا کردن یک مرکز حرفه ای که تسلط داشته باشد به مدل میکرو ابرو جدید تا دلواپسی و نگرانی نتیجه کار را از بین ببریم.

مرکز تخصصی میکرو بلیدینگ مریم حمزه ای در تهران به شما این اطمینان را می دهد که با اخرین متدهای روز و با استفاده از مرغوب ترین ابزار ها بهترین نتیجه را با جدیدترین مدل میکرو ابرو برای شما به ارمغان بیاورد. این مجموعه سالهاست در حوزه آرایش های دائمی صورت صاحب امتیاز بوده. وجود پرسنل های کاردان و متخصصین ماهر کیفیت خدمات را تضمین می کند. همچنین برای انجام فیشیال صورت و سایر خدمات زیبایی مرتبط با آرایش دائم نیز باید به دقت درمورد سالن زیبایی و سوابق و تجربه آن ها تحقیق کرد.

تکنیک اصلاح ابرو بسیار طبیعی و نچرال

قبل از میکرو بلیدینگ ابرو یا بلید ابرو، متخصص ابتدا سلیقه و انتظارات شما را می پرسد. سپس با بررسی آناتومی صورت شما، برای شما مدل ابروی بلید زیبایی را طراحی می کند. پس حتما قبل از مراجعه به کلینیک، به مدل ابروی مورد علاقه خود فکر کنید و آن را با متخصص خود در میان بگذارید. در مرکز زیبایی دائمی تخصصی مریم حمزه ای که طبق نظر زیباجویان بهترین مرکز میکروبلیدینگ ابرو در تهران است برای انتخاب مدل ابرو  متخصصین در کنار شما هستند تا بر اساس فرم صورتتان بهترین مدل میکرو ابرو را پیدا کنید. و در صورت تمایل میکرو ابرو طبیعی و دخترانه را که جدیدترین مدل میکرو ابرو است انجام میدهند.

ميكروبليدينگ به روش فيبروز

میکروبلیدینگ ابرو به روش فیبروز یکی از روش های تلفیقی می باشد. مدل ابروی میکرو دارای نتیجه نهایی نچرالی است اما برخی از بانوان با توجه به نوع پوستی که دارند بهتر است از روش های تلفیقی استفاده کنند. میکروبلیدینگ ابرو طبیعی انتخاب بسیاری از بانوان می باشد اما این تکنیک زمانی که با تکنیک های دیگری چون فیبروز یا هاشور ترکیب شود ماندگاری بیشتری خواهد داشت. البته این موضوع به نظر مستتر بستگی دارد و باید نوع پوستتان بررسی شود.  با توجه به تغییراتی که در سال های اخیر شاهد بودیم، امروزه مدل میکرو ابرو دخترانه و فرم نچرال ابرو دارای طرفداران بیشتری می باشد. به همین دلیل انجام این تکنیک می تواند بهترین انتخاب برای تاتو ابرو باشد.

مراحل ترمیم ابرو و مراقبتهای بعد از میکروبلیدینگ چیست؟

در مورد ميكرو بليدينگ ابرو و زمان ترمیم بلیدینگ ابرو صحبت های بسیاری در میان است پس از انجام میکرو بلدینگ ابرو و دوره نقاهت میکروبلیدینگ نوبت به مراحل ترمیم بلید ابرو میرسد. نکته قابل توجه این است که بعد از انجام میکرو بلیدینگ رنگ ابرو به تیرگی می رود و شاهد ریزش رنگ خواهید بود. در این مرحله از ميكرو ابرو صبوری کنید و تا فرا رسیدن زمان ترمیم میکروبیلیدینگ ابرو خود منتظر بمانید. پس این امر در زمان پروسه ترمیم و بهبود میکرو بلیدینگ ابرو طبیعی است.

تعیین زمان ترمیم اولیه بلید ابرو بستگی به تشخیص مستر دارد. بعد از انجام میکرو بلدینگ، اطراف آن ممکن است پوسته پوسته شود. به هیچ وجه این پوسته ها را جدا نکنید. ممکن است رنگ ها و طرح تار مو همراه با پوست ها کنده شود و باعث نامتقارن شدن میکروی ابرو شود. علت ریزش رنگ اضافی پس از میکرو بلندینگ ابرو چیست، کمرنگ شدن ابرو در این دوران و مراحل پوسته ریزی میکروبلیدینگ برای برخی بانوان نگران کننده است. اما جای نگرانی وجود ندارد. زیرا میکرو بلید ابرو برای تثبیت رنگ نیاز به ترمیم دارد. بهترین زمان ترمیم ابرو میکرو به 1 الی 2 جلسه نیاز دارد.
روند ترمیم بعد از میکرو بلیدینگ معمولا بین 28 تا 42 روز می باشد. ترمیم مرحله ای است که برای تمامی تکنیک های تاتو ابرو اعم از میکرو بلیدینگ، فیبروز ابرو، هاشور ابرو، قاب و سایه ابرو و میکروپیگمنتیشن ابرو ضروری می باشد. زیرا منجر به تثبیت رنگ و افزایش ماندگاری میکرو ابرو می شود. در این دوره ابرو  روشن تر شده و حالت طبیعی خواهد گرفت. انجام این تکنیک زیبایی و مراقبتهای بعد از میکروبلیدینگ در تمام شعب مرکز زیبایی میکرو بلدینگ ابرو مریم حمزه ای در تهران، بهترين مركز ميكرو بليدينگ ابرو طبق نظر مشتریان، امکان پذیر است.

مدل میکرو ابرو جدید

ابروی میکرو از شیوه های نوین هاشور پرکردن قسمت خالی ابروها و اصلاح فرم آن می باشد. مزیت انجام کلیه مراحل میکروبلیدینگ چیست؟ ماندگاری و دوام بالای آن این روش حالتی طبیعی به ابرو می دهد و مدل میکرو ابرو جدید مدل میکرو طبیعی ابرو است. در انجام این روش مهارت، تخصص و تجربه فردی که برای شما آن را انجام می دهد ضروری است، تا فرد برای شما ابرو یکدست و متقارن ایجاد کند. کسی که این روش را برای شما انجام می دهد باید نوع ابروی مناسب شما را تشخیص دهد. بلید ابرو صحیح می تواند چهره شما را زیباتر، جوانتر و شادابتر کند و ماندگاری میکرو ابرو شما را از دست آرایش کردن مداوم ابرو خلاص کند.

ميكرو ابرو روشی جدید است برای بخشیدن ابرویی خوش فرم به افرادی که آرزوی داشتنش را دارند. با توجه به محل قرار گیری ابرو در چهره که بارز ترین قسمت بدن است، کوچکترین تغییر آن محسوس خواهد بود. بلید ابرو روشی نسبتا ماندگار برای اصلاح ابرو و پرکردن قسمت های خالی بلید ابرو می باشد. اگر ابرو نازک یا نامتقارن دارید، ابرو میکرو با مدل میکرو ابرو جدید می تواند زیبایی شما را چندین برابر کند. حتما در انتخاب سالن زیبایی سعی در انتخاب بهترین مرکز میکروبلیدینگ ابرو در تهران، شیراز، مشهد، کرج و… داشته باشید. همچنین لیفت مژه می تواند به زیباتر شدن چشمان شما کمک کند.

ميكرو ابرو آرایشی دائمی می باشد که در آن با استفاده از یک قلم سوزن دار، رنگ را به پوست وارد می کنند. این روش به دلیل ایجاد ابروهای باظرافت و نازک، سبب میکروبلدینگ ابرو طبیعی و یک بلید ابرو نچرال خواهد شد. همچنین این روش خونریزی ندارد. با دیدن عکس میکرو بلیدینگ ابرو می توانید دید بهتری از نتیجه آن و انتخاب بهترین مرکز میکروبلیدینگ ابرو در تهران به دست آورید.

فرم ابرو بعد از چند روز طبیعی میشه؟

روش میکرو بیلدینگ ابرو با توجه به نوع پوست مشتری و میزان رنگ پذیری پوست تعیین می شود. این روش برای کسب نتیجه بهتر می توانید با تکنیک هایی چون فیبروز یا هاشور ترکیب شود. به همین دلیل پیش از انجام آن حتما جهت مشاوره به مرکز تخصصی مراجعه کنید. به طور کلی ترمیم ابرو میکرو منجر به افزایش میزان ماندگاری نتیجه نهایی می شود. اما برای برخی از بانوان، میکرو تلفیقی ماندگاری بهتر داد و این مسئله مرتبط با نوع پوست و میزان رنگ پذیری پوست می باشد. به همین دلیل علاوه بر مراجعه برای مراحل ترمیم ابرو بعد از میکروبلیدینگ، حتما مشاوره قبل از انجام میکرو ابرو را نیز جدی بگیرید تا بهترین نتیجه را کسب کنید. ابروی میکرو دوران نقاهت کوتاه مدتی دارد و پس از یک الی دو ماه می توانید نتیجه نهایی را مشاهده کنید.

در چه صورت برای مراقبت بعد از میکروبلیدینگ ابرو به پزشک مراجعه کنیم؟

با رعایت این نکات، می توانید دوره نقاهت میکروبلیندینگ را بدون خطر و آسیب، سپری کنید. همچنین در صورت بروز هر گونه علائم یا عوارض میکرو بلیدینگ ابرو با پزشک تماس بگیرید. علائم ذکر شده بعد از انجام ميكروبليدينگ ابرو چيست؟ تب، قرمزی در محل، تورم، حساسیت محل عمل، افزایش دمای بدن، رگه‌های قرمز رنگ که از محل عمل به سمت قلب می‌رود و یا هر رنگ سبز ترشحات زرد رنگ که دارای بوی بد هستند. همه علائمی هستند که با دیدن آن باید برای مراقبت بعد از میکروبلیدینگ ابرو به پزشک مراجعه کنید اما خارش ابرو بعد از میکرو بلیدینگ اگر شدید نباشد طبیعی است. به خاطر داشته باشید که رعایت این نکات علاوه بر مراقبت های بعد از میکروبلیدینگ ابرو حرفه ای خطر ریزش ابرو را نیز از بین میبرد.

تثبیت رنگ بلید ابرو به روش فیبروز

ميكروبليدينگ به روش فيبروز یکی از جدیدترین تکنیک های تاتو ابرو می باشد که با نام میکرو تلفیقی نیز شناخته می شود. ترکیب دو روش میکروبیلیدینگ ابرو و فیبروز ابرو به دلیل کسب نتیجه طبیعی تر می باشد. ابرو میکروبلیدینگ نتیجه نهایی بسیار طبیعی دارد اما تلفیق این روش با فیبروز منجر به نچرال تر شدن نتیجه نهایی می شود.

کسب نتیجه نهایی در جلسه اول تنها بخشی از مرحله اول می باشد. باقی مراحل میکروبلیدینگ ابرو چیست؟ باید مجددا برای ترمیم میکرو ابرو به مرکز تخصصی مراجعه نمایید. ترمیم ابرو به تثبیت رنگ کمک میکند و باید مراحل ترمیم ابرو بعد از میکروبلیدینگ را جدی بگیرید. به طور معمول دو جلسه ترمیم برای این تکنیک در نظر گرفته می شود تا ماندگاری نتیجه نهایی افزایش یابد.

فرق فیبروز ابرو با این روش چیست؟

مراحل فیبروز و مراحل میکروبیلدینگ بسیار به هم شباهت دارند، و تنها فرق فیبروز ابرو با میکرو بلیدینگ در این است که در انجام فیبروز ابرو، سلیقه مراجعه کننده در نظر گرفته نمی شود، و با استاندارد های کاری مختص به فیبروز انجام می شود، همچنین تنها افرادی می توانند فیبروز کنند که قبلا هیچ عمل تتویی مانند میکرو بیلدینگ و یا میکروپیگمنتشین انجام نداده باشند. شیوه انجام میکرو ابرو چیست؟ مانند هاشور سر انجام می شود. یکی از مراحل مشابه در این دو عمل زیبایی دائمی مراحل پوسته ریزی میکروبلندینگ و فیبروز می باشد. هر دو این خدمات در بهترین مرکز میکروبیلدینگ ابرو در تهران، کرج، مشهد، شیراز به زیباجویان عزیز ارائه می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران میکروی ابرو ما تماس بگیرید. شماره تماس: 92009999

مراحل ریزش رنگ میکروبلیدینگ

بسیاری از بانوان سوال می کنند که میکرو ابرو بعد از چند روز طبیعی میشه و خارش ابرو بعد از میکروبلیدینگ آیا طبیعی است یا خیر. پس از تغییر فرم ابرو زخم های بسیار کوچکی در سطح پوست ابرو ایجاد می شوند که طبیعی هستند و همین امر شروع مراحل ریزش رنگ میکروبلیدینگ می باشد. در مرحله ریزش رنگ اضافی، دچار خارش ابرو نیز می شوید. تمامی مراحل ذکر شده روند طبیعی ترمیم ابرو تاتو شده هستند و باید حداقل 7 الی 10 روز برای مشاهده نتیجه نهایی صبور باشید. اگر در این زمان شاهد ریزش بیش از حد رنگ بودید، نگران نباشید. زیرا ریزش رنگ طبیعی بوده و ترمیم میکرو ابرو به منظور تثبیت رنگ انجام می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره بلید، تاتو خط چشم، بن مژه و هر گونه تکنیک آرایشی دائم دیگر و قیمت میکروبیلدینگ ابرو می توانید با مشاوران مراکز مریم حمزه ای بهترین مرکز میکروبلدینگ ابرو در تهران ارتباط برقرار کنید.

مراقبت های بعد از بلیدینگ

توجه داشته باشید که مراقبت های بعد از میکرو بلیدینگ بسیار مهم و ضروری است. چرا که کیفیت میکرو تلفیقی ابرو و دوره نقاهت میکروبلیدینگ، ماندگاری میکرو ابرو های شما را تعیین می کند. در واقع اگر برایتان سوال شده که کیفیت میکروبیلدینگ چیست برای چشم ریز تا حد زیادی وابسته به این است که پس از انجام این عمل چگونه از آن مراقبت می کنید. در این مقاله تمام موارد و نکات مورد نیاز برای مراقبت های بعد از بلید ابرو برای شما لیست شده است. با ما همراه باشید تا به این سوال پرتکرار که مراقبتهای بعد از میکرو بلیدینگ چیست پاسخ دهیم. درصورت خارش ابرو بعد از میکروبیلدینگ و یا مراحل پوسته ریزی میکروبلیدینگ می توانید از کرم های چرب برای رفع این حالت کمک بگیرید. قبل از انجام این تکنیک زیبایی به کیفیت مواد میکرو بلیدینگ توجه فرمایید.

سوالات رایج مراجعان در مرکز تخصصی مریم حمزه ای

این خدمات یکی از پرطرفدارترین تکنیک های آرایش دائم ابرو می باشد. تکنیک های تاتو ابرو به دلیل عدم درد و نتیجه نهایی طبیعی بسیار محبوب هستند. در سالهای گذشته این تکنیک تاتو ابرو به دلیل متقاضی زیاد، بسیار پربحث بوده است. همواره سوالات بسیاری درباره این متد از سوی متقاضیان شنیده می شود. در ادامه برخی از رایج ترین سوالات که بین زیباجویان مرکز تخصصی مریم حمزه ای بسیار شنیده می شود را به طور خلاصه بررسی خواهیم کرد. به دلیل تقاضیای زیباجویان تمامی سوالات به طور مختصر و مفید پاسخ داده شده اند. همچنین با ارسال یک عکس میکروبلیدینگ ابرو به مشاوران مجرب مرکز تخصصی مریم حمزه ای می توانید از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

بعد از میکرو بلیدینگ ابرو میشه بوتاکس کرد؟

محدودیت های پس میکرو بلیدینگ ابرو چیست؟ استفاده از بوتاکس پس از میکرو بلیدینگ ابرو مانعی ندارد. اما بهتر است تا زمان تثبیت رنگ بلید ابرو و پایان دوره ترمیم بلیدینگ ابرو صبر کنید، سپس اقدام به بوتاکس نمایید. در نظر داشته باشید که بعد از میکرو ابرو، نقاط اطراف ابرو تا پایان دوره نقاهت حساس تر می شوند و بهتر است جوانب احتیاط را رعایت کنید.

چه کسانی نباید ميكرو ابرو انجام دهند؟

بانوان باردار و شیرده و افرادی که تحت شیمی درمانی هستند. همچنین افرادی که از داروهای خاص استفاده می کنند تا پایان دوره درمانشان مجاز به انجام میکرو بلیدینگ نیستند. تقریبا تمامی افراد کاندید مناسبی برای میکرو بلدینگ ابرو هستند. اما برای کسب اطمینان خاطر، و اطلاع از اینکه شرایط میکروبلیدینگ ابرو چیست، می توانید قبل از انجام میکروی ابرو درمورد خطوط میکرو بلیدینگ مشاوره رایگان دریافت کنید.

چند روز بعد از میکروبلیدینگ ابرو میتوان دوش گرفت؟

بعد از انجام میکرو بیلدینگ، تمام نکات مراقبتهای بعد از میکرو بلیدینگ مورد نیاز با توجه به پوستتان را مشاوران خواهند گفت. زیرا پوست های چرب نیاز به مراقبت دقیق تری دارند. به طور کلی در مورد میکروبیلدینگ ابرو باید گفت تا 3 روز از شستشوی صورت یا استحمام خودداری کنید. بین 3 الی 10 روز هم با توجه به نوع پوستتان باید احتیاط کنید.

میکرو بلیدینگ ابرو چقدر ماندگاری دارد؟

میکرو بلیدینگ ابرو جزو روش های دائمی و نیمه دائمی می باشد. به همین دلیل ماندگاری بسیار بالایی دارد. راز ماندگاری میکروبلندینگ چیست؟ برای افزایش ماندگاری ابروی میکرو تا چندین سال، باید نکات رعایتی را به خوبی انجام دهید و جلسات ترمیم میکرو بلیدینگ را جدی بگیرید. این روش به طور معمول بین 1 الی 3 سال ماندگاری دارد.

4.3/5 - (17 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *