اخبار و مقالات

فلوفی بروز چیست؟

فلوفی بروز چیست؟ و چرا این تکنیک در حال رونق و گسترش است. تکنیک ذکر شده یکی از متدهای جدید در حوزه ابرو می باشد که نتیجه نهایی فوق العاده طبیعی دارد. با انجام این تکنیک به سختی می توان تشخیص داد که ابرو طبیع است یا تارهای ابرو شبیه سازی شده اند. در واقع این تکنیک یکی از سبک های سایه زنی ابرو است که ابروهای کرکی با نتیجه نهایی طبیعی را به ارمغان می آورد. متدهای بسیاری چون فیبروز ابرو برای داشتن ابروهایی زیبا و پرپشت کاربرد دارد. اما با استفاده از این تکنیک می توانید ابروهایی فوق طبیعی و نچرال داشته باشید. متد فلوفی یک تکنیک ترکیبی می باشد که برای شبیه سازی تارهای ابرو کاربرد دارد و ظرافت بسیار بالایی دارد. با استفاده از این تکنیک به سادگی می توانید ابروهایی طبیعی با ماندگاری طولانی مدت داشته باشید.

ابرو تاثیر زیادی در زیبایی چهره دارد و می تواند تغییرات شگفت انگیزی را به وجود آورد. به همین دلیل بسیاری از زیباجویان از این متد برای زیباتر شدن و پرتر شدن ابروها استفاده می کنند. برای انجام تکنیک های تاتو ابرو و سایر روش های آرایش دائم حتما یک مرکز تخصصی معتبر و با سابقه را انتخاب نمایید. زیرا مهارت تتو آرتیست در ماندگاری و طبیعی شدن نتیجه نهایی نقش بسیار پر رنگی دارد.

فلوفی بروز مناسب چه کسانی است؟

بسیاری از زیباجویان سوال می کنند که فلوفی بروز مناسب چه کسانی است؟ و چه کسانی کاندید مناسب تری برای انجام این تکنیک هستند. این تکنیک بر روی انواع پوست قابل اجرا بوده و نتیجه نهایی بسیار کرکی دارد. به طور کلی این تکنیک برای ابروهایی کم پشت و ابروهایی که نیاز به تغییرات جزئی دارند قابل اجرا است. حتی افرادی که ابروهای پر و ضخیمی دارند نیز برای اعمال تغییرات جزئی می توانند از این تکنیک استفاده نمایند. این تکنیک نیز مانند سایر تکنیک های زیبایی اعم از بن مژه کاملا سلیقه ای بوده و میزان تغییرات بستگی به نیاز ابرو و سلیقه زیباجو دارد.

به همین دلیل تمام افراد با توجه به سلیقه و خواسته خود می توانند این تکنیک را انجام دهند. اگر از فرم ابروهایتان رضایت ندارید و خواستار تغییر فرم ابرو یا اعمال تغییرات جزئی در ابرو هستید، با مشاوران ما تماس بگیرید. در مرکز تخصصی مریم حمزه ای خدمات آرایش و زیبایی به طور تخصصی و با استفاده از جدیدترین متدهای روز دنیا انجام می شوند. در طی جلسه مشاوره ای که برای شما برگزار می شود، ضمن دریافت پاسخ سوالاتتان، می توانید از مناسب ترین تکنیک با توجه به نوع پوست و نیاز ابروهایتان مطلع شوید.

فلوفی بروز مناسب

میزان ماندگاری فلوفی بروز در تاتو

میزان ماندگاری فلوفی بروز در تاتو مانند سایر تکنیک های تاتو ابرو می باشد. این متد با استفاده از رنگ تتو انجام شده و به زیر پوست تزریق می شود. به همین دلیل حداقل تا 3 سال ماندگار است و می توانید از زیبایی آن بهره مند شوید. هرچند که میزان ماندگاری بستگی به رعایت نکات مراقبتی و ترمیم اولیه به موقع دارد. محو شدن تدریجی ابرو کاملا طبیعی بوده و بستگی به نوع پوست نیز دارد. به همین دلیل هر یک سال و نیم تا دو سال می توانید برای بازگشت زیبایی ابرو نسبت به ترمیم اقدام نمایید.

تمام تکنیک های تاتو ابرو اعم از میکرو تلفیقی جزو دسته بندی آرایش دائم قرار دارند و از ماندگاری طولانی مدتی برخوردار هستند. این تکنیک اگر توسط یک تتو آرتیست ماهر و با استفاده از رنگ باکیفیت انجام شود بین 3 الی 5 سال ماندگاری دارد. با استفاده از این متد فرم ابرو زیبا تر و یکنواخت می شود و ابروهایی متقارن خواهید داشت. لازم به ذکر است که رعایت نکات مراقبتی نیز نقش بسیار مهمی در میزان ماندگاری نتیجه نهایی دارد. به همین دلیل تمام نکاتی که پس از پایان تاتو ابرو به شما گفته می شود را رعایت نمایید.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *