اخبار و مقالات

ریموو تاتو بدن و انواع آن

ریموو تاتو بدن

ریموو تتو یا پاک کردن تاتو بدن و انواع آن زمانی رخ می دهد که فرد از تتو بدن یا ابروی خود ناراضی باشد یا حتی خسته شده باشد و گاهی هم به خاطر اشتباهات تاتو کار افراد تصمیم به انجام آن می گیرند. بعد از پاک کردن تاتو ابرو باید مراقبت های خاصی صورت بگیرد. در گذشته تاتو عملی دائمی به حساب می آمد. اما امروزه با کمک متد های مختلف می توان اقدام به حذف آن از پوست بدن کرد.

لایه برداری پوست، جراحی، لیزر، استفاده از ریموور و منجمد کردن از روش های ریموو تتو می باشند. اگر تاتو کوچک باشد، می توان با جراحی آن را برداشت و لبه های پوست را به هم بخیه زد. در پاک کردن تاتو با لیزر، با کمک یک پرتو نور فرکانس بالا، رنگدانه ها می شکنند. تعداد جلسات با توجه به وسعت تاتو بدن و انواع ریموو آن و جنس پوست، نوع رنگ تاتو و غیره متفاوت خواهد بود‌. در پاک کردن تاتو با ریموور از دو نوع محلول استفاده می شود. اسید های ضعیف برای پاک کردن تتو و اسید های قوی برای ریموو ابرو.

ریموو تاتو بدن در تهران

از موارد بسیار رایجی که افراد به دنبال ریموو تتو خود هستند، پاک کردن تتو خط چشم، پاک کردم تتو ابرو و یا تتو بدن می باشد. از دلایلی که افراد تصمیم به پاک کردن تتو خط چشم یا ابرو خود می پردازند می شود به خسته شدن از مدل آن، انتخاب اشتباه مدل آن و یا حساسیت اشاره کرد. برای اینکه آسیبی به خود وارد نکنید و دچار تجربه های تلخی نشوید حتما به متخصص باتجربه ای مراجعه کنید. با توجه به اینکه چشم و ابرو در صورت شما که بارزترین قسمت یدن شماست، قرار دارند؛ کوچکترین اشتباهی برای شما گران تمام خواهد شد. با انتخاب یک کلینیک معتبر و قابل اطمینان سلامت پوست و کیفیت هاشور سر خود را تضمین کنید.ریموو تاتو بدن در تهران

هزینه ریموو تاتو بدن

تاتو یکی از روش هایی است که ماندگاری دائمی دارد. تتو بدن یا تاتو ابرو و دیگر تاتوهایی که در نقاط بدن برای افزایش زیبایی زده میشوند. نتایج ماندگاری دارند و ریموو یا پاک کردن آن ها کار ساده ای نمی باشد. در اصل برای زدن تاتو، رنگ به عمق پوست تزریق میکنند. همین امر کار و هزینه تاتو بدن ریموو را دشوار میسازد. ولی امروزه پاک کردن تاتو امکانپذیر بوده و با استفاده از مواد ریموور یا دستگاه های مخصوص ریموو تاتو، میتوانیم تاتوهای قدیمی را پاک کنیم. هزینه ریموو تاتو بدن یا ریموو تاتوهای ابرو و خط چشم بستگی به مرکز زیبایی و درمانی مدنظرتان دارد. زیرا استفاده از دستگاه یا استفاده از مواد ریمور در تعیین هزینه تاثیرگذار است.

1.5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *