اخبار و مقالات

کرم پودر دائم چیست؟

کرم پودر دائم

برخی از افرادی که به زیبایی بیشتر چهره علاقه دارند سوال می کنند که کرم پودر دائم چیست؟ و چه تاثیری در زیبایی دارد. این تکنیک در دسته آرایش دائم قرار داشته و منجر به یکدست شدن پوست می شود. کرم پودر دائم صورت یک محرک زیستی کلاژن استف در واقع این تکنیک با استفاده از یک ماده زیست تخریب پذیر و مصنوعی انجام می شود. با استفاده از این تکنیک، تولید کلاژن در نواحی صورت و بدن تحریک و افزایش پیدا می کند. بنابراین این متد برای نواحی مختلف صورت و بدن کاربرد دارد. کلاژن نوعی پروتئین حیاتی است که برای تولید مجدد حجم از دست رفته پوست کاربرد دارد.

این تکنیک با توجه به عملکردی که دارد ضمن پر کردن بافت های از دست رفته پوست منجر به کند کردن روند پیری پوست با بازسازی ساختار و حجم از دسته رفته پوست می شود. این تکنیک نیز مانند تکنیک بن مژه در دسته آرایش دائم قرار داشته و برای زیبایی بیشتر کاربرد دارد. اگر می خواهید حجم از دسته رفته پوست را که با افزایش سن یا کاهش وزن مرتبط است، درمان نمایید به تکنیک کرم پودر با ماندگاری دائمی نیاز دارید. این تکنیک خطوط ریز و تمامی چین و چروک های پوستی را برطرف می کند و باعث یکدست شدن پوست می شود.

کرم پودر دائم برای چه نواحی استفاده میشود؟

برخی از زیباجویان سوال می کنند که کرم پودر دائم برای چه نواحی استفاده میشود؟ و چه کاربردی دارد. این تکنیک برای نواحی چون خط فک؛ گونه ها، چانه، گردن و دست ها قابل انجام است. حتی برای نواحی چون شکم، شیب لگن، باسن، پایین زانو و نواحی دارای سلولیت کم عمق کاربردی می باشد. تزریق کرم پودر دائم برای ناحیه لب ها مناسب نیست، زیرا لب ها بسیار نازک هستند و توصیه می شود از تکنیک هایی چون شیدینگ و ساکورا لیپس برای زیبایی و آرایش لب ها استفاده شود. اگر در زمینه کرم پودر و سایر تکنیک های آرایش دائم نیاز به مشاوره دارید با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید.

شما می توانید در جلسه مشاوره درباره مدل ابرو و اینکه کرم پودر برای شما مناسب است یا خیر با تتو آرتیست مشورت نمایید. جلسه مشاوره به انتخاب بهترین راهکار و برطرف کردن سوالاتی که ذهن زیباجو را مشغول کرده است کمک بزرگی می کند. به همین دلیل توصیه می کنیم پیش از انجام تکنیک های زیبایی دائم، حتما جلسه مشاوره داشته باشید. زیبایی شما به راحتی در معرض خطر قرار میگیرد و باید برای جلوگیری از این امر، مواردی چون جلسه مشاوره را جدی بگیرید و در انتخاب مرکز تخصصی دقت بالایی داشته باشید.

کرم پودر مناسب چه نواحی است

آیا کرم پودر دائمی باعث از بین بردن آکنه می شود؟

آیا کرم پودر دائمی باعث از بین بردن آکنه می شود؟ و این تکنیک می تواند به داشتن پوستی صاف کمک کند را بررسی خواهیم کرد. یکی از نکات جالبی ک درباره کرم پودر های دائمی وجود دارد، بهبود اسکار به جا مانده از آکنه است. اگر بافتی از پوست را به دلیل جوش و آکنه از دست داده اید و جای اسکار دارید، با استفاده از کرم پودر می توانید آن را کاور کنید. این تکنیک به دلیل بازسازی رشته های کلاژن و الاستین برای درمان زخم عملکرد عالی دارد.

همانطور که تکنیک های تاتو ابرو مانند میکروبلیدینگ ابرو با سایر تکنیک ها برای زیبایی بیشتر ابروها ترکیب می شوند. این تکنیک را نیز می توانید با سایر روش های درمانی مانند میکرونیدلینگ، لیزر و لایه برداری به طور ترکیبی استفاده نمایید تا پوستی سالم تر و زیباتر داشته باشید. ترکیبی از چند روش درمانی و زیبایی به کاهش و بهبود جای آکنه و داشتن پوست زیباتر کمک بیشتری می کند. برای دریافت مشاوره در این زمینه و مطلع شدن از هزینه کرم پودر دائم توصیه می کنیم با مشاوران ما در ارتباط باشید. مشاوران مرکز تخصصی مریم حمزه ای تمام نکات را به زیباجویان گوشزد کرده و بهترین راهکارها را ارائه می دهند.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *