اخبار و مقالات

لیفت و لمینت مژه با بهترین قیمت و ماندگاری بالا و کاملا طبیعی در سالن مریم حمزه ای

لیفت و لمینت مژه در سالن زیبایی مریم حمزه ای

لیفت و لمینت مژه چیست؟ لیفت مژه روشی نوین برای پرپشت کردن مژه ها می باشد. در این روش بدون آسیب به مژه های طبیعی، مژه ها بالا برده می شوند. این روش برای افرادی که می خواهند مژه های خود را برجسته کنند. از دست آرایش کردن های مداوم مژده خود خلاص شوند، بسیار مناسب می باشد. این روش بدون درد و آسیب زدن به چشم انجام می شود. ليفت کردن با لمينت مژه تفاوت دارد ولی بعضی از افراد آن را با هم اشتباه می گیرند. در لمينت مژه، شخص به دنبال بلندی و پرپشت شدن مژگان خود است. در صورتیکه در لیفت فرشدن و حالت دار شدن هدف اصلی می باشد.

لیفت مژه چیست؟ ليفت و لمينت مژه روشی جدید برای پرحجم شدن و حالت گرفتن ابرو به صورت طبیعی می باشد. البته مواد لیفت با پوست برخورد نخواهند کرد، متخصص از یک لایه سیلیکونی استفاده می کند که از اطراف چشم شما محافظت می کند. این روش بدون درد است و انجام آن نیز زیاد طول نمی کشد. لیفت و لمينت مژه مناسب افرادی است که می خواهند، مژه های برجسته ای داشته باشند. و با دادن کمی تاب به مژه های خود، چشمانشان را زیباتر کنند. به طور کلی لیفت برای حالت دار کردن و فر شدن مژه به کار می رود. این روش اگر توسط فرد متخصص انجام شود، به مژه طبیعی شما آسیب نمی رسد. از دیگر خدمات زیبایی می توان به تتو خط چشم اشاره کرد که زیبایی چشم را دوچندان می کند.

ليفت مژه و لمينت مژه چیست؟

افرادی که مژه های افتاده ای دارند. به دنبال فر دار و حالت دار کردن مژگان خود می باشند می توانند از لیفت مژه استفاده کنند. لیفت و لمینت مژه چیست؟ برتری این روش به روش های دیگری چون اکستنشن مژه یا فرمژه استفاده از مواد گیاهی و کراتین استفاده شده در آن است که بهترین مواد لیفت و لمینت مژه هستند که از مزایای لرفت و لمینت مژه است. ماندگاری لیفت مژه نسبتا بالا است و تا چند ماه باقی می ماند. کراتین کردن مژه نه تنها سبب پر پشت شدن آن می شود بلکه، سبب تقویت مژگان هم می شود. با کمک این روش از دست آرایش های طولانی و خسته کننده خلاص می شوید. از دیگر خدمات زیبایی می توان به رژ لب دائم اشاره کرد.

مراحل لیفت و لمینت مژه چگونه است؟

در ابتدا مژه ها و پشت پلک شما از آلودگی های احتمالی تمیز می شود. بعد یک پوشش سلیکونی روی پلک شما گذاشته خواهد شد. پس از آن مراحل ليفت و لمينت مژه به این صورت است که با یک براش، تارهای مژه های شما از هم جدا شده و لوسیون لیفتینگ روی مژگان مالیده می شود و بعد از کراتین و لوسیون استفاده خواهد شد. لیفت مژه سبب حفظ حالت طبیعی مژگان می شود و کمترین آسیب ممکن را به آن ها وارد میکند زیرا، در لیفت از مواد طبیعی و بهترین مواد ليفت و لمينت مژه استفاده می شود. لیفت سبب تقویت مژگان نیز می شود و به آن ها حالت زیبایی هم می دهد. برای زیبایی بیشتر می توانید میکرو ابرو انجام دهید.

مزایای ليفت و لمينت مژه چیست؟

ليفت و لمينت مژه روشی بی درد و مقرون به صرفه می باشد. از مزایای لیفت مژه و لمینت مژه میتوان به این نکته اشاره کرد که کم خطر ترین روش های زیبایی می باشد که هرساله بانوان زیادی این روش را امتحان می کنند. این روش ها، زیبایی زیادی به چشمتان می دهد و شما را از آرایش های مداوم خلاص می کند. برای اطمینان بیشتر از سازگاری مواد با چشمانتان می توانید آزمایش پوستی پچ را انجام دهید. یا برای جزئیات بیشتر درمورد نحوه انجام این نوع از آرایش دائم. یا مرکز تخصصی مریم حمزه ای بهترین سالن آرایش دائم در تهران و مشاوران ما تماس بگیرید.

ليفت و لمينت مژه در تهران و شیراز و کرج

ليفت و لمينت مژه روش های مشابهی هستند که تنها تفاوت آن ها در استفاده از رنگشان است. لمینت در مراحل پایانی لیفت انجام می شود و در این مرحله مژگان را رنگ می کنند. قبل مراجعه به کلینیک می توانید سوال هایی همچون هزینه لیفت مژه چقدر است و میزان ماندگاری لمینت مژه و بهترین مواد لیفت و لمینت مژه را از آن ها بپرسید. ليفت و لمینت مژه در تهران و شیراز و کرج و مشهد توسط متخصصان باتجربه در بهترین مرکز زیبایی تخصصی مریم حمزه ای انحام میشود. 

مراقبت های قبل و بعد لیفت و لمینت مژه

راه های مراقبت از لیفت و لمینت مژه چیست؟ درمورد مراقبت های قبل و بعد لیفت و لمینت مژه باید گفت قبل از انجام لمینت و لیفت مژه تا ۴۸ ساعت از لنز های تماسی یا محصولات چرب روی مژه استفاده نکنید. بعد لمينت مژه های خود را مالش ندهید و کرم های چرب نیز استفاده نکنید. تا ۴۸ ساعت از استفاده از محصولات آرایشی چشمی هم خودداری کنید. این روش اگر به دست فرد متخصص و با تجربه ای انجام شود، یکی از بی ضرر ترین روش های آرایشی می باشد. در انجام لیفت مژه از کراتین استفاده می شود که خود باعث تقویت استقامت و حجم مژه ها می شود.

عوارض لمينت مژه و ليفت مژه چیست؟

در تمامی خدمات مرتبط با زیبایی، مبحث عوارض وجود دارد. ولی باید توجه داشته باشد که اولین دلیل بروز عوارض لمینت مژه و لیفت مژه چیست؟ عدم مهارت مستر یا فرد انجام دهند است. لیفت مژه و لمينت مژه به تنهایی عوارضی ندارند که از مزایای لیفت مژه است زیرا از مواد مخصوص برای فرم دهی مژها استفاده میشود که هیچ گونه حساسیت یا خطری برای چشم ندارند . برخی از افراد نگران ریزش مژگان هستند ولی باید بگوییم که مواد لیفت و لمینت باعث ریزش نمیشوند. مگر در صورتی که مستر کار خود را به خوبی انجام نداده باشد. در هر صورت بروز عوارض لمینت مژه بستگی به مهارت فرد انجام دهنده دارد. انتخاب یک مستر حرفه ای و مرکز زیبایی و درمانی معتبر، تضمینی برای عدم بروز عوارض است.

امتیاز دهید
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *