اخبار و مقالات

آر اف صورت چیست؟ جوان سازی پوست طبق جدیدترین متدهای روز دنیا توسط مریم حمزه ای

آر اف صورت چیست؟

آر اف صورت یکی از روش های نوین برای جوان سازی پوست به شمار می آید. که شما می توانید آن را در سالن زیبایی مریم حمزه ای انجام دهید. در طی سالیان گذشته راه و روش های بسیاری برای جوان سازی پوست انجام شده است. بسیاری از این روش ها خانگی می باشند که آن اثرگذاری مد نظر را ندارند و نمی توانند رضایت کامل شما را به دست بیاورند. در چنین حالتی بهترین گزینه روی آوردن به روش های نوین و امروزی می باشد.

حال ممکن است برای شما نیز سوال پیش آید که آر اف صورت چیست و چگونه باعث زیبا و جوان سازی پوست می شود؟ در حقیقت آر اف روشی ایمن و کم تهاجم است. که می تواند صورت شما را بدون نیاز به دردسرهای عمل جراحی زیبا و جوان سازد. در این روش امواج رادیویی مهم ترین وظیفه را بر عهده دارند. این امواج ایمن با نفوذ به لایه میانی پوست موجب گرم شدن آن می شوند که خود منجر به تحریک کلاژن سازی می شود. در نتیجه کلاژن که فراوان ترین نوع پروتئین در بدن است، افزایش می باید و پوست از استحکام بالاتری برخوردار می شود.

برای آن که با سازوکار بیشتر این تکنیک آشنا شویم لازم است ذکر کنیم. که با افزایش سن، میزان تولید کلاژن ها توسط سلول ها کاهش می یابد. و در نتیجه چین و چروک و افتادگی در پوست مشاهده می شود. در روش فرکشنال صورت تمرکز بر مقابله با این وضعیت می باشد. ما در سالن مریم حمزه ای بهترین خدمات ار اف صورت و فیشیال صورت را برای شما عزیزان انجام می دهیم. این سالن با برخورداری از تجهیزات مدرن و مواد مرغوب، بهترین مقصد برای زیبا و جوان سازی چهره شما به شمار می آید.

هزینه آر اف صورت در بهترین مرکز زیبایی دائمی

هزینه آر اف صورت، به مانند سایر خدمات زیبایی مانند لیپید فیشیال، بسیار متفاوت و متغیر است. به طور کلی هزینه آر اف فرکشنال به منطقه یا شهر تحت درمان، میزان مواد مورد استفاده و از آن مهمتر نیاز مشتریان بستگی دارد. بدین ترتیب افراد ممکن است که در تعداد جلسات لازم برای آر اف یا میزان استفاده از آن، با یکدیگر تفاوت داشته باشند. بدین منظور پیش از انجام این مدل از جوانسازی پوست با مشاوران ما تماس گرفته و شرایط و خواسته های خودتان را توضیح دهید.

سالن زیبایی و خدمات مریم حمزه ای همواره شرایطی خاص و منحصر به فرد را برای مشتریان خود ترتیب داده است. تا بدون استرس و نگرانی بتوانند در این سالن حضور داشته باشند. سالن مریم حمزه ای بهترین کیفیت را در قالب هزینه ای مناسب برای شما عزیزان تنظیم نموده است. تا قیمت آخرین چیزی باشد که شما را نگران می کند.

انواع ار اف برای صورت ها و پوست های مختلف

شیوه درمان آر اف صورت تنها به یک روش ختم نمی شود و دارای انواع و اقسام مختلفی می باشد. در این میان ممکن است که میزان اثرگذاری انواع آر اف برای صورت با یکدیگر متفاوت باشد. در ادامه شما را با انواع دستگاه های آر اف آشنا می کنیم:

 1. آر اف سوزنی: از کم تهاجمی ترین روش های ار اف می باشد. این روش بیشتر از همه برای درمان جای زخم، جوش و ضایعات پوستی مورد استفاده قرار می گیرد.
 2. آر اف سه بعدی: از موثرترین روش های این تکنیک می باشد که به صورت درمانی مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع از آر اف برای از بین بردن سلولیت و لیفت پوستی کاربرد فراوان دارد.
 3. آر اف رافوس: مناسب ترین روش آر اف برای لاغری بدن می باشد. این روش کاملا ایمن بوده و در از بین بردن چربی بدن استفاده می شود.
 4. آر اف تری پلار: این شیوه از ار اف صورت می تواند بخش وسیع و عمیق تری از پوست را تحت درمان خود قرار دهد و به یکی از موثرترین روش های جوانسازی در کنار روش هیدرودرم پوست تبدیل شود.

انواع ار اف برای صورت ها و پوست های مختلف

آر اف برای لک صورت موثر است؟

شاید قابل توجه باشد که بدانید آر اف برای لک صورت نقش بسیار موثری دارد. همان طور که می دانید لک صورت سن و سال نمی شناسد، از کودکان گرفته تا میانسالان و سالمندان. ممکن است بر صورت خود لک های قهوه ای داشته باشند. به طور کلی عوامل متعددی می تواند در بروز این لک ها در صورت تاثیر بگذارد، عواملی نظیر:

 • نور آفتاب
 • DNA و ژنتیک
 • اختلالات هورمونی
 • استفاده از داروهای مشخص
 • کمبود ویتامین در بدن
 • بیماری
 • افزایش و کهولت سن

بدین ترتیب روش های جذب لک بسیار متفاوت می باشند. اما آر اف صورت بهترین راه حلی است که برای حل این مشکل به شما پیشهاد می کنیم. همان طور که گفته شد آر اف یک روش درمان با فرکانس رادیویی است. که از ترکیب نور و انرژی حرارتی به منظور گرم نمودن بافت های زیرین پوست استفاده می شود. این تکنیک برای لک یک روش بدون درد و جراحی می باشد. که در تمام کلینیک های استاندارد جهانی مورد تایید و استفاده قرار گرفته است.

هزینه آر اف فرکشنال صورت

به طور کلی نمی توان مبلغی ثابت و واحد را برای هزینه آر اف فرکشنال صورت و چهره در نظر گرفت، زیرا میزان و نوع مشکل در تمامی افراد یکسان نمی باشد. بدین ترتیب بهترین گزینه برای آگاهی دقیق از قیمت و هزینه آر اف مشورت با مشاورین ما در سالن زیبایی مریم حمزه ای می باشد. مشاورین ما می توانند شما را نسبت به هزینه و مراقبت های قبل از انجام این عمل زیبایی آگاه سازند. تا هیچ مشکل و نگرانی ای برای انجام آن نداشت باشید.

عوامل متعددی در تعیین قیمت و هزینه آر اف نقش دارند. از مهم ترین آن ها می توان به نوع دستگاه آر اف، موقعیت شهر یا منطقه، میزان مهارت پزشک و نوع مشکل اشاره نمود. بدین ترتیب قیمت گذاری به صورت فرد به فرد متفاوت خواهد بود. همان طور که اشاره شد، برای آگاهی از قیمت های آر اف و خدمات موثر دیگری برای پوست همچون فیشال تخصصی پوست با کارشناسان ما تماس بگیرید.

هزینه آر اف فرکشنال صورت

آر اف برای لاغری صورت

یکی از موثرترین روش ها آر اف برای لاغری صورت می باشد. با روش لاغری آر اف صورت، سلول های چربی که در لایه های زیر پوستی قرار دارند سوخته خواهند شد. این بافت ها غالبا از سلول های چربی تشکیل شده اند و حالت سست مانندی دارند. بدین ترتیب با نفوذ گرما به لایه زیرین پوست، سلول های چربی اسید چربی را در سیستم لنفاوی ترشح می کنند. که موجب جمع و لاغر شدن بدن می شود.

ار اف صورت برای لاغری یکی از روش های ایمن و کم تهاجمی می باشد. که در بسیاری از مراکز زیبایی معتبر جهانی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. از مهم ترین مزایای این روش باید به بی خطر بودن، اثرگذاری سریع، عدم نیاز به بستری شدن و بهبود ظاهر اشاره نمود. در ضمن از این تکنیک برای چربی زدایی در سایر قسمت های بدن نیز می توان استفاده نمود.

آر اف برای جوش صورت

شاید کمتر کسی در گذشته باور می کرد که می توان روشی مطمئن و موثر برای از بین بردن جوش و جای آن پیدا نمود. اما امروزه این کار به راحتی توسط دستگاه آر اف انجام می گیرد. روش آر اف برای جوش صورت از جدیدترین روش ها می باشد. با استفاده از انرژی فرکانسی رادیو به جای نور لیزر انجام می گیرد. این شیوه قابلیت ترمیم و بازسازی پوست دارد. می تواند برای از بین بردن جوش، جای جوش، درمان زخم صورت و غیره کاربرد داشته باشد. البته لازم به ذکر می باشد که انجام ار اف برای جوش صورت مستلزم رعایت یک سری نکات مراقبتی می باشد.

این نکات برای قبل و بعد از آر اف تنظیم شده اند و برای اثرگذاری هرچه بیشتر باید در انجام دادن آن ها دقت شود. ما در سالن مریم حمزه ای تمام نکات مراقبتی که برای آر اف صورت نیاز دارید خواهیم گفت تا بهترین نتیجه را به دست آورید.

مزایای ار اف صورت

به طور کلی باید روش آر اف صورت را یکی از پربازده ترین روش های زیباسازی و درمانی در دنیای امروزی به شمار آورد. از مزایای آر اف صورت میتوان گفت موثرترین شیوه سفت و جوانسازی پوست به شمار آید و باعث حجم دهی و صاف شدن بافت پوستی شود. از طرف دیگر با افزایش کلاژن سازی در بافت پوستی، موجب درمان پوست از مواردی مانند جای زخم، لک و جای جوش می شود. بدین ترتیب پوست شما ظاهری سالم تر و یکدست تر به خود خواهد گرفت. در ضمن شما می توانید از این تکنیک برای از بین بردن جای آکنه و ترک های ناشی از چاقی و لاغری نیز استفاده نمایید.

 

یکی دیگر از مزایای آر اف برای صورت آن است که به کاهش باز شدن منافذ پوستی شما کمک بسیاری می کند. بدین ترتیب می توان مطمئن بود که ار اف یکی از بهترین روش های جوانسازی صورت به شمار میرود.

ار اف پوست صورت چیست؟

همان طور که می دانید با گذشت سن میزان چین و چروک یا افتادگی بر پوست صورت افزایش می یابد. از طرف دیگر ممکن است بر روی پوست صورت مواردی مانند لک، جای زخم و جوش وجود داشته باشد که موجب ناراحتی شما شده است. آر اف پوست صورت چیست؟ آر اف صورت روشی مدرن و بروز می باشد که به جوانی پوست شما کمک می کند. این روش که به کمک رادیو فرکانس انجام می شود، شیوه درمانی مدرنی است که در بسیاری از کلینیک های معتبر دنیا انجام می شود. در ضمن شما می توانید با استفاده از ار اف به لاغری صورتتان نیز بپردازید.

انجام آر اف نیازمند تخصص و مهارتی می باشد که می توانید آن را در سالن مریم حمزه ای به دست آورید. ما در این سالن بهترین شرایط و هزینه ها را برای شما فراهم نموده ایم. تا هیچ غمی برای جوانسازی، زیبایی و پاکیزگی پوستتان نداشته باشید.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *