اخبار و مقالات

فی شیدینگ ابرو در بهترین مرکز تخصصی زیبایی تهران

فی شیدینگ ابرو چیست

فی شیدینگ ابرو در بهترین مرکز تخصصی زیبایی تهران با گرند مستران حرفه ای در زمینه آرایش های دائمی صورت انجام می شود. فی شیدینگ یکی از تکنیک های آرایش دائم و نیمه دائم می باشد که متقاضیان بسیاری دارد. این خدمات در مراکز تخصصی مریم حمزه ای با بالاترین کیفیت ممکن انجام می شوند. تمامی مواد مورد استفاده در مراکز تخصصی مریم حمزه ای دارای تاییدیه اروپا هستند. در مراکز زیبایی مریم حمزه ای خدمات بسیاری از جمله میکروپیگمنتیشن ابرو و مزونیدلینگ انجام می شود. هر کدام از لاین های این مرکز از به روزترین تجهیزات استفاده می کنند و کار در محیط کاملا بهداشتی انجام می گردد. کیفیت مواد و مهارت مستر ها، تضمین کسب یک نتیجه نهایی فوق العاده می باشد. رضایت مشتریان از ارائه خدمات و نظرات مثبتشان، بهترین سابقه و اعتبار برای مراکز تخصصی مریم حمزه ای محسوب می شود.

هزینه فی شیدینگ ابرو در سالن های زیبایی

هزینه فی شیدینگ ابرو در سالن های زیبایی بر اساس ویژگی های آن سالن و مهارتی که مسترهای آن دارند، مشخص می شوند. برای انجام خدمات زیبایی و آرایشی فیشیدینگ ابرو باید بدانید که قیمت ثابتی وجود ندارد و تمام هزینه ها در موقعیت های مختلف مکانی متغیر است. در واقع مراکز تخصصی با توجه به تجهیزات، نوع مواد و دستگاه خود، هزینه نهایی را اعلام می کنند. در مراکز تخصصی مریم حمزه ای، تمامی خدمات از جمله ماساژ اسپا و فیبروز ابرو و میکروبلیدینگ با بهترین هزینه انجام می شوند. به همین دلیل برای مطلع شدن از هزینه باید به مرکز تخصصی مدنظرتان مراجعه کنید.

دقت داشته باشید که برندهای باکیفیت دارای هزینه نسبتا بالایی هستند و هیچ ارزانی بی علت نیست. در واقع نه هزینه بسیار پایین نه هزینه بسیار بالا، مورد تایید نیست. هزینه نهایی که برای خدمات زیبایی و آرایشی اعلام می شود باید هزینه معقولی باشد. هرچند که باید نوع خدمات را هم در نظر داشته باشید. تمامی خدمات توسط ماهر ترین مسترها انجام می شوند تا مشتریان از نتیجه نهایی رضایت داشته باشند.

ویژگی فیشیدینگ ابرو

ویژگی فیشیدینگ ابرو انعطاف پذیر بودن آن است. انعطاف پذیری این روش به مستر اجازه می دهد که به راحتی تمامی قسمت های ابرو را فرم دهد. فی شیدینگ ابرو چیست ؟ در این تکنیک، پیگمنتر یا مستر به راحتی می تواند در هر قسمت از ابرو از این متد استفاده کند تا نواقص ابرو را بر اساس خواسته مشتری برطرف نماید. شیدینگ یک تکنیک عالی برای حالت دادن و پر کردن ابرو است که توسط رنگدانه و ابزار دستی انجام می شود. تزریق رنگ در آموزش تتو لب و دیگر تکنیک ها به هنرجویان عزیز آموزش داده می شود. یکی دیگر از ویژگی های شیدینگ، نتیجه نهایی این روش است.

فی شیدینگ ابرو در بهترین مرکز تخصصی زیبایی تهران با استفاده از ایجاد نقاطی در سراسر ابرو به حالت پودری یا نقطه ای ایجاد می شود. همچنین این تکنیک برای پوست های چرب بهتر از میکروبلیدینگ نتیجه می دهد و مناسب تر است. هرچند که برای انتخاب روش رفع نواقص ابرو، بهتر است با یک مستر حرفه ای مشورت کنید. تا با توجه به نوع پوست و فرم طبیعی ابرو هایتان، بهترین روش به شما پیشنهاد داده شود.

ویژگی فی شیدینگ ابرو

فی شیدینگ ابرو چیست

فی شیدینگ ابرو چیست ؟ یکی از روش های فوق العاده برای فرم دهی و حالت دادن به ابرو می باشد. این تکنیک بی نظیر برای تمامی بانوان قابل انجام است و بانوانی که پوست چرب هم دارند برای انجام این تکنیک، کاندید بسیار مناسبی هستند. شیدینگ ابرو توسط ابزار دستی و با استفاده از جوهر انجام می شود. در این روش مستر یا تکنسین با استفاده از ابزار دستی نقاط ریزی را بر روی قسمت مورد نظر ابرو ایجاد می کند تا در نهایت نواقص ابرو برطرف شود.
برخلاف باور بسیاری از افراد، فی شیدینگ ابرو درد بسیاری ندارد. زیرا از کرم ها یا پمادهای بی حس کننده استفاده می شود تا زیباجو حین کار قاب و سایه ابرو یا فی شیدینگ هیچ گونه دردی را احساس نکند. هرچند که احساس دردی اندک طبیعی است و جای نگرانی ندارد. این روش به طور معمول بین 1 تا 3 سال ماندگاری دارد و جزء روش های نیمه دائمی محسوب می شود. دقت داشته باشید که تمامی تکنیک های آرایشی دائم و نیمه دائم برای ماندگاری بیشتر نیاز به ترمیم دارند. زمان جلسات ترمیم توسط مستر تعیین می شود و بستگی به نوع پوست و رنگ پذیری پوست دارد.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *