اخبار و مقالات

پاکسازی صورت چیست؟ حذف چربی اضافه با جدیدترین دستگاه های دنیا با بهترین قیمت در سالن زیبایی مریم حمزه ای

پاکسازی صورت

پاکسازی صورت چیست؟ حذف چربی اضافه با جدیدترین دستگاه های دنیا با بهترین قیمت در سالن زیبایی مریم حمزه ای یکی از خدمات تخصصی این مجموعه می باشد. پاکسازی باید بخشی جدایی ناپذیر از مراقبت از پوست شما باشد. پاکسازی به حذف چربی اضافی، آرایش، عرق، کثیفی و سلول های مرده پوست از روی پوست شما کمک می کند. پوست شما را شاداب می کند و به پوست شما فرصت نفس کشیدن می دهد. همچنین یک زیرسازی تمیز برای استفاده از محصولاتی مانند مرطوب کننده صورت یا آرایش ایجاد می کند. داشتن پوستی زیبا، تمیز و درخشان آرزوی بسیاری از زنان و مردان است. با این حال، باید بپذیریم که تعداد کمی از ظاهر پوست خود راضی هستند.

بسیاری از ما با آکنه، جوش های سرسیاه و جوش های مداوم دست و پنجه نرم می کنیم. برخی از مشکلات پوستی نتیجه مراقبت نادرست، هوای آلوده، رژیم غذایی نامناسب یا اختلالات هورمونی است. سایر عوامل بیولوژیکی و ژنتیکی نیز دخیل هستند. به منظور رفع نیازهای مردان و زنان در سنین مختلف، متخصصان زیبایی روش های فیشیال صورت و حتی پاکسازی پوست بدن بسیاری را توسعه داده اند. آنها به هر کسی که می خواهد وضعیت پوست خود را به روشی ایمن و موثر بهبود بخشد توصیه می شود. اما اگر برای شما هم این سوال پیش آمده است که پاکسازی صورت در یک کلینیک زیبایی چیست و چه درمان هایی را باید انتخاب کنیم؟ با ادامه این مقاله همراه باشید.

اهمیت پاکسازی پوست صورت

اهمیت پاکسازی پوست به قدری ارزشمند است که هر فرد باید در برنامه روزانه خود یک روال عالی برای مراقبت های پوستی خود داشته باشد. داشتن پوستی صاف بدون لک از زیبایی های صورت هر فرد است، از بین بردن سلول های مرده پوست باعث درخشش و شادابی پوست صورت می شود که علاوه بر جذابیت، شادابی پوست را در پی دارد. اما واگذاری عمل به یک متخصص و انجام یک درمان صورت در یک کلینیک تخصصی خوب نیز باید جزء اصلی روتین مراقبت از پوست شما باشد. متخصصان مراقبت از پوست توصیه می کنند حداقل یک بار در ماه یا هر 4 تا 6 هفته یکبار در یک مرکز تخصصی مطمئن، پاکسازی عمیق صورت انجام دهید. از اهمیت پاکسازی پوست صورت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • محافظت از پوست در برابر آفتاب
 • پاکسازی پوست از سلول های مرده و جوش های سر سیاه
 • درخشش، تجدید سلول ها و جوانسازی پوست
 • این پاک‌ سازی عمیق تجمع ناخواسته چربی، سموم، کثیفی، باکتری‌ها
 • جلوگیری از بیماری های پوستی و پیری زودرس
 • کاهش استرس و مراقبت از خود

پاکسازی صورت با دستگاه

پاکسازی صورت با دستگاه، یک درمان پوستی چند مرحله ای و حرفه ای است، انواع مختلفی از فیشال ها وجود دارد که بسته به مشکلات پوستی و نوع پوست شما انتخاب می شوند. برخی برای سفت کردن پوست خوب هستند، برخی دیگر برای از بین بردن پوست مرده و نمایان کردن یک لایه تازه عالی هستند. برخی دیگر بر حل یک بیماری خاص پوستی یا درمان نواحی مشکل دار تمرکز می کنند. همچنین در این درمان نوع روش برای پاکسازی پوست خشک و پاکسازی پوست چرب متفاوت است. متخصص زیبایی شما یک فرکانس DCF را بر اساس آنالیز پوست شما توصیه می کند. در حالی که توصیه استاندارد صورت هر 4 تا 6 هفته است، متخصص زیبایی ممکن است برنامه متفاوتی را بر اساس نیازها یا نگرانی های پوست شما توصیه کند. مراحل پاکسازی پوست با دستگاه می تواند شامل موارد زیر باشد:

 • لایه برداری
 • پاکسازی پوست چرب وجوش دار
 • ماسک صورت
 • پاکسازی
 • ماساژ صورت
 • بخار آب و انواع کرم ها و لوسیون ها باشد.

پاکسازی صورت با دستگاه

فواید پاکسازی پوست صورت با دستگاه

مراقبت از پوستی زیبا و سالم در برابر آلودگی ها در واقع یک مبارزه دائمی است. عادات روزانه ما می تواند تاثیر زیادی بر ظاهر پوست داشته باشد. با اینکه پاکسازی پوست صورت با دستگاه به طور میانگین هر 4 تا 6 هفته یکبار در سالن زیبایی مورد نیاز است، پاک کردن کامل آرایش بسیار مهم است، در کنار این برخی مراقبت های خانگی نیز نیاز است تا در طول این مدت پوست شما شادابی خود را حفظ کند. لیفت مژه را قبل از پاکسازی انجام ندهید.

مراحل پاکسازی با دستگاه به این گونه است که ابتدا با لایه بردار های مناسب سلول های مرده پوست را از بین می برند سپس با استفاده از انواع دستگاه های بخورد گرم منافذ پوست را باز میکنند تا چربی ها و آلودگی ها را از آن خارج کنند. در مراحل بعدی با استفاده از ماسک های مختلف زائده های پوستی و جوش ها را بیرون می کشند. از فواید پاکسازی پوست صورت این است که با تجهیزاتی که در اختیار دارند با ماساژ صورت پوست شما را لیفت می دهند و از شل شدن آن جلوگیری میکنند، معمولا در مراحل پایانی بخور سرد برای بستن منافذ استفاده می شود. بدیهی است که تمامی این مراحل به ترتیب و تجیزات مربوط لازم است تا درمان کامل شود، چیزی که در منزل در اختیار نداریم و به یک متخصص و کلینیک ماهر نیاز دارد. در کنار این پاکسازی حرفه ای، مراقبت های منزل کمک به دوام و شادابی بیشتر پوست می کند. به این تکته توجه بفرمایید که بعد از میکرو ابرو پاکسازی انجام ندهید.

تفاوت فیشیال با پاکسازی

برای درک بهتر تفاوت فیشیال با پاکسازی باید به این نکته توجه کنید که معمولا پاکسازی در خانه و با روش های سطحی تر انجام می شود اما فیشال در سالن های تخصصی و به صورت حرفه انجام می شود. همواره صورت خود را با یک آماده سازی ملایم پاک کنید. مراقبت از سطح مناسب آبرسانی پوست را به یاد داشته باشید. با استفاده از تونرها و لایه بردار های خانگی پوست صورت خود را ماساژ دهید. اما به خاطر داشته باشید که مراقبت در منزل کافی نیست، بلکه مراقبت از پوست در منزل و فیشیال تخصصی پوست در سالن های زیبایی مکمل هم هستند و نباید جدا از هم بمانند. فواید پاکسازی صورت با دستگاه این است که پوست شما را عمیق تر درمان می کند. جوش های پوستی که در لایه های عمیق تر قرار گرفته اند را بیرون می کشند بدون اینکه به سطح پوست آسیب وارد شود. همچنین پاکسازی هایی که با دستگاه ها انجام می شوند به جوان سازی و جوان نگاه داشتن پوستن شما کمک بسیار میکند.

پاکسازی پوست با میکرودرم

پاکسازی پوست با میکرودرم یک لایه برداری قدرتی است که در طول درمان فیشال با دستگاه انجام می شود. در این روش، سطحی ترین لایه های پوست با استفاده از یک دستگاه مکش قوی، کشیده می شوند. این نوع پاکسازی پوست یک بار نیست و باید در طول زمان های مختلف بنا به تشخیص متخصص انجام شود تا تمامی لایه های مرده پوست از بین بروند و لایه های جدید که ساف و درخشان هستند جایگزین شود. که هدف آن بهبود ظاهر و جوان سازی پوست است. میکرودرم پوست در بعضی مراکز جزو مراحل پاکسازی با دستگاه به مشتری ارائه می شود . تمامی افراد می توانند از آن استفاده کنند. اما این روش در مانی به خصوص به کسانی پیشنهاد می شود که جزو موارد زیر هستند:

 • پوست هایی با چین و چروک و خطوط ظریف
 • پاکسازی چربی صورت
 • پوست های کدر کدر
 • پوست های با اسکارهای خفیف آکنه
 • پوست هایی که دچار آسیب نوری ناشی از نور خورشید شده اند
 • پوست هایی با منافذ درشت

قابل ذکر است که نوع درمان هیچ دردی ندارد. ممکن است بعد از انجام، دچار التهاب پوست، خارش و یا کمی سوزش شوید، که امری کاملا طبیعی است. این اتفاق بعد از گذشت چند ساعت از بین می رود همچنین متخصص به شما، کردم هایی پیشنهاد می کند که برای کاهش زمان نقاهت استفاده کنید.

هزینه پاکسازی صورت

این روزها با توجه به افزایش علاقه به مراقبت های پوستی روش های خانگی و غیر خانگی زیادی در عرصه حضور پیدا کرده اند که خود با توجه به نوع مراقبت و کیفیت مواد هزینه های متفاوتی به همراه دارند. هزینه پاکسازی صورت و همینطور هزینه انجام رژ لب دائم نیز به مواد مورد استفاده بستگی دارد. در روش های خانگی، خرید انواع لایه بردارها، تونرها، ماسک های صورت هزینه بردار است در بسیاری از موارد افراد به علت عدم اطلاع از کیفیت مواد، لوازمی را تهیه کرده اند که آسیب های پوستی زیادی را برای آنها به همراه دشته است. در نتیجه مجبور می شوند هزینه های دوچندانی را پرداخت کنند تا با مراجعه به متخصص پوست، آسیب های پیش آمده را از بین ببرند. بهترین روش این است که تحت درمان یک مرکز تخصصی پوست قرار بگیرید تا در عین بهره مند شدن از خدمات پوستی، با گرفتن مشاوره و آموزش اسکین کر، از متخصص خود لوازمی را تهیه کنید که کیفیت بالا دارند و آسیبی به وجود نمی آورند.

قیمت پاکسازی صورت در تهران

در حال حاضر مراکز و سالن های زیادی وجود دارند که خدمات پاکسازی پوست و فیشال ارائه می دهند. قیمت پاکسازی صورت در ارایشگاه با توجه به نوع خدماتی که ارائه می دهند متفاوت است. در مراکز پاکسازی پوست مراحل متعددی برای فیشال وجود دارد از جمله:

 • لایه برداری
 • بخور
 • ماساژ پوست
 • ماسک های پوستی
 • نور درمانی با ال ای دی
 • لایه برداری با میکرودرم
 • ابرسانی پوست با هیدرودرم

در هر یک از مراکز و سالن ها با توجه به نوع پکیج هایی که ازین دوره درمان ارائه می دهند، قیمت ها متفاوت است. به همین دلیل نمی توان در اینجا قیمت واحد و دقیقی را ارائه کرد. پس پیشنهاد ما برای شما این است که با کسب اطلاع کافی و بررسی چند کلینیک پاکسازی پوست، از نوع خدمات و کیفیت کار با خبر شوید و براورد هزینه بهترین مرکز را برای انجام پاکسازی پوست صو.رت خود انتخاب کنید.

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *