میکروبلیدینگ ابرو

سالن زیبایی مریم حمزه ای جزو اولین و برترین مراکز تخصصی میکروبلدینگ در ایران میباشد که فعالیت فوق تخصصی و تخصصی دارد. سالن های زیبایی مریم حمزه ای تحت نظارت خانم مریم حمزه ای گرند مستر بین المللی فعالیت میکنند.

داشتن تجربه بالای 13 سال، منجربه ارائه بهترین خدمات میکرو ابرو در این سالن و ماندگاری بیش از 3 سال شده است.30 متخصص در شعبات زیبایی مریم حمزه ای مشغول به فعالیت هستند. زمان استاندارد برای انجام میکرو ابرو، 40 دقیقه میباشد و نیاز به دو نوبت ترمیم دارد. تمامی تجهیزات مورد استفاده اروپایی بوده و پس از بیحسی موضعی با مواد لایسنس فی اروپا، میکرو ابرو انجام میشود. قبل از انجام میکرو حتما در مرکز ما مشاوره تخصصی داشته باشید تا از نتیجه نهایی، رضایت کامل داشته باشید.

فیچرهای میکرو ابرو در مرکز زیبایی مریم حمزه ای

ماندگاری تعداد ترمیم تعداد متخصص در مجموعه زمان استاندارد انجام کار
بیش از 3 سال
2 نوبت
30 نفر
40 دقیقه
مشاوره تخصصی بی حسی موضعی مواد اولیه تجهیزات
دارد
دارد
لایسنس فی اروپا
اروپا

ویژگی‌های میکرو ابرو
در مرکز زیبایی مریم حمزه ای

انواع مدل های میکروبلیدینگ

بولدبراوز

بولدبراوز ابرو یکی از تکنیک های جدید برای طراحی ابرو میباشد که ماندگاری نیمه دائمی دارد و برای تمامی ابروها و رفع نواقصشان قابل اجرا میباشد.

سوپرنچرال کرکی مویی

میکروبلیدینگ سوپر نچرال کرکی مویی از تکنیک های فوق العاده نچرال برای برطرف کردن نواقص ابرو و فرم دهی ابرو میباشد که نتیجه ای کاملا طبیعی دارد.

فیبروز

فیبروز ابرو یکی از تکنیکی نیمه دائمی برای حالت دهی و زیبایی ابرو است که به صورت دستی با استفاده از سوزن های یکبار مصرف اجرا میشود.

فشن براوز

فشن بروز ابرو یکی از تکنیک های جدید و به روز فرم دهی و حالت دهی ابرو میباشد که تلفیقی از میکروبلیدینگ و شیدینگ ابرو است.

بریزی براوز

بریزی براوز یکی از تکنیک های جدید آرایش دائم صورت میباشد که با عنوان تکنیک هالیوودی هم شناخته میشود و منجربه داشتن ابروهایی نچرال و طبیعی میشود.

مشاوره رایگان

تیم تخصصی و حرفه ای مریم حمزه ای اعتقاد بر انجام اصولی خدمات آرایش دائم دارد و یکی از فرآیندهای مهم در این زمینه دریافت مشاوره تخصصی میباشد. مشتریان عزیز باید از خدماتی که میخواهند دریافت کنند مانند میکروبلیدینگ ، اطلاعات دقیقی داشته باشند. تیم حرفه ای مشاوران ما در این زمینه به عزیزان کمک میکند و شما میتوانید پس از ارسال عکس به مشاوران ما، از خدماتی که میتوانیم به شما ارائه دهیم، مطلع شوید تا در نهایت با توجه به شرایطتان بهترین و مناسبترین تکنیک را انتخاب کنید. مشاوره در مراکز تخصصی ما به صورت حضوری و انلاین انجام میشود. برای مشاوره حضوری میتوانید به نزدیک ترین شعبه مراجعه کنید یا به صورت آنلاین مشاوره کامل را از مشاوران خبره مجموعه تخصصی مریم حمزه ای دریافت کنید.باشد.

سوابق درخشان ما

کارآفرینی
0
+
هنرجو
0
+
نمونه کار
0
+
تجربه تخصصی
0
سال
شعبه تخصصی
0
+

گالری ویدیو مرکز زیبایی مریم حمزه‌ای

نزدیکترین شعبه به خودت رو انتخاب کن

تخفیف برای شما

1 تا 15 فروردین

نمونه کار

نظر مشتریان

نظر مشتریان مرکز زیبایی دائمی مریم حمزه‌ای

افرادی که به فکر انجام میکروبلدینگ یا دیگر خدمات آرایش دائم هستند، مشکلاتی چون عدم تقارن، قرمز شدن رنگ ابرو، زخم، درد و خونریزی حین انجام خدمات، ضخیم شدن بیش از حد خط‌ها یا ابرو، ریزش ابرو، فرم نهایی و مواردی از این قبیل، جزو دغدغه‌های‌شان می‌باشد.

افرادی که به دنبال زیبایی دائمی و خدمات آرایش دائم هستند با اینگونه دغدغه‌ها و ترس‌ها مواجه می‌شوند، به همین دلیل برای کسب اطمینان بیشتر، زیباجویان و مشتریان عزیز می‌توانند در مرکز تخصصی مریم حمزه ای از خدمات مشاوره رایگان استفاده کنند و با مراجعه حضوری به سالن، از نزدیک شاهد انجام خدمات افراد دیگر باشند و با خیالی آسوده و مطمئن مرکز تخصصی مریم حمزه ای را انتخاب کنند.

گالری تصاویر

مراقبت های قبل از میکروبلیدینگ

 • انجام پاکسازی مناسب با نوع پوست (مخصوصا پوست های چرب)
 • عدم مصرف نیکوتین و نوشیدنی های الکلی و کافئین دار
 • عدم مصرف دارو (درصورتی که به دستور پزشک نباشد)
 • مصرف زیاد آب

مراقبت های بعد از میکروبلیدینگ

 • هر زمان احساس سوزش،خارش و کشش در ناحیه ابرو داشتید از ژل داخل کپسـول ویتـامین E ،کـه بـا ایجـاد سوراخ در کپسول می توان از آن استفاده کرد، با انگشت کـامل تمـیز روی سـطح ابـرو ماسـاژ دهیـد همچـنین ویتامین E برای بهبود سریع تر خطوط و رنگ پذیری بهتر مفید است.
 • مقدار آن باید بسیار کم و فقط در حد رطوبت رسانی باشـد، چـربی و روغن زیـاد نتیجـه عکس داده و رنگـبری بدنبال دارد.
 • بعلت روند ترمیم زخم ها، خارش خواهید داشت. ابرو را به هیچعنوان نخارانید زیرا در صورت خارانـدن زخم هـا کنده شده و رنگ نیز با زخم خارج میشود.
 • بهتر است مصرف فلفل را در چند روز ابتدایی قطع کنیم تا خارش زخم ها تشدید نگردد.
 • رعایت بهداشت، از جمله دست کثیف به ابرو نکشیدن، استفاده از روسری و متکای تمیز، قرا نگرفتن در فضــای خاکی باعث عدم ایجاد عفونت خواهد شد.
 • به مدت پنج روز از زدن آب و بخار به ابرو خودداری شود. در حین حمام کردن ترجیحا درب حمام را باز گذاریم تا حمام بخار نکند.( باعث میشود زخم ها همچون خمیر نرم شده و از سطح پوسـت بلنـد شـده و کـاری بـدون
  ماندگاری داشته باشیم.)
 • از ورزش و فعالیت سنگین که موجب تعریق میشود خودداری گردد.
 • به مدت ده روز در معرض مستقیم افتاب قرار نگیرند .
 • از رفتن به سونا وجکوزی و استخر نیزخودداری کنید.