اخبار و مقالات

شیدینگ سایه چشم با بهترین قیمت

شیدینگ سایه چشم با بهترین قیمت

برای بسیاری از بانوان سوال پیش می آید که شیدینگ سایه چشم چیست یا این تکنیک چه کاربردی دارد. در واقع شیدینگ چشم از تکنیک های آرایش دائم و نیمه دائم است. با انجام این روش می توانید از داشتن یک سایه چشم با ماندگاری بالا لذت ببرید. سایه چشم هم مثل تاتو خط چشم یکی از آرایش های بسیار پرطرفدار برای چشم است ولی دردسرهایی دارد. سایه چشم معمولی ماندگاری زیادی ندارد و بر اثر تعرق یا پس از گذشت یک ساعت، پخش شده و زیبایی اولیه را ندارد.

بسیاری از بانوان خواستار سایه چشم دائمی هستند و به دلیل ماندگار نبودن سایه چشم معمولی، از روش هایی چون شیدینگ سایه استقبال می کنند. این تکنیک توسط دستگاه میکروپیگمنتیشن انجام می شود و جزو خدمات بسیار حساس محسوب می شود. چرا که نیاز به مهارت دارد و عدم مهارت مستر می تواند منجر به مشکلات جدی برای چشم شود. در نتیجه هنگام انتخاب مرکز تخصصی آرایش های دائم و نیمه دائم و یا آموزش لیفت و لمینت مژه به مهارت پرسنل و مسترها توجه بالایی داشته باشید.

انتخاب یک مرکز تخصصی اولین قدم برای داشتن یک شیدینگ چشم بی نظیر است. در قدم بعدی باید نکات مراقبتی را به خوبی رعایت کنید تا نتیجه نهایی تحت تاثیر عدم رعایت نکات مراقبتی قرار نگیرد. قیمت شیدینگ سایه چشم یکی دیگر از سوالات رایج مراجعه کنندگان می باشد. در این باره باید بگوییم که قیمت شیدینگ سایه متغیر است و هر مرکز تخصصی با توجه به تجهیزات، برند دستگاه، نوع مواد و مهارت مستر هزینه نهایی را اعلام می کند.

هزینه شیدینگ سایه چشم

شیدینگ سایه جزء تکنیک های تتو محسوب می شود و ماندگاری بالایی دارد. اگر یک مرکز تخصصی خوب را انتخاب کنید و نکات مراقبتی را رعایت کنید، شاهد نتیجه عالی خواهید بود. ماندگاری این تکنیک بین 1 الی 5 سال است. میزان ماندگاری و هزینه شیدینگ سایه چشم به کیفیت برند، مهارت مستر، رعایت نکات مراقبتی و نوع پوست فرد دارد. اگر پس از گذشت چندین سال، شیدینگ سایه کمرنگ شد می توانید با یک جلسه ترمیم، زیبایی مجدد را به چشم ها بازگردانید.

این تکنیک آرایشی نیمه دائم در مرکز تخصصی مریم حمزه ای با به روز ترین تکنیک، بهترین برند رنگ و بهترین قیمت انجام می شود. بسیاری از بانوان به دلیل انتخاب اشتباه مرکز تخصصی، پس از مدت کوتاهی اقدامی به ریموو تتو سایه چشم و یا ریموو تاتو بدن می کنند. برای اینکه پشیمان نشوید و نیازی به روش های پاک کردن تاتو نداشته باشید، از همان ابتدا یک مرکز تخصصی حرفه ای و خوب را انتخاب کنید.

روش شیدینگ سایه چشم

شیدینگ سایه چشم یکی از تکنیک های آرایش دائم و نیمه دائم می باشد. در واقع روش شیدینگ سایه چشم ماندگاری بسیاری دارد و برای بانوانی که به زیبایی چشم های خود اهمیت می دهند کاربرد دارد. منظور از شیدینگ، داشتن سایه دائمی بر روی چشم است. این تکنیک در قسمت پشت چشم و به صورت نقطه ای اجرا می شود. پس از اتمام نقطه های پشت پلک، تمامی آن ها پر می شوند. تراکم رنگ سایه در این تکنیک از قسمت پایین شروع می شود و به قسمت بالا می رود، هرچه به قسمت های بالایی سایه نزدیک شویم از تراکم رنگ می کاهند. به همین دلیل این قسمت های پایینی سایه رنگ تیره تری به نسبت قسمت های بالایی دارند.

تکنیک شیدینگ سایه برای بانوانی که دوست دارند همیشه چشمانی آراسته داشته باشند مناسب است. این تکنیک علاوه بر زیبایی، منجر به ایجاد یک خطای دید می شود. بانوانی که فاصله بین چشم و ابرو هایشان کم است با تکنیک شیدینگ می توانند این فاصله را از حد واقعی خود بیشتر نشان دهند. در واقع تتوکار با انجام یک خطای دید، منجربه افزایش فاصله بین ابرو و چشم می شود. انجام این تکنیک نیازمند تجربه و گذراندن دوره های حرفه ای می باشد. به همین دلیل یک مرکز تخصصی حرفه ای را انتخاب کنید تا از نتیجه نهایی رضایت داشته باشد.

روش شیدینگ سایه چشم

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *