اخبار و مقالات

پاك كردن تاتو در يك جلسه در تهران

پاك كردن تاتو در يك جلسه یا پاک کردن تاتو در چند جلسه بستگی به فاکتورهای بسیاری دارد. برخی از افراد پس از گذشت مدتی اقدام به پاک کردن تتو بدن یا تتو هایی با ماندگاری نیمه دائمی یا دائمی اعم از هاشور ابرو، میکروبلدینگ، میکروپیگمنتیشن ابرو و غیره می کنند.

در واقع هر فردی می تواند برای پاک کردن تاتو یک دلیل داشته باشد و زمانی که تصمیم به ریموو تاتو می گیرید، باید دقت بالایی داشته باشید تا مجددا دچار پشیمانی نشوید. زمانی که اقدام به ریموو تتو می کنید باید به فاکتورهای بسیاری توجه داشته باشید. اولین و مهمترین فاکتور، انتخاب یک مرکز تخصصی می باشد. زیرا ریموو تاتو جزو کارای تخصصی محسوب می شود و نمی توان به هر مرکزی اعتماد کرد.

مرکز تخصصی مریم حمزه ای بیش از 13 سال که به صورت تخصصی و حرفه ای در زمینه آرایش های دائم و نیمه دائم فعالیت می کند. در واقع سابقه درخشان در زمینه های بسیاری از جمله فیبروز ابرو میکروبلیدینگ، هاشور ابرو، پاکسازی تخصصی صورت و بسیاری از خدمات دیگر اعم از پاک کردن تاتو به روش های گوناگون، منجر به شناخته شدن این مرکز شده است.

هزینه پاك كردن تاتو در يك جلسه

هزینه پاک کردن تاتو در یک جلسه با توجه به فاکتورهای گوناگونی تعیین می شود. متاسفانه برخی از افراد معیار انتخاب مرکز تخصصی را، هزینه و نرخ دستمزد قرار می دهند. اگر معیار انتخاب تان قیمت کمتر باشد، امکان دارد با آسیب های جبران ناپذیری مواجه شوید. در واقع تجهیزات و استفاده از مواد باکیفیت در تعیین هزینه ریموو تتو و میکروپیگمنتیشن دخیل هستند و استفاده از برندهای معروف و باکیفیت در تعیین هزینه نقش دارند.

به همین دلیل باید هزینه اعلام شده را با تجهیزات و برند مواد مقایسه کنید. هزینه ای که به شما اعلام می شود باید با توجه به تجهیزات، نوع مواد و سابقه مرکز تخصصی، یک هزینه معقول باشد. به طور کلی توصیه می کنیم هنگام انتخاب مرکز تخصصی به مهارت و سابقه توجه داشته باشید. زیرا مهارت و سابقه درخشان از عوامل مهم در جلوگیری از بروز عوارض هستند. ریموو تاتو یکی از خدمات بسیار حساس است. زیرا محلول به عمق پوست نفوذ می کند و منجر به از بین رفتن رنگدانه های تاتو شده می شود.

اگر فشار دست یا ترکیب محلول به درستی انتخاب نشود، امکان دارد با عوارض گوناگونی مواجه شوید. دقت داشته باشید که عوارضی چون قرمز شدن پوست، احساس خارش و ورم در تمامی روش ها وجود دارد. این علائم جزو عوارض طبیعی هستند و پس از گذشت مدتی از بین می روند. هرچند که برای ترمیم سریع تر باید از پمادهای مناسبی چون زینک، ویتامین A و ویتامین D استفاده کنید.

هزینه پاك كردن تاتو در يك جلسه

مزایای پاك كردن تاتو در يك جلسه

پاك كردن تاتو در يك جلسه از درخواست های مراجعه کنندگان برای ریموو تاتو می باشد. در واقع افراد به دلیل هزینه کمتر و سهولت در رفت و آمد، برای ریموو تاتو در یک جلسه مشتاق تر هستند. هرچند که پاک کردن تاتو و میکروتلفیقی ابرو دارای مزایای بیشماری است ولی باید به روش آن هم توجه داشت. اگر به دلیل هزینه کمتر، درخواست ریموو تاتو در یک جلسه را دارید باید تحقیق بیشتری انجام دهید.

بسیاری از روش های تک جلسه ای پاک کردن تاتو به نسبت روش های چند جلسه ای، هزینه بیشتری دارند. در واقع برای مطلع شدن از هزینه تنها باید به محلول ریموور و دستگاه توجه داشته باشید. سپس با توجه به روش تعیین شده، تعداد جلسات و هزینه را جویا شوید. یکی از روش های رایج تک جلسه ای استفاده از لیزر می باشد که هزینه نسبتا بالاتری دارد. اما اگر به هر دلیل زمان محدودی برای ریموو تاتو دارید، می توانید از روش های تک جلسه ای استفاده کرد.

البته این نکته را در نظر داشته باشید که برخی از تتوها با توجه به عمق نفوذ رنگ و قدیمی بودن تاتو، با یک جلسه ریمو نمی شوند و نیاز به تکرار جلسه ریموو تتو دارند.

3.5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *