اخبار و مقالات

میکروبلیدینگ ابرو چیست و بهترین مرکز میکروبلیدینگ ابرو در تهران کجاست؟

میکروبلیدینگ چیست؟

میکروبلیدینگ ابرو چیست و چه کاربردی دارد؟ خدمات میکروبلیدینگ چیست؟ تا پایان این مقاله همراه ما باشید تا تمام آنچه درباره میکرو بلیدینگ ابرو حرفه ای، طبیعی و دخترانه در سالن تخصصی و بین المللی مریم حمزه ای، بهترین مرکز میکروبلیدینگ ابرو در تهران لازم است بدانید را برای شما توضیح دهیم. اگر درست حدس زده باشم دلیل اینکه شما روی این مطلب کلیک کردید تا آن را مطالعه کنید، این است که شما هر روز مجبور هستید که با ابزار های مختلف آرایشی ابرو هایتان را پر کنید و این کار برایتان طاقت فرسا شده است. درک می کنم همه ما این را تجربه کرده ایم که روزانه ساعت های زیادی را اختصاص داده ایم تا با مداد، ژل و یا سایه قسمت های خالی ابروهای مان را پر کنیم.

مراحل میکروبلیدینگ حرفه ای چیست؟

میکروبیلدینگ ابرو مریم حمزه ای یک روش تتو نیمه دائم برای ابروها است. که برای مدت نسبتا طولانی فرم ظاهری ابرو های ما را بهبود می بخشد. در جواب میکرو بلیدینگ چیست باید گفت عمل اصلی در انجام میکروی ابرو طبیعی، ایجاد خطوط ریز مویی در نواحی ابرو است، که این کار باید با ظرافت و مهارت انجام شود تا درست مانند ابرو، ظاهر طبیعی خود را حفظ کند، این خطوط ریز مویی با کاشت رنگدانه ها توسط دستگاه های مخصوص تتو ابرو انجام می شود. در مراحل میکروبلدینگ از دستگاه های بلید ابرو استفاده می شود که تشکیل شده از سوزن های بسیار ریزی هستند که از این سوزن ها برای کشیدن تارهای ظریف مویی استفاده می شود و نتیجه این که میکروابرو، ابرو هایی کاملا طبیعی و بدون نقص  یا در صورت تمایل میکرو ابرو رنگ روشن برای شما ایجاد می کند که با شستن از بین نمی رود.

مراقبت های بعد از میکرو بلیدینگ

توجه داشته باشید که مراقبت های بعد از میکرو بلیدینگ بسیار مهم و ضروری است. چرا که کیفیت میکرو تلفیقی ابرو و  مراقبتهای بعد از میکروبلیندینگ، ماندگاری میکرو ابرو های شما را تعیین می کند. در واقع دوام اگر برایتان سوال شده که کیفیت میکروبیلدینگ چیست برای چشم ریز تا حد زیادی وابسته به این است که پس از انجام این عمل چگونه از آن مراقبت می کنید. در این مقاله تمام موارد و نکات مورد نیاز برای مراقبت های بعد از بلید برای شما لیست شده است. با ما همراه باشید تا به این سوال پرتکرار که مراقبتهای بعد از میکرو بلیدینگ چیست پاسخ دهیم. درصورت خارش ابرو بعد از میکروبیلدینگ و یا مراحل پوسته ریزی میکرو بلیدینگ می توانید از کرم های چرب برای رفع این حالت کمک بگیرید. قبل از انجام این تکنیک زیبایی به کیفیت مواد میکرو بلیدینگ توجه فرمایید.

موارد مراقبت از پوست بعد از میکرو بلدینگ چیست؟

برای مراقبت بعد از ميكرو ابرو در مرکزهای تخصصی میکرو بلیدینگ ابرو باید به موارد زیادی توجه کرد. با ما همراه باشید تا در ادامه شرح دهیم دوره نقاهت میکروبلدینگ و موارد مراقبت از پوست پس از آن چیست؟

 1. اجازه ندهید آب، لوسیون، صابون یا لوازم آرایشی در 7 روز اول پس از میکروی ابرو به ناحیه ابروی شما برخورد کند.
 2. خارش و پوسته پوسته شدن ممکن است در طول هفت روز اول پس از عمل ظاهر شود. از چیدن یا خراشیدن خودداری کنید زیرا می تواند پوسته ها را زودتر کنده و باعث ایجاد نتایج لکه دار یا زخم شود.
 3. پس از 4 روز، مطمئن شوید که دست های خود کاملا تمیز هستند و به آرامی پماد پس از مراقبت را با یک پنبه و دست های تمیز روی ناحیه بمالید. این کار را می‌توان دو بار در روز انجام داد. لطفا استفاده از پماد را به مدت 7 روز ادامه دهید.
 4. در تمام 14 روز پس از عمل میکرو بلیدینگ باید از موارد زیر اجتناب شود:
  افزایش تعریق، تمرین ورزش، شنا کردن، سونا داغ، حمام آب گرم یا جکوزی، برنزه شدن در برابر آفتاب یا برنزه شدن سالنه باعث تغییر رنگ و محو شدن زودرس میکرو بیلیدینگ می شوند.
 5. انجام کارهای مربوط به نظافت سنگین منزل مانند نظافت در جایی که زباله های زیادی در هوا وجود دارد.
 6. مصرف بیش از حد الکل بعد از انجام میکرو ابرو
 7. لمس ناحیه ابرو و میکرو بلیدینگ به جز در هنگام شستشو و استفاده از کرم مراقبت دوره نقاهت میکروبلیدینگ با سواب پنبه ای
 8. رانندگی در وسایل نقلیه هوای آزاد مانند خودروی کروکی، قایق، دوچرخه یا موتور سیکل

قیمت میکروبلیدینگ در تهران

در چه صورت برای مراقبت بعد از میکروبلیدینگ ابرو به پزشک مراجعه کنیم؟

با رعایت این نکات، می توانید دوره نقاهت میکروبلیندینگ را بدون خطر و آسیب، سپری کنید. همچنین در صورت بروز هر گونه علائم یا عوارض میکرو بلیدینگ ابرو با پزشک تماس بگیرید. علائم ذکر شده بعد از انجام ميكروبليدينگ ابرو چيست؟ تب، قرمزی در محل، تورم، حساسیت محل عمل، افزایش دمای بدن، رگه‌های قرمز رنگ که از محل عمل به سمت قلب می‌رود و/یا هر رنگ سبز/ ترشحات زرد رنگ که دارای بوی بد هستند. اما خارش ابرو بعد از میکرو بلیدینگ اگر شدید نباشد طبیعی است. به خاطر داشته باشید که رعایت این نکات علاوه بر مراقبت های بعد از میکروبلیدینگ ابرو حرفه ای خطر ریزش ابرو را نیز از بین میبرد.

قیمت و هزینه میکروبلیدینگ در بهترین مرکز میکروبیلدینگ ابرو در تهران

برای اطلاع از قیمت و هزینه میکروبیلدینگ ابرو در بهترین مرکز میکروبیلدینگ ابرو در تهران باید گفت که این قیمت میکرو بلیدینگ ابرو تا حد زیادی به موارد مختلفی از جمله موارد زیر بستگی دارد.

 • مهارت متخصص میکرو بلیدینگ ابرو
 • مرغوبیت سوزن، مواد و رنگ های مورد نیاز ميكرو ابرو
 • کیفیت تجهیزات و دستگاه های مورد استفاده میکروی ابرو
 • وسایل و تجهیزات بهداشتی که برای میکرو بیلیدینگ استفاده می شوند.

با توجه به موارد اشاره شده هر چه مرکز میکروبلیدینگ درمانی بلید ابرو شما مجهز تر باشد و متخصصان ماهرتری داشته باشد قیمت میکرو بلیدینگ ابرو حرفه ای در تهران متغیر است. همچنین پس از انجام این عمل، نیاز به اقدام برای ترمیم ابرو است که ممکن است در برخی مراکز هزینه جداگانه ای از هزینه میکرو بیلدینگ ابرو داشته باشد. مرکز میکروبیلدینگ ابرو تخصصی زیبایی دائمی مریم حمزه ای بهترین مرکز میکروبلیدینگ ابرو در تهران می باشد که با بهترین قیمت میکرو ابرو در تهران را با بالاترین کیفیت و بهترین مدل ابرو میکرو ارائه می دهد.

میکروبلیدینگ در مرکز زیبایی تخصصی مریم حمزه ای

تفاوت میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن در چیست؟

تفاوت میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن چییست؟ سوالی که ممکن است قبل از آموزش و یا انجام این تکنیک زیبایی ذهن شما را درگیر کند. روش های مختلفی برای تتوی ابرو وجود دارد از جمله انواع میکرو بلیدینگ و میکروپیگمنتیشن، میکروی ابرو تلفیقی و … که در این قسمت به بررسی جزئی از تفاوت میکروبیلیدینگ و میکروپیگمنتیشن میپردازیم.

میکروپیگمنتیشن ابرو: با یک دستگاه دیجیتال تصفیه شده و 20 شکل سوزنی برای انتخاب انجام می شود. رنگدانه به طور موثر در پوست نفوذ می کند که باعث می شود ماندگاری بیشتری داشته باشد. در روش میکروپیگمنتیشن، سوزن ها رنگ را به صورت سایه ای در ناحیه ای ابرو پخش می کنند.

میکرو بلیدینگ ابرو: در میکروبلندینگ ابرو با دستگاه خطوط ایجاد شده توسط دستگاه، واضح تر مویی شکل است. متخصص در این عمل با استفاده از سوزن های مخصوص، خطوط ظریف مویی شکلی را در سطح ابرو به وجود می آورد. که در نتیجه میکرو ابرو حالتی طبیعی تر دارد.

به طور خلاصه تفاوت اصلی این دو ارایش دائم در نوع رنگدهی به ابرو است که در میکروپیگمنتیشن بر عکس میکروبیلدینگ رنگدانه ها به صورت پودری و سایه دار کاشت می شوند، اما در میکروبیلدینگ رنگ دانه ها به صورت خط های ظریف و مویی شکل ایجاد می شوند. برای کسب اطلاعات در مورد اینکه تفاوت ها در ميكروبليدينگ ابرو چيست با تیم مشاورین مرکز میکرو بلیدینگ ما تماس حاصل فرمایید.

فرق فیبروز ابرو با میکرو بلیدینگ چیست؟

مراحل فیبروز و مراحل میکروبیلدینگ بسیار به هم شباهت دارند، و تنها فرق فیبروز ابرو با میکرو بلیدینگ در این است که در انجام فیبروز ابرو، سلیقه مراجعه کننده در نظر گرفته نمی شود، و با استاندارد های کاری مختص به فیبروز انجام می شود، همچنین تنها افرادی می توانند فیبروز کنند که قبلا هیچ عمل تتویی مانند میکرو بیلدینگ و یا میکروپیگمنتشین انجام نداده باشند. میکرو ابرو مانند هاشور سر انجام می شود. یکی از مراحل مشابه در این دو عمل زیبایی دائمی مراحل پوسته ریزی میکروبلندینگ و فیبروز می باشد. هر دو این خدمات در بهترین مرکز میکرو بیلدینگ ابرو در تهران، کرج، مشهد، شیراز به زیباجویان عزیز ارائه می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران میکروی ابرو ما تماس بگیرید. شماره تماس: 92009999

مراقبت بعد از میکروبلیدینگ ابرو

بهترین مرکز میکروبلیدینگ ابرو در تهران و کرج و مشهد و شیراز

بهترین مرکز میکرو بلیدینگ ابرو در تهران، کرج، مشهد، شیراز و… کدام مرکز است و معیار و ویژگی که برای انتخاب یک مرکز خوب میکرو بیلیدینگ چیست؟ در وهله اول اطلاعاتی است که پرسنل آن مجموعه به شما ارائه می کنند. هرچه اطلاعات درباره نحوه خدمات و کیفیت محصولات بیشتر باشد و و امکانات سالن مجهز تر باشد آن مرکز برای انجام  حرفه ای دارای امتیاز است. همچنین حضور بهترین متخصص میکرو بیلدینگ برای انجام کار در آن مجموعه، بسیار مهم است.

بدیهی است که ممکن است مرکز ميكرو ابرو انتخابی شما از لحاظ مسافت به شما دور باشد، اما در صورتی که متخصصان ماهر و مجرب در آن مجموعه مشغول به فعالیت باشند و پرسنل با نظم و صبوری پاسخگوی سوالات شما باشند، مسافت، چندان اهمیتی ندارد. برای اینکه توسط بهترین مرکز میکروبلیدینگ در تهران این تکنیک زیبایی میکرو ابرو را انجام دهید می توانید به شعب بهترين مركز ميكرو بليدينگ ابرو در تهران در مناطق الهیه، تهران پارس، سعادت آباد مراجعه بفرمایید یا با تیم متخصص مشاوره ما در مرکز زیبایی دائمی مریم حمزه ای تماس بگیرید.

بهترين مركز ميكروبليدينگ ابرو در غرب و شرق تهران

بهترین مرکز میکرو بیلدینگ در غرب و شرق تهران را چطور شناسایی کنیم؟ در تهران با افزایش تقاضا برای انجام خدمات زیبایی از جمله میکرو بلدینگ ابرو، مراکز بیشتری در حال توسعه هستند. برای پیدا کردن بهترین مرکز میکروبلیدینگ ابرو در تهران باید به نکات زیادی توجه کرد. این مراکز در رقابت با همدیگر، اقدام به بهبود کیفیت خدمات و محصولات می کنند، و به طبع متخصصان ماهر تری را در مجموعه خود استفاده می کنند. با این حال باز هم ممکن است که در برخی مراکز به این مسئله توجه نشود، و نتیجه کار مطابق میل شما نباشد. پس اگر به دنبال بهترین مرکز میکروبیلدینگ در شرق تهران هستید حتما اطلاعات کافی درباره موارد زیر را کسب کنید.

 • تنوع کار و طراحی میکروی ابرو
 • سالن مجهز که از استاندارد های پاکیزگی رعایت می کند.
 • حضور پرسنل صبور و منظم برای دریافت اطلاعات و پیگیری کار
 • کیفیت محصولات از جمله دستگاه ها و سوزن های مرغوب و رنگ های با کیفیت
 • حضور متخصصان مجرب که نمونه کار های فوق العاده خوبی با عکس میکروبلندینگ ابرو مطابق نیاز شما ارائه دهند

بهترین مرکز میکروبلیدینگ در تهران

بهترین مرکز تخصصی میکروبلیدینگ در تهران

با توجه به نکاتی که پیش از این گفته شد، پیدا کردن بهترین مرکز تخصصی میکرو بلیدینگ در تهران شاید کار سختی نباشد اما نگرانی از مجرب بودن و حرفه ای بودن کادر مجموعه و پیدا کردن بهترين مركز میکروبلدینگ ابرو در تهران یک بحث چالش انگیز است. بسیاری از ما در اطرافیانمان افرادی را داشته ایم که با مراجعه به مراکز مختلف از خدمات میکروبلندینگ ابرو خود ناراضی بوده اند و ابرو ها حالت طبیعی خود را از دست داده اند. پس مهمترین اقدام قبل از اقدام برای میکروبلیدینگ چیست؟ پیدا کردن یک مرکز حرفه ای که تسلط داشته باشد به مدل میکرو ابرو جدید دلواپسی و نگرانی نتیجه کار را از بین ببریم.

مرکز تخصصی میکرو بلیدینگ مریم حمزه ای در تهران به شما این اطمینان را می دهد که با اخرین متدهای روز و با استفاده از مرغوب ترین ابزار ها بهترین نتیجه را با جدیدترین مدل میکرو ابرو برای شما به ارمغان بیاورد. این مجموعه سالهاست در حوزه آرایش های دائمی صورت صاحب امتیاز بوده. وجود پرسنل های کاردان و متخصصین ماهر کیفیت خدمات را تضمین می کند. همچنین برای انجام فیشیال صورت و سایر خدمات زیبایی مرتبط با آرایش دائم نیز باید به دقت درمورد سالن زیبایی و سوابق و تجربه آن ها تحقیق کرد.

مراحل میکرو بیلدینگ و لوازم بلید ابرو چیست؟

اگر می خواهید درمورد اینکه مراحل میکرو بلیدینگ ابرو چیست بیشتر بدانید با ما همراه باشید. ابتدا باید لوازم مناسب میکرو بلدینگ را تهیه کنید. از سری لوازم مورد نیاز می توان به قلم دستی نقره ای سنگین، سوزن یکبار مصرف سر کج، بی حس کننده، مواد استریلیزه سوزن تاتو و کولیس و خط کش اشاره کرد. سپس باید به طراحی اولیه ابرو پرداخت. باقی مراحل میکرو بلدینگ میکرو ابرو باید طبق فرم صورت و حالت چشم ها و اندازه پیشانی زیباجو انجام پذیرد. در گام دوم نسبت به قرینه سازی ابرو اقدام نمایید. این کار با کمک نخ کولیس و خط کش انجام می شود. گام سوم انجام تاتو طبق طراحی رسم شده می باشد.

مرحله آخر از مراحل میکروبلدینگ تزریق رنگ دانه به پوست می باشد. برای این کار با ایجاد خراش بر روی ابرو، رنگ دانه ها را به پوست منتقل می کنند. بعد از ایجاد خطوط ابرو روی پوست نوبت به پوشاندن ناحیه مورد نظر با رنگ مخصوص می رسد. این مرحله باید چند بار تکرار شود تا به نتیجه مطلوب در میکرو بلیدینگ برسیم.

میکروبلیدینگ با بهترین کیفیت

مراحل ترمیم ابرو و مراقبتهای بعد از میکروبلیدینگ چیست؟

پس از انجام میکرو بلدینگ ابرو و دوره نقاهت میکروبلیدینگ نوبت به مراحل ترمیم بلید ابرو میرسد. نکته قابل توجه این است که بعد از انجام میکرو بلیدینگ رنگ ابروها به سمت تیرگی می رود. در این مرحله از ميكرو ابرو باید صبوری کنید و تا فرا رسیدن بهترین زمان ترمیم میکروبیلیدینگ ابرو خود منتظر بمانید. دقت داشته باشید بعد از انجام میکرو بلدینگ، اطراف آن ممکن است پوسته پوسته شود. به هیچ وجه این پوسته ها را از ناحیه جدا نکنید. چراکه ممکن است رنگ ها و طرح تار مو همراه با پوست ها کنده شود و باعث نامتقارن شدن میکروی ابرو شود.

روند ترمیم بعد از میکرو بلیدینگ معمولا بین 28 تا 42 روز می باشد. در این دوره ابرو شما روشن تر شده و حالت طبیعی تری خواهد گرفت. انجام این تکنیک زیبایی در تمام شعب مرکز زیبایی میکرو بلدینگ ابرو مریم حمزه ای در تهران، بهترين مركز ميكرو بليدينگ ابرو طبق نظر مشتریان، امکان پذیر است.

میکرو بلیدینگ ابرو حرفه ای در بهترين مركز ميكروبليدينگ ابرو

میکرو بلیدینگ ابرو حرفه ای ترین تکنیک های برای رفع نواقص ابرو و طراحی تاتو ابرو به زیباترین و طبیعی ترین حالت ممکن می باشد. انجام تکنیک میکرو ابرو و همچنین ترمیم ابرو میکرو نیاز به مهارت بسیار بالایی دارد. زیرا خطوط ابرویی که شبیه سازی می شوند باید بسیار باریک باشند و تفاوتی با تار ابروی طبیعی نداشته باشند. در نتیجه برای اینکه یک بلید بسیار طبیعی و نچرال داشته باشید باید به یک مرکز تخصصی آرایش دائم و نیمه دائم مراجعه کنید. میکرو بلدینگ در دسته تکنیک های در حال رونق قرار میگیرد. زیرا این روش به سرعت در حال شناخته شدن و محبوبیت است. به همین دلیل بانوان بسیاری میل به انجام تکنیک میکرو بلیدینگ دارند.

اما نکته قابل توجه برای رضایت از نتیجه نهایی این تکنیک، حرفه ای بودن مستر هنگام کار با دستگاه میکرو بلیدینگ و فرم دهی ابرو می باشد. مستری که برای انجام میکرو بیلدینگ انتخاب می کنید باید آموزش میکروبلیدینگ را به صورت حرفه ای گذرانده باشد و به خوبی بداند چه فرمی برای چهره شما مناسب است. همچنین میزان فشار دست و میزان نفوذ عمق رنگ به زیر پوست در این روش بسیار مهم است. با انتخاب بهترين مركز ميكرو بليدينگ ابرو در تهران، کرج، مشهد، شیراز و غیره با بهترین قیمت میکرو ابرو در تهران می توانید با اطمینان خاطر پوست خود را به متخصصین بسپارید.

میکروبلیدینگ حرفه ای ابرو

بلید ابرو چیست و چه تفاوتی با میکرو بلیدینگ ابرو دارد؟

میکرو بیلدینگ ابرو برای برخی از افراد تلفظ سختی دارد و برخی از زیباجویان ترجیح می دهند مخفف این کلمه را به صورت میکروی ابرو یا بلید ابرو استفاده کنند. در نتیجه هرجایی شنیدید که صحبت از بلید یا میکرو ابرو در میان بود، در واقع منظور همان میکرو بلیدینگ می باشد. میکرو بلیدینگ از نچرال ترین و بهترین تکنیک های تغییر مدل ابرو می باشد. تغییر مدل ابروی میکرو در هر فردی می تواند متفاوت باشد. این تفاوت در شیوه میکروبلدینگ چیست؟ برخی از بانوان نیاز به تغییر جزئی دارند و ترجیح می دهند ميكرو ابرو را در داخل ابرو ها به منظور تراکم بخشی ابرو انجام دهد. اما برخی از بانوان، قصد فرم دهی ابرو را دارند و از میکروبلندینگ برای تاج ابرو و فرم دهی کلی ابرو استفاده می کنند.

برای انتخاب بهترین مرکز میکروبلیدینگ ابرو در تهران و مدل ابرو یا تعیین فرم نهایی ابرو حتما با مستر یا مشاوران حرفه ای آکادمی مریم حمزه ای مشورت کنید. مشاوره منجر به انتخاب بهترین فرم با توجه به هارمونی سایز اجزای چهره تان می شود. نکته مهم و تاثیرگذار در زیبایی چهره، هارمونی اجزای چهره با یکدیگر است.

مراحل ترمیم ابرو بعد از میکرو بلدینگ و بهترین زمان ترمیم میکروبلیدینگ ابرو

در مورد ميكرو بليدينگ ابرو و زمان ترمیم ابرو صحبت های بسیاری در میان است. پس از انجام میکرو ابرو شاهد ریزش رنگ خواهید بود و این امر در زمان پروسه ترمیم و بهبود میکرو بلیدینگ ابرو طبیعی است. اگر نگران هستید که علت ریزش رنگ اضافی پس از میکرو بلندینگ ابرو چیست؟ طبیعی است و کمرنگ شدن ابرو در این دوران و یا مراحل پوسته ریزی میکروبلیدینگ برای برخی بانوان نگران کننده است. اما جای هیچگونه نگرانی وجود ندارد. زیرا میکرو بلیدینگ ابرو برای تثبیت رنگ نیاز به ترمیم دارد. بهترین زمان ترمیم ابرو میکرو به 1 الی 2 جلسه نیاز دارد. تعیین زمان دقیق ترمیم اولیه بلید ابرو بستگی به تشخیص مستر و نوع پوست مشتری دارد.

اما به طور معمول بین 40 الی 60 روز بعد از میکرو بلدینگ، باید برای اولین جلسه ترمیم مراجعه کنید. ترمیم مرحله ای است که برای تمامی تکنیک های تاتو ابرو اعم از میکرو بلیدینگ، فیبروز ابرو ، هاشور ابرو، قاب و سایه ابرو و میکروپیگمنتیشن ابرو ضروری می باشد. زیرا منجر به تثبیت رنگ و افزایش ماندگاری میکرو ابرو می شود.

بهترین زمان ترمیم میکروبلیدینگ ابرو

میکرو ابرو و بهترین مرکز میکروبلیدینگ در تهران

میکرو ابرو یکی از شیوه های نوین هاشور برای پرکردن قسمت خالی ابروها و اصلاح کردم فرم آن ها می باشد. مزیت انجام میکروبلیدینگ چیست؟ روش ماندگاری و دوام بالای آن است که سبب برتری آن بر بسیاری از روش ها می شود همچنین، این روش حالتی طبیعی به ابروی شما می دهد و مدل میکرو ابرو جدید مدل میکرو طبیعی ابرو است. در انجام این روش مهارت، تخصص و تجربه فردی که برای شما آن را انجام می دهد ضروری است، تا فرد برای شما ابروهای یکدست و متقارنی ایجاد کند. کسی که این روش را برای شما انجام می دهد باید نوع ابروی مناسب شما را تشخیص دهد. میکرو بلیدینگ ابرو صحیح می تواند چهره شما را زیباتر، جوانتر و شادابتر کند و ماندگاری میکرو ابرو شما را از دست آرایش کردن های مداوم ابرو خلاص کند.

ميكرو ابرو روشی جدید است برای بخشیدن ابرویی زیبا و خوش فرم به افرادی که آرزوی داشتن آن را دارند. با توجه به قرار گیری ابروها در چهره که بارز ترین قسمت بدن است، کوچکترین تغییری در آن ها بسیار محسوس خواهد بود و همه متوجه آن خواهند شد. میکروی ابرو روشی نسبتا ماندگار برای اصلاح ابرو و پرکردن قسمت های خالی ابرو می باشد. اگر ابروهای نازک یا نامتقارنی دارید، میکرو ابرو می تواند زیبایی چهره‌ی شما را چندین برابر کند. پس حتما در انتخاب سالن زیبایی سعی در انتخاب بهترین مرکز میکرو بلدینگ در تهران، شیراز، مشهد، کرج و… داشته باشید. همچنین لیفت مژه می تواند به زیباتر شدن چشمان شما کمک کند.

ميكرو ابرو آرایشی دائمی می باشد که در آن با استفاده از یک قلم سوزن دار، رنگ را به پوست وارد می کنند. این روش به دلیل ایجاد ابروهای باظرافت و نازک، سبب میکروبلدینگ ابرو طبیعی و یک بلید ابرو خواهد شد. همچنین در این روش خونریزی وجود ندارد. . با دیدن عکس میکرو بلیدینگ ابرو موجود در صفحه می توانید دید بهتری از نتیجه آن و انتخاب بهترین مرکز میکروبلیدینگ ابرو در تهران به دست آورید.

برتری ميكرو ابرو بر لوازم آرایشی چیست؟

امروزه وسایل آرایشی زیادی برای ابروها به بازار آمده است، اما با توجه به موقتی بودن آن و زمان زیادی که برای استفاده از آن ها نیاز است، افراد ترجیح می دهند از روش هایی چون میکروابرو استفاده کنند. مزیت استفاده از میکرو بلیدینگ چیست؟ استفاده از وسایل آرایشی حالتی مصنوعی به ابروها می دهد در صورتیکه میکرو حالتی طبیعی به آن می دهد. و مدل ابروی میکرو علاوه بر طبیعی بودن قابل اجرا در مدل دخترانه نیز هستند و میزان تغییرات پس از میکرولیدینگ را می توانید در عکس میکرو ابرو قبل و بعد انجام آن مشاهده کنید و تفاوت ها را بسنجید و مدلی متناسب با صورت خودتان انتخاب کنید.

میکرو ابرو چیست و میکروبلیدینگ ابرو چگونه انجام می شود؟

در میکرو ابرو، با ایجاد خراش هایی در لایه سطحی پوست رنگدانه های ریز مولکول خاصی به لایه سطحی ابروی شما وارد می شود که سبب پر شدن و جذابیت ابروی شما می شود. میزان ماندگاری میکروی ابرو به مواردی چون مواد مصرفی شما، نوع پوستتان و تجربه و تخصص میکروکار شما بستگی خواهد داشت و رنگ آن نیز می تواند، رنگی نزدیک موی شما انتخاب شود تا میکرو بلیدینگ ابرو طبیعی جلوه کند. این روش به دلیل ظرافت زیادش، شباهت زیادی به ابروی طبیعی شما خواهد داشت و تشخیص میکرو بلیدینگ ابرو با ابروی طبیعی دشوار است. البته توجه به این نکته نیز ضروری است که در انتخاب سالن میکرو بلید دقت و حساسیت بالای به خرج دهید تا بهترین ارایشگاه برای میکروبلیدینگ ابرو پیدا کنید و از نتیجه رضایت بیشتری داشته باشید.

قیمت میکروی ابرو و مدل میکرو ابرو جدید

همه‌ی افراد با هر رنگ پوست و ابرویی می توانند میکروبیلدینگ ابرو انجام دهند. این عمل به نوعی تاتو به حساب می آید. همان طور که می دانید ابرو یکی از مهم ترین بخش های صورت است و تاثیر زیادی بر روی زیبایی چهره شما دارد. پس، با ابروهایی زیبا می توانید چهره زیباتری هم داشته باشید. اگر به دنبال قیمت قیمت میکروی ابرو یا میکرو تلفیقی ابرو در تهران هستید باید بدانید که هزینه میکروبیلدینگ ابرو آن به مواردی چون مواد مصرفی برای میکرو و تخصص و تجربه میکرو کار شما بستگی خواهد داشت. برای حساب کردن قیمت میکرو ابرو در تهران باید به موارد زیادی چون تجربه کسی که آن را انجام می دهد، مواد مصرفی و عوامل دیگر توجه کرد. قبل انجام میکروابرو، ابتدا درباره‌ی انواع میکرو بلدینگ و مدل میکرو ابرو جدید همچنین بهترین ارایشگاه برای میکروبلندینگ ابرو تحقیق کنید.

تفاوت میکروبلیدینگ با سایر روش ها چیست؟

تفاوت میکروبلیدینگ ابرو با هاشور در ابزار آن ها می باشد. تاتو ابرو ماندگاری بیشتری دارد اما نتیجه کار چندان طبیعی نخواهد بود و بعد از مدتی شاهد تغییر رنگ جوهر آن خواهید بود. در صورتیکه نتیجه میکرو ابرو بسیار طبیعی تر از آن است. کاشت ابرو نیز در مقابل میکرو بلیدینگ بسیار گران تمام می شود.

بهترین مرکز میکروی ابرو در تهران

برای پیدا کردن بهترین مرکز میکروبلندینگ ابروها، به عکس میکروبلیدینگ ابرو قبل و بعد میکرو مراجعان آن مرکز توجه کنید. از دوستان و آشنایانتان که قبلا میکروی ابرو انجام دادند، نظرشان را بپرسید و از تخصص و تجربه میکروکار و میکروبلدینگ ابرو طبیعی اطمینان یابید. پس گول قیمت میکروبیلدینگ ابرو ارزان را نخورید و با تحقیق بسیار دست به انتخاب بهترین مرکز میکروبلیدینگ ابرو در تهران بزنید.

برای پیدا کردن بهترين مركز ميكرو ابرو، ابتدا تصاویر قبل و بعد افرادی که قبلا در آن جا اقدام به این کار کردند را ببینید. در صورت امکان از آن ها راجع به اینکه مواد و دستگاه هایشان برای ميكروبليدينگ ابرو چيست سوال کنید. می توانید از مراجعین داخل کلینیک هم راجب میزان رضایتشان از میکرو بلیدینگ ابرو سوال کنید.

مدل ابروها برای میکرو ابرو طبیعی و دخترانه

قبل از میکرو بلیدینگ ابرو یا بلید ابرو ،متخصص ابتدا سلیقه و انتظارات شما را می پرسد. سپس با بررسی آناتومی صورت شما، برای شما مدل ابروی میکرو زیبایی را طراحی می کند. پس حتما قبل از مراجعه به کلینیک، به مدل ابروی مورد علاقه خود فکر کنید و آن را با متخصص خود در میان بگذارید. در مرکز زیبایی دائمی تخصصی مریم حمزه ای که طبق نظر زیباجویان بهترین مرکز میکروبلیدینگ ابرو در تهران است برای انتخاب مدل ابرو  متخصصین در کنار شما هستند تا بر اساس فرم صورتتان بهترین مدل میکرو ابرو را پیدا کنید. و در صورت تمایل میکرو ابرو طبیعی و دخترانه را که جدیدترین مدل میکرو ابرو انجام میدهند.

ماندگاری میکروی ابرو چقدر است؟

هدف از انجام میکرو بلیدینگ چیست؟ میکرو بلدینگ ابرو یا به اختصار میکروابرو برای رفع دائمی نواقص ابرو انجام میشود و باعث میشود بانوان وسایل آرایشی چون مداد ابرو را برای همیشه کنار بگذارند میکرو بلیدینگ روشی است که ماندگاری نسبتا دائمی دارد ولی به نوعی تاتو محسوب میشود و برای اینکه مانند روزهای اول زیبا به نظر برسد ، پس از گذشت چندسال نیاز به ترمیم مجدد دارد . میکرو جزو آرایش های دائمی صورت محسوب میشود و عواملی چون برند رنگ، تیره میکرو ابرو رنگ روشن، نوع پوست و میزان نفود رنگ در ماندگاری میکروی ابرو و مراحل پوسته ریزی میکروبلیدینگ این روش تاثیرگذار است. به طور کلی ماندگاری میکرو ابرو بسیار زیاد است و نیازی نیست هرچند ماه آن را ترمیم کنید و همین امر یکی از دلایل محبوبیت میکروی ابرو میباشد.

سوالات رایج میکروبلیدینگ در مرکز تخصصی مریم حمزه ای

برخی از سوالات رایجی که بین زیباجویان مرکز تخصصی مریم حمزه ای بسیار شنیده می شود را در ادامه بررسی خواهیم کرد و به طور خلاصه هر یک از آن ها را پاسخ خواهیم داد. همچنین برای پاسخ سوالات خود می توانید با مشاوران حرفه ای مرکز میکروبیلدینگ ابرو تخصصی مریم حمزه ای صحبت کنید.

بعد از میکرو بلیدینگ میشه بوتاکس کرد؟

استفاده از بوتاکس پس از میکرو بلیدینگ ابرو مانعی ندارد. اما بهتر است تا زمان تثبیت رنگ بلید ابرو و پایان دوره ترمیم ابرو صبر کنید، سپس اقدام به بوتاکس نمایید. در نظر داشته باشید که بعد از میکرو ابرو، نقاط اطراف ابرو تا پایان دوره نقاهت حساس تر می شوند و بهتر است جوانب احتیاط را رعایت کنید.

چه کسانی نباید ميكرو ابرو انجام دهند؟

بانوان باردار و شیرده و افرادی که تحت شیمی درمانی هستند. همچنین افرادی که از داروهای خاص استفاده می کنند تا پایان دوره درمانشان مجاز به انجام میکرو بلیدینگ نیستند. تقریبا تمامی افراد کاندید مناسبی برای میکرو بلدینگ ابرو هستند. اما برای کسب اطمینان خاطر، می توانید قبل از انجام میکروی ابرو درمورد خطوط میکرو بلیدینگ مشاوره رایگان دریافت کنید.

چند روز بعد از میکروبلیدینگ میتوان دوش گرفت؟

بعد از انجام میکرو بلیدینگ ابرو، تمام نکات مراقبتهای بعد از میکرو بلیدینگ مورد نیاز با توجه به پوستتان گفته می شود. زیرا پوست های چرب نیاز به مراقبت دقیق تری دارند. به طور کلی در مورد میکروبلیدینگ ابرو باید گفت تا 3 روز از شستشوی صورت یا استحمام خودداری کنید. بین 3 الی 10 روز هم با توجه به نوع پوستتان باید احتیاط کنید.

میکرو بلیدینگ ابرو چقدر ماندگاری دارد؟

میکرو بلیدینگ ابرو جزو روش های دائمی و نیمه دائمی می باشد. به همین دلیل ماندگاری بسیار بالایی دارد. راز ماندگاری میکروبلندینگ چیست؟ برای افزایش ماندگاری میکرو ابرو تا چندین سال، باید نکات رعایتی را به خوبی انجام دهید و جلسات ترمیم میکرو بلیدینگ را جدی بگیرید. این روش به طور معمول بین 1 الی 3 سال ماندگاری دارد.

5/5 - (1 امتیاز)
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *