اخبار و مقالات

اسپا دست چیست؟

اسپا دست

اگر شما هم با سوالی چون اسپا دست چیست یا اسپا چیست و چه کاربردی دارد مواجه شده اید در ادامه با ما همراه باشید. اسپا در اصل روشی درمانی است که با استفاده از مواد طبیعی و ارگانیک انجام می شود. برای این روش درمانی موادی چون عصاره بهترین و مفید ترین میوه ها، گیاهان درمانی مختلف و املاح چشمه های آب گرم مورد استفاده قرار می گیرد. اسپا در واقع با استفاده از یک ظرف گود انجام می شود و دست و پای فرد برای رفع مشکلات، داخل ظرف قرار می گیرد. با توجه به سبک زندگی امروزه و مشکلاتی که در طی روز با آنها درگیر هستیم، اهمیت رسیدگی به سلامتی و اهمیت به سوپر فیشیال افزایش پیدا کرده است. درگیری های روزمره باعث بروز مشکلات فراوانی برای نقاط بدن می شوند. اسپا برای نقاطی از بدن از جمله دست و پا قابل انجام می باشد.

هرچند که اسپا دست و پا مزایای بسیار زیادی از جمله بهبود گردش خون، افزایش تولید هورمونهای شادی نظیر سروتونین و دوپامین، کاهش استرس، بهبود کیفیت خواب، درمان بی خوابی، کاهش روند پیری و درخشندگی پوست را به همراه دارد. این روش درمانی برای افراد مسن، جوانان، آقایان، بانوان و به طور کلی برای تمام افراد از سنین جوانی تا پیری مناسب می باشد. اگر مایل به یادگیری خدمات زیبایی و درمانی مثل آموزش فیشیال صورت هستید می توانید در سایت مریم حمزه ای درباره آنها بخوانید. در ریشه شناسی لغت اسپا به معنی درمان با آب می باشد. در اصل در این روش برای بهبود مشکلات از آب استفاده می شود. اسپا روشی است که برای بهبود مشکلات بدن و آرامش ذهن تاثیرات بسیار زیادی دارد.

هزینه اسپا دست در بهترین مرکز زیبایی تهران

هزینه اسپا دست بستگی به املاح و مواد استفاده شده دارد. همچنین تعیین قیمت اسپا بستگی به تجهیزات سالن زیبایی و درمانی دارد. به طور کلی فاکتورهای زیادی برای تعیین هزینه در نظر گرفته می شوند. به همین دلیل توصیه می کنیم برای مطلع شدن از هزینه اسپا به مرکز زیبایی و درمانی مدنظرتان مراجعه کنید. در مرکز مریم حمزه ای می توانید از خدمات دیگری مانند کنترل چربی پوست هم بهره مند شوید. دقت داشته باشید که اسپا نوعی ماساژ هم محسوب میشود و میزان فشاری که به عضلات وارد می شود بسیار مهم است. به همین دلیل به مراکز معتبری مراجعه کنید که در انجام اسپا مهارت دارند.

اسپا شاید در ظاهر کار ساده ای به نظر بیاید ولی در اصل بسیار حساس میباشد و باید توسط فرد ماهری انجام شود. در سالن زیبایی و درمانی مریم حمزه ای میتوانید خدمات اسپای دست را با بهترین کیفیت تجربه کنید. همچنین آموزش فیشیال صورت، آموزش لیفت و لمینت مژه از دوره های آموزشی ارائه شده توسط آکادمی مریم حمزه ای میباشد که با پشتیبانی نامحدود دائمی همراه هستند.

اسپای دست و انواع تکنیک های آن

اسپای دست و انواع تکنیک های آن در هر فردی متفاوت است. برخی از افراد به منظور حفظ سلامتی خدمات اسپا را انتخاب می کنند. در صورتی که برخی از افراد به منظور بهبود گرفتگی عضلات دست یا آسیب های دیگر به انجام اسپا تمایل نشان می دهند. به طور کلی اسپای دست شامل دو مرحله می باشد. در مرحله اول پاکسازی پوست دست انجام میشود تا تمام پوست های زبر و خشن از بین بروند. در مرحله هم با استفاده از روغن های گیاهی که فواید درمانی دارند، دست ها را با تکنیک های مخصوص ماساژ می دهند. مراکز متعددی جهت ارائه این خدمت و سایر خدمات زیبایی مانند میکرو بلیدینگ ابرو در تهران وجود دارد که حتما قبل از رزرو وقت باید درمورد کیفیت خدمات آن ها تحقیق کرد.

پس از اسپای دست، لطافت پوست را تجربه می کنید و از بین رفتن خستگی های مزمن دست را شاهد خواهید بود. مدت زمان انجام اسپا به طور معمول یک ساعت می باشد. هرچند که با توجه به ناحیه مدنظر و هدف اسپا، زمان گفته شده میتواند کاهش یا افزایش یابد. شما می توانید خدمات زیبایی مانند ساکورالیپس را هم در سالن مریم حمزه ای پیدا کنید. طبق تحقیقات انجام شده، پوست دست سریع تر از پوست دیگر نقاط بدن پیر می شود. با توجه به اینکه زیبایی دست برای بانوان اهمیت بسیار زیادی دارد، بیشتر متقاضیان اسپا دست، بانوان هستند.

اسپای دست و انواع تکنیک آن

 

مزایا اسپای دست چیست؟

مزایا اسپای دست بسیار زیاد است. با توجه به تاثیری که اسپا در افزایش آرامش فرد دارد، میتوانیم بگوییم که اسپا مزایای روانی بسیاری هم همراه دارد. نحوه انجام اسپا و محیطی که برای انجام اسپا در نظر گرفته می شود، بسیار آرامبخش است. با انجام اسپا میتوانید روند پیری پوست دست را تعویق بیاندازید. همچنین گردش خون را افزایش دهید و احساس آرامش را تجربه کنید. برای اطلاع از قاب و سایه ابرو می توانید مقاله آن را در سایت مریم حمزه ای بخوانید. از استفاده مکرر موبایل، تبلت، کامپیوتر گرفته تا انجام ورزش های گوناگون، دست های در معرض آسیب دیدن قرار می گیرند.

دلایل ذکر شده و به طور کلی استفاده ای که در طی روز از دست ها داریم، منجر به بروز مشکلات مختلفی برای عضلات دست می شود. به همین دلیل با انجام اسپای دست از بروز مشکلات جدی و تنش های عضلات دست در امان خواهید بود.در سالن مریم حمزه ای با توجه به لاکچری ترین تجهیزاتی که برای ارائه خدمات تهیه شده، می توانید یک اسپای بینظیر را تجربه کنید. همچنین برای تجربه خدمات دیگری چون لایه برداری پوست، کنترل چربی پوست، ساکورا لیپس و دیگر خدمات زیبایی و درمانی، میتوانید به مسترهای سالن زیبایی و درمانی مریم حمزه ای اعتماد کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *