اخبار و مقالات

ماساژ شمع چیست

ماساژ شمع

ماساژ سبک های بسیار زیادی دارد که یکی از این سبک ها، ماساژ شمع نام دارد. انجام انواع ماساژ و ماساژ اسپا برای رهایی از استرس و رسیدن به آرامش توصیه می شود. در گذشته های دور از شمع در مراسم های دعا و مراسم های مذهبی استفاده می شد. امروز نیز شمع خاصیت تزئینی دارد و برای تزئین میز یا به عنوان دکوری استفاده می شود. این روش می تواند خاصیت درمانی نیز داشته باشد و احساس آرامش سرشاری را به ارمغان آورد. این تکنیک با نوعی شمع خاص انجام می شود که کاربردهای متفاوتی برای سلامت روان و جسم دارد.

 

شمع مورد استفاده در این نوع ماساژ ، به عنوان یک شمع، روغن ماساژ و لوسیون مرطوب کننده عمل می کند. شمع های ماساژ دارای مواد طبیعی هستند و از اسانس های گیاهی خالص تهیه شده اند. در نتیجه شمع ها کاملا ارگانیک بوده و فرد یک آروماتراپی فوق العاده را طی انجام این روش تجربه خواهد کرد. حرارتی که به شمع می دهند باعث می شود تا روغن یا شی باتر داخل آن آب شود و زمانی که روی بدن ریخته می شود مانند روغن ماساژ عمل می کند. شمع حرارات دیده به راحتی بر روی پوست پخش میشود و جذب سریع تری به نسبت روغن های ماساژ دارد.

ماساژ شمع گیاهی

ماساژ شمع گیاهی، ماساژ متفاوتی خواهد بود و نرم کنندگی بالای پوست را تجربه خواهید کرد. شمع های استفاده شده در این تکنیک، پارافین نبوده و از روغن گیاهی یا کره های مخصوص در ساخت آن ها استفاده می شود. بنابراین شمع های استفاده شده ارگانیک هستند و هیچ گونه حساسیت یا آلرژی ایجاد نمی کنند، همچنین روغن گرم گیاهی باعث تسکین درد و گرفتگی های بدن می شود.

نحوه استفاده شمع در این نوع روش بدین گونه است که شمع آب شده را قطره قطره بر پوست می ریزند و با خاصیت نرم کنندگی که شمع دارد. ماساژ با اجرای تکنیک های مالشی، ضربه زدن یا ورز دادن شروع می شود. روغن گیاهی استفاده شده در ساخت شمع باعث می شود تا دردهای عضلانی و اسپاسم عضلات برطرف شود. همچنین حرارت شمع استفاده شده به طور معمول دو درجه از دمای بدن انسان بیشتر خواهد بود تا آسیبی به پوست نرسد و فرد حس خوبی را تجربه کند.

هزینه ماساژ با شمع

هر خدماتی اعم از ماساژ با شمع، ماساژ سنگ داغ، پدیکور و غیره قیمت های متفاوتی دارند. تعیین هزینه ماساژ با شمع به عواملی چون موقعیت جغرافیایی سالن، مهارت فرد انجام دهنده، تجهیزات سالن، بهداشت و لوازم مورد استفاده بستگی دارد. شمع های مورد استفاده جنس های متفاوتی دارند و از روغن های گیاهی متفاوتی در ساخت آن ها استفاده شده است. به همین دلیل برای تعیین قیمت باید به سالن ماساژ مدنظرتان مراجعه کنید یا از طریق راه های ارتباطی شان از قیمت ها مطلع شوید

موقعیت قرار گیری تخت ماساژ ، بهداشت ماساژور و شمعی که استفاده می شود، اهمیت بسیار بالایی دارد و زمان انتخاب سالن زیبایی و درمانی حتما به تجهیزات سالن، محیط سالن، بهداشت سالن و مهارت ماساژور دقت داشته باشید. هدف از انجام ماساژ رسیدن به آرامش جسمی و روانی است به همین دلیل انتخاب یک تیم حرفه ای و سالن مجهز را جدی بگیرید. از دیگر خدمات مرکز تخصصی مریم حمزه ای می توان به میکروبلیدینگ ابرو در تهران شاره کرد. برای رزرو و مشاوره رایگان با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید.

قیمت ماساژ با شمع

فواید ماساژ با شمع

انجام ماساژ با هدف ارتقای سلامتی بدن و فواید ماساژ با شمع انجام میشود و فرد باید پس از اتمام ماساژ حس بهتری نسبت به قبل داشته باشد. ماساژ شمع خواص تسکین دردها و حس خوب آرامش را دارد. اما نکته ای که قابل توجه است، مهارت ماساژور و نحوه انجام ماساژ می باشد. ماساژور باید مهارت بالا و تسلط کامل برای انجام تکنیک ها داشته باشد تا بداند از چه شمع و چه تکنیکی باید استفاده کند تا بهترین حس را به مشتری منتقل کند.

کف سابی پا، سوهان کشی ناخن، اسکراب پا و دور گیری ناخن برای بیشتر شدن زیبایی ناخن ها انجام می شوند. شما توقع ندارید که نتایج حاصل از آن ها همیشگی باشد، ماساژ نیز مانند خدمات دیگر ی چون فیشیال تخصصی پوست است و برای نتیجه گیری بهتر نیاز به تکرار دارد. هرچند که با انجام یک بار ماساژ آرامش جسمی فوق العاده ای را تجربه می کنید و برای دفعات بعد مشتاق تر میشود .

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *