اخبار و مقالات

فیشیال صورت چیست؟ | شادابی پوست با بهترین مواد و بهترین کیفیت زیر نظر مریم حمزه ای

فیشیال صورت

فیشیال صورت چیست؟ فیشیال صورت یکی از روش های مراقبت از پوست است که سبب از بین رفتن آلودگی ها و چربی پوست شده. به لایه بیرونی آن رطوبت می رساند و از چروک زودرس آن جلوگیری می کند. این پاکسازی سبب می شود اکسیژن به لایه درونی زیر سطح پوست برسد. اگر پوست خشکی دارید یا در معرض آلودگی هوای زیادی هستید به فیشیال پوست صورت نیاز دارید. فیشال همچنین سبب رفع جوش های صورت هم می شود. برای انجام فیشیال و هاشور سر باید حتما درمورد سالن های زیبایی این حوزه تحقیقات لازم انجام شود.

چرا فیشیال انجام دهیم؟

در فیشیال صورت سلول های مرده پوست پاکسازی می شوند، به پوست شما آبرسانی و خون رسانی می شود. همچنین آلودگی ها و چربی پوست برداشته می شود. با فیشال پوست صورت آلودگی های هوا که روی پوست نشسته هم پاک می شود.در جواب چرا فیشیال انجام دهیم باید گفت پوست بزرگترین عضو بدن است و همین ضرورت توجه به آن را مشخص می کند. با بالاتر رفتن سن و استفاده از وسایل آرایشی نیاز به توجه به پوست هم بیشتر می شود. در این روش می توانید به فیشال عمیق پوست چرب و جوش دار خود بپردازید.

اهمیت فیشال پوست صورت

در سطح پوست شما سلول های مرده و مقداری چربی وجود دارد که به طور طبیعی، پوست شما را می پوشانند. این سلول ها وظیفه مراقبت از پوست را دارند اما هر 30 روز یکبار سلول های جدیدی جایگزین آن ها می شود. برخی اوقات سلول های مرده زیادی روی سطح پوست شما جمع می شوند که در این زمان نیاز به رسیدگی به پوست و اهمیت فیشال پوست صورت بیشتر می باشد. چربی ها هم نه تنها رطوبت را حفظ می کنند بلکه از پوست شما در برابر میکروب ها محافظت می کنند اما تجمع این چربی ها سبب بسته شدن منافذ پوست و جوش و آکنه می شود و باید هر چند وقت یکبار به پاکسازی پوست و تخلیه کمدون پرداخت.

باید توجه کرد که استفاده نادرست از لایه بردارها نه تنها پوست شما را سرحال و زیبا نمی کند. بلکه خود می تواند به پوست شما ضرر برساند. در واقع باید به صورت متعادل به حذف مواد اضافی تجمع یافته روی پوست پرداخت. از دیگر خدمات زیبایی  که بعد از فیشیال پوست صورت می توانید برای زیباتر شدن انجام دهید می توان به میکرو ابرو اشاره کرد.اهمیت فیشال پوست صورت

روش های فیشیال صورت

فیشیال صورت به سه روش انجام می شود. در روش اول روش های فیشیال صورت که در خانه اتفاق می افتد پاکسازی به طور سطحی اتفاق می افتد. در روش دوم که در آرایشگاه ها رخ می دهد فیشیال تخصصی پوست کمی عمیق تر است و در روش بعدی که در کلینیک است، پاکسازی کاملا عمیق است. فیشال صورت واژه ایست که برای انجام سه هدف به کار برده می شود. در این روش سلول های مرده پوست را از بین می برد. آلودگی ها و مواد اضافی مانند چربی ها که روی پوست تجمع یافتند را پاک می کند. و به پوست صورت، آبرسانی و تغذیه می رساند.

فواید فیشیال پوست

این روش سبب از بین رفتن سلول ها و چربی های اضافه تجمع یافته روی پوست، می شود.  همچنین به رفع چین و چروک و خطوط صورت کمک می کند و از پیری پوست هم جلوگیری خواهد کرد. این تکنیک برای فیشیال پوست صورت خشک هم مناسب است. فیشیال تخصصی پوست علاوه بر پاک کردن پوست صورت از آلودگی ها و چربی و غیره باعث شادمانی و جوانسازی پوست شما نیز می شود. پوست صورت پس از دریافت ماساژ نهایی فیشیال سفت تر از قبل شده، شفافیت نیز پیدا می کند. باز شدن منافذ پوست از عوامل بسیار مهم برای حفظ شادابی پوست و دریافت مواد تقویتی موجود در کرم ها و ماسک های فیشیال است.فواید فیشیال پوست

هزینه فیشیال صورت

فیشیال تخصصی صورت یا پاکسازی صورت برای حفظ شادابی پوست و رفع مشکلات پوستی انجام میشود. به طور کلی فیشیال تخصصی پوست خاصیت جوانسازی دارد. فیشیال تخصصی صورت میتواند با استفاده از اسکراب ها و ماسک ها انجام شود. یا میتوان برای اینکار از دستگاه هایی مخصصو پاکسازی صورت کمک گرفت ، گاهی برای تاثیرگذاری بیشتر از هر دو روش به صورت تلفیقی انجام میشود. در نتیجه هزینه فیشیال صورت با توجه به امکانات مرکز زیبایی و درمانی تعیین میشود زیرا برند مواد استفاده شده. تجهیزات مورد استفاده و مهارت مستر پاکسازی در تعیین هزینه ، فاکتورهای مهمی محسوب میشوند. برای مطلع شدن از هزینه پاکسازی صورت در مراکز زیبایی و درمانی مریم حمزه ای میتوانید به صفحه مربوطه در سایت مراجعه کنید.

3.7/5 - (6 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *