اخبار و مقالات

پرمننت میکاپ چیست؟

پرمننت میکاپ چیست؟

پرمننت میکاپ چیست؟ و با استفاده از این تکنیک چه تغییراتی در صورت به وجود می آید. این تکنیک یکی از متدهای زیبایی برای کانتور و مشخص کردن ویژگی های صورت است. اگر بخواهیم به طور کلی بگوییم با استفاده از این تکنیک می توان بی نظمی های صورت را برطرف کرد. در این متد، رنگدانه های بسیار ریزی در پوست برای رسیدن به اهداف زیبایی شناختی ایجاد می شود. همچنین با استفاده از متد پرمننت می توان اسکار، سوختگی و سایر مشکلات پوستی را برطرف کرد. این تکنیک برای جوانسازی بیشتر پوست عملکرد عالی دارد و چهره ای جوان را برای شما به ارمغان می آورد. این روش نیز مانند تکنیک هایی چون تتو ابرو و اسکالپ سر در دسته آرایش های دائم و نیمه دائم قرار دارد و در سراسر جهان محبوب است. با استفاده از این تکنیک می توانید پوستی یکدست و عاری از آسیب داشته باشید و از زیبایی بینهایت پوست لذت ببرید.

رنگ های مورد استفاده در پرمننت میکاپ چیست؟

در ادامه یکی از رایج ترین سوالات یعنی رنگ های مورد استفاده در پرمننت میکاپ چیست؟ را چیست بررسی خواهیم کرد. لازم به ذکر است که تمامی رنگ های مورد استفاده در این تکنیک، ایمن بوده و توسط متخصصین اروپایی تایید شده اند. رنگ مورد استفاده در این تکنیک تداخلی شیمیایی برای بدن ندارد و هیچگونه آسیبی به پوست وارد نمی کند. متاسفانه بسیاری از مراکز از رنگدانه های حاوی رنگ جوهر یا فلزات سنگین مانند آلومینیوم و اسید آهن استفاده می کنند که باعث تحریک پوست می شود. به همین دلیل هنگام انجام تکنیک هایی چون پرمننت و متدهای زیبایی دائم مانند بن مژه به مراکز معتبر مراجعه نمایید تا از بی خطر بود رنگ اطمینان داشته باشید. رنگ های مورد استفاده در این تکنیک ضرری برای پوست ندارد و به مرور زمان تغییر رنگ نمی دهند. کیفیت رنگ مورد استفاده در زیبایی نتیجه نهایی تاثیر بسزایی دارد و رنگ های مورد استفاده برای انجام متد پرمننت، هیلد طبیعی و زیبایی دارند.

زمان بهبودی و مراقبت های بعد از پرمننت میکاپ

زمان بهبودی و مراقبت های بعد از پرمننت میکاپ بستگی به نوع پوست مشتری نیز دارد. به همین دلیل مراقبت های لازم پس از اتمام کار توسط تتو آرتیست ذکر می شود. با این حال رایج ترین و مهم ترین نکات بعد از انجام این تکنیک را بررسی خواهیم کرد. هنگام انجام متدهای زیبایی مانند پرمننت و قاب و سایه ابرو و سایر روش های آرایشی و زیبایی تا 24 ساعت بروز تورم و قرمزی کاملا طبیعی می باشد. در طی این مدت باید از کمپرس سرد برای کاهش تورم استفاده نمایید. این تکنیک دوره نقاهت تقریبا کوتاهی دارد و در این مدت نباید از لوازم آرایشی استفاده نمایید. همچنین تا پایان دوره نقاهت، شنا کردن و برنزه کردن مقدور نمی باشد و باید از ناحیه تحت درمان مراقبت نمایید. فعالیت های فیزیکی را بلافاصله پس از انجام تکنیک می توانید از سر بگیرید و نگرانی بابت بروز عوارض یا تحت تاثیر قرار گرفتن نتیجه نهایی نداشته باشید.

مراقبت بعد از ارایش دائم

ماندگاری پرمننت میکاپ چقدر است؟

بسیاری از زیباجویان سوال می کنند که ماندگاری پرمننت میکاپ چقدر است؟ و میزان ماندگاری به چه عواملی بستگی دارد. محو شدن تدریجی نتیجه نهایی حاصل از تکنیک های آرایشی و زیبایی مانند پرمننت و شیدینگ لب و سایر روش ها کاملا طبیعی بوده و در طی سال ها رخ می دهد. اما محو شدن نتیجه نهایی به تکنیک، مراقبت، قرار گرفتن در معرض خورشید، کیفیت رنگ و میزان مهارت تتو آرتیست بستگی دارد. به همین دلیل برخی از نتایج بین 3 الی 5 سال دوام می آورد و برخی از نتایج تا 10 سال نیز ماندگاری زیبایی دارند. در نتیجه نتیجه نهایی حاصل از یک تکنیک به فاکتورهای بسیاری بستگی دارد و به طور دقیق نمی توان گفت که تکنیک پرمننت چه میزان ماندگاری دارد. اما این تکنیک حداقل تا 3 سال زیبایی خود را حفظ می کند و اگر به خوبی نکات مراقبتی را رعایت کنید و یک مرکز تخصصی را انتخاب نمایید، شاهد ماندگاری طولانی مدت تری نیز خواهید بود.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *