اخبار و مقالات

ماساژ اسپا چیست؟ خدمات اسپا در بهترین مرکز زیبایی تهران

ماساژ اسپا چیست؟

بسیار شنیده میشود که برخی از افراد اسپا را با ماساژ درمانی برابر می دانند، در صورتی که این دو تکنیک با هم تفاوت هایی دارند. برخی از افراد سوال میکنند که ماساژ اسپا چیست و چه تفاوتی با ماساژ درمانی دارد. کلمه اسپا در لاتین به معنای تمیزکردن یا مرطوب کردن می باشد و با عبارت لاتین Salus که به معنای سلامتی از طریق آب می باشد، ارتباط دارد. در نتیجه اسپا روشی است که از آب و برای درمان و تسکین دردها استفاده می کند.در صورتی که در ماساژ درمانی از روغن های گیاهی و تکنیک های ماساژ برای بهبود درد استفاده میشود.

در اسپا هم تکنیک های ماساژ کاربرد دارند و در واقع ماساژ به عنوان بخش نهایی این روش انجام می شود تا تمامی خستگی ها و تنش ها از بین بروند.این دو روش تا حدودی شبیه به هم هستند ولی با توجه به محیط، تکنیک ها و مواد استفاده شده با یکدیگر متفاوت هستند. درواقع این اصطلاح برای درمان و بهبود بیماری ها از طریق فواید اسپا و فواید ماساژ می باشد. این روش بینظیر برای تسکین دردهای استخوانی، بهبود کم خوابی، کاهش استرس و درمان بسیاری از مشکلات دیگر مناسب است. مداوای بیماری از طریق این روش در زمان های قدیم هم رواج داشته. اگر می خواهید درباره هیدرودرم پوست بخوانید به این لینک مراجعه کنید. اسپا محلی است که با استفاده از خواص درمانی آب چشمه های معدنی که از طبیعت خارج می شوند، باعث درمان جسم و آرامش روح می شود.

 

هزینه اسپا ماساژ در تهران و کرج و مشهد

هزینه اسپا ماساژ با توجه به تجهیزات سالن زیبایی و درمانی تعیین می شود. در واقع این تکنیک به منظور افزایش آرامش و رسیدن به سلامتی جسمی انجام می شود. هزینه کردن بابت سلامتی بدن در واقع بسیار مهم است و از بروز زود هنگام علائم پیری جلوگیری میکند. هزینه اسپا ماساژ بستگی به سالن زیبایی و درمانی دارد. به همین دلیل برای مطلع شدن از خدماتی چون اسپا ماساژ، ماساژ فول بادی، ماساژ بارداری، ماساژ درمانی و غیره به سالن مدنظرتان مراجعه کنید.

استفاده از این روش درمانی یک فرصت عالی برای رهایی از استرس های روزمره می باشد. انجام این روش درمانی فوق العاده، باعث می شود تا زمانی که در محل اسپا هستید به طور کامل آرامش داشته باشید و استرس را از خود دور کنید. از سایر خدمات مرکز زیبایی مریم حمزه ای می توان به میکروبلیدینگ ابرو اشاره کرد.

 

خدمات اسپا ماساژ در سالن زیبایی دائمی مریم حمزه ای

استفاده از روغن های گیاهی و بالم های مخصوص برای ماساژ  جزو خدمات این تکنیک می باشد. همچنین در طی انجام مراحل خدمات اسپا ماساژ، به آبرسانی و مرطوب کنندگی پوست هم توجه ویژه ای می شود. قابل ذکر است که استفاده از گیاهان معطر در فضای اسپا، برای منتقل کردن حس آرامش به مشتری، از خدمات اصلی می باشد. به طور کلی این روش درمانی شامل خدماتی میشود که بهبود و تسکین دردهای عضلانی کمک می کند. همچنین یکی از اصلی ترین اهداف این روش، بهبود دردهای جسمانی و آرامش روانی مشتری می باشد.

ماساژ درمانی مبتنی بر اسپا که با نام ماساژ  اسپا شناخته می شود برای تمدد اعصاب و دردهای عضلانی و اسکلتی کاربرد دارد. همانطور که میکرونیدلینگ و تخلیه کمدون از دیگر خدمات سالن خانم حمزه ای است. از مزایای این روش درمانی فوق العاده میتوانیم به جلوگیری از روند پیری پوست، بهبود جریان و گردش خون، تسکین دردها، کاهش شدت سر درد، درمان کم خوابی و افزایش کیفیت خواب، کاهش استرس و کاهش اضطراب اشاره کنیم.

در سالن لاکچری زیبایی و درمانی مریم حمزه ای می توانید این تکنیک درمانی فوق العاده را با بهترین کیفیت تجربه کنید. همچنین خانم حمزه ای با دارا بودن بیش از 13 سال سابقه حرفه ای در زمینه آرایش های دائمی صورت، کلاس های آموزش لیفت و لمینت مژه را برای علاقه مندان برگزار میکنند.

خدمات اسپا ماساژ در سالن زیبایی دائمی مریم حمزه ای

تفاوت اسپا و ماساژ پا چیست؟

اصلی ترین تفاوت اسپا و ماساژ در کاربرد و عملکرد آن ها می باشد. اسپا جزو خدمات لاکچری محسوب میشود و درمانگر بر روی رضایت مشتری تمرکز میکند. در اسپا، ماساژی انجام می شود که مشتری کامل احساس راحتی کند و در کنار احساس آرامش، دردهای عضلانی هم تسکین یابند. محیط اسپا کاملا خصوصی است و تمامی امکانات برای آرامش بیشتر مشتری فراهم می شود. این سایت درباره فیلر مو هم می توانید بخوانید. در صورتی که ماساژ با هدف درمان بیماری های مختلف انجام می شود و نوع بیماری فرد هم در نظر گرفته می شود.

در اصل ماساژ درمانی در اکثر مواقع توسط پزشک ها تجویز میشود ولی ماساژ اسپا یک ماساژ لوکس برای رهایی از روزمرگی های زندگی و دوری از استرس میباشد. تمرکز اصلی در اسپا، احساس راحتی و کاهش استرس مشتری می باشد. در صورتی که در ماساژ، تمرکز اصلی بهبود آسیب های مشتری میباشد.

 

بهترین مرکز ماساژ اسپای در تهران

بهترین مرکز ماساژ اسپا در تهران در واقع به سالنی اعطا می شود که بهترین امکانات و ماهرترین پرسنل را داشته باشد. سالن زیبایی و درمانی مریم حمزه ای با بیش از 7 شعبه فعال و به زودی شعبه در دبی، یکی از بهترین مراکز برای خدمات درمانی و زیبایی می باشد. در شعبات زیبایی و درمانی مریم حمزه ای علاوه بر تجربه اسپا ماساژ، می توانید از خدمات دیگری چون میکرونیدلینگ، تخلیه کمدون، هیدرودرم پوست و غیره بهره ببرید.

تمامی خدمات زیبایی و درمانی با بهترین کیفیت مواد و توسط حرفه ای ترین مسترها به مشتریان عزیز ارائه میشود. انتخاب یک سالن زیبایی و درمانی معتبر که سابقه درخشانی در کسب رضایت مشتریان دارد، اولین قدم برای کسب رضایت می باشد. انتخاب سالن زیبایی و درمانی برای انجام ماساژ اسپای ارتباط مستقیمی با سلامتی شما دارد، پس نسبت به آن سختگیر باشید.

بهترین مرکز ماساژ اسپای در تهران

4/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *