اخبار و مقالات

فی شیدینگ ابرو چیست

فی شیدینگ ابرو چیست

فی شیدینگ ابرو یکی از روش های فوق العاده برای فرم دهی و حالت دادن به ابرو می باشد. این تکنیک بی نظیر برای تمامی بانوان قابل انجام است و بانوانی که پوست چرب هم دارند برای انجام این تکنیک، کاندید بسیار مناسبی هستند. شیدینگ ابرو توسط ابزار دستی و با استفاده از جوهر انجام می شود. در این روش مستر یا تکنسین با استفاده از ابزار دستی نقاط ریزی را بر روی قسمت مورد نظر ابرو ایجاد می کند تا در نهایت نواقص ابرو برطرف شود.

برخلاف باور بسیاری از افراد، این روش درد بسیاری ندارد. زیرا از کرم ها یا پمادهای بی حس کننده استفاده می شود تا زیباجو هیچ گونه دردی را احساس نکند. هرچند که احساس دردی اندک طبیعی است و جای نگرانی ندارد. این روش به طور معمول بین 1 تا 3 سال ماندگاری دارد و جزو روش های نیمه دائمی محسوب می شود. دقت داشته باشید که تمامی تکنیک های آرایشی دائم و نیمه دائم برای ماندگاری بیشتر نیاز به ترمیم دارند. زمان جلسات ترمیم توسط مستر تعیین می شود و بستگی به نوع پوست و رنگ پذیری پوست دارد.

هزینه فی شیدینگ ابرو

برای انجام خدمات زیبایی و آرایشی هزینه فی شیدینگ ابرو ثابتی وجود ندارد و تمام هزینه ها متغیر است. در واقع مراکز تخصصی با توجه به تجهیزات، نوع مواد و دستگاهی خود، هزینه نهایی را اعلام می کنند. به همین دلیل برای مطلع شدن از هزینه باید به مرکز تخصصی مدنظرتان مراجعه کنید. دقت داشته باشید که برندهای باکیفیت دارای هزینه نسبتا بالایی هستند و هیچ ارزانی بی علت نیست. در واقع نه هزینه بسیار پایین نه هزینه بسیار بالا، مورد تایید نیست.

 

هزینه نهایی که برای خدمات زیبایی و آرایشی اعلام می شود باید هزینه معقولی باشد. هرچند که باید نوع خدمات را هم در نظر داشته باشید. در مراکز تخصصی مریم حمزه ای، تمامی خدمات از جمله ماساز درمانی، ماساژ اسپا، فیبروز ابرو ، میکروبلیدینگ ابرو، ماساژ شمع، خط لب دائم و غیره با بهترین هزینه انجام می شوند. همچنین تمامی خدمات ذکر شده و سایر خدمات توسط ماهر ترین مسترها انجام می شوند تا مشتریان از نتیجه نهایی رضایت داشته باشند.

ویژگی فی شیدینگ ابرو

محبوب ترین ویژگی فی شیدینگ ابرو یا سایه زدن ابرو، انعطاف پذیر بودن آن است. در واقع این روش به دلیل انعطاف پذیر بودن به راحتی می تواند تمامی قسمت های ابرو را فرم دهد. در این تکنیک، پیگمنتر یا مستر به راحتی می تواند در هر قسمت از ابرو از این متد استفاده کند تا نواقص ابرو را بر اساس خواسته مشتری برطرف نماید. شیدینگ یک تکنیک عالی برای حالت دادن و پر کردن ابرو است که توسط رنگدانه و ابزار دستی انجام می شود.

یکی دیگر از ویژگی های شیدینگ، نتیجه نهایی این روش است. در این متد با استفاده از ایجاد نقاطی در سراسر ابرو به حالت پودری یا نقطه ای ایجاد می شود. همچنین این تکنیک برای پوست های چرب بهتر از میکروبلیدینگ نتیجه دارد و مناسب تر است. هرچند که برای انتخاب روش رفع نواقص ابرو، بهتر است با یک مستر حرفه ای مشورت کنید. تا با توجه به نوع پوست و فرم طبیعی ابرو هایتان، بهترین روش به شما پیشنهاد داده شود.

ویژگی فی شیدینگ ابرو

بهترین مرکز فی شیدینگ ابرو در تهران

خانم مریم حمزه ای از گرند مستران حرفه ای در زمینه آرایش های دائمی صورت هستند. فی شیدینگ یکی از تکنیک های آرایش دائم و نیمه دائم می باشد که متقاضیان بسیاری دارد. این خدمات در مراکز تخصصی مریم حمزه ای با بالاترین کیفیت ممکن انجام می شود. تمامی مواد مورد استفاده در مراکز تخصصی مریم حمزه ای دارای تاییدیه اروپا هستند. کیفیت مواد و مهارت مستر ها، تضمین کسب یک نتیجه نهایی فوق العاده می باشد.

 

در مراکز زیبایی مریم حمزه ای خدمات بسیاری از جمله میکروپیگمنتیشن ابرو، هاشور ابرو، تاتو رژ لب دائم، پاکسازی تخصصی پوست، آر اف، میکرونیدلینگ، مزونیدلینگ و غیره انجام می شود. رضایت مشتریان از ارائه خدمات و نظرات مثبت شان، بهترین سابقه برای مراکز تخصصی مریم حمزه ای به عنوان بهترین مرکز فی شیدینگ ابرو در تهران محسوب می شود.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *