اخبار و مقالات

نانو بلیدینگ طبیعی ابرو در تهران

نانو بلید

نانو بلیدینگ طبیعی ابرو در تهران یکی از زیباترین تکنیک های آرایشی دائم می باشد که تاثیر فوق العاده در افزایش زیبایی صورت دارد. این تکنیک که با نام نانوبلید ابرو نیز شناخته می شود یکی از تکنیک های جدید میکروبلیدینگ می باشد که نتیجه نهایی بسیار طبیعی دارد. تکنیک نانو بلیدینگ با استفاده از دستگاه تاتو ابرو انجام می شود اما به دلیل استفاده از سوزن های بسیار باریک و ترسیم خطوط ظریف ابرو دارای نتیجه نهایی فوق العاده نچرال است.

انجام این تکنیک به بانوانی که به دنبال انجام طبیعی ترین تکنیک تاتو ابرو هستند توصیه می شود. در مرکز تخصصی مریم حمزه ای علاوه بر انجام خدمات زیبایی می توانید برای کسب درآمد دوره های آموزشی چون آموزش میکروبلیدینگ را سپری کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ورکشاپ ها و دوره های آموزشی به سایت آکادمی مرکز تخصصی مراجعه نمایید. تکنیک های زیبایی و آرایشی با استقبال بی نظیری مواجه شده اند و یادگیری آن ها گامی بزرگ در جهت کسب درآمد میلیونی می باشد.

قیمت نانو بلیدینگ دائم ابرو نچرال دخترانه

قیمت نانو بلیدینگ دائم ابرو نچرال دخترانه بر اساس معیارهای مرکز تخصصی تعیین می شود. تکنیک های آرایشی در مراکز مختلف به دلیل فاکتورهایی چون دستمزد مستر، نوع رنگ، نوع دستگاه تاتو میزان مهارت مستر متفاوت است. به همین دلیل برای مطلع شدن از هزینه نانو بلیدینگ دایم ابرو یا هزینه سایر تکنیک های تاتو ابرو چون میکرو تلفیقی باید به مرکز تخصصی مدنظرتان مراجعه کنید. دقت داشته باشید که این دسته از تکنیک های زیبایی دارای نتیجه نهایی ماندگاری هستند و هنگام انتخاب مرکز تخصصی، کیفیت و میزان رضایت زیباجویان را اولویت قرار دهید. انتخاب مرکز تخصصی به دلیل هزینه کمتر می توانید عوارضی چون عدم رضایت، عدم قرینه نبودن ابرو و غیره را در پی داشته باشد. به همین دلیل هنگام انتخاب مرکز تخصصی نهایت دقت را به کار گیرید تا بهترین خدمات را با قیمت مناسب دریافت کنید.

قیمت نانو بلید دائم ابرو نچرال دخترانه

مراقبت های بعد از نانو بلیدینگ دائمی ابرو

مراقبت های بعد از نانو بلیدینگ دائمی ابرو مشابه با سایر تکنیک های تاتو ابرو می باشد. این تکنیک در واقع تزریق رنگدانه به زیر پوست می باشد و دوره نقاهت کوتاه مدتی دارد. ریزش رنگ و پوسته پوسته شدن در روزهای اولیه عادی و رندی از بهبود تاتو ابرو می باشد. تمام تکنیک های تاتو مانند نانو بلید، هاشور ابرو، تاتو خط چشم دائمی و رژ لب دائم و غیره نیز در روزهای اولیه دچار ریزش رنگ می شوند. زیرا ریزش رنگ اضافی در تکنیک های تاتو یک روند کامل طبیعی است. هزینه انواع تتو نانو بلیدینگ ابرو با توجه به مهارت تتو کار تعیین می شود. بعد از انجام نانو بلیدینگ دائمی ابرو بهتر است تا 3 روز از شستن ابروها پرهیز کنید و برای تمیز کردن صورت به غیر از نواحی ابرو از دستمال مرطوب استفاده کنید.

عکس جدیدترین مدل نانو بلید ابرو در شهرک غرب

عکس جدیدترین مدل نانو بلید ابرو در شهرک غرب را در سایت رسمی مرکز تخصصی مریم حمزه ای می توانید مشاهده نمایید. مرکز تخصصی مریم حمزه ای یکی از بهترین مراکز تخصصی نانوبلیدینگ دایمی ابرو در غرب تهران می باشد. این مرکز علاوه بر غرب تهران در سایر نقاط تهران و شهرهای کرج و مشهد و شیراز نیز سعبات مختلفی دارد. با مراجعه به سایت رسمی مریم حمزه ای می توانید از شعبات و قیمت نانو بلیدینگ دائم ابرو نچرال دخترانه و هاشور ابرو و سایر تکنیک های زیبایی و آرایشی دائم و نیمه دائم صورت مطلع شوید. مرکز تخصصی مریم حمزه ای دارای بیشترین مراجعه کننده برای انجام خدمات زیبایی و آرایشی می باشد. زیرا از به روز ترین تکنیک ها و باکیفیت ترین مواد رنگ تاتو برای جلب رضایت زیباجویان استفاده می کند.

هزینه انواع تتو نانو بلیدینگ ابرو

برای بررسی هزینه انواع تتو نانو بلیدینگ ابرو باید به این نکته توجه داشته باشید که این تکنیک یک تکنیک آرایشی دائم می باشد. تکنیک های آرایشی دائم با استفاده از دستگاه تاتو و رنگ تاتو انجام می شوند و هر دو عامل ذکر شده در تعیین هزینه تاثیر بسزایی دارند. به همین دلیل پایین بودن هزینه تکنیک نانو بلیدینگ ابرو می تواند نشانه استفاده از رنگ بی کیفیت باشد.

هنگام انتخاب مرکز تخصصی برای انجام خدمات زیبایی یا آموزش خدمات زیبایی و آموزش ریموو ابرو ابتدا کیفیت و مهارت مسترها را اولویت قرار دهید. سپس کیفیت خدمات زیبایی و آموزشی را با هزینه بسنجید. با مشاهده عکس جدیدترین مدل نانو بلید ابرو در شهرک غرب میتوانید انتخاب آسان تری داشته باشد. انتخاب بهترین مرکز تخصصی تاتو ابرو و تکنیک های زیبایی و آرایشی منجر به کسب نتیجه زیبا و ایده آل می شود.

3.9/5 - (53 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *