اخبار و مقالات

لیفت ابرو چیست؟ | لیفتینگ ابرو با ماندگاری بالا در سالن زیبایی دائمی مریم حمزه ای

لیفت ابرو چیست؟

لیفت ابرو چیست؟ ليفت ابرو را از موثرترین روش ها برای زیباسازی پوست می شناسند. اگر گذر زمان باعث شده است که بر روی پوست و پیشانیتان چین و چروک بشیند و ظاهری خسته، عصبانی یا جدی به شما داده است می توانید با لیفتينگ ابرو همه آن ها را برطرف کنید. لیفتینگ ابرو باعث می شود تا به همان ظاهر جذاب و دل ربایتان دست پیدا کنید و زیبایی را بیش از پیش لمس کنید. پس اگر برای انجام دادن این زیباسازی هنوز شک و شبهه ای دارید تا انتهای متن با ما همراه باشید.

به طور کلی لیفت باعث می شود تا خطوط اخم و افتادگی ابروها و چین و چروک های آن از بین برود و از دستشان خلاصی یابید. این چین و چروک ها سبب شده اند تا ظاهر شما آن طور که باید به نظر نرسد. در بسیاری از اوقات ظاهری جدی و خسته آن است که بیش از همه نمایان می شود و در مواقعی که قسمت بیرونی ابرو آویزان باشد، ظاهر غمگین ظاهر می شود. با بهترین لیفت ابرو می توانید بار دیگر چهره ای شاداب، با نشاط و از همه مهم تر جوان داشته باشید. پس باید وظیفه کلی لیفیتنگ ابرو را در 3 بخش تقسیم نمود:

 1. در چین و خطوط پیشانی
 2. خطوط اخم مابین ابرو
 3. افتادگی ابرو و جوان سازی آن

نکته بسیار مهم در خصوص خطوط ابرو و چین و چروک ها این است که هیچ عملی نمی تواند از بین رفتگی 100 درصدی و غیر قابل بازگشت را به شما پیشنهاد دهد و به طور طبیعی پس از مدتی نمایان می شوند. اما لیفت به شما این امکان را می دهد که آن ها را بسیار کم تر از قبل لیفتینگ مشاهده نمایید. پس ليفت ابرو را می توان نزدیک و موثرترین روش برای جوانسازی پوست پیشانی دانست. که نسبت به سایر خدمات هزینه لیفت ابرو و مژه نیز معقول و مناسب است.

قیمت لیفت ابرو بدون جراحی در بهترین مرکز تخصصی زیبایی دائمی

لیفت ابرو یکی از خدمات زیبایی و آرایشی محسوب می شود و همان طور که می دانید قیمت و هزینه خدمات زیبایی مثل قیمت لیفت پیشانی و… ساکن و واحد نیست و بسیار متغیر می باشد. برای اطلاع و آگاهی بیشتر در خصوص قیمت لیفت ابرو بدون جراحی لازم است که به برخی نکات توجه داشته باشید.

 1. اولین و مهم ترین عامل، مهارت و تجربه آرایشگر متخصص در این حوزه می باشد. طبیعتاً هرچه تخصص بالاتر و دقیق تر باشد،  هم بیشتر می شود.
 2. دومین مورد استفاده از مواد درجه یک، بی ضرر و ماندگار است. این عامل سبب می شود تا ليفت ابروی شما به زیباترین حالت ممکن دیده شود.
 3. سومین عامل شهر یا منطقه سکونت است که در تعیین دستمزد و قیمت لیفتینگ ابرو موثر می باشد.

البته لازم به ذکر است که از آن جایی که لیفتينگ ابرو به معنای بالا بردن ابرو و از بین بردن خطوط ابرو می باشد، ارتباط کاملا مستقیم با چهره شما دارد. پس بهتر است که این کار را به دست متخصصان آن بسپارید.

هزینه ليفت ابرو در مرکز تخصصی لیفت ابرو در مشهد و شیراز و تهران و کرج

همان طور که در بخش قبلی خواندید عوامل متعددی در تعیین نهایی هزینه ليفت ابرو با مواد دخیل هستند. قیمت های مختلف بسته به موقعیت و منطقه زندگی و نوع مهارت و تجربه فرد آرایشگر نقش اساسی در قیمت گذاری دارند. پس صرفا مراکزی که قیمت های ارزان با تخفیف ارائه می دهند را نمی توان مراکز معتبری برای بهترین لیفت ابرو دانست. همان طور که می دانید انجام لیفتینگ ابرو به دقت، ظرافت و تمرکز بالایی نیاز دارد تا نتیجه کار دل به خواه شما باشد. شما می توانید در سالن زیبایی مریم حمزه ای به تمامی این موارد دست پیدا کنید و در حین حال هزینه لیفت ابرو و مژه گران قیمت و سرسام آوری پرداخت نکنید. مرکز تخصصی لیفت ابرو در مشهد و شیراز و تهران و کرج آماده ارائه خدمات به زیباجویان عزیز هستیم. 

در ضمن لازم به ذکر است که شما می توانید پیش از انجام ابرو لیفت در این مرکز با مشاورین ما تماس گرفته و در خصوص هزینه های لیفتینگ ابرو، ماندگاری لیفت ابرو و عوارض لیفت ابرو یا لیفت ابرو شیراز تخفیف اطلاعات لازم و بروز را کسب نمایید و با آگاهی و اطمینان بیشتری این عمل را انجام دهید.

هزینه ليفت ابرو در مرکز تخصصی لیفت ابرو در مشهد و شیراز و تهران و کرج

ماندگاری لیفت ابرو چقدر است؟

علت ماندگاری لیفت ابرو چیست؟ عملی است که دارای مدت زمان ماندگاری محدودی می باشد. پس نباید انتظار داشت که با انجام این عمل دیگر هرگز به لیفتینگ احتیاجی پیدا نمی شود. زیرا با گذشت زمان چین و چروک ها به پوست باز می گردند، اما با لیفت ابرو دائمی لیفتینگ هرگز به اندازه قبل نمی رسند.

به طور کلی روش های متفاوتی برای انجام این عمل زیبایی وجود دارد که دارای ماندگاری ها و قیمت ليفت ابرو متفاوتی می باشند، اما عموماً می توان مدت زمان ماندگاری لیفت ابرو را شش ماه تا یک سال تعیین کرد. با این حال بهتر است بدانید که ماندگاری ليفت ابرو ارتباط مستقیمی با مراقبت های بعد از آن، میزان و کیفیت لیفتینگ و نوع پوست شما دارد.

برای ماندگاری بهتر و بیشتر بهترین ها را انتخاب کنید. سالن زیبایی مریم حمزه ای مناسب ترین گزینه برای شمایی می باشد که کیفیت و زیبایی را می پسندید.

عوارض ليفت ابرو چیست؟

به طور کلی لیفت ابرو را از روش های کم خطر و کم آسیب زیباسازی می شناسند. با این حال این روش نیز به مانند سایر خدمات زیبایی پوستی می تواند خطرات عوارض لیفت ابرو را برای شما پدید آورد، به خصوص اگر زیر دست فرد ناشی و غیر متخصص برای کمترین قیمت لیفت ابرو و مژه انجام شود. این خطرات و عوارض را می توان به صورت خلاصه در چند مورد زیر نمایش داد:

 • امکان ایجاد جای زخم توسط فرد غیر متخصص
 • عفونت با استفاده از مواد معیوب
 • امکان ضعف حرکتی ابرو
 • ایجاد احساس خارش شدید پوست سر
 • حساسیت نسبت به داروی بیهوشی
 • امکان خونریزی پوستی به دلیل نابلدی فرد آرایشگر
 • امکان واکنش های آلرژیک نسبت به دارو و پمادهای مراقبتی

توصیه ما به شما این است که پیش از انجام با متخصصین ما تماس بگیرید و از مشاوره های آنان برای انجام بهترین لیفت ابرو و  بهره مند شوید. ما در سالن زیبایی مریم حمزه ای همه چیز را برای راحتی و زیباسازی شما عزیزان فراهم نموده ایم.

عوارض ليفت ابرو چیست؟

 

مراقبت بعد از لیفت ابرو با مواد چگونه است؟

اگر شما نیز به دنبال آن هستید که کیفیت بعد از انجام را حفظ نمایید، لازم است که به مراقبت های بعد از لیفت و لمینت ابرو پس از آن توجه داشته باشید. این مراقبت ها را متخصصان ما در سالن مریم حمزه ای به شما یادآوری خواهند کرد، با این حال به مرور برخی از مهم ترین مراقبت بعد از لیفت ابرو با مواد می پردازیم که نحوه مراقبت پس از لیفت ابرو چیست؟

در ابتدا باید توجه داشته باشید که به خارش محل جراحی شده نپردازید و مراقب برش ها و عوارض آن باشید. پس از انجام جراحی ممکن است که پوست شما دچار تورم یا کبودی بشود که کاملا طبیعی می باشد و جایی برای نگرانی ندارد. برای کاهش این تورم می توانید سر خود را بالا نگه دارید و بهبود آن بپردازید. این شامل اوقات خواب نیز می شود. در مدت زمان پس از عمل برای مراقبتهای بعد از لیفت ابرو با مواد از انجام هرگونه ورزش های شدید، استخر و شنا و بلند کردن اجسام سنگین خودداری فرمایید.

لیفتینگ ابرو چیست؟

از تاثیر ابرو ها در زیبایی چهره هرچه بگوییم کم است زیرا ابروها یکی از اجزای تاثیرگذار در زیبایی چهره هستند و افراد زیادی برای اصلاح فرم ابرو و تاتو ابرو اقدام میکنند تا ابروهای زیبایی داشته باشند. تاتو ابرو اصولا مختص کسانی است که ابروهای خالی دارند ولی لیفتینگ ابرو چیست؟ افرادی که ابروهای طبیعی و پرپشتی دارند برای رفع بهم ریختگی یا هماهنگ نبودن تارهای ابرو میتوانند از لیفت استفاده کنند تا ابروهایشان فرم یکسان داشته باشد. در واقع لیفتينگ ابرو با استفاده از مواد مخصوص منجربه فرم یکسان برای ابروهای میشود و از بی حالت بودن فرم ابرو جلوگیری میکند. مواد ليفت ابرو هیچ تاثیری منفی در رشد ابروها ندارد و به هیچ وجه باعث ریزش ابرو نمیشود و تنها زیبایی ابروها را بیشتر میکند. اما هزینه لیفت ابرو با مواد بستگی به کیفی مواد استفاده شده دارد.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *