مشاوره رایگان

تیم تخصصی و حرفه ای مریم حمزه ای اعتقاد بر انجام اصولی خدمات آرایش دائم دارد و یکی از فرآیندهای مهم در این زمینه دریافت مشاوره تخصصی میباشد. مشتریان عزیز باید از خدماتی که میخواهند دریافت کنند، اطلاعات دقیقی داشته باشند. تیم حرفه ای مشاوران ما در این زمینه به عزیزان کمک میکند و شما میتوانید پس از ارسال عکس به مشاوران ما، از خدماتی که میتوانیم به شما ارائه دهیم، مطلع شوید تا در نهایت با توجه به شرایطتان بهترین و مناسبترین تکنیک را انتخاب کنید. مشاوره در مراکز تخصصی ما به صورت حضوری و انلاین انجام میشود. برای مشاوره حضوری میتوانید به نزدیک ترین شعبه مراجعه کنید یا به صورت آنلاین مشاوره کامل را از مشاوران خبره مجموعه تخصصی مریم حمزه ای دریافت کنید.باشد.

انواع مدل های لیفت و لمینت مژه و ابرو

لیفت و لمینت مژه

لیفت و لمینت مژه برای حالت دادن و بلندتر کردن مژه ها کاربرد دارد و این تکنیک جایگزین مناسب و بدون عارضه ای برای اکستنشن مژه است.

لیفت و لمینت ابرو

لیفت و لمینت مژه، دوتا از تکنیک های به روز برای داشتن ابروهایی خوش حالت، زیبا و پرپشت میباشند که مورد توجه اکثریت بانوان قرار گرفته اند.

آموزش خصوصی و گروهی لیفت و لمینت مژه و ابرو

لیفت و لمینت مژه و ابرو از لاین های آرایشی پرطرفدارهستند و خانم مریم حمزه ای برای علاقمندان این حوزه، آموزش خصوصی و گروهی برگزار میکنند.

سوابق درخشان ما

کارآفرینی
0
+
هنرجو
0
+
نمونه کار
0
+
تجربه تخصصی
0
سال
شعبه تخصصی
0
+

گالری ویدیو مرکز زیبایی مریم حمزه‌ای

نزدیکترین شعبه و مرکز تخصصی زیبایی دائمی به خودت رو انتخاب کن

افتتاح شعبه دبی مرکز تخصصی زیبایی دائمی مریم حمزه ای به زودی

به زودی شعبه ای جدید از مجموعه شعبات مرکز تخصصی آرایش دائم و نیمه دائم سرکار خانم مریم حمزه ای در دبی افتتاح می شود و زیباجویانی که در این شهر و یا خارج از کشور ساکنند، می توانند از خدمات جامع و تخصصی این مرکز بهره مند شوند.

تخفیف ویژه
تخفیف ویژه
فرصت استثنایی

ویژه بانوان (شعب تهران، کرج، مشهد)

برای رزرو فرم زیر را پر کنید.

پس از تکمیل فرم مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت و جهت تعیین نوبت شما را راهنمایی خواهند کرد.

نمونه کار

نظر مشتریان

نظر مشتریان مرکز زیبایی دائمی مریم حمزه‌ای

افرادی که به فکر انجام میکروبلدینگ یا دیگر خدمات آرایش دائم هستند، مشکلاتی چون عدم تقارن، قرمز شدن رنگ ابرو، زخم، درد و خونریزی حین انجام خدمات، ضخیم شدن بیش از حد خط‌ها یا ابرو، ریزش ابرو، فرم نهایی و مواردی از این قبیل، جزو دغدغه‌های‌شان می‌باشد.

افرادی که به دنبال زیبایی دائمی و خدمات آرایش دائم هستند با اینگونه دغدغه‌ها و ترس‌ها مواجه می‌شوند، به همین دلیل برای کسب اطمینان بیشتر، زیباجویان و مشتریان عزیز می‌توانند در مرکز تخصصی مریم حمزه ای از خدمات مشاوره رایگان استفاده کنند و با مراجعه حضوری به سالن، از نزدیک شاهد انجام خدمات افراد دیگر باشند و با خیالی آسوده و مطمئن مرکز تخصصی مریم حمزه ای را انتخاب کنند.

گالری تصاویر

مرکز زیبایی تخصصی دائمی مریم حمزه ای
خدمات رژلب دائم مریم حمزه ای

مراقبت های قبل از لیفت

  • برای لیفت ابرو از یک هفته قبل نباید ابرو رنگ شده باشد.
  • ابرو نباید قیچی خورده باشد.
  • چشمها باید تمیز و بدون ریمل و خط چشم باشد.
رضایت مشتری خدمات رژلب دائم

مراقبت های بعد از لیفت

  • ۲۴ ساعت به مژه ها و ابروها نباید آب زده شود.
  • بعداز ۲۴ساعت بعد از هربار شستن ابرو ومژه حتما با براش ریملی مژه ها و ابروها مرتب شود.
  • موقع خواب سر دربالشت فرو نرود.
  • بعد از ۲۴ساعت از مواد تقویتی دلخواه میتواند استفاده کند.