اخبار و مقالات

هیبرید ابرو چیست؟

هیبرید ابرو

هیبرید ابرو چیست؟ و با استفاده از این متد چه نواقصی در ابرو رفع می شود. این تکنیک یکی از متدهای بسیار محبوب تاتو ابرو می باشد که برای رنگ کردن موهای ابرو و تغییر فرم ابرو مناسب است. این تکنیک با ایجاد سایه بر ناحیه ابرو منجر به پرتر دیده شدن ابرو ها می شود. متد هیبریدی به روش های مختلف قابل استفاده بوده و برای هر فرد قابلیت انحصار سازی دارد. زیرا فرم صورت و مدل ابرو زیباجویان متفاوت بوده و سلیقه و نیاز زیباجو در نتیجه نهایی تاثیرگذار است.

دوام ابروهای هیبریدی چقدر است؟

دوام ابروهای هیبریدی چقدر است؟ و ماندگاری این متد به چه عواملی بستگی دارد. به طور متوسط، رنگ ابرو هیبرید تا 6 هفته روی تارهای ابرو ماندگاری داشته و 2 تا 3 هفته دوران نقاهت دارد. میزان ماندگاری بسته به عوامل بسیاری از جمله برند رنگ مورد استفاده، نوع پوست، نوع تارهای ابرو و روتین مراقبت از پوست متفاوت خواهد بود. اگر نکاتی که توسط تتو آرتیست ذکر می شود را رعایت کنید از زیبایی ابروها لذت خواهید برد. در نظر داشته باشید که نتیجه نهایی هر فردی با توجه به نوع پوست متفاوت می باشد. تکنیک هایی که برای زیبایی ابروها به کار برده می شوند اعم از فیبروز ابرو ماندگاری متفاوتی داشته و رعایت مراقبت های بعد از ابرو نقش موثری در ماندگاری نتیجه نهایی خواهند داشت. به طور کلی ماندگاری تکنیک های زیبایی ابرو به میزان نفوذ رنگ، نحوه مراقبت، نوع پوست، نوع متد، کیفیت رنگ و مهارت تتو ارتیست بستگی دارد.

ابرو هیبریدی برای چه کسانی مناسب است؟

ابرو هیبریدی برای چه کسانی مناسب است؟ و چه افرادی می توانند از مزایای این تکنیک بهره مند شوند. این تکنیک برای تمام افراد قابل اجرا بوده و نتایج بسیار زیبایی به همراه دارد. اما افرادی که پوست بسیار چربی دارند باید با دقت بیشتری این تکنیک را انتخاب نمایند. زیرا میزان ماندگاری رنگ در پوست های چرب کمتر بوده و نیاز به ترمیم در مدت زمان کوتاه تری اتفاق می افتد.

بسیاری از تتو آرتیست ها با توجه به نوع پوست و درخواست مشتری این تکنیک را با تکنیکی چون میکروبلیدینگ ترکیب کرده و میکرو تلفیقی انجام می دهند تا میزان ماندگاری افزایش یابد. مرکز تخصصی مریم حمزه ای امکان مشاوره رایگان را برای تمام زیباجویان فراهم کرده است. به همین دلیل می توانید برای مشاوره به مرکز تخصصی ما مراجعه کرده و پاسخ تمام سوالات خود را کسب نمایید. تکنیک های زیبایی ابرو برای زیباتر شدن فرم و ظاهر ابرو انجام می شوند و باید با دقت بالایی انتخاب شوند.

ابرو هیبریدی برای چه کسانی مناسب است؟ 

مراقبت های بعد از ابروهای هیبریدی

مراقبت های بعد از ابروهای هیبریدی چه تاثیری در نتیجه نهایی داشته و چرا حائز اهمیت است را بررسی خواهیم کرد. ابروهای هیبریدی راهکاری عالی برای دستیابی به فرم ابرو ساختار یافته و مشخص با پوشش سایه می باشد. نکاتی ک بعد از انجام متد هیبریدی ابرو باید رعایت کنید نقش پررنگی در کاهش ریزش رنگ و افزایش ماندگاری نتیجه نهایی دارند. رعایت نکات مراقبتی نه تنها در این تکنیک بلکه پس از پایان متدهایی چون هاشور ابرو نیز حائز اهمیت است. توصیه می شود تا 24 ساعت پس از درمان از مالش و دستکاری ناحیه مورد نظر خودداری کنید. حداقل تا 48 ساعت استفاده از سونا، تخت‌های آفتاب‌گیر، استخر و اتاق بخار مجاز نمی باشد. به مدت سه روز پس از برنزه کردن پرهیز کرده و محصولات مراقبت از پوست مانند لایه بردار و ضد پیری استفاده نکنید. برای افزایش ماندگاری نکات ذکر شده را رعایت کرده و به دستورالعمل هایی که توسط تتو ارتیست گفته می شود، عمل کنید

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *