اخبار و مقالات

ماساژ فول بادی چیست؟

ماساژ فول بادی چیست

بسیاری از افراد سوال میکنند که ماساژ فول بادی چیست و چه تفاوتی با ماساژهای موضعی دارد. در واقع ماساژ فول بادی یا ماساژ کل بدن، شامل تمامی نواحی بدن برای ماساژ دادن می باشد. این ماساژ، کاملا ترین ماساژ است و ماساژ تمام نقاط بدن را ماساژ می دهد. ماساژ کامل بدن تمامی مناطق سر، گردن، شانه ها، بازوها، دست ها، قسمت فوقانی و پایین کمر، باسن، ران پا، ساق پا و پا را شامل می شود. در واقع در این روش، تمامی عضلات بدن درگیر ماساژ می شود. با تعریف کلی فول بادی ماساژ چیست، آشنا شدید و در ادامه قصد داریم در مورد کاربردهای این تکنیک صحبت کنیم.

طبق آمار، اکثریت مردم ایران دچار کم تحرکی هستند و این کم تحرکی، به مرور زمان سلامتی را در معرض خطر قرار میدهد. همانطور که تحرک بیش از حد، به عضلات آسیب می رساند، تحرک نداشتن هم باعث خشکی عضلات و ضعف عضلات می شود. همچنین اگر می خواهید درباره فیشیال تخصصی پوست بیشتر بدانید مقاله آن را در سایت بخوانید. در چنین مواقعی برای بهبود آسیب عضلات که ناشی از تحرک زیاد است و برای خشکی عضلات که ناشی از تحرک نداشتن است، ماساژ کامل بادی راهکاری فوق العاده محسوب می شود.

همچنین ماساژ دادن منجر به داشتن احساس آرامش می شود. برای ماساژ دادن بدن از روغن های گیاهی استفاده می شود تا خواص آن ها به عمق پوست نفوذ کرده و مشتری از فواید آنها بهره مند شود. با توجه به شرایط سخت زندگی و مشغله های زیادی که به طور روزمره با آنها درگیر هستیم. در سالن حمزه ای میتوانید خدمات تتو خط چشم و غیره را پیدا کنید. انجام ماساژ کامل بادی می تواند یک روش درمانی فوق العاده باشد.

 

مزایا ماساژ فول بادی

بهبود وضعیت تنفس، کاهش استرس، بهبود افسردگی، افزایش سلامت قلب، بهبود سیستم گوارش، بهبود کیفیت خواب، افزایش انعطاف پذیری بدن، دفع سموم، بهبود سیستم ایمنی، شادابی و سلامت پوست، تسکین دردهای عضلانی و بهبود خستگی های مزمن بدن از رایج ترین مزایا ماساژ فول بادی هستند. در واقع ماساژ کامل بدن به بهبود عملکرد بدن کمک می کند و عملکرد بدن را تقویت می کند.

این روش درمانی، استرس را دور می کند و منجر به داشتن خوابی راحت می شود. همچنین با انجام ماساژ کامل یا فول بادی بدن ، گردش خون در تمام بدن بهبود می یابد و همین امر، درمان بسیاری از مشکلات می باشد. این ماساژ فوق العاده برای تمامی افراد مناسب است. با انجام ماساژ کامل بدن میتوانید از داشتن پوستی زیبا، جسمی سالم و روانی آرام لذت ببرید. حتی اگر ماساژ فول بادی نمیخواهید می توانید اسپا پا و غیره را هم امتحان کنید.

با انجام این ماساژ، میتوانید از بروز بسیاری از مشکلات و آسیب ها جلوگیری کنید. همچنین انجام ماساژ میتواند به داشتن آرامش روحی و روانی کمک کند و بسیاری از تنش های روزمره را از فکر و بدن فرد دورکند مثل اسپا دست . دقت داشته باشید که ماساژ فول بادی برای تمام نقاط بدن انجام میشود ولی نقاط خصوصی افراد پوشانده می شوند. این عمل به دلیل احترام به حریم مشتری و راحتی مشتری انجام می شود. همچنین اگر تمایل ندارید نقطه خاصی ماساژ داده شود یا از درد خاصی رنج می برید، حتما قبل از شروع ماساژ با ماساژور در میان بگذارید.

هزینه ماساژ فول بادی

هزینه ماساژ فول بادی با توجه به نرخ های تعیین شده توسط سالن زیبایی و درمانی اعلام می شود. برای مطلع شدن از هزینه متد ماساژ کامل باید به مرکز زیبایی و درمانی مدنظرتان مراجعه کنید. هزینه این تکنیک بستگی به روغن مورد استفاده، تجهیزات سالن، موقعیت جغرافیایی سالن و دستمزد ماساژور دارد. برای مطلع شدن از هزینه، بهترین روش مراجعه به سالن زیبایی و درمانی می باشد. همچنین برای اطلاع از قیمت بهترین مرکز میکروبلیدینگ در تهران میتوانید با ما تماس بگیرید.

اگر شما هم از علاقمندان به ماساژ کامل بدن یا فول بادی هستید، توصیه میکنیم خدماتی چون اسپا پا، ماساژ ریلکسی، ماساژ اسپا را هم امتحان کنید. تمامی خدمات ذکر شده از روش های درمانی برای سلامت جسم و آرامش روان می باشند و تفاوت آن ها در تکنیک است.انجام ماساژ به بهبود عملکرد بدن و آرامش ذهن کمک میکند.به همین دلیل بسیاری از افراد از ماساژ لذت میبرند و به دنبال تسکین درد و آرامش داشتن از طریق ماساژ هستند.

هزینه ماساژ فول بادی

 

بهترین مرکز ماساژ کل بدن در تهران

منظور از ماساژ فول بادی چیست؟ ماساژ کامل بادی در واقع ماساژی است که تمامی نقاط بدن را شامل میشود. این ماساژ با هدف شل شدن عضلات و بهبود گرفتگی های بدن انجام می شود. همچنین این ماساژ به منظور القای احساس خوب به فرد با استفاده از روغن های معطر یا روغن های گیاهی قابل انجام می باشد. درست مثل ماساژ ریلکسی ، ماساژ کامل بدن هم در سالن زیبایی و درمانی مریم حمزه ای، بهترین مرکز ماساژ فول بادی در تهران با به روز ترین امکانات و حرفه ای ترین ماساژورها در تهران انجام می شود.

برای تجربه ماساژ فول بادی با بهترین کیفیت ممکن، میتوانید به یکی از شعب سالن های زیبایی مریم حمزه ای مراجعه کنید. در سالن های زیبایی و درمانی مریم حمزه ای خدماتی چون لیفت و لمینت مژه ، تتو خط چشم، فیشیال تخصصی پوست، هاشور ابرو و فیبروز، ریموو تتو و غیره با بالاترین کیفیت و بهترین مواد انجام می شود. انتخاب یک سالن زیبایی حرفه ای و معتبر اولین گام برای داشتن یک تجربه خاطره انگیز می باشد.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *