اخبار و مقالات

رژگونه دائم چیست ؟

رژگونه دائم چیست ؟ و با استفاده از این تکنیک چه تغییراتی در صورت ایجاد می شود. با استفاده از این تکنیک می توانید شادابی را به پوست هدیه دهید. زیرا رژ گونه دائم با توجه به تغییراتی که در چهره ایجاد می کند باعث شاداب تر دیده شدن صورت می شود. این تکنیک یک روش عالی برای افرادی است که واکنش آلرژیک به مواد آرایشی دارند و نمی توانند از رژگونه استفاده کنند. همچنین این متد برای افرادی که می خواهند درخشندگی و شادابی طبیعی پوست به طور همیشگی باشد مناسب است. با استفاده از این متد زیبایی یک سایه روشن صورتی به گونه ها اضافه می شود و ظاهری کاملا طبیعی دارد. رنگ تتو شده بر روی گونه ها بسیار نچرال و طبیعی بوده و باعث طراوت صورت می شود. این تکنیک را می توانید در کنار تکنیک های دیگری چون رژ لب دائم برای افزایش زیبایی صورت به طور طبیعی استفاده نمایید. زیرا امروزه تکنیک های آرایش دائم ظرافت بالایی دارند و نتایجی که از این تکنیک ها به دست می آید کاملا نچرال و طبیعی است.

مزایای رژگونه دائم چیست؟

مزایای رژگونه دائم چیست؟ و ویژگی های این تکنیک را در ادامه بررسی خواهیم کرد. تاتو رژ گونه به دلیل نتیجه ای که دارد به حالت معصومانه و زیبایی طبیعی یک دختر اشاره دارد. به همین دلیل این تکنیک در هالیوود نیز بسیار پرطرفدار بوده و توسط چهره های شناخته شده انتخاب شده است. با استفاده از این تکنیک برای همیشه رنگ گونه هایتان زیبا و طبیعی خواهد شد. همچنین استفاده روزانه از مواد آرایشی چون رژ گونه را برطرف کرده و چهره تان را شاداب می کند. رنگ رژگونه ها باعث برجسته دیده تر شدن گونه و زیباتر دیده شدن ساختار گونه می شود. تکنیک هایی چون رژ گونه و شیدینگ لب و تاتو سایه چشم نتیجه نهایی بسیار طبیعی دارند و با ظرافت کامل انجام می شوند. به همین دلیل این دسته از تکنیک ها به طور نامحسوس تغییرات زیباتری را در چهره اعمال کرده و جذابیت چهره را افزایش می دهند.

نحوه انتخاب رنگ و نوع رژگونه دائمی مناسب

نحوه انتخاب رنگ و نوع رژگونه دائمی مناسب بستگی به گرم و سرد بودن پوست و سلیقه زیباجو دارد. انتخاب رنگی که برای تاتو رژگونه مورد استفاده قرار میگیرد، کمی دشوار است. اما این مسئله در طی جلسه مشاوره ای که با تتو آرتیست برگزار می شود بررسی شده و با توجه به فاکتورهایی که در ادامه بررسی می کنیم، بهترین رنگ انتخاب می شود. اولین فاکتوری که هنگام انتخاب رنگ رژ گونه و سایر تکنیک ها چون شیدینگ و ساکورالیپس بررسی می شود، رنگ پوست و گرم یا سرد بودن رنگ پوست است. سپس شکل صورت بررسی می شود. زیرا روشن بودن یا تیره بودن روشن گونه بر روی کشیده دیده شدن صورت تاثیرگذار است و باید شکل صورت نیز بررسی شود. فرم صورت مشخص می کند که رژگونه در چه محدوده ای زده شود و کدام نواحی پررنگ تر باشند. به طور مثال در فرم صورت گرد، رژگونه باید در یک خط مستقیم از گوش به سمت گوشه‌های بیرونی دهان کشیده شود و به تدریج رنگ رژگونه محو شود. با این کار صورت شما باریک تر و کشیده تر به نظر می رسد. صورت های قلبی نیز شکل ظاهری نوک تیز دارند، بنابراین هدف با تاتو رژگونه این است که تیزی استخوان گونه را به حداقل برسانید تا صورت بیضی تر به نظر برسد. رژگونه باید به سمت شقیقه ها کشیده شود تا تعادل ایجاد شود. این دسته از موارد به طور کامل در جلسه مشاوره توسط تتو آرتیست بررسی می شود.

نحوه انتخاب رنگ و نوع رژگونه دائمی مناسب

روش تاتو رژ گونه دائم چگونه است؟

روش تاتو رژ گونه دائم چگونه است؟ و میزان درد در این روش را بررسی خواهیم کرد. تاتو رژگونه با یک دستگاه الکتریکی مخصوص یا قلم میکرونیدلینگ از طریق فرایندی به نام میکروپیگمنتیشن انجام می شود. این بدان معنی است که رنگدانه ها با سوزن های نازک به لایه درم پوست تزریق می شوند تا سایه دلخواه بر روی گونه ایجاد شود. مدت زمان این تکنیک بستگی به مهارت تتو آرتیست دارد ولی به طور میانگین یک ساعت طول می کشد و قبل از شروع متد در مورد حساسیت و آلرژی پوست از شما سوال پرسیده می شود. زیرا این تکنیک نیز مانند فیبروز ابرو با بی حسی موضعی انجام می شود و میزان حساسیت پوست باید بررسی شود. رژگونه دائم به دلیل استفاده از بی حسی موضعی تا حد امکان بدون درد و خونریزی بوده و فرآیند نگران کننده ای ندارد. پس از پایان، سوزش خفیفی بر روی گونه احساس می شود که طبیعی بوده و پس از سپری کردن دوره نقاهت، رنگ واقعی رژ گونه را مشاهده خواهید کرد.

ماندگاری رژگونه دائم چقدر است؟

ماندگاری رژگونه دائم چقدر است؟ و به چه عواملی بستگی دارد از رایج ترین سوالاتی است که از سوی زیباجویان مطرح می شود. تاتو رژگونه در صورت مراقبت صحیح می تواند تا 2 سال دوام بیاورد و این تکنیک بین 1 الی 3 سال ماندگاری دارد. برای کسب ماندگاری بیشتر، انجام تمام نکات مراقبتی توصیه می شود. مراقبت های لازم بعد از انجام تمام تکنیک های آرایشی و زیبایی اعم از اسکالپ سر ضروری بوده و تاتو رژ گونه نیز از این قاعده مستثنا نمی باشد. به همین دلیل زیباجو باید مراقبت ها لازمی که توسط تتو آرتیست برای جلوگیری از ریزش رنگ و افزایش ماندگاری گفته می شود را رعایت کند. همچنین جلسات ترمیم در میزان ماندگاری نقش بسیار مهمی دارد. اولین جلسه ترمیم بین 45 تا 60 روز پس از تاتو اولیه بوده و توصیه می شود در تاریخ تعیین شده جهت ترمیم در مرکز تخصصی حضور داشته باشید.

ماندگاری رژگونه دائم چقدر است؟

مراقبت های لازم بعد از انجام رژگونه دائمی

رعایت مراقبت های لازم بعد از انجام رژگونه دائمی برای داشتن نتیجه نهایی زیبا و ایده آل ضروری می باشد. از قرار گرفتن در معرض نور مستقیم خورشید خودداری کنید و فعالیت های شدید که منجر به تعریق می شوند را تا پایان دوره بهبودی انجام ندهید. رفتن به سونا و نوشیدن الکل نیز در طی دوران نقاهت ممنوع است. پوست را حداقل تا 10 روز پس از عمل هیدراته نگه دارید و برای این منظور از کرم معرفی شده توسط تتو آرتیست استفاده نمایید. تا 2 هفته مجاز به آرایش نبوده و حداقل تا 24 ساعت صورت نیاز خیس شود. روش های آرایش دائمی اعم از هاشور ابرو و تاتو رژگونه و سایر متدها نیاز به مراقبت دارند. زیرا مراقبت از ناحیه تاتو شده منجر به بهبود سریع تر و کسب ماندگاری طولانی تر می شود. یکی از مهم ترین مراقبت هایی که باید پس از تتو آرایش دائم رعایت کنید، عدم دستکاری ناحیه تتو شده است. زیرا این امر باعث ریزش رنگ شدید و کاهش ماندگاری می شود.

3.1/5 - (7 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *