اخبار و مقالات

لایه برداری پوست در سطح اپیدرم

لایه برداری پوست

لایه برداری پوست در سطح اپیدرم برای از بین بردن سلول های مرده پوست انجام میشود و به طور معمول لایه بیرونی پوست یا اپیدرم، محل تجمع سلول های مرده پوست می باشند. به همین دلیل در واقع لايه برداري یک فرآیند بازسازی پوست در عمیق ترین لایه اپیدرم میباشد. همچنین می توانید درباره خدماتی مانند میکروبلیدینگ بیشتر در سایت بخوانید. تغییر سلول های پوست صورت یک امر کاملا طبیعی است و اصولا با افزایش سن اتفاق می افتد، ولی مراقبت نکردن از پوست یا مشکلاتی چون خشکی پوست هم می تواند روند تغییر سلول های پوستی را افزایش دهد. در چنین مواقعی انجام لايه برداري برای حذف سلول های قدیمی پوست روشی کارآمد است.

پاکسازی صورت و لایه برداری تخصصی علاوه بر دفع سلول های مرده پوست، منافذ باز پوست هم کاهش می دهد. همچنین به رفع چین و چروک کمک بسیاری می کند. به طور طبیعی فرآیند جایگزینی سلول های جدید با سلول های قدیمی در پوست سالم هر 28 روز اتفاق می افتد ولی با افزایش سن، این فرآیند طی 40 یا 60 روز یا بیشتر انجام می شود. به همین دلیل در سنین بالاتر پوست چروکیده شده و شادابی خود را از دست می دهد. یک پوست سالم باید کلاژن سازی خوب و آبرسانی خوبی داشته باشد تا شادابی خود را حفظ کند.

اگر به دلیل نوع پوست یا مشکلات پوستی در فرآیند طبیعی پوست عارضه ای رخ دهد با انجام پاکسازی و لايه برداري می توانید سلامت را به پوست خود بازگردانید. در برخی از افراد باید لایه برداری عمیق با استفاده از محلول لايه برداري قوی، اسکراب، شوینده اسکراب، مواد کلاژن ساز و غیره انجام شود. اما در برخی از پوست ها یک لایه برداری ملایم هم کفایت می کند و با ماساژ صورت میتوان گردش خون و کلاژن سازی پوست را تحریک کرد.

لایه برداری پوست صورت

لایه برداری پوست صورت فواید زیادی دارد که اگر بخواهیم برخی از مهم ترین مزایای آن را ذکر کنیم میتوانیم به تحریک کلاژن سازی پوست، کمک به کاهش منافذ پوست، کمک به افزایش گردش خون، جلوگیری از بروز جوش، درمان جای جوش، کمک به جذب بهتر سایر محصولات مراقبتی، تخلیه جوش های سرسیاه، کاهش چین و چروک و جوانسازی پوست اشاره کنیم. علاوه بر موارد ذکر شده، پاکسازی و لایه برداری باعث شادابی و سالم تر بودن پوست صورت می شود.

به طور کلی لایه برداری پوست در سطح اپیدرم با هر روشی که انجام شود برای رفع مشکلات پوست و جوانسازی انجام میشود. برخی از افراد پس از جوانسازی پوست برای افزایش بیشتر زیبایی چهره، تکنیک هایی چون میکرو تلفیقی ابرو را هم انجام میدهند تا گیرایی و جذابیت چشم هایشان هم افزایش یابد.

لایه برداری پوست صورت با دستگاه

لايه برداري هم مانند تمام تکنیک های زیبایی به روش های گوناگونی انجام می شود. یکی از این روش ها لایه برداری پوست صورت با دستگاه برای پاکسازی و لایه برداری صورت می باشد. استفاده از دستگاه معمولا هزینه بیشتری دارد و باید جلسات درمانی به طور مرتب انجام شود. میکرودرم از دیگر خدمات مراکز حمزه ای است. معمولا از دستگاه برای پاکسازی یا لايه برداري هاي عمیق استفاده میکنند.

به طور مثال فرورفتگی هایی که بر اثر جوش به وجود آمده اند یا لک های قدیمی یا لک های پوستی، می توانند با دستگاه از بین بروند. اما دستگاه ها بیشتر جنبه درمانی دارند و به صورت جلساتی انجام می شوند تا نتیجه موردنظر حاصل گردد. تعیین جلسات بستگی به نوع پوست ومشکلات پوست دارد. برخی از افراد با یک جلسه نتیجه دلخواهشان را کسب می کنند ولی برخی از افراد به جلسات بیشتری نیاز دارند.

لایه برداری پوست صورت با دستگاه

لایه برداری صورت

لایه برداری صورت میتواند ملایم و در حد لایه برداری پوست در سطح اپیدرم باشد یا به صورت عمیق انجام شوند. تعیین کننده ملایم یا عمیق بودن لایه برداری، مواد مورد استفاده برای لایه بردای پوست میباشد. البته فیشیال صورت هم از دیگر مواردی است که بسیار موثر است. اسکراب هایی که برای لایه برداری استفاده می شوند دارای ذراتی هستند. این ذرات می توانند درشت یا ریز باشند و سایز این ذرات تعیین کننده لایه برداری ملایم یا عمیق میباشد.

نوع لایه برداری بستگی به پوست و مشکلات پوستی شما دارد. اگر پوست شما التهاب داشته باشد یا نوع پوستتان حساس باشد از لایه بردار های ملایم استفاده می شود. اما اگر پوست بسیار خشکی داشته باشید که سلول های مرده زیاده داشته باشد از اسکراب هایی با دانه درشت استفاده میشود. برای لايه برداري با دستگاه هم مشکلات پوستی تعیین کننده تعداد جلسات می باشند. بهتر است در این زمینه با مستر حرفه ای زیبایی و درمانی مشورت کنید.

قیمت لایه برداری پوست

قیمت لایه برداری پوست صورت با دستگاه فیشیال صورت و دیگر خدمات مرتبط با پاکسازی صورت میتوانند هم به دستگاه و هم با کمک مواد لایه بردار یا تمیزکننده پوست انجام شوند که این امر در تعیین هزینه فاکتور مهمی محسوب میشود. به طور معمول لایه برداری با دستگاه هزینه بیشتری به نسبت لایه برداری با مواد دارد. سوپر فیشیال از دیگر خدماتی است که می توانید در رابطه با آن بیشتر در سایت بخوانید. با استفاده از دستگاه، مشکلات پوستی چون منافذ باز، جای جوش و لک ها زودتر از بین میروند.

تعیین روش لایه برداری به عهده خودتان می باشد. می توانید از مسترهای حرفه ای ما برای مطلع شدن از مناسب ترین روش لایه برداری با توجه به نوع و مشکلات پوستتان مشاوره دریافت کنید و سپس هزینه را جویا شوید. در مراکز حمزه ای می توانید درباره هزینه خدمات دیگر مثل هاشور سر و غیره هم بپرسید. با توجه به تنوع دستگاه ها هزینه مراکز زیبایی و درمانی را با یکدیگر مقایسه نکنید. بهتر است به کارایی دستگاه و مهارت پرسنل اهمیت بیشتری دهید.

قیمت لایه برداری پوست

هزینه لایه برداری پوست

لایه برداری پوست با مواد گوناگونی از جمله اسکراب، کرم های لایه بردارد و غیره انجام می شود. نوع مواد یا برند مواد لایه برداری پوست در سطح اپیدرم در تعیین قیمت تاثیرگذار هستند. به همین دلیل تعیین هزینه ثابت برای لايه برداري پوست صورت امکان پذیر نیست و هزینه را باید از مرکز زیبایی و تخصصی مدنظرتان جویا شوید. همچنین در برخی موارد لایه برداری بخشی از سوپر فیشیال صورت است یا برای نتیجه گیری بهتر از روش های دیگری چون میکرودرم و میکرو بلیدینگ ابرو هم باید استفاده شود.

بنابراین هزینه با توجه به مشکلات پوست و تکنیک هایی به کار گرفته برای لایه برداری و جوانسازی پوست تعیین می شود. بهترین راه برای مطلع شدن از هزینه خدمات پاکسازی و رژ لب دائم مراجعه به مرکز زیبایی و درمانی مدنظرتان می باشد.

هزینه لایه برداری پوست صورت

لایه برداری و کنترل چربی پوست می توانند از مراحل پاکسازی صورت باشند یا به طور تخصصی انجام شوند. نوع لايه برداري بستگی به پوست و مشکلات پوست دارد. به همین دلیل تعیین هزینه لایه برداری پوست در سطح اپیدرم کارآسانی نخواهد بود و هزینه باید پس از بررسی پوست اعلام شود. خدمات زیبایی و درمانی بسیاری از جمله رژ لب دائم، اسکالپ سر یا هاشور سر، ماساژ بارداری، ماساز هات استون، اسپا پا، میکرونیدلینگ و غیره در سالن زیبایی و درمانی مریم حمزه ای با بالاترین کیفیت انجام میشود.

برای مطلع شدن از هزینه ها میتوانید به صفحه مربوطه در سایت مراجعه کنید. مستر های فوق العاده حرفه ای مراکز زیبایی و درمانی مریم حمزه ای در تهران مناطق الهیه، سعادت آباد، تهران پارس و شعب شیراز و مشهد فعالیت می کنند. مسترها با استفاده از جدیدترین تکنیک های روز دنیا به زیباتر شدن و رفع مشکلات پوستی شما کمک می کنند. برای اطلاع از قیمت کنترل چربی پوست به صفحه خدمات ما مراجعه کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *