اخبار و مقالات

فیشیال تخصصی پوست با بهترین مواد و جدیدترین دستگاه های فیشیال

پاکسازی تخصصی پوست در سالن زیبایی بین المللی مریم حمزه ای

فیشیال تخصصی پوست با بهترین مواد و جدیدترین دستگاه های فیشیال یک روش درمانی ساده و نوین مراقبتی برای پاکسازی عمیق صورت است که طرفداران زیادی دارد و سبب جوانسازی پوست شما می شود. این روش پوستی شفاف و سالم به شما می بخشد. صورت یکی از بارزترین قسمت های بدن شماست و همین اهمیت رسیدگی به آن را چند برابر می کند. حتما برای فیشیال به یک مرکز معتبر بروید، آن ها به خوبی نوع پوست شما را تشخیص می دهند و توصیه های مناسب و مخصوص نوع پوست شما را خواهند کرد. همچنین برای دریافت خدمات زیبایی همچون اسکالپ سر هم باید به مراکز تخصصی مرتبط که دارای مدارک بین المللی و معتبر و حرفه ای می باشند مراجعه کنید.

فیشیال تخصصی پوست چیست؟

فیشیال تخصصی پوست به پاک سازی سلول های مرده روی سطح پوست، آلودگی ها و مواد آرایشی تجمع شده روی صورت و ترشحات غیر عادی پوست می پردازد و از پیری زودرس پوست جلوگیری می کند. این عمل در چند مرحله انجام می شود. پاکسازی و لایه برداری از مراحل اولیه این روش مراقبتی هستند و بعد به مراحل آبرسانی و تغذیه رسانی پرداخته می شود. فیشیال صورت مناسب تمامی انواع پوست ها می باشد. این روش از پوست شما سم زدایی کرده و آن را سفت می کند. این روش به پاکسازی عمیق پوست می پردازد. هزینه فیشیال تخصصی پوست به عوامل مختلفی بستگی دارد پس از کلینیکی که به آن می روید میزان هزیته را بپرسید.

مراحل فیشیال صورت

برای انجام فیشیال صورت ،در ابتدا باید نوع پوست شما تشخیص داده شود و بعد به پاکسازی صورت شما پرداخته شود. در مرحله بعدی به پوست شما بخار داده می شود تا سبب آرامش و ریلکس شدن صورت شما شود. این عمل باعث سهولت در خارج کردن جوش ها میشود. در مرحله بعدی هم به لایه برداری از پوست شما پرداخته می شود. فاصله بین جلسات فیشیال شما به نوع پوست شما، وضعیت پوستتان و هدفتان از فیشیال صورتتان بستگی خواهد داشت. تمرکز اصلی فیشیال بر این است تا با روش های طبیعی نه تنها در بلند مدت نتایج قابل توجه ای حاصل شود و پوست زیبا و درخشانی به شما ببخشد بلکه، در کوتاه مدت نیز، نتایج قابل مشاهده ای حاصل شود.

مراحل فیشیال تخصصی

فیشیال تخصصی پوست صورت کاربردهای مختلفی دارد. ولی به طور کلی برای جوانسازی پوست صورت و تغذیه پوست انجام میشود تا مشکلاتی از قبیل پیری پوست ، انواع آکنه ها، جوش های سرسیاه، خشکی پوست و چین و چروک های پوست برطرف شود. در فشیال پوست صورت از ماسک ها و اسکراب های گوناگونی برای لایه برداری پوست استفاده میشود. که قدرت آن ها بستگی به نوع پوست و مشکلی که باید برطرف شود دارد. فیشیال صورت دارای انواع مختلفی است. که در یک سری جزییات با یکدیگر تفاوت دارند. ولی تمامی فیشیال های صورت مراحلی چون لایه برداری، پاکسازی عمیق پوست، تخلیه جوش های سرسیاه، بخور دادن، ماساژ صورت و آبرسانی عمیق پوست را دارند.

امتیاز دهید
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *