اخبار و مقالات

پاک کردن تاتو در چند جلسه با لیزر

پاک کردن تاتو در چند جلسه

و پاک کردن تاتو در چند جلسه یا پاک کردن تاتو در یک جلسه، بستگی به فاکتورهای گوناگونی دارد. تاتو یک از روش های دائمی و نیمه دائمی است. به همین دلیل هنگام انجام تتو، رنگ به زیر پوست نفوذ می کند و از بین بردن آن کار راحتی نخواهد بود. برای پاک کردن تاتو نیاز به مهارت و تخصص دارید. به همین دلیل توصیه می کنیم شدیدا از روش هایی چون استفاده از سیر، سرکه و غیره خودداری کنید.

روش های ذکر شده با عوارض گوناگونی از جمله قرمزی شدید پوست، آسیب به پوست و گود شدن پوست همراه هستند. برای انتخاب روش ریموو تتو و میکروبلیدینگ حتما با یک فرد با سابقه در این زمینه مشورت کنید. پاک کردن تتو می تواند به صورت یک جلسه ای یا چند جلسه ای انجام شود. در واقع تعیین تعداد جلسات بستگی به نوع پوست، عمق نفوذ رنگ تاتو و خواسته مشتری دارد.

برخی از تتو ها به دلیل قدیمی بودن یا نفوذ عمیق رنگ، به چندین جلسه ریموو نیاز دارند تا به طور کامل از بین بروند. برخی از تاتو ها به راحتی با لیزر پاک می شوند. اما پوست برخی از افراد به دستگاه لیزر حساسیت نشان می دهد و باید از روش های دیگری برای ریموو تاتو استفاده کرد.

قیمت پاک کردن تاتو در چند جلسه

افرادی که به دنبال روش های پاک کردن تاتو هستند، درکنار تحقیق روش ها، درباره هزینه هر یک از روش های ریموو تتو هم کنجکاو هستند. در واقع تکنیک های متفاوتی که برای پاک کردن تاتو استفاده می شود که هر یک هزینه های متفاوتی دارند. برای مطلع شدن از هزینه در ابتدا باید روش مدنظرتان را تعیین کنید. دقت داشته باشید که تعیین روش پاک کردن تاتو به راحتی امکان پذیر نیست.

برای مطلع شدن از روش مناسب، بهتر است با یک مشاور حرفه ای صحبت کنید. زیرا محلول ها و دستگاهای لیزر متفاوتی برای ریموو تاتو وجود دارند و هر یک دارای ویژگی های خاصی هستند. زمانی که با مشاوره صحبت می کنید، سوالاتی از قبیل مدت زمان تتو، نوع پوستتان، حساسیت دارویی، مصرف دارو خاص و سوالات مشابه از شما پرسیده می شود. مشاور از طریق پاسخ های شما، بهترین روش برای پاک کردن تاتو و یا انجام بن مژه را به شما پیشنهاد می دهد.

پس از تعیین روش ریموو تتو، می توانید از قیمت آن مطلع شوید. زیرا فاکتورهایی چون روش پاک کردن تاتو، تعداد جلسات مورد نیاز، محلول مورد استفاده، تجهیزات سالن، موقعیت جغرافیایی مرکز تخصصی و مهارت مستر در تعیین هزینه تاثیرگذار هستند.

"قیمت

بهترین مرکز پاک کردن تاتو در چند جلسه

اکثر افرادی که برای پاک کردن تاتو در چند جلسه یا پاک کردن تاتو در یک جلسه اقدام می کنند، به دنبال بهترین مرکز هستند. پاک کردن تاتو می تواند دلایل بسیاری داشته باشد. برخی از افراد از مدل تتو، زده شده اند و به دلیل پشیمانی اقدام به ریموو تتو می کنند. و یا به دلیل موقعیت شغلی جدیدشان به دنبال پاک کردن تتو خود هستند.

برخی از افراد از فرم تتو رضایت ندارد و می خواهند هرچه سریع تر تاتو را ریمو کند. به هر حال هر فردی یک دلیل برای پاک کردن تاتو دارد و به ریموو تاتو اهمیت بسیار بالایی می دهد. پاک کردن تاتو و قاب و سایه ابرو کار نسبتا دشواری است ولی امروزه با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی به راحتی امکان پذیر است. مراکز تخصصی مریم حمزه ای از بهترین و شناخته شده ترین مراکز در زمینه آرایش های دائم و نیمه دائم می باشند.

در واقع خانم حمزه ای با وجود نوسانات بازار همواره در تلاش است که از بهترین مواد در مراکز تخصصی خود استفاده کند. محلول هایی که در مرکز تخصصی مریم حمزه ای برای ریموو تاتو استفاده میشوند، دارای تاییدیه اروپا هستند. این مواد هیچگونه آسیبی به پوست نمی رسانند و به راحتی تتو را ریمو می کنند. هرچند که برخی از افراد به دلیل عمق نفوذ رنگ تاتو و نوع پوست شان باید صبور تر باشند و در ارتباط با تعداد جلسات مورد نیاز با مستر صحبت کنند.

3.3/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *